Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 07:11

Szakállas transzfesztita győzött az idei eurovízión  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
loliense 2014. 05. 11. 18:06
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#100
Nekem az értelmezhetetlen

Kevered a köz és a kereskedelmi médiumot

No de tök mindegy,nézzétek olvassátok a hasonló műsorokat,cikkeket tovább rendületlenül
oszt,ilyenekről legyen legalább vélemény e népnemzeti országban!
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 17:57
Előzmény: #88  loliense
#99
" Na én példáúl nem láttam ,nem vagyok kiváncsi rá,ezért a dalról nem is mondok véleményt "

de beszélsz róla, és ausztria elérte amit akart, reklámot. taps nekik.

én pl lexarom wurst-öt, meg hogy "nő" létére f@rka van, mert nem ő az igazi gáz hanem az a gárda aki hamarosan rájön, hogy a mostani ciklusban nincs könnyedén ellopható 3e milliárd nyuggerlé, na ők fognak minket rövidesen okosba megcsinálni..

egyébként torrente szavaival élve, lehet f@rka, még jó is, ha nem számítja fel extrának.. :D
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 17:56
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#98
Lehet hogy hülye vagyok, de legalább nem vagyok libsi. Tudom, hogy nálad ez ugyanaz a halmaz.
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 17:55
Előzmény: #95  loliense
#97
Nem a köztévé, hanem amiről írtam.
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 17:54
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#96
Hülye vagy vagy Ámigó. Cigány vagyok én is tezsvírem-:))))
loliense 2014. 05. 11. 17:52
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#95
Mármint,a köztévé,arra vagy kiváncsi?

A válaszom,fingom sincs
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 17:48
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#94
A szokásos zsigeri reflex. Csak mert berzenkedek a libsi média összehangolt túlkapásai ellen, valahogy egyből náciszimpatizáns lettem... mármint szeretnéd ezt sugallni.
loliense 2014. 05. 11. 17:45
Előzmény: #90  Sigorszky
#93
Na de kolléga!

Azt nehogy már én legyek a hibás,mert belefutottál ebbe a műsorba!

Én meg úgy gondolom,hogy ezek a műsorok,direkte erre a reakciókra bazíroznak évek óta és miért muszály a köztévén nyomni,mert ez látható mindenhol,esetleg?

pl.magam,egy magyart sem juttattam sehová, -kivéve a fiamat,egy normális európai ország,ingyenes egyetemére

Azt azért szeretném leszögezni,inkább lássa az,aki kiváncsi erre a fosra,mint sem a hatalom eltitkolja a polgárai elől,ennek mindennapos lézetését,és ez ebben a lényeg számomra
loliense 2014. 05. 11. 17:37
Előzmény: #89  Cosinusrider
#92
Várjunk már egy picikét!

Ez egy tv műsor volt,vagy Orbán Viktor uralmának összefoglalója?-mert nem ugyanarról beszélünk!!!

Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 17:34
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#91
Ez mennyivel másabb.
Eugenika, erőszakkultusz, fenntartható civilizáció.
link
Sigorszky 2014. 05. 11. 17:25
Előzmény: #85  loliense
#90
Azért nem értek egyet, mert nem kellene ennek a típusú műsornak feltétlenül hánytató hatásúnak lennie. Mindig reménykedik az ember, hogy valami jó azért kisül abból, amit lát, ez meg ugye egy "európai találmány" ez a dalverseny. Sajnos, nem dalverseny, mert az itt huszadrangú kérdés. Nem európai, legalábbis a minőség szerint, inkább amerikai típusú blődség. Minden nemzet pr-esei keresgélik, mivel lehetne előbbre lépni, ettől aztán hihetetlen giccsek, ordenáré marhaságok is születnek, de még mindig van, aki komolyan próbálja venni a dolgát. Aztán benne van erősen az, hogy melyik nemzetnek kik a szimpatizánsai, he esik, he fúj, az oroszok a beloruszokra szavaznak és viszont. A skandinávok szépen egymásra, néha vannak csak üdítő kivételek. (Érdekes például, hogy minket az azeriek mennyire szeretnek...! Vajon miért?)
Mi magyarok is az érdekesség miatt juttattuk tovább a kissé tört magyarsággal beszélő, enyhén színesbőrű versenyzőnket, tulajdonképpen be is jött. Ép ésszel nem nagyon várhattunk ennél jobb eredményt egy ilyen tucatdalocskától, a mezőnyben uralkodó zenei egyformaság a Szaharát juttatja az ember eszébe. De attól engedtessék meg, hogy szabadjon megnézni, és felháborodni is, ha egy ilyen inzultussal a sógorok átverik egész Európát!
Cosinusrider 2014. 05. 11. 17:21
Előzmény: #88  loliense
#89
A passzivitás nem lehet megoldás. Attól mert nem foglalkozol egy dologgal, az még nem lesz megoldva. Azt hiszed, hogy van semleges mező? Amivel nem törődsz, azt jóváhagyod.

És látod, maga a dal teljesen háttérbe szorult. Senkit nem érdekel. Csak az a téma, hogy a szakállas nő így meg úgy. Akkor miért nem ezzel kezdték? Jó nóta minden nap születik. Rossz is. Ehhez nem kell fesztivál. Kit érdekel? Ilyen alapon Forma 1-et is rendezhettek volna, amit egy szakállas nő nyer meg.
loliense 2014. 05. 11. 17:13
Előzmény: #86  Cosinusrider
#88
Na én példáúl nem láttam ,nem vagyok kiváncsi rá,ezért a dalról nem is mondok véleményt

A "többségnek",nem kéne ezeket a szarokat nézni és mindjárt jobb lenne a világ

Vagy nézd és szenvedj,háborodj fel tőle,ahogy egy jó magyarhoz illik
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 17:13
Előzmény: #85  loliense
#87
Tévedsz, nem néztük... viszont reggel a förtelmes ratyipofa félhasábos fotója fogadott az index címoldalán... "Új melegikon született" címmel. Mi ez, ha nem előre kitervelt offenzíva a többségi társadalom természetes gyökérzetének aláásására? Kérdés, hogy honnan, kik és milyen célból működtetik ezt a közszolgálatinak álcázott szennyportált?
Cosinusrider 2014. 05. 11. 17:08
Előzmény: #85  loliense
#86
Az, hogy valaki véleményt ír, nem jelenti azt, hogy végignézte a műsort. Én sem néztem meg, csak az érintett számot a youtube-on, hogy legyen jogom véleményt formálni. Kiváncsi voltam a dal minőségére.
Két forintot nem ér.
Ha nem nézné meg az ember, ugyan milyen alapon mondhatna bármit is róla? És miért kell vélemenyt mondani? Azért, hogy ne higgye el a világ, hogy az ilyen nézet van többségben. Itt a pf-en is jól látszik, hogy a döntő többség milyen nézetet vall. Akkor miért is kéne a többségnek követnie egy kissebbség akaratát?
loliense 2014. 05. 11. 16:59
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#85
Akkor nem, az lenne a jó hozzáállás,ha nem nézné ezt a hányingert műsort az,aki ettől iszonyodik???

Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 16:45
Előzmény: #81  _pampa
#84
Mint általában mindig, PR most is fején találta a szöget.
Placa
Placa 2014. 05. 11. 16:43
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#83
ez így van, a PR remekül működik, ez bejött...
de annyit azért engedjünk meg a "másként" :P gondolkodóknak, lassan nem tudom tényleg ki gondolkodik "másként" :D, hogy ne tapsikoljanak már örömükben, hogy így el lehet adni bármit.
persze tudom ez a műsor már rég nem arról szól, hogy tehetség, minőség stb. bár szvsz idén is volt nem egy teljesen fogyasztható nóta, oké ez szubjektív, úgyhogy lapozom.
de azt ki merem jelenteni: ez a dal, csakis "azért" nyert, amit itt már előttem többen is kifejtettek.
ha ezt egy semmi különös nő/férfi adta volna elő, a fasorban nem lett volna.
szerintem ez már nem a ló "másik" oldala, hanem a harmadik :D

(#80) taxisgyuszi: +++++
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 16:42
Előzmény: #76  Cosinusrider
#82
Komoly és mély értelmű hsz. Thx.
_pampa 2014. 05. 11. 16:40
Előzmény: #76  Cosinusrider
#81
"„Mocskos hazugság”: Puzsér nekirongyol az Eurovízió-győztesnek
Heti Válasz OnlineUtolsó módosítás:2014.05.11. - 15:27Létrehozás:2014.05.11. - 11:31

„A szakállas nő egy gyalázatos provokáció, egy förtelmes vicc, egy mocskos hazugság” - írta Facebook-lapján Puzsér Róbert kritikus Conchita Wurstról, az 59. Eurovíziós Dalfesztivál győzteséről. Az osztrák énekes Rise Like a Phoenix (Szállj főnixként) című dalát szakállal, de női sminkben és estélyiben adta elő.

hirdetés
Opel Legendák Találkozása 2014-ben is! Ingyenes regisztráció, este Tankcsapda koncert. Ott a helyed! (x)

Az idei dalfesztivál döntőjét – melyet 45 ország közvetítette élőben és több mint 180 millióan nézték a televízión keresztül – Koppenhágában tartották. Conchita Wurst megjelenésével már akkor megosztotta a kritikusokat, amikor még csak az esélyesek között emlegették; az eredményhirdetés óta azonban kis híján felrobbant az internet, rengetegen vitatkoznak az előadó produkciójáról és arról, amit külsejével megjelenít. (Wurst dalát itt lehet megnézni és meghallgatni.)

Erre a témára repült Puzsér Róbert kritikus is, aki Facebook-lapján így fogalmaz: „Azt állítja, hogy Conchita Wurstnak hívják, és popdíva. A képernyő innenső oldaláról nem látni, vajon tudatában van-e annak, hogy szakállal szegélyezett rúzsos ajkával épp transzneműek tízezreit köpi pofán. Tudja-e, milyen nyomorúságos vásári mutatványt fabrikál egy létező szexuális zavarból, és teszi nevetségessé mindazt, amit a világ kulturáltabb fele szabad identitásválasztásról gondol. A szakállas nő egy gyalázatos provokáció, egy förtelmes vicc, egy mocskos hazugság.”

Puzsér szerint Wurst egy gátlástalan producer kreatúrája; olyan dologból készítettek popüzleti terméket, ami rengeteg embernek okoz magánéleti krízist. A kritikus azt írja, hogy amit láttunk, nem toleranciaeszköz, hanem „aljas szórakoztató showelem”."

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek