Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:29
Előzmény: #78  mezuska
#80
Mezuska.Tudod,az indulatok.Én megértem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:29
Előzmény: #72  BuySell
#79
buysell,
léci ne vedd személyesre, mert az megöli a vitát, azt írtam "senkitől sem itt, sem máshol" nem fogadom el,
én az alábbi beírások közül sokban, meg a tévékből (kapcsolgatok ide-oda) visszatérően hallom a maszatolást,
ez ellen szólok,
az erőszakot elítélőket támogatom,
SG
mezuska
mezuska 2006. 10. 23. 20:25
Előzmény: #77  BuySell
#78
jj

a jozan észnek semmi köze a diplomád számához!!!
Elmentem mert itt is kezd utcai légkör lenni. Én azt hittem itt értelmes befektetök
beszélget, normális stilusba , tisztelet a kevés kivéltelnek, sajna alpári egyesek
hozzászolása
BuySell 2006. 10. 23. 20:15
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
Mokuka nagy poén volt ! mondok én is egyet:

túl korán értél vissza, nem nézed meg inkább hogy kint vagyok e a tüntetésen ? :))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:13
Előzmény: #75  BuySell
#76
habzik a szád BuySell...klikkelj egy csajos oldalra az kell neked:)))
BuySell 2006. 10. 23. 20:10
Előzmény: #74  BuySell
#75
mokuka te mint komcsi hogy mersz mást komcsinak nevezni?
BuySell 2006. 10. 23. 20:09
Előzmény: #72  BuySell
#74
"Fater, miért vagy velük" - kiabálta néhány tüntető a Felvonulási téren Kosáry Domokosnak, aki az '56-os emlékbizottság elnöke.

az írás az INDEX-ről származik. Csak hogy szemléltessük kicsit a demonstrálók szellemi és morális magaslatait, és hogy valójában miről is szól nekik ez az egész.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:09
Előzmény: #72  BuySell
#73
nyugalom komcsikutyák... lassan aktualitását veszti ez a fórum, kormány volt-nincs:)))
BuySell 2006. 10. 23. 20:08
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
én nem mostam össze semmilyen pártrendezvényt semmilyen tünetéssel.
Most mit csináljunk ha pont egy időben volt a kettő? Nyílván nem a Fidesz-re összegyűlt emberek randalíroznak. Szerencsére azok között több a józaneszű rendes ember.
Kár hogy a vandálok őket próbálják "hátország" ként használni.

Olvasd el és meglátod hogy az emberek itt az ERŐSZAKOT ítélik el és tartják felháborítónak
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:04
Előzmény: #40  BuySell
#71
buysell,
hallottam, h egyezkedtek, nemtom mire jutottak, a paraván dolog mindenesetre átvágás volt,
de én a "megelőzést" nem errre mondtam, hanem, amikor feltűnnek a sötét alakok, azokra rámozdulni, a tömeg - hiszem - segítene kiadni őket,
senkitől (sem itt a fórumon, sem máshol) sem fogadom el, h összemossanak egy véleménynyilvánítást, egy tüntetést, egy pártrendezvényt valakik zavargásával, mert ez csak egy irányba vezet, ami irányt már többen itt ebben a fórumban is megemlítenek, mint kívánatost, h ne legyen véleménynyilvánítás, jobban tesszük, ha nem megyünk el ilyenre, meg (következő fokozat), minek ilyen (párt)rendezvény, és visszajutunk oda, ahonnak jöttünk...
(na, már megint demagóg lettem, mert túl sok mindent sűrítek egy nagy körmondatba, bocs)
SG
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:04
Előzmény: #59  mezuska
#70
Mezuska.ide csak 4-5 diplomával lehet beugrani?
BuySell 2006. 10. 23. 20:02
Előzmény: #67  BuySell
#69
Én Orbán választási csalását is elítélem, hogy azzal hitegette (és hitegeti) az embereket az önkormányzati választások előtt hogy ADÓCSÖKKENTÉS kell szerinte. Aztán azok előtt akik számítanak az ellenkezőjét mondja. Mi ez ha nem választási csalás? csak Ő nem bukott le.

Akik nem szeretik Orbánt vagy a politikáját azok is menjenek ki szétverni a berendezést?
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:01
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#68
oke,

akkor en csak hallucinaltam.....

("elk..rtad", "gyilkosok", "GYJ,takarodj...")

bocs
BuySell 2006. 10. 23. 19:59
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
SirGeorge, lehet hogy felültem lehet hogy nem.

De mégis azt mire használták volna SZERINTED? tábortűzhöz?
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:58
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#66
lám, mezus,
tessék csak itt alább két beírás:
1. osani írta : (előbb idéz vkit) „>>Ez nem demokrácia! És sajnos azokat az embereket verik most vissza, akik a véleményüket ki akarják fejezni azzal, hogy demonstrálnak a téren.<< (aztán hozzáteszi) De mivel akarnak demonstrálni??? Rongálással, vasgolyókkal, kövekkel, gyújtogatással...” látod, ez az! összemosni a Fidesz-gyűlést a garázdálkodókkal. (ez a demagógia, népcsalás)
2. buysell rögtön felült a híradóban bemutatott „lefoglalt” tárgyak látványának: „2. a zoknikba rejtett szénbriketteket te békés demonstárciónak tartod ?” (ezt demagógiának tartom)
félreértés ne essék, elítélem az ilyen zavargásokat, nem veszek részt ilyenben és látni sem akarok több ilyet, remélem a ma esti az utolsó és ezen az se segít, h megérteni vélem a felháborodásukat,
de a lényeget nem ebben látom, ez „csak” következmény, a lényeg a Böszme vezette választási csalás, amit szintén elítélek, és ezen az se segít, h megérteni vélem a hatalomhoz ragaszkodását,
SirGeorge
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:58
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Csendben is vannak, tekerd fel a hangerőt. :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:57
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
Most megy a megemlekezes.

A "tuntetoknek" csak egy percig kellett volna csendben maradniuk...
BuySell 2006. 10. 23. 19:56
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#63
Továbbmegyek. Szerintem sokan eleve balhét remélve mentek oda . Az "ártatlan járókelők" is bámészkodni mentek oda, mintha valami tévéműsor lenne az egész. Látványosság
Olyan ez mint egy focimeccs. Elfoglaltság a szabadnapra.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:55
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#62
"A rendőrök csak a dolgukat végzik."
ez igy igaz! pontosan annyira, mint az a nyilatkozat horn gy.tol, hogy o csak a torvenyes rendet vedte.

Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:54
Előzmény: #55  BuySell
#61
Ok, kicsit más. Mindig párhuzamosan veszek Népszabit és Magyar nemzetet. Utóbbiban volt a héten, figyelmetekbe ajánlom: Növeli ki elfödi a bajt címmel Kengyel Miklós, a pécsi jogi kar egyetemi tanárának nyílt levele Petrétei Józsefhez (szintén pécsi egyetemen tanított) és Kondorosi Ferenc államtitkárhoz , a rendőri intézkedésekkel és az azt követő sos ítélkezésekkel kapcsolatban. Nem hőzöngő szélsőjobbos, hanem egyetemi professzor véleménye.

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek