Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2021. 11. 21. 00:05
Előzmény: #52399  Törölt felhasználó
#52400
ilyenkor szoktál bajban lenni, amikor előveszed a végső érved , a szerintedet. :))
Törölt felhasználó 2021. 11. 21. 00:02
Előzmény: #52398  badsector1
#52399
Szerinted :))
badsector1
badsector1 2021. 11. 21. 00:01
Előzmény: #52381  Törölt felhasználó
#52398
"milyen oltással oltottak a rendszerváltás előtt."
   
jó hogy írod, azt is benézted, hogy a rendszerváltás előtt milyen oltásokkal oltottak Magyarországon, azt írtad, hogy orosszal, de idővel rájöttél, hogy butaságot írtál. :))
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:49
#52397

Hollandia a múlt hétvégén három hétre újra bevezetett néhány járványügyi korlátozást, hogy lassítsa a koronavírus okozta fertőzés újbóli terjedését, de a napi fertőzések a világjárvány kezdete óta a legmagasabb szinten maradtak.
.
Gondolom erről is Orbán tehet.és az összes katasztrofális helyzetről amit a covid okoz a világban.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:38
Előzmény: #52394  Törölt felhasználó
#52396
Eddig egyetlen egyszer sem volt olyan,hogy ne a legnagyobb koaliciós párt jelölte volna a miniszterelnököt kis hazánkban ez a tény a többi a ti reményeiteken alapszik csak.Talán jövőre kiderül vagy ha nem majd 4-8-12 év múlva  ha veszít Orbán:)
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:35
Előzmény: #52393  Törölt felhasználó
#52395
Szóval szerinted Orbán miatt van a covid és az infláció is,szerintem ezt jelezd  Bidenéknek mert ök meg Kínára gyanakszanak .Milyen érdekes az USA ban és az EU-n belül is mindenhol nőt az infláció gondolom erről is Orbán tehet.Tudhat valamit ez az Orbán,hogy az egész világon tudta az inflációt növelni és minden országban eltudta terjeszteni a covidot .Jó tudni,hogy már újra a magyaroktól retteg az egész világ :))
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:27
Előzmény: #52392  Törölt felhasználó
#52394
"DK lenne akik részei az ellenzéki összefogásnak,így elvileg nekik kellene adni a miniszterelnököt"
Ez nincs így, ebben tévedsz, mert tévedni akarsz.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:24
Előzmény: #52389  Törölt felhasználó
#52393
A nehezén túl vannak :), mert közösen indulnak és megegyeztek egymással, hiú ábránd azt hinni, hogy nem zárnak össze MZP mögött, amikor ez mindenkinek az érdeke. Illetve ez a FIDESZ érdeke, de az engem nem érdekel. Inkább arról kellene "beszélgetnünk" hogy mennyibe is kerül egy euro, mekkora az infláció és mennyi az új fertőzött, ez mind Viktorunk "sikere".
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:20
Előzmény: #52387  Törölt felhasználó
#52392
Igen ilyen nem volt,most viszont ha nyerne az ellenzéki koalíció akkor a Fidesznek lenne valószínűleg a legtöbb képviselője és a második a DK lenne akik részei az ellenzéki összefogásnak,így elvileg nekik kellene adni a miniszterelnököt úgy,hogy nem is nekik lenne a legtöbb parlamenti képviselőjük hanem a Fidesznek.Ezért azt sem tartom kizártnak,hogy ha szoros lenne az eredmény és úgy nyerne az ellenzéki összefogás akkor kisebbségi kormányzás lenne a Fidesz révén,habár ez annyira szerintem nem vonzó a Fidesznek így inkább hagynák a koalíciós bénázást és a következő választásra figyelnének,ami könnyen lehet,hogy előrehozott lenne.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:19
Előzmény: #52389  Törölt felhasználó
#52391
Az első lépés lebontani Orbán rendszerét. Igen lesznek Jobbikos és DK-s miniszterek, mindenkinek érdeke a megegyezés. Képzeld, a képviselőjelölti helyek is el lettek döntve, minden körzetben megvan az egyetlen induló a fideszes jelölttel szemben, de reménykedj benne, hogyha nyernek, majd nem alakítanak kormányt. :)
jumbo2 2021. 11. 20. 23:10
Előzmény: #52386  Törölt felhasználó
#52390
Gyurcsány párszor már megsemmisült, mégis itt van.
Elképzelhetetlennek tartom, hogy ő sokáig bírna másik miniszterelnököt egy olyan koalícióbanahol messze ők a legbagyobbak.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:09
Előzmény: #52386  Törölt felhasználó
#52389

:))))))))))))))))))))))))))))
HÁÁÁÁT sikerült egy nagyon magasröptű írást megejtened arról,hohy MZP lesz a miniszterelnök,mert a parlamenti demokrácia meg az új választási TV.azt kívánja meg :))))Ha ebben akarsz hinni akkor hidd ezt,MZP ha nyerne az ellenzéki összefogás lehetne miniszterelnök de ennek feltétele,hogy a DK és a Jobbik is megkapja a miniszteri posztokat amiket akarnak ha nem így lesz akkor MZP lehet miniszterelnök de valószínűleg pár hónap után megbukik a kormány mert nem támogatja a DK és a jobbik sem.Utána meg ellehet dönteni,hogy előrehozott választás legyen vagy legyen új miniszterelnök új kormánnyal,ez a három variáció van,habár sejtem,hogy az olvasóim egy része csak kettőt fog felfedezni :))))
jumbo2 2021. 11. 20. 23:03
Előzmény: #52375  signal2
#52388
2002 és 2008 között akkor miért történt pont fordítva? Akkor hasonlóan jó volt a környezet.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:02
Előzmény: #52385  Törölt felhasználó
#52387
"Zsenikém" értem, hogy mit írsz és direkt írtam ezt, jelezve, hogy még olyan sem volt, hogy ne a legtöbb képviselőt adó párt legyen kormányon. Ez semmit sem jelent...
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 23:01
Előzmény: #52384  Törölt felhasználó
#52386
de senkit nem érdekel, hogy mi volt... azóta új választási törvény van és a parlamenti demokrácia nem úgy működik, hogy a legnagyobb adja a miniszterelnököt. Itt már 2. forduló sincs, az ellenzék egyeztetni sem tud a 2 forduló között. Márki Zay lesz a miniszterelnök, ha nyernek, ebbe nem tudom miért nem tudsz belenyugodni. Nem fogja egy ellenzéki párt sem szembeköpni magát, mert akkor politikailag megsemmisül. 
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 22:58
Előzmény: #52383  Törölt felhasználó
#52385
Zsenikém,én a koalíción belüli legtöbb képviselőt adó pártról beszélek az eleje óta,ha nem esett volna le,talán ne a közepén kezd az olvasgatást a fórumban hanem az elején :)
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 22:56
Előzmény: #52380  Törölt felhasználó
#52384
Nyugodtan megcáfolhatnál ha tudnál de mivel nem tudsz ezért meg sem próbálod.Mondj egy olyan koalíciót a rendszerváltás óta ahol a nem a koalíción belüli legtöbb képviselőt adó párt jelöltje lett a miniszterelnök.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 22:53
Előzmény: #52355  Törölt felhasználó
#52383
A Fidesz-KDNP elméletileg koalíciós kormányzásra készül, még az is valószínű, hogy a Fidesznek lesz a legtöbb képviselője a parlamentben, mégsem biztos, hogy kormányon lesz. :D
jumbo2 2021. 11. 20. 22:52
Előzmény: #52372  sanka
#52382
A házfelújítási támogatásokra pl.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 22:47
Előzmény: #52378  badsector1
#52381
A koalíció tudtommal akkor már nem létezett de volt egy elvi megállapodás arról,hogy az SZDSZ támogatja az MSZP-t szavazáskor.Ezért fogalmaztam árnyaltan,vagyis oda írtam,hogy TALÁN.De azt már megfigyeltem,hogy elsikkadsz ilyen apróságok mellett,lsd,milyen oltással oltottak a rendszerváltás előtt.Én értem,hogy mit gondolok és mit miért írok,az,hogy más mennyit ért meg belőle az már nem rajtam múlik,tény,hogy nem kimondottan ehhez a fórumos színvonalhoz vagyok szokva amikor értelmes emberekkel társalgok....tisztelet a kivételnek.Mindenesetre jövő héttől boldogíthatsz mást a kötözködő trollkodó írásaiddal :))Mondjuk miután rajtam kívül más nem igazán irt neked,így nagyon fogsz unatkozni :)))

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek