Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 01. 17. 07:58

Nordtelekom hívők  

Az utóbbi napok fejleményei érlelték a gondolatot, hogy új topicot nyissunk a Nordtelekom részvényesek számára. A rosszindulatú és értelmetlen trollkodás, személyeskedés olyan méreteket öltött, ami a nyugodt kommunikációt nem teszi lehetővé.
Nem örülünk neki, ez egy hálátlan feladat, ami munkával, odafigyeléssel, felelősséggel jár. Én ezt a feladatot vállalom a részvényesek és magam érdekében, akik nyugodtan, stressz mentesen kívánnak kommunikálni a papírról és akik hisznek abban, hogy nagy dolgok vannak születőben.
Sok sikert kívánok a részvényeseknek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
czm 2018. 02. 18. 14:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#2220
Lazar kijelentette, hogy a valasztasok utan hazai tavkozlesi ceget fognak grundolni.
Ezt hogy fogjak kivitelezni szerinted?
Mi az eletszeru szcenario?
.
valojaban ez az egy kerdes a kerdes
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 14:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#2219
Na, majd visszanyered! Engem hol làttàl 100-as zsebkendővel sírni a Margit híd alatt, amikor gigantikus bukóban ültem a 3d Systems papírral? Sehol. Felismert-e a sajtó ételosztáskor a Blaha Lujza téren? Neeem.
Ideges az, akinek nincsen terve. Nekem van, fel is, le is. Tanultam nagyot, amikor képen törölt a piac, meg amikor úgy kitömtek, mint Cicciolinàt a romantikus filmben! Nem a fórumon adtam ki, hanem magamba fordultam és keményen dolgoztam a hibàim kijavításán. Mindezt úgy, hogy közben végignéztem, hogy Opus 200 Ft-ról 805 Ft-ra ment. Én tudom, mi az hogy fàjdalom, nyugodt lehetsz..Szàmomra mindig az a vicces a hozzád hasonló beíràsokban, hogy azt hiszed, még ember nem volt olyan slamasztikában, mint Te. Megnyugtatlak, volt! ;-)
Nem baszom fel magam, jàrom az utam... 
inmediasres 2018. 02. 18. 14:16
Törölt hozzászólás
#2218
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 14:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#2217
Nem vagyok ideges, köszönöm jól vagyok. Csak éppen valótlan àllítàsokból, feltételezésekből szőttél egy szövevényes hàlót, amit màr koràbbi beíràsaimban tételesen leírtam. ;-);-) 
Mi a tanulsàg? Ne hivatkozz soha olyanra, amiről nem bizonyosodtàl meg.
inmediasres 2018. 02. 18. 14:08
Törölt hozzászólás
#2216
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 13:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#2215
Pont az ilyen típusú emberek miatt nincs kedvem koptatni a kezem. Kötekedsz,  de nem veszed a fàradtsàgot, hogy miket írunk be. Sok az okoskodás kolléga, de kevés az informàció.
1. Az öcséd csóvàlhatja a fejét, de az öcséd feje nem a piac.
2. Kàosz nincs a fejemben, csak rendszerezett, tudatos gondolatok, neked még egy jó nagy bukó.
3. Visszavettem a tőkémet màr régen, 0 beker àru papírjaimon ülök és még így is van jó sok. Minden papírom 26 Ft alatti.
4. A kockàzatkezelésemmel megint ne okoskodj, ha el sem olvastad, amikor részletesen leírtam, mit csinàlok.
5. Logikailag vezesd màr le, hogy van-e akkora hülye a Földön, hogy ide írkàl naphosszat és nincs papírja! Ilyen haszontalan hülyének nézel? Megtisztelő! 
Gratulálok a jó pozícióhoz, nekem nagy nyerő neked nagy bukta, de nyilvàn a Te fejedben ez màsképp van... Nyerjél sokat máshol, okoskodj máshol. Majd én tudom pontosan, mit mikor teszek és miért, maradjunk ennyiben. 
inmediasres 2018. 02. 18. 13:49
Törölt hozzászólás
#2214
inmediasres 2018. 02. 18. 13:45
Törölt hozzászólás
#2213
inmediasres 2018. 02. 18. 13:37
Törölt hozzászólás
#2212
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 13:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#2211
Én màr leírtam, miért az lesz. A màsik, hogy megint két külön dologról beszélünk. Én az àrfolyamingadozás VS. màsként vélekedésről beszéltem. Ebbe fàradok néha bele, én tudom mit csinàlok. Feltűnt màr egy pàrszor, hogy tőlem vàrnak vàlaszt sokan a befektetéseikhez, ami enyhén szólva a vicc kategória. Ha téged csak az àrfolyamvàltozások tudnak önmagukban meggyőzni, az a Te döntésed. Mondok egy nagy meglepetést: nekem se felfelé ment mostanàban a Nord egyenlegem, de pont nem érdekel. Mindenki a sajàt pozijàval legyen okos. Te ezt a döntést hoztad, sok nyerőt kívànok màshol!
inmediasres 2018. 02. 18. 13:17
Törölt hozzászólás
#2210
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 11:34
Előzmény: #2208  Törölt felhasználó
#2209
Köszönöm. Arról pedig màr nem is beszélek, hogy amikor beüt az ember fejében a káosz, hànyan fordulnak az észérvekhez a pànik helyett. 1. Mi a célom? 2. Miért vettem meg? 3. Vàltozott-e a véleményem a sztoriról? 4. Mikor làtok arra jeleket, hogy igazam volt és mikor nem? 5. Hogyan fogok cselekedni, ha ez és ez történik? 6. Mi a legrosszabb forgatókönyv, amit el tudok képzelni ezen a ponton? Stb. Stb. És még vagy 20 ilyen kérdés, amit kívàncsi lennék, hànyan zongoràznak le. Egy jó trédnek 4-5 fő csoportban kb. 50-60 összetevője van. (Funda, TA, kockàzatkezelés, bankroll management, poziépítés, víziók, vélelmek stb.) Ezek àllnak össze egy rendszerezett egésszé. Ahol pedig nincsen terv, ott csak céllövölde van, pànik és a józan ész teljes hiànya.
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 11:21
Előzmény: #2205  Lastdeposit
#2208
a várakozások és izgalmak közepette, jól esik kimondani a bennünk keletkező gondolatokat, megosztani a bennünk keletkező feszültséget, talán így könnyebb átvészelni a nehezebb és könnyebb napokat. Mindenki jót akar, csak különböző mód tör felszínre, általában a bukás az önbizalom csökkentő hatást gyakorol ránk, és a Piac Úr ezt tudja legjobban kihasználni, és káosz keletkezik a fejünkben. Kitartásod ebben a papperban példa értékű, igaza volt a" mókuskának", hogy a hátadon viszed ezt a fórumot, de Neked is könnyebb a várakozási időben másokkal szakérteni, megvitatni a felmerülő kérdéseket. Én nem vagyok tanár ember, de mindig azt szoktuk mondani a haverjaimmal, hogy "tanár emberek vagyunk, mi bajunk lehet", csak vágjuk a tésztát és basszuk a rezet!
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 11:08
Előzmény: #2204  shadowd77
#2207
Szó szerint, ahogyan írod, szó szerint. 😂😂
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 11:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#2206
"Tudjuk , hogy nem a Nord lesz. " Most szívemre teszem. Erre a racionàlisan lehet írni bàrmilyen gondolatot?? Szerintem nem! 😂😂😂 Ha Te így "tudod", mi lesz, nyilvàn százmilliók, ha nem milliàrdok vannak a szàmlàdon. 
És a legfontosabb gondolat, ezt jegyezze meg mindenki: azt hiszik a régi, kötekedő motorosok, hogy ők kakiltàk a piacot. Közben sajnos elfelejtik, illetve nem is tudjàk azt az aprócska tényt, hogy a 2014 utàn kereskedő, lesajnàlt Mari nénik között durvàn sok fő van, csak akikről én tudok, hogy...hàt hogyan is mondjam, durvàn tűzközeli infók alapjàn kereskednek. Durva ezt kimondani? Igen, durva, de attól még igaz. És ilyenkor a lesajnàlt 10-15 fő Mari néni durvàn somolyog a bajusz alatt, amikor jönnek az évszàzados piaci bölcsességek kell. Ez a nagy büdös helyzet, hölgyeim és uraim, feketén fehéren. 
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 18. 10:49
Előzmény: #2199  Törölt felhasználó
#2205
Én tudom, hogy Te és még néhànyan, higgadtan tudnak gondolkodni a piacról. Nem győztem màr 100x, sőt ezerszer hangsúlyozni embereknek, akiknek jót akarok, hogy nem tudnak az emberek elvonatkoztatni a pénztől. Egyetlen szemüveg létezik, az egyenleg növekedése vagy csökkenése. Ezt én nagyon nagy hibànak vélem. Feltehetjük a kérdést: mi értelme van ezeket leírom? A vàlasz: semmi!!! 1. Akik màsképpen gondolkodnak, lehet, ezt soha életükben nem fogjàk felfogni. 2. Értelmetlen tàmadásoknak teszem ki magam úgy, hogy jó szàndék vezérel. 3. Minek írjam le olyannak, mint Neked, aki ugyanazt gondolja a piacról, mint én? Mondok neked valami újat? Nem. Akkor minek koptatom az ujjam? Nem tudom, valószínűleg azért mert hülye vagyok.
shadowd77
shadowd77 2018. 02. 18. 10:08
#2204
Zorog itt rendesen a haraszt, es nem Meszarossal fogjak zorgetni, hanem barati kezekkel... MKB-t se Meszaros vette meg elsore. Es milyen erdekes, a Konzumban landolt. Nem csodalnam ha hamarosan uj tulaj jonne be Nordéknál.... 100 K s vetelek piacon... 
inmediasres 2018. 02. 18. 09:26
Törölt hozzászólás
#2203
inmediasres 2018. 02. 18. 09:24
Törölt hozzászólás
#2202
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 09:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#2201
én megértem, hogy dobtad, megingott a bizalmad. Én későn szálltam be, mert kellett idő a döntéshozatalhoz, utána a mostani árnál drágábban is vettem rá. Egy biztos, hogy semmi sem biztos!

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek