Topiknyitó: -pny 2018. 02. 08. 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
peter_s 2018. 06. 06. 17:34
Előzmény: #11297  lancaster
#11300
Nevezd ahogy akarod. A rendszerváltás óta ő nyert a legtöbbször, nem tudták leváltani, megbuktatni, pártja folyamatosan a legnépszerűbb a magyar politikai palettán és van 2 - 2,5 millió ember Magyarországon, aki bármit elhisz neki. Ezenfelül ki tudott építeni egy illiberális államot az Európa közepén és olyan pénzeket nyúlt le, amelyre senki más nem volt képes. Mészárost bevitte a világ leggazdagabbjai közé, egyelőre következmények nélkül. Ha nem vetted volna észre, a politkusok mindenhol a világon megvezetik a népeket, hazudnak ott ahol csak lehet és lopnak, csalnak ott ahol csak lehet. Egyszóval, OV zseniálisan műveli ezt a műfajt. Lehet állítani az ellenkezőjét, hogy egy balek és nem politikus, csak akkor azt nem értem, hogy az az ellenzék, amely mindent jól csinál, és profi politikusok, miért maradnak alul folyamatosan a balekkal, OV-val szemben és a hisztin kívül másra nem is futja az erejükből. Sokmindenkinek volna esélye, az 1% is esély, de tény, hogy el sem mernek indulni ellene, és a profi politikusokkal felálló, mindenre felkészült csodálatos ellenzék sem tud vele mit kezdeni.
signal2
signal2 2018. 06. 06. 16:59
Előzmény: #11298  kadarviktor
#11299
Viszont az elmondható, hogy hatékony, és bármennyire is uszító, talán pereket is buktak emiatt, annak nincs semmi lényeges következménye, azaz az eredmény szempontjából jól teszi, hogy használja. Más szempontból persze nem.
kadarviktor 2018. 06. 06. 16:47
Előzmény: #11293  signal2
#11298
a felelőtlen uszítást nem nevezném zseniálisnak..... ilyen alapon egy bűnözőre is mondhatjuk h "zseniális" módszerei vannak..... meg a történelem legnagyobb gazembereire tömeggyilkosokra is lehet azt mondani h "zseniálisan" csinálták.... mert ugye milyen hatékonyak voltak.....
hát kb. így "zseniális" orbán is..... .
lancaster
lancaster 2018. 06. 06. 16:40
Előzmény: #11292  peter_s
#11297
Ezzel nem nagyon értek egyet, abszolút primitív én nem is tartom politikusnak Orbánt, választóknál van probléma akik megeszik. Nézd meg, mind a mai napig nincs programja! Ide-oda dobálja az embereit 1-2 kivételével, vagyis akikkel eddig dolgozott azok nem voltak jók? Teljes káosz van a Fidesznél, ezzel a szar stop-sorossal takargatnak mindent, a lopásokat is beleértve, az igazi probléma, hogy az ellenzék nem elég erős és ott ugyanúgy káosz van, amiről viszont csak ők tehetnek!!! Nincs más hátra : Lázár pl. az ellenzékben!!! :)))
Lázárnak még esélye is volna Orbi ellen!!! (vigyázat gumicsont, de .... :))
Winterdreams 2018. 06. 06. 15:47
Törölt hozzászólás
#11296
peter_s 2018. 06. 06. 15:45
Előzmény: #11294  ________
#11295
Pont ezért zseniális, mert bármit elhisznek neki, amit mond. 
Ezt rajta kívül senki más nem tudja megcsinálni a magyar politikában jelenleg. 
________
________ 2018. 06. 06. 15:18
Előzmény: #11292  peter_s
#11294
a Fidesz híveknek mindegy
nekik a napot is lehazudhatja az égröl, inkább neki fognak hinni mint a szemüknek
signal2
signal2 2018. 06. 06. 15:16
Előzmény: #11292  peter_s
#11293
Ennyi. És nemcsak a kommunikációja zseniális, hanem az is, ahogy kézben tartja a fideszt, és a kormányzást. A hozott intézkedések és a kommunikáció valóságtartalma egy másik kérdés...
peter_s 2018. 06. 06. 15:10
Előzmény: #11291  ________
#11292
Szerintem Orbán nagyon is zseniálisan csinálja. Itt az a kérdés, hogy el tudja-e magát adni Európa megmentőjeként a választóknak, és úgy tűnik, hogy Mo-n megveszik ezt a rizsát, ő ezt nagyon jól meglovagolja. Igazi, profi politikus.
________
________ 2018. 06. 06. 14:44
Előzmény: #11290  peter_s
#11291
a nagy Fidesz kampánytéma:
https://index.hu/kulfold/2018/06/06/nemetorszag_bajororszag_menekultvalsag_kiutasitas_menekulttabor_kozhasznu_munka/
tudvalevö volt, hogy mások is készülnek valamire, és nem orbán fogja megmenteni a helyzetet
dolgok mennek nélküle is, máshogy is, ehhez nem kell gyülöletet szítani
gondolom majd a Kossuth Rádióban neki áll mellett verni, hogy na ugye, ö intézte ezt is ...
vicc ez az ember, de komolyan
peter_s 2018. 06. 06. 11:19
Előzmény: #11289  kadarviktor
#11290
Nem vagyok megsértődve senkire, egész egyszerűen az egész magyar politikai garnitúra leszerepelt nálam, és nem bízok már egyikben sem, ennyi. Egyszerűbben nem tudom leírni. Az LMP-ben meg csalódtam, mert egy korszakváltást hirdető párttól nem ilyen politizálást várnék. Különben a LMP és a többi ellenzéki párt is a rendszer része, beültek a parlamentbe, besimultak, elfogadták a szabályokat, esküt letették, tiszteletdíjat felveszik - ennyit a korszakváltó amíciókról -, ergó teljesen hiteltelen, amikor a rendszert szidják. Alternatívát meg nem tudnak és nem is akarnak kínálni a jelenlegi rendszerrel szemben.
kadarviktor 2018. 06. 06. 00:42
Előzmény: #11288  peter_s
#11289
elég groteszkh a rendszerhibák, kormányhibák miatt is az ellenzékre vagy megsértödve…...
peter_s 2018. 06. 06. 00:14
Előzmény: #11287  kadarviktor
#11288
Egyáltalán nem furi. Az fáj inkább, hogy voltam olyan naiv, hogy rá szavaztam és szinte az összes családtagot, ismerőst elráncigáltam a szavazóurnáig, hogy szavazzon az LMP-re. Mindenzt azért tettem mert az LMP programja volt a legszimpatikusabb számomra az összes közül, és SzB-nek bár voltak kisebb hülyeségei a kampányban, kedveltem. A fidesz, dk, mszp ügyei azért nem érdekelnek mert ezektől nem vártam semmit azon kívül, amit eddig műveltek, ezért csalódnom sem kellett bennük. Az LMP-ben és SzB-ben viszont óriásit csalódtam, de többé már nem fogok... Bettike mosolyogva fogadta, hogy beszavazták a bizottságba, meg is köszönte, jókat vigyorgott a fideszes tagokkal, tehát őt sem kell félteni. Ez legalább annyira undorító, mint az ő lesorosozása. De ez miatt nem kell aggódni, szent a béke a színfalak mögött, a cirkusz a színpadon csak a népnek szól.
Az egész magyar politikai garnitúrából elég volt, részemről befejeztem a szavazósdit Magyarországon és már nem érdekel ki van vagy lesz hatalmon vagy mi történik, mivel már szerencsére nem érint. Véleménnyilvánitásra vindikálom magamnak a jogot 2022-ig, mert szavaztam és fizetek még adót Mo-n, de nemsokára ez is elmúlik.
kadarviktor 2018. 06. 05. 23:41
Előzmény: #11284  peter_s
#11287
furi h csak bettike oldala akaszt ki téged ennek az ügynek.... miszerint hisztizett szerinted......
a másik oldala pedig sokkal durvább a történetnek: a kampányban a fidesz aszondta sorosügynök..... ezt nyomatták agybaföbe… söt nemzetbiztonsági kockázat...
aztán választás után gond nélkül megszavazta a fidesz h a nemzetbiztonsági bizottságba kerüljön.....
settevoltesette 2018. 06. 05. 23:23
Törölt hozzászólás
#11286
peter_s 2018. 06. 05. 22:04
Előzmény: #11283  Törölt felhasználó
#11285
Nem vesztettél semmit, én is elkapcsoltam nagyon hamar... A szokásos hiszti ment. Legalább örülne, hogy OV megtapsolta a mandátum átvételekor, Németh Szilárd beszavazta a nemzetbiztonsági gittegyletbe, ahol nemrég jóízűen vihorászott Gulyás Gergellyel. A kampányban meg azon hisztizett, hogy őt le fogja csukni a fidesz mert annyira csúnyán bántak szegénykémmel a bizottságban a választások előtt, most meg ott vigyorog... Kétszínű megélhetési politikus. 
peter_s 2018. 06. 05. 21:55
Előzmény: #11281  sanka
#11284
Nekem a Fidesz és a biodíszlet ellenzék, Bettivel az élen ugyanaz a kategória. Bettike is a pénzre hajt, mint a többi, ráadásul hisztis is. Mióta bekerült a parlamentbe sz@rik a választókra, a kampányban minden percben elmondta, hogy ő bizony járja az országot és beszélget az emberekkel, mert annyira fontos ez neki. Most bekerült, 4 éven keresztül kap több mint 1 millát havonta, már annyira nem érdekes az országjárás.
Az egész magyar politika egy színház, a kulisszák mögött teljes összeborulással. De hát tudjuk ezt, Botka, Hadházy, Sallai R. Benedek, Toroczkai stb. elmondták már néhányszor, Hadházy kivételével ki is nyírták őket politikailag. 
Törölt felhasználó 2018. 06. 05. 20:07
Előzmény: #11280  peter_s
#11283
Nem láttam az ATV-n, ahogy a Hadházy eskütételén se.
Törölt felhasználó 2018. 06. 05. 19:44
Előzmény: #11281  sanka
#11282

Az biztos, de amit a választási hajrában csináltak annak leegyszerűsítve  a fidesz 2/3 lett a következménye, ami pedig azóta történt az kritikát se érdemel. (Többen leírtuk már a választások előtt az aggályainkat).
A Hadházyt továbbra is hitelesnek tartom, Róna Péter távozását sajnálom.
Egyébként ez az ellenzék, úgy komplett nem tud megújulni.
sanka 2018. 06. 05. 19:36
Előzmény: #11280  peter_s
#11281
Százszor bettike mint a fidesz!!!¡!!

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek