Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 08. 31. 10:24

Möbiusz topikja  

Möbiusz topikja
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 08. 22:19
Előzmény: #256  qqtyin
#260
A Molra sosem adok jóslatot, elfogultságot jelentek be, mutyis vezetés címén.
Törölt felhasználó 2009. 09. 08. 13:00
Előzmény: #258  Törölt felhasználó
#259
rovidtavon latsz valami trendet a phyl-ben?elore is koszonom!!
Törölt felhasználó 2009. 09. 08. 12:50
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#258
Köszönöm.
Törölt felhasználó 2009. 09. 08. 12:48
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#257
szia Möbi!

Elgondolkodtam így pár hónap tőzsdézés után hogy egy kezdőnek milyen céljai lehetnek a tőzsdén az első évben !
Még nem alakítottam ki stratégiát de rajta vagyok!
Mi az a %-os nyereségérték amit egy átlagos tőzsdéző elérhet átlagosan ( hosszútávon ) ?
Repkednek itt a fórumon hogy RFV stb.kell venni meg amiben én is buktam az econet és a phylaxia .
Úgy döntöttem hogy csak 5-6 részvényt figyelek és tecnikai elemzések alapján vásárlok.
A lényeg a kérdés hogy 30-40% -os haszon elérése megfelelő cél egy kezdő számára?
qqtyin 2009. 09. 08. 12:34
#256
MOL-ra milyen jóslatod van a köv periódusban?
Nagyon nagyon le van ülve.....
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 22:34
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#255
It's true.:)
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 21:39
Előzmény: #252  Törölt felhasználó
#254
Semmiképpen nem realizálnék most veszteséget. Erősen semleges, enyhén emelkedő a helyzet heti szinten.
Tehát EGIS TARTÁS
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 17:00
Előzmény: #252  Törölt felhasználó
#253
Gyerekek, ez kilőtt!
Necces volt, de kilőtt!
Am I right, Boss? :)

link
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 15:35
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#252
Möbius! Továbbra is tartani érdemes az Egist? Mínusz 35ezerben ülök beragadva...:-(((
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:52
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#251
Szia :)

Tudom. olvastam a 212-est :D
Inkább egy olyan kommunikációs izéke volt, csak mike nem vette fel a fonalat ;). Reméltem, h ő is ír egy elemzést, ha már téged lehurrogott, és szerintem az övében nem volt elég infó. Atieidet ismerem, mert március óta csendes olvasója vagyok itt 3-4 fórumnak.
Az idézőjelben lévő "elemzést" meg ne vegye senki komolyan, mert 6 hónap tözsdei tapasztalat kontra 10 év...
Amit viszont az ATI-ról írtam , az tényleg úgy lesz. Hivatalos bemutató 2009.09.10. Jelenleg az NVIDIA oldaláról nincs semmilyen bejelentett videokártya, ami szintén DX11-es lenne. A Windows7 meg támogatja a DX11-et. Ezért érdekes ez a hír.
Jelenleg nem ülök poziban, de keresem a beszállót :) és csak az OTP-t figyelem a magyar parketten.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:34
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
Bocs prof nem neked hanem Borsnak írom nyunyu0812 kukac freemail pont hu
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:24
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#249
Lásd 212. bejegyzés
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 09:27
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
miert kellene ugyanabban a stilusban valaszolni ettol kulonbozoek az emberek
es en kulonben sem elemzest tettem kozze csupan felhivtam egy apro kritikus pontra a szamtalan hianyossagtol szenvedo elemzo figyelmet
semmi szemelyeskedes nincs benne s nem is lehet hiszen nem ismerem
velemenyt csak az itt nyujtott tozsdei hozzaszolasairol tudok alkotni az abbol meg tobbre nem futja mint hogy nevetek rajta

ettol fuggetlenul te legalabb megertetted hogy nagyjabol mirol van szo
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 09:18
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#247
Hello mindenki.
Elsőnek Möbius-nak nagy GZ, mert folytatja az elemzéseinek közreadását.
Másodknak phxmike. Azt gondolom, hogy nem vagy korrekt akkor, amikor ilyen jellegű hozzászólással próbálod a saját véleményed elmondani, mert személyeskedsz.
Én, ha szeretném a befektetési elképzelésemet ütköztetni valaki máséval szemben, akkor az egy alapvető íráselméleti szabály, hogy a megszólított stílusában válaszolok. Főleg akkor, ha más személyek a bírák.
Jelen esetben a véleményed a 37. hétre így is kinézhetne.
"Möbius-szal nem értek egyet, mert a Magyar makrogazdasági folyamatok nem biztosítják hosszú távon a befektetői bizalmat, ráadásul ezen a héten pénteken nyújtja be a kormányunk a költségvetést, amiben olyan makrogazdasági paramétereket fogunk megismerni, amik lefelé vihetik mind a forint, mind pedig a BC-k értékét. Továbbá igaz, hogy Ázsia stabil oldalazást mutat és Amerikában is kezdenek megnyugodni a múlt heti korrekció után, de a régiós devizák gyengülnek, és megint megfigyelhető a forráskivonás, hogy az amerikai piacon megjelenő befektetési kedv növekedését kihasználva odahaza keressenek pénzt. Szeptember 10-én mutatja be az ATI-AMD az új DX11-es videókártyáját, ami ha tényleg olyan, mint amit suttognak, akkor jól lehet majd vele keresni. Ezek után meg menni fognak azok az IT cégek, akik a gépeikbe ATI kártyákat építenek..."
Szóval ennek látnám értelmét, mert ezzel lehet vitázni, de ezzel mit kezdjünk?
..."hat ekkora suletlenseget regen nem olvastam ...
koszi a heti elemzest jot rohogtem rajta :) "...

Bocs a kioktató stílusért, ez meg az én hibám.
További jó kereskedést mindenkinek.
M.
kispangit 2009. 09. 07. 09:14
Előzmény: #230  Törölt felhasználó
#246
Bah, a tőzsdén jobbak az oddsok.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 08:53
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
Én sem értem a 11-est :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:42
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#244
csak nekem tűnt fel az,hogy nem derült ki végül miért kaptuk a tizenegyest???...se visszapörgetés, se semmi...konkrétan senki nem látta tv-ben hogy mi is történt...
mákja a volt a magyar brigádnak..távol emelgetésekkel nem akartak, mert magasabbak a svédek..a töki-löki pár méteres paszokkal meg semmit nem lehet kezdeni...így nem is csoda, hogy egész meccsen alig jutottak el a kapura lövésig a hunok csapata...Ááááááá borzalmas volt..ritkán nézek magyar válogatottat, tegnap igen..de egyből felment bennem a pumpa...teljesen elképzelések és kondik nélkül fociznak, csapni való hátvédekkel...
..ha szavazni kellett volna a svédeknek adtam volna a pontot...
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:31
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#243
igazabol tevedsz mert kritialni nem tud mindenki csak az aki erti is amit kritizalni akar
kulonben ha tudas nelkul csinlja akkor nem kritika hanem...hmm az a kellemetlen szo amit a kollegad emlitett :)

csak ennyiben kivantam pontositan a hozzaszolast

jatszatok tovabb en nem zavarok :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:30
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#242
mondod te

szerintem aki ugy gondolja hogy en "fikazok" (azert teszem idezojelbe mert en ilyen szot nem is haznalok) az inkabb magarol allit ki butasagi bizonyitvanyt tozsdei szempontbol
ugyanis en mondjuk egy konkret tenyt is emlitettem az irasomban mobiusszal ellentetben
es a konkret teny ha mas nem is de egy ervvel alatamaszott velemeny

amit te ismet ez a csunya szo "fikazasnak" tartasz az a sajat tudatlansagod vagy inkabb igy mondom ismereteid hianyossagat jelzi hiszen meg sem tudod kulonboztetni a hasznos informaciot a haszontalantol ezert aztan nem is donthetsz jol
mint itt hozzad hasonloan meg sokan masok

de nem baj
ez igy van jol
ettol szep a tozsde

a capak majd szepen elszedik a penzeteket es vagy tanultok ebbol vagy mentek ti is a tobbi kiesett jatekos utan...
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:25
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#241
Én is köszönöm az elemzést, örülök, hogy lehet valahol olvasni, Az OTP topik kész röhej, a fikázókkal meg nem kell törődni. Ez Magyarország, kritizálni mindenki tud.
Atesz

Topik gazda

KoLajos
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek