Topiknyitó: upgrayeddAKS 2017. 08. 11. 18:42

Migránsok, EU, droidok és megoldások  

Migránsok, EU, droidok és megoldások - komplex téma. De ideje tiszta vizet önteni a pohárba! A pánikkeltés nem segíti a megoldást, sőt hátráltatja azt. Bizonyos politikusok és politikai erők (putyin és pincsije például) a hisztériakeltés pártján állnak, ergo a megoldást hátráltatják - mert abban mindenki egyetért, hogy ez egy valós probléma. Nem "égető", mert nem most rögtön kell elhárítani a problémákat, de minél hamarabb elkezdjük, annál jobb. Csakhogy (mint ahogy levezettem nem túl részletesen) a hisztériakeltés, pánikkeltés, droidok megvezetése, stb. nem segít, csak árt. (Persze a kampányolónak használ a kampányban, de én a zemberekről írtam.)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 08. 11. 18:43
#2
Migránsok, EU, droidok és megoldások - komplex téma. De ideje tiszta vizet önteni a pohárba! A pánikkeltés nem segíti a megoldást, sőt hátráltatja azt. Bizonyos politikusok és politikai erők (putyin és pincsije például) a hisztériakeltés pártján állnak, ergo a megoldást hátráltatják - mert abban mindenki egyetért, hogy ez egy valós probléma. Nem "égető", mert nem most rögtön kell elhárítani a problémákat, de minél hamarabb elkezdjük, annál jobb. Csakhogy (mint ahogy levezettem nem túl részletesen) a hisztériakeltés, pánikkeltés, droidok megvezetése, stb. nem segít, csak árt. (Persze a kampányolónak használ a kampányban, de én a zemberekről írtam.) Na, hogy ne kelljen keresgélni és ne "kelljen" más topikokat OFF-olni...

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek