Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 12:25
Előzmény: #11959  Törölt felhasználó
#11960
Az még korai lenne.
Még ellopja valaki!
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 12:21
Előzmény: #11958  Törölt felhasználó
#11959
És a 2010-es választás utáni beszéd nincs véletlenül ott?:)
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 12:06
#11958
Meglátogattam a Fidesz.hu oldalt.
Nagyon tetszik!
Leginkább az, hogy ma 26.-án már O.V. 27.-i beszéde is megtalálható az archivumban!
Így persze már érthető Demeter előrelátása! :-)
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 11:30
Előzmény: #11955  pampa
#11957
"Módosítani kellene rajta,de ezek a munka helyett csak vitatkoznak és várják,hogy 2010 legyen és akkor megint megigérhetik,ha őket választják akkor csökkentik az adókat,járulékokat.
Építenek 6 Duna hidat 1000 km autópályát.5-ös Metrót,ingyenes lesz a jogsi,a tanköny az iskolai,óvodai étkezés, 1 milla új munkahelyet teremtenek......

Soroljam még,vagy ennyi elég?

Ehhez értenek csak, sajnos."

.
.
.
Most ugye a Fideszről beszélsz, ha jól látom?! Végre kinyílt a szemed...
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 09:33
Előzmény: #11954  pampa
#11956
Értem!
Még az sem derült ki, hogy Demeter Úr honnan tudta 3 órával előbb, mint fog mondani Dávid Ibolya.
Azon meg már csak nevetni tudok, hogy Répási belemondta a kamerába, hogy az ismertetett CD aanyaga nem része a nyomozati anyagnak.
Ellenben azon, hogy "szívességi alapon nézzenek utána, ki,mikor,hol járt és erre nem elhajtják,hanem választ is kap, csak elképedni tudok!
Volt egy idő, amikor egy ilyen "szívességi" telefon után, embereket hurcoltak el! Azt az időt itt mindenki a legsötétebb diktatúrának mondja. Erre most kiderül, hogy ugyan ez van a "jobb" oldalon is.Ráadásul ez egy magán cég és nem az AHV !

pampa 2008. 09. 26. 09:27
Előzmény: #11954  pampa
#11955
csendes

Rossz a törvény,nem egyértelmű.Módosítani kellene rajta,de ezek a munka helyett csak vitatkoznak és várják,hogy 2010 legyen és akkor megint megigérhetik,ha őket választják akkor csökkentik az adókat,járulékokat.
Építenek 6 Duna hidat 1000 km autópályát.5-ös Metrót,ingyenes lesz a jogsi,a tanköny az iskolai,óvodai étkezés, 1 milla új munkahelyet teremtenek......

Soroljam még,vagy ennyi elég?

Ehhez értenek csak, sajnos.
pampa 2008. 09. 26. 09:22
Előzmény: #11953  Törölt felhasználó
#11954

A Nemzetbiztonsági Bizottság alelnöke szerint a sajtóban ismertetett hangfelvételek nem az NBH-tól kerültek ki. Hogy honnan, azt a nyomozásnak kell kiderítenie.
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 09:21
Előzmény: #11952  pampa
#11953
Csak nem azt akarod mondani, hogy így lehet bejutni az NBH, az APEH, a VPOP szerverébe?
Én nem vagyok ennyire hiszékeny.
pampa 2008. 09. 26. 09:18
Előzmény: #11951  Törölt felhasználó
#11952
Ez volt a kulcs momentuma a "szerver-gate" bűnügynek.
Szerintem sem követsz el bűncselekményt.
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 09:11
Előzmény: #11950  pampa
#11951
Erre valóban nem válaszoltam!
Fogalmam sincs, hogyan tudok beesni egy párt szerverébe.
Gondolom, nem.
pampa 2008. 09. 26. 09:05
Előzmény: #11949  Törölt felhasználó
#11950
Erre gondoltam.

Visszatérve a szerverre.
Átküldök neked e-mail-be egy linket és te azt megnyitod ,ezzel belépsz egy párt szerverébe és onnét letöltessz képeket.
Nos, te így bűncselekményt követsz el?
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 09:02
Előzmény: #11948  pampa
#11949
Szia!

Melyikre gondolsz?
Nem emlékszem, hogy adós maradtam volna.
pampa 2008. 09. 26. 08:59
Előzmény: #11947  Törölt felhasználó
#11948
csendes

És tényleg. Kitől kapta Dávid Ibolya a CD.-t?

Tegnap feltettem neked egy netes link-ről egy kérdést,nagyon egyszerűen igen-nel vagy nem-mel lehet rá válaszolni és te mégis "átlépted".
Megkérdezhetem,hogy miért?
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 08:54
Előzmény: #11946  pampa
#11947
Szia Pampa!
Már vártam, ma mivel állsz elő?
Hát ez nem sok a tegnapi történések tükrében.
Pedig volt este minden: 3csatornán, 4 ember,sokfélét mondott:
ECHO: Balsai
ATV,HÍR TV: Répási
HÍR TV: Csere Ágica.
A többi sem volt kutya!
Navracsia, Szíjjártó életveszélyes fenyegetése folyt a csapon is.
pampa 2008. 09. 26. 08:45
Előzmény: #11945  pampa
#11946
És tényleg. Kitől kapta Dávid Ibolya a CD.-t?

Valaha kiderül? És a másik ha idén január-február körül került látókörbe a CÉG,és azóta figyeleik meg akkor D.I.-miért beszél az elmúlt 1 év telefonbeszélgetéseiről és SMS-eiről...

Világcsúcs: Szilvásy ezredszer mondta, hogy polip
Dévényi István, hetijegyzet@hetivalasz.hu
2008.09.26.
Lehetséges, hogy előfordulhat a valaminek a gyanúja - íme a megfigyelési botrány tényanyaga.
Ül Szilvásy György a Napkelte stúdiójában, és olyasmiket mond, hogy lehetséges, hogy előfordulhat a valaminek a gyanúja. És nagyjából minden második mondatában elhangzik az, hogy polip, hadd rögzüljön a célközönség agyában a hívó szó. Jól jön majd a választási kampányban. Végül mindehhez hozzáteszi: bizonyítékai vannak, hogy a Fidesz politikusai megbízásokat adtak a polipnak. (Leánykori nevén: UD Zrt.)

A műsorvezető, Bethlen János értetlenkedik. Tehát a Fidesz politikusai figyeltettek meg törvénytelenül? - kérdezi, mire a titkosszolgálati miniszter szemmel láthatóan feszültté válik, és újra elmagyarázza: lehetséges, hogy előfordulhat valaminek a gyanúja, illetve a Fidesz politikusai kapcsolatban álltak a polip vezetőjével.

De Bethlennek nincs jó napja, mert ettől sem áll össze számára a történet, így újból nekifut, hátha kiderül, hogy most akkor mi a vád a Fidesz politikusai ellen. És a titkosszolgálatokért felelős miniszter újból lenyomja a szöveget, előfordulhat, és a többi.

Reklám.

Íme, a Magyar Köztársaság példátlan (copyright Dávid Ibolya), mindent és mindenkit megrázó botrányának tényaga. Egy cég, amely esetleg, talán, még az is lehet, hogy gyanúsítható valamivel, illetve politikusok, akik beszéltek ennek az esetleg, talán, még az is lehet, hogy valamivel gyanúsítható cégnek az első emberével.

Tényleg példátlan.

Ha a Szilvásy-módszert így hirtelen saját magamon kezdem alkalmazni, akkor bizony máris komoly bajban vagyok. A Szilvásy-módszer értelmében ugyanis én gyújtottam föl a Magyar Televízió székházát, dobáltam Molotov-koktélt a rend őreire, de az sem elképzelhetetlen, hogy a Magyarok Nyilai nevű terrorszervezet itt működik a dolgozószobámban logisztikailag. Mert például több alkalommal váltottam szót emailben Tomcattel. Sőt, még ennél is rosszabb a helyzet, mivel Toroczkai Lászlóval személyesen is találkoztam, méghozzá Budaházy György otthonában. Ráadásul nagy bizonyossággal sejtem, hogy ki a Kuruc.info vezető szerkesztője, akivel korábban szintén beszéltem telefonon és személyesen.

Zaftos kis akta, még szerencse, hogy nem vagyok fideszes politikus.

Egyébként, ha valamelyik pitiáner diktatúrában zajlana ugyanez, még röhögnék is az egészen, hogy mennyire bumfordi módon zsonglőrködnek titkosék. Semmi finomság, semmi ízes csűrcsavar, csak az ebédlőasztal közepére odakúrt trágyás gumicsizma - már stílusilag, ugye. Mindez a végletekig túlbonyolítva, hogy lassan maga a titokminiszter is belegabalyodik a sztoriba. Éppen ezért segítsünk Szilvásy Györgynek rendet vágni a dzsungelben, és tegyük föl helyette az első és legfontosabb kérdést, amiről valamiért rendre megfeledkezik: kitől kapta Dávid Ibolya a lehallgatási CD-t?

Ja, és polip, polip, polip, polip. Én nyertem.
pampa 2008. 09. 25. 18:20
Előzmény: #11944  zotya32
#11945
2008. 09. 25.
Fegyveres kommandós vitte el otthonából az MDF politikusát

Az alábbiakban teljes terjedelmében idézzük Almássy Kornél ma délutáni sajtónyilatkozatát.

"Feleségemhez még a nyár elején – amikor a Tisztelet Társasága további térnyerése ellen már nyílt küzdelmet folytattam, de elnöki indulásomat még nem jelentettem be – a készségfejlesztő óvoda előtt ahova gyermekeim nem napi rendszerességgel járnak -odalépett egy ismeretlen férfi és azt mondta:
pontosan tudja, mikor hol van két kisfiam és el akart vele beszélgetni a politizálásomról. Mindezt elmondtam több barátomnak és Hock Zoltánnak, az MDF elnökhelyettesének is.

A kampány elején többször „jelezték” felém Dávid Ibolya párton belüli támogatói, országosan ismert politikusok: legyek óvatosabb, gondoljam újra a jelöltséget, és lépjek vissza, ha édesapám cégének a prosperitását a jövőben is meg szeretnénk őrizni.

Mindezeket először csak fenyegetőzésnek, blöffölésnek értékeltem. Majd érzékelve a kampány egyre keményebb eszközeit: például azt, hogy legközvetlenebb politikai munkatársamat, Huber Szebasztiánt az MDF vezetése megpróbálta állásából eltávolítani, a fővárosi önkormányzat bizottsági helyéről egy másik támogatómmal Szilassy Gábor Cézárral együtt visszahívták.
Augusztus elején az UD Zrt.-hez fordultam, hogy vizsgálják át a lakásomat, hiszen erősen élt bennem a gyanú, hogy lehallgatnak.

Az Országos Választmány előtti péntek este – 2008. szeptember 12.-én -mindezen események új színezetet kaptak.

Az engem ért fenyegetések mögött pénteken a Hatalom, a titkosszolgálat sejlett fel, új értelmet adva, sokkal fenyegetőbbé téve a korábbi eseményeket is.

2008. szeptember 12.-én, péntek reggel Dávid Ibolya egy titkosszolgálati eszközökkel készített felvétellel próbált rávenni, hogy lépjek vissza az elnökjelöltségtől.

Ugyanezen napon, feleségem ellen – aki három éve folyamatosan GYES-en van két gyermekünkkel – rendkívüli APEH vizsgálatot indítottak, amelyet ugyancsak pénteken kézbesítettek, nyilvánvalóan a megfélemlítés szándékával.

Ugyancsak péntek este, egyik, az MDF-en belül közismerten mellettem álló megyei elnök - Balla György érzékelhetőn riadtan felhívta Lasztovicza Gábort, az MDF elnökségi tagját és csak annyit mondott, hogy azonnal menjen el otthonról és dobja telefonját a Dunába.

Ezután csak annyit tudtunk Balla Györgyről, az MDF Somogy megyei elnökéről, hogy valaki elvitte otthonról és a családja sem tudta hol van. Egész szombat reggelig nem tudtuk mi történt vele. Később kiderült, hogy
családi vállalkozásukba zárás előtt belépett egy fegyveres, kommandós egyenruhát viselő, NBH-s jelvénnyel rendelkező férfi és felszólította, hogy kövesse. Nem vihetett magával semmilyen kommunikációs eszközt,
az előbb említett hívást is a fegyveres felszólítására, nem a saját készülékéről bonyolította le. A férfi elvitte egy idegen lakásra, végig vele maradt, ahonnan reggel 6-kor vitte haza, majd a választmányi ülésre vezető úton követték. Mindezt rajta kívül tanúsítják mindazok, akik ezen félelmetes akció időszakában az esemény helyszínén tartózkodtak.
zotya32 2008. 09. 25. 16:55
#11944
Sajtótörténeti vita az Echo TV Éjjeli menedék c. műsorában!
(Péntek este 22.30-kor, ismétlés: vasárnap délelőtt 9.30-tól.)

Ifj. Hegedűs Loránt és Kende Péter a stúdióban, téma: a múlt heti tüntetések és mindaz, amiért idáig jutottunk...

Várjuk a nézőket,

tisztelettel:

Siklósi Beatrix
Matúz Gábor

link
zotya32 2008. 09. 25. 16:48
#11943
csuloktata 2008. 09. 25. 15:36
Előzmény: #11941  Törölt felhasználó
#11942
Az ős Fidesz (Stumpfosodás előtt) talán kilóg ebből a sorból. Orbánban is csak azt bírom, hogy a szocik meg a szadesz annyira gyűlöli (talán mégsem e sleppjük). De ki tudja.

Szdsz nem tudom mit nem írt alá, de tuti kamu az egész. Nézd meg a szavaikat, meg a tetteiket. Ezek már az állampárt alatt is díszelenzék voltak. Pofáztak, jelentettek.
Törölt felhasználó 2008. 09. 25. 15:29
Előzmény: #11940  csuloktata
#11941
Amit írtam, azt nem viccnek szántam!
A véleményed egy dolog, a másik, amit leírtam, az történelem!

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek