Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
datoja 2011. 12. 18. 12:13
Előzmény: #32979  Törölt felhasználó
#32980
Nna! ez legalább egy szakértői válasz.De a PSZÁF-nak sincs fingja ezekről?
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 11:52
Előzmény: #32978  datoja
#32979
Én erre a cikkre már reagáltam.

Volner Jánosnak fingja nincs arról, hogy:
1. Létezik olyan, hogy swap.
2. Léteznek mérlegen kívüli tételek.

Volner János tehát azt árulta el, hogy köze nincs a pénzügyekhez. De fröcsögni azt tud. Pont olyan, mint az ideíró elvakult jobbosok.
datoja 2011. 12. 18. 11:46
Előzmény: #32975  Törölt felhasználó
#32978
Ha te bizonyítékok birtokában vagy,miszerint az információ hamis,közöld az
internetes oldallal,kérj helyesbítést,a Volner Jánost meg akár be is perelheted.
datoja 2011. 12. 18. 11:21
Előzmény: #32975  Törölt felhasználó
#32977
Hungarista,hungarista...Magyar nyelven milyen oldalt akarsz olvasni?
Iszlámista,kommunista,fasiszta,taoista,
cionista oldalt?
Olyanok is vannak,azokat is olvasom,de amit közölni akartam,
ezen az oldalon van.Sőt biztos sok máson is,csak én ezt találtam meg először.Azt meg erkölcstelennek tartanám,hogy a leírtakat
a saját gondolataim,megállapításaim,
megfigyeléseimként közöljem.
A PSZÁF meg PSZÁF.
Hogy milyen oldal közli a megállapításait,szerintem tök mindegy.
datoja 2011. 12. 18. 10:53
Előzmény: #32970  datoja
#32976
Ja! és az MNA-nak sem vagyok sem tagja,
sem szimpatizánsa.Az internet miden
oldalát csak tájékozódásra,az ismereteim
bővítésére használom.
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 10:49
Előzmény: #32974  datoja
#32975
most néztem az általad linkelt hungarista oldalt, remélem nem sértődsz meg,ezután nem tartalak épeszű embernek, és átugrom a hozzászólásaidat, sok értelem úgy sincs abban, amit írsz. szép napot:)
datoja 2011. 12. 18. 10:45
Előzmény: #32973  Törölt felhasználó
#32974
Meddig tart ki?Egy év?Öt év?És ha ellopják?Vagy egyszerűen "többségi",esetleg "kisebbségi"tulajdonba kerül?
#32946
-Azért tanulni tőled is lehet! :))
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 10:11
Előzmény: #32969  datoja
#32973
az aggregátor a picébe van a benzinnel együtt, ami meg hordóba van:))
a fődbe, ami mög a ház mögött van nem bukvencöt vetök, hanem krumplit, mer még 20 éve én is azt csinátam, amit te most, csak én tovább fejlőttem azúta:)
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 09:34
Előzmény: #32963  Törölt felhasználó
#32972
azért én inkább sírva vigadok. és még az út elején jár a kicsi focista
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 09:34
Előzmény: #32963  Törölt felhasználó
#32971
azért én inkább sírva vigadok. és még az út elején jár a kicsi focista
datoja 2011. 12. 18. 09:29
Előzmény: #32966  upgrayeddAKS
#32970
A linkelt oldal nem jobbikos.Ha több cikküket elolvasod,erre magadtól is rájössz.
Ha nem stimmelnek az adatok -és te tudod a pontosakat-,küldj nekik egy helyesbítést!
Az ly-j-ről meg a32945-ben már mindent leírtam.
datoja 2011. 12. 18. 09:09
Előzmény: #32964  Törölt felhasználó
#32969
Stingy!

Nem noormáális!
AZ aggregátor nincs a kredenc tetején,hogy beindítsuk.Az aggregátor az aggregátor bótba van.Az aggregátor bótba
meg nem tudnak aggregátort eladni,mert a pénztárgép
nem működik,mert nincs áram.Az aggregátort csak akkor
lehet működtetni,ha van benne gázolaj.De az agregátor bótos
hiába megy a gázolaj bótba.A gázolaj bótos nem tud eladni
gázolajat,mert nem működik a pénztárgép,mert nincs áram.
És ha kölcsön akarna adni,azt sem tud,mert a gázolajtartály
szivattyúja sem működik,mert nincs áram.Meg hogy adhatna
kölcsön gázolajat,mikor ha azt az aggregátorban elégetnék,
a tőke sem maradna meg.Miből lenne akkor a kamat?
datoja 2011. 12. 18. 08:35
Előzmény: #32965  upgrayeddAKS
#32968
Köszönöm a megnyugtató,mértéktartó elemzést.
Egy hasonlót az 1.-4.-ról is szívesen olvasnék!

Ha lehet,pártokat ne keverjünk bele!
Soha egyik pártnak sem tagja,sem
szavazója nem voltam.Az a párt még
nem született meg /és nem is fog -már mint a párt/
amelyikre én szavaznék.
Én ugyanis a MAGAM pártján állok.
Törölt felhasználó 2011. 12. 17. 23:52
Előzmény: #32957  Törölt felhasználó
#32967
nézd, annak, hogy EGY ember odakötözi magát bárhová, semmi értelme..kb fél óra alatt elviszik, és annyi..én nem vettem részt a fidesz oldalán a fülkeforradalomban (még mielőtt bárki lekomcsizna, más oldalon se, mert az én értékrendemnek megfelelő párt sajnos nem indult)
a zsarolás ellenére maradtam manyup tag, és nem a pénz miatt, mert valszeg nyugdíjra nem lesz szükségem, de az elv felháborított, amit csináltak.
amennyiiben lesz bármilyen tömeges szerveződés a jelenlegi hogy is mondjam "állapotok" ellen, oda el fogok menni.
(ugyanúgy, ahogy elmentem a böszme elleni megmozdulásra is)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 12. 17. 23:51
Előzmény: #32927  datoja
#32966
vedd úgy ezt a ly betűs konfliktust, hogy teher alatt nő a pálma :)
durva helyesírási hiba ugyan, de valóban nem ez kell legyen a lényeg egy fórumon, viszont (on the other hand :) ) érdemes felhívni rá a figyelmet, persze a stílus valóban el volt túlozva :)
szóval nem érdemes ilyeneken berágni, megsértődni pedig pláne nem... inkább lézerjanira haragudj, az talál ki minden baromságot, hogy nekik legyen jó

a cikk pedig nettó hülyeség, legalábbis a számok nem azt mutatják, amit ki akarnak hozni belőle
az összes agyhalott jobbikos portált úgy kell kezelni, mint ami max. felhívja a figyelmet valamire, de nem hiteles forrás...
csöbörből vödörbe fogunk esni, ha a jobbik nyer 2014-ben, és elég jó esélye van...
mondjuk a zombifikáció állapota :) talán még nem olyan rossz ebben az országban, de azért a média teljes szilikonmell-bedobással :) dolgozik az ügyön :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 12. 17. 23:34
Előzmény: #32962  datoja
#32965
Don't panic! :)
a vogonok még nincsenek itt

amúgy gagyi az elemzés, de persze nem fogod belátni... a világ egyre bonyolultabb, és ez kb. a 2. vh idején is már túl szimpla lett volna...

ma ez a módi: nincs a fejlett országok közt háború, azt áttolták a fejlődőekre, de szigorúan csak a nagyon csórókra, mert azoknak nem jut pénze haditechnikára... vannak viszont erőforrásaik, amiket a helyei nagykutyák eladnak a gazdag országoknak olcsón

ma már nem módi azért háborúzni a fejlett országoknak, hogy egymástól területet szerezzenek, ez mindenki közös érdeke (kivéve persze a csóró afrikaiakat, de őket nem szokták erről megkérdezni)

erkölcstelen, de mióta atomfegyverek vannak, ez működőképes csak... még így is 1962-ben majdnem megszegték ezeket a logikai szabályokat, és elforrófejűsködték a dolgot... na azóta kicsit többet tartanak a dologtól, így van pár failsafe beépítve, pl. az, hogy a big money nagyon nem érdekelt egy olyan konfliktusban, ami túl könnyen eszkalálódik globális vagy legalábbbis hasonló méretekké...
így aztán nem is volt olyan konfliktus, ami ilyen lett volna... irán kicsit más tészta, mint anni irak volt, már csak azért is, mert az iraki haderőt részleteiben is ismerték az amcsik, az iránit meg nem annyira
ugye nem gondolod, hogy az akkori kb. 6. legerősebb hadsereget csak úgy le lehet nyomni 1 hónap alatt? ennyire azért nem legények a jenkik sem, bár tény, hogy a technikájuk jelentősen jobb a nem nato-tagokétól (amivel vagy érnek valamit, vagy nem, de bizonyos szituációkban nem sokat...)

szóval lehet aggódni, de a fenti "parasztlogikából" is látszik (bevallom: sem szakértő nem vagyok, sőt még csak nem is olvastam ezt szakértőktől, tehát ettől a tényleges helyzet még komplexebb) hogy nincs miért... nem azok az ösztönlények ülnek a fontos döntések meghozatalánál, mint akik butábbnál butább döntéseket hoznak pl. a szavazóurnáknál (nem jobbak és nem is rosszabbak, de racionálisabbak)

persze a szavazók nem kis része szerencsére értelmes a világon mindenütt, épp csak a többi zombie meg a sok marketing ártalma, stb. végeredményben rossz eredményeket hoz ki... a lényeg, hogy ilyen katonai döntéseknél szinte teljesen ritka, talán nincs is...

attól még erkölcsileg hulla a vezetés lényegében mindenhol, de az érdekek nem engedik, hogy csak úgy puffogtassanak mindenfelé... az meg nekik (érdekek) nagyon fontos...
Törölt felhasználó 2011. 12. 17. 23:03
Előzmény: #32952  datoja
#32964
milyen kérdésre? mit csinálok, ha elmegy az áram? bekapcsolom az aggregátort, mégis mit csinálnék?:)))
az, meg hogy te minek örülnél, hidd el, kicsit sem érdekel:))
Törölt felhasználó 2011. 12. 17. 22:47
Előzmény: #32962  datoja
#32963
"Azért szeretnék tíz év múlva egészségesen felébredve az ágyamból egy jót röhögni
a most leírtakon."

Szerencsés helyzetben vagyok, nekem ugyanis még csak várnom sem kell erre 10 évet. Már most röhögök rajta.
datoja 2011. 12. 17. 22:39
Előzmény: #32958  Törölt felhasználó
#32962
Egy optimista minimális paraszt makro elemzés:

1.Megegyezünk az IMF-el. -Hat év után a kamatokat sem tudjuk fizetni,államcsőd,
senki nem szállít se kaját,se energiát.

2.Nem egyezünk meg. -Két-három év után a hiteleket nem tudjuk fizetni,államcsőd,
senki nem szállít se kaját,se energiát.

3.Feladjuk pénzügyi "függetlenségünket".-Négy-nyolc év után bukunk az EU-val,
senki nem szállít se kaját,se energiát.

4.Nem adjuk fel pénzügyi "függetlenségünket".-Négy éven belül bukunk az EU nélkül,
senki nem szállít se kaját,se energiát.

1+3 vagy 1+4, 2+3 vagy 2+4 az eredmény sajnos max.tíz éven belül ugyanaz.

5.A hab a tortán:Ha valaki megtámadná Iránt,Irán elaknásítja a Hormuzi- szorost.
Olaj és energia ár a csillagokban,a kínaiak ferde szemmel néznék a dolgot és
valamiért már az oroszok is mozgósították,átcsoportosították haderejük jelentős részét
a déli határaikon.
Ha a buli elindul,az EU /ez csak olyan hatodik érzék/ nem Iránt támogatná.
Oroszok EU felé olaj csap lezár,energia nuku.Csak biztonságból ha az EU-val
vagyunk azért,ha ellene azért Paksnak egy gomba.Energia nuku.

Azért szeretnék tíz év múlva egészségesen felébredve az ágyamból egy jót röhögni
a most leírtakon.
Törölt felhasználó 2011. 12. 17. 22:32
Előzmény: #32956  Törölt felhasználó
#32961
DrPredator általános érvénnyel írt állítása:

"A tévedésedet nem ismered be, nem kérsz bocsánatot"

Én viszont az üres vagdalkozás helyett jobban szeretem a tényeket. Lássuk hát:

"2011. december 6. - 15:34
Teljesen igazad van abban, amit írsz.
...
penznyelo"

"2011. november 30. - 21:26
Bocsánat
...
penznyelo"

"2011. augusztus 15. - 17:07
Bocsánat, erre is akartam válaszolni, de végül elfelejtettem. 
...
penznyelo"

"2011. december 6. - 14:44
Szoktam tévedni és el is szoktam ismerni.
...
penznyelo"

"2011. július 27. - 10:02
Ez esetben tévedtem.
...
penznyelo"

Néhány közelmúltbeli példa, ezeket találtam hirtelen.

De nyugi Predator, nem várom tőled, hogy elnézést kérj. Világos, hogy különbözünk, maradj önmagad, így még véletlenül se tedd ezt.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek