Topiknyitó: Portfolio 2011. 08. 18. 11:31

Megtalálta a kormány a devizahitelezés felelőseit  

Ugrás a cikkhez
Közzétette honlapján a Kormányzati Kommunikációért Felelős Államtitkárság a devizahitelesek helyzetéről elkészült kormányzati jelentés összefoglalóját. Eszerint a jelentés a KSH adatai alapján elemezte a devizahitelesek szociális és pénzügyi...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=154003
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 08. 19. 08:48
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#81
Mettor, tőled ugyan nem lep meg, hogy még ezt sem tudod, de azért egy gazdasági fórumon legalább az árfolyamokról azért ne írjunk ilyen baromságokat.

"2008.február.28.az árfolyamsáv megszüntetése.Jegybank elnök Simor András
Állítólag az ár stabilitás érdekében.2008 óta mennyit is romlott a forint?Ezek után a bankok úgy alakíthatták az árfolyamot ahogy nekik tetszik."

A Ft-nak az árfolyamsávja az euróhoz képest létezett. Az árfolyamsáv eltörlése óta a Ft még a válság legdurvább napjain sem érte el a korábbi gyenge oldali sávhatárt. A jelenlegi 270 körüli euró pedig bőven az erősebbik oldalon lenne, 282 volt a sávközép, 240 ill. 324 a sávszél.
Törölt felhasználó 2011. 08. 19. 08:57
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
ja, elég szánalom volt az a 324es szél...
commander8 2011. 08. 19. 10:37
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#83
Mi a baj ezzel?
commander8 2011. 08. 19. 10:46
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#84
Azt sem félek bevallani, hogy egész gyerekkoromban baloldalinak neveltek, a szüleim valóban tagok voltak az akkori állampártoknak.
Mellesleg egyszerű, dolgos, földet szerető és abban szívesen dolgozó ember volt az édesanyám, aki már sajnos nem él, az apámról szintén elmondható ugyanez, szerencsére ő még ma is él.
Bár ha neked arról a hsz-ről csak a kommunistázás jön le, akkor azt hiszem teljesen mindegy mit is írok erről, vagy arról, úgysem fogod kihámozni belőle a lényeget vagy legalábbis amit mondani akartam.
Igen, most ez ellen a beteg kormány ellen el fogok menni tüntetni, sőt be is fogom perelni. Jó eséllyel meg is nyerem a pert, ezért úgy tekintek a járandóságom megvonására, mint egy közép távú befektetésre, amit néhány év múlva a jegybanki alapkamat kétszeresével felszámolva fognak visszamenőlegesen kifizetni.
Visszatérve az egyéni túlkapásra: Én azért úgy fogok tüntetni, hogy azért nem fog megverni a volt kollégám. Ebben IS különbözünk egymástól.
Törölt felhasználó 2011. 08. 19. 12:49
Előzmény: #83  commander8
#85
végül is így nappal vissza olvasva a hsz-emet legalább tudtál jól aludni, nem a vicsorgó ultra neonáci vérfarkasok jöttek elő rémálmodban:) máskor nem írok késői órán ilyent elég rémisztő

u.i parancsnok ezt tisztelem benned, ahogy megnyílsz itt a fórumon
commander8 2011. 08. 19. 18:19
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#86
Hát igen, bár messze elkanyarodtunk az eredeti témától, azt hiszem kellőképpen ki is beszéltük.
Az este már nem léptem be, vacsora után a fiammal megnéztünk egy filmet, és alvás.

Köszönöm az elismerést a nyílt mondatokért, nem volt ez mindig így, de most már egy rozoga rendőrnyugger elmondhatja azt ami nyomja a lelkét. Az egyenruhában sokszor meg kellett szűrni a mondandót, sokszor nem is úgy sikerült ahogy szerettem volna, és sokszor meg is bántam, hogy ott és akkor nem mondtam azt amit szerettem volna. De ma már lehet ugatni, még ha a sánta kutyát sem érdekli.
Üdv. :-)
Törölt felhasználó 2011. 08. 19. 20:26
Előzmény: #86  commander8
#87
ha jól tudom határőr tiszt voltál:)

"De ma már lehet ugatni, még ha a sánta kutyát sem érdekli. "

a vérfarkasokat érdekli:)))

"rozoga rendőrnyugger elmondhatja azt ami nyomja a lelkét"

mond el, de ne írd le magad se fizikailag se lelkileg

Törölt felhasználó 2011. 08. 19. 21:29
#88
commander8 2011. 08. 20. 07:31
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#89
Igen az voltam, csak a rendőrség és a határőrség integrációját követően egy évig mint "rendőr" dolgoztam, gyakorlatilag ugyanazt, mint amit a határőrségnél.
A másik mondatot amit idéztél a nyíltságra írtam, ma már nincs következménye annak, ha leírom és elmondom őszintén a véleményemet. És ez így nagyon király! :-)
Bár azért azt el kell mondani, hogy ez is természetesen felelősséggel jár.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek