Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 03. 04. 10:05
#4360
Ez a kopci ott hazudik ahol csak lehet
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 03. 04. 10:04
Előzmény: #4358  wgl
#4359
Sajnos igen.
”Elég erősek vagyunk ahhoz, hogy mi magunk, a szövetségeseinkkel együtt megvédjük magunkat. Betonkemények vagyunk – nyugtatta meg a hallgatókat Orbán, aki csak egy veszélyt lát, ha belesodródunk a konfliktusba, mert akkor senki nem fog megvédeni.” ov mai beszede csak en erzekelek ellentmondast? Te kopcos mar annyit hazudtal hogy mar arra se emlekstel mit mondtal 30 masodpercel ezelott.Most vannak szovetsegeseink vagy senki nem ved meg minket el kene dontened.
wgl 2022. 03. 04. 09:26
Előzmény: #4355  Csakegyolvaso
#4358
Ez az ellenzék a legmagasabb labdát is kiszúrja, nehogy pattogjon!
Absz impotensek a hatékony kommunikációhoz, márpedig a fidesszel szemben csak az működne.
badsector1
badsector1 2022. 03. 04. 09:18
Előzmény: #4356  Dehogynincs
#4357
szegény zsóti, haveri bulikban is jól kiröhöghetik ezért mondatáért.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 04. 09:07
#4356
A kormánypropaganda kedvvel magyarázza félre MZP szavait, de az oroszbarát Bayer Zsolttal, aki nem mellesleg a fidesz alapító tagja, semmi baja nincs.
"Annak semmi esélye nincs. Oroszország nem fogja megtámadni Ukrajnát, ezt egy hülye is tudja."
Ezzel szemben megtámadta. Ráadásul nem is először.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 02. 25. 08:48
#4355
Ez az orosz tamadas magaslabda az ellenzeknek.Ebbol latazik Orban kit tamogat aki civileket bombaz le.
sanka 2022. 02. 25. 08:03
Előzmény: #4353  euler
#4354
A cikkből is kitűnik, hogyha nem állítják meg ezt a nácit nagy baj lehet belőle, itt az alkalom, most kellene putyint megsemmisíteni.
euler 2022. 02. 25. 07:55
Előzmény: #4352  Peterbond
#4353
Igen, ez sokkal reálisabb megközelítés, csak az érdekesség kedvéért dobtam be ezt a "kényszerítést". 
22 év a hatalomban a legedzettebb embert is bedarálja, pedig Putyin hatalomra kerülése is jellemző rá. Az 1999-es "csecsen" lakóházrobbantások Moszkvában, 100 halottal, 690 sérülttel. (Putyint az oroszok 2 százaléka akarta elnöknek, aztán felrobbantak a lakóházak, és megváltozott az ország - 444 cikk)
Az erőszak végigkísérte az útját, és soha nem ütközött igazi nemzetközi ellenállásba, még a Krím lerohanását is megúszta, gondolta ezt is elnézik neki.
Ezeket veszi sorra röviden és próbál benézni Putyin fejébe ez az írás:
Utazás Putyin fejébe
Peterbond 2022. 02. 25. 00:12
Előzmény: #4351  Peterbond
#4352
Peterbond 2022. 02. 25. 00:10
Előzmény: #4345  euler
#4351
Putyinnál inkább azt olvastam én hogy beleszaladt ő is a tipikus erős autokrata vezető hibába. Nincs senki elég határozott ember mellette aki ellentmondjon így sosincs fék és visszacsatolás kritika csak helyeslés. És azt hiszed minden döntésed kitűnő. Írják alig használ számítógépet de sokat nézio az állami csatornákat ( kicsit mint Trump anno de azért nem olyan szinten ) és szinte a saját propaganda világában hiszi ő is magát. Na nem úgy hogy mindent elhisz amit ő maga irattat meg hanem hogy minden fasza, mindig nyerünk minden jól alakul mindig nekünk van igazunk és úgy is érzi ő is.
.
A másik pedig hogy nagyon belemerült ebbe a "politikai örökség" dologba és azt akarja hogy valami emlékezetes vezetőként vonuljon be az orosz történelembe. És lehet hogy úgy hiszi most ezzel megteheti hogy felépíti az új orosz birodalmat mint a régi szép szovjet időkben. Körbe végig csatlós báb államokkal és ilyennek szánja Ukrájnát is. Aztán ki tudja. Hitler is utolsó napjaiban már nem létező hadseregeket mozgatot és ellentámadásokat szövögetet pedig pár ével korábban meg katonai és politikai zseninek hitték. Amerika is ell tudta baszni teljesen az afgán kivonulást is pedig ott fele ennyire sincs összpontosított hatalom és egy emberi döntés. Szóval nem biztos hogy van bármi "kényszer mögötte". Csupán lehwet emberi tényező.
lemir 2022. 02. 24. 23:30
Előzmény: #4347  euler
#4350
Én is nagyon remélem, hogy most is bekövetkezik. Anyósom és sogornőmék fideszes szavazók voltak legutóbb, de szépen haladok a jó útra térítésükben :) 
butterfly0514 2022. 02. 24. 23:15
#4349
ha MZP ilyen kemény nem kéne elfelejteni hogy Magyarország területe 2 gomb nyomás ,azután már midegy  hogy ki meg mi lesz
realmadrid 2022. 02. 24. 23:15
Előzmény: #4347  euler
#4348
Tanultak abból a vereségből. Most jön a kampány java. Óriási erő fölényben vannak  pénz, paripa, fegyver, minden az ő kezükben van. Ekkora hátrányból nyer az ellenzék az maga lesz a csoda. 
euler 2022. 02. 24. 23:10
Előzmény: #4346  lemir
#4347
Ilyenkor szokott eszembe jutni a fidesz 1998-2002-es első kormányzása utáni, derült égből villámcsapás-szerű bukása ...
lemir 2022. 02. 24. 23:06
Előzmény: #4324  realmadrid
#4346
A márc. 15.-i összejöveteli létszámámokból semmi választási végkövetkezést sztem nem lehet levonni.  Békemenet egy hagyomány a fidesznél egy törzs mag, úgynevezett fidesz  B közép,  meg a lefizetett emberek összejövetele. Az ellenzék egészen más habitusú emberekből áll, ők inkább a visszahúzodobb tábor. Lehet, h sokan félnek is a munkhelyen egy esetleges retorziótól, ha egy ilyen rendezvényen megjelennek. Én se járok ilyen helyre, de a szavazáson tuti, hogy ott leszek és nem kérdés hova teszem az X-et.
euler 2022. 02. 24. 23:05
Előzmény: #4343  Peterbond
#4345
Ez biztos, hogy így van. A NATO-ban már régóta távoltartanak bennünket a fontos és bizalmas információktól, tudják, hogy azok Putyinnál landolhatnak.
Helyre fognak tenni bennünket, pontosabban Orbánt, erre most jó alkalom lesz Putyin őrültsége. (Egyébként róla is olvastam, hogy mintha kényszer alatt cselekedett volna, azért vacillált annyit és hozott egy teljesen irreális döntést a végén. Hazai orosz kényszerre kell gondolni, lehet, hogy így akarják megbuktatni?)
De ha esetleg tényleg háborús bűnösnek nyilvánítják, amiről szintén hallani, akkor gyorsan megoldódik az oroszok gondja.
Orbán innen már nem tudja kimosni magát, de úgy látom (szerencsénkre) nem is nagyon akarja. Abban azért bízhatunk, hogy a magyarokat a fejlett világ nem mossa össze egy megzakkant autokratával. Persze célszerű lenne ezt a választáson is demonstrálni. Egyre jobb esélyeket látok erre.
realmadrid 2022. 02. 24. 22:52
Előzmény: #4341  Peterbond
#4344
Ahogy van fideszhívő keménymag a topicokban, úgy van ellenzéki kemyénymag is. Nekem ezzel nincs bajom.
Peterbond 2022. 02. 24. 22:50
Előzmény: #4340  euler
#4343
Csak érdekesség képpen azt hiszem a világ is beárazott már minket orosz baráttoknak. A magyar tőzsdde eset talán az orosz után a legnagyyobbat ( európai tőzsdk 3-4%-ot mi 10-et. A Magyar forint ma többet esett mint az ukrán valuta. Ez nem hiszem hogy azért van mert reálisan olyan szarul járnánk a háborúval, hanem mert a külföld elkönyvelte hogy mi oroszpártiak vagyunk és úgy is tekintenek ránk azaz hogy mi Putyin lépésével nagyon megszívtuk most mert két szék között a földre huppantunk.
Peterbond 2022. 02. 24. 22:47
Előzmény: #4338  Peterbond
#4342
Ezt inkább visszavonom. Putyin már annyira el van veszve a "politikai örökségének" bűvkörében hogy lehet ez se állítaná meg. Még tegnap se hittem volna hogy megcsinálja azt amit ma megcsinált. Szóval fene tudja lehet mégis képes lenne egy rendes háborút kirobbantani a NATO-val. Csak azért is. A mai naptól fogva már tényleg bármi lehet.
Peterbond 2022. 02. 24. 22:45
Előzmény: #4339  realmadrid
#4341
Nem is írtam hogy jársz. tudom a véleményed az orsozokról. Mégegyszer idézem az írásom:
.
"Te is írogatsz az orosz-ukrán propaganda topikba. Látod te is. "
.
Írom hogy láthatod te is abban a topikban kikről írogatok. soroljam fel nickenként? Nagyon szépen bemutatják a fidesz hívő keménymagot. Mondom csak viccelődtem a táblával, de félő én magam is meglepődnék ha tényleg megcsinálnám és árulnám a táblákat.

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek