Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 18:05
Előzmény: #10434  Törölt felhasználó
#10440
Jól látod tőzsdeszaki. Legalább látsz is valamit. Mondd csak, meddig kotkodálsz még a fülembe? Elhajtottak itt már a búsba nem kevesen, de csak visszatérsz provokálni és lökni a hülye dumádat. Édes egy öcsém.Ha leküzdhetetlen vágyat érzel a további kötözködésre, állok elébe , de csak egy módon. először disznóvicceket cserélünk, aztán telefonszámot.
Neked nyilván bátor tett itt pofázni a névtelenség mögött. Szánalomtenger.

A kakukk más fészkébe rakja a tojását, az meg elhúz a sunyiba. de legalább nem kötözködik azzal, akinek a fészkébe piszkít.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 18:03
Előzmény: #10435  Törölt felhasználó
#10439
ozs, már meg ne haragudj, de azóta már kicsit másképp látom a brau ügyet.
olyan értelemben mindeképpen, hogy a spekik be lettek hülyítve, nem vagyunk sokan akik tudjuk, hogy pl. ki által, Te tudod - de jóhiszemű vagyok, és nem mondom, hogy csak rossz szándék vezette.

de a Heineken szerintem realista volt, nem szemét, adott prémiumot, csak nem a speki elvárások szerint - ez a spekik baja. Végül azért jól jártál vele? (a végső ajánlatba ment?)
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 18:02
Előzmény: #10433  Törölt felhasználó
#10438
Koi, ne mondjál hülyeségeket, én csak neked mondtam és azzal kiegészítve, hogy egész nap tartalom nélkül nyomod a hülyeséged, miközben meg semmit nem csinálsz (értsd nem kereskedsz).
Ne próbáld továbbgyűrűzni aljas módon.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 18:00
Előzmény: #10431  Törölt felhasználó
#10437
Uff, ezt jól megkaptam... pedig próbáltam erre nem okot adni... nem sikerült.

Ok, tényleg elsiklottam affelett, hogy ide nem válaszolsz, máskor majd a blogon... már ha még szóba állsz majd velem...

Meg ha tudok okosabbat kérdezni. Félek, a mércéddel ez nem fog menni, ahhoz még hiányzik néhány dolog... Hát igen, naívan gondoltam, majd itt -ott kérdések-válaszok formájában egy-két új dolgot megtudok (ezért nézek bele időnként a fórumba, meg a blogodba), addig meg marad néhány papír, amiről úgy gondolom, hogy legalább középtávon lesz belőle vmi...

Azért így is kössz (azt a részét, ami a kérdésemre vonatkozott)... indukáltál pár újabb kérdést... de azt inkább már nem teszem fel... isten mentsen a haragodtól... :-)
Na jó, csak vicceltem.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:58
Előzmény: #10434  Törölt felhasználó
#10436
Mit vettel te jo ember ?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:57
Előzmény: #10434  Törölt felhasználó
#10435
Nagyon jó! Gratula hozzá! Most már beszállhatok rázós papírok felvásárlási sztorijába? Lesz védelem :)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:52
Előzmény: #10431  Törölt felhasználó
#10434
dr...

dlph,
úgy megörültem a délutáni hszednek, mint majom a farkának, és bevallom a cikked hatására vettem egy jó adag pappert. De már látom, h rosszul tettem, és meg fogom bánni. :((
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:49
Előzmény: #10431  Törölt felhasználó
#10433
lehet blue nyomja neked a rizsát a blogodban mert már nekem is felhozta ma a pplat topikba hogy mennyire ráérek itt egész nap forumozni!: DDD
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:37
Előzmény: #10430  Törölt felhasználó
#10432
Itt vagyok, csak a blogban passzívabb üzemmódban. Azóta már dr. Lau vagy?
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:36
Előzmény: #10428  Törölt felhasználó
#10431
Blue. Feltételezem, hogy tudsz olvasni. Csak kissé letojod ki mit mond. Mint mondottam volt, itt nem válaszolok semmilyen kérdésre. Mint látom, te is ezt egy ilyen hiúsági trükknek használod (faggatom a "gurukat", vannak olyan hiúak, hogy majd válaszolnak, bizonyítandó mekkora ászok). Kész elmebaj
Mint ahogy azt olvasom egy naponta a saját webalpján kotkodáló kis ficsúrtól, hogy én de ráérek egész nap fórumozni, alulszociált lehetek. A rokonsága. Az alulszociált.

Hát nem érek rá.

Blue, mit szeretnél? Adózzak is a nyereséged után? Vegyelek a nevemre? tegyelek meg örökösömnek? Menjünk együtt nyáron piknikre?

Mint írod, nyerőben realizáltál. Ügyes vagy. Trenddel szemben minden forint ajándék. Örülj neki. Ennél többet mit tegyek érted?
Magam nem szoktam ki -be ugrálni mint Józsi bácsi a jeges lábmosóvízbe télvíz idején. A blogom(unk)ban olvashatod, "stop később". Vagyis a világon semmi sem történt. Lentebb írtam, amíg fontos támaszintek nem esnek el, tartom a longjaimat. Ha elég távol leszek, akkor bizonyos nyerőt (ha lesz) levédek, azt már nem adom vissza a piacnak. Az econettel külön ökörség amit csináltál, feleslegesen ugrabugrálsz. Szigorúan szerény véleményem szerint.

Kiegészíteném lenti kis monológomat : ha lehet, értelmes kérdéseket tegyetek fel. Még egyszer mint az oviban : ne itt. Innentől nem érdekel sem ez a fórum, sem a maguktól elszállt hangemberek, se ez az egész őrültekháza. Abban pancsoljatok ti kedvetekre.

Bubu felhozta ezt a topikot, teljesen feleslegesen, mondtam, nincs sültgalamb. gondolkodjatok, És egy kreatív elmének, aki igyekszik látni a pályán, és értelmeseket kérdez, szívesen válaszolok.

Na még egyszer : nem itt. És nincs időm sem percenként firkálgatni. Nem érek rá.
És gép előtt sem vagyok mindig. Aki naponta ad vesz, annak mi kérdése lehet hozzám? A béten ilyet nem csinálok.

Utoljára : felőlem kérdezzetek..látom nem álljátok meg, ide biztosan nem válaszolok, most ezt az utolsót még leírtam, láthatóan nem érthető amit írok, gőzöm sincs miért, pedig magyarul írom.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:27
Előzmény: #10425  Törölt felhasználó
#10430
ozs, nehogy már mellre szívd!
nevess egy jót! :)), én két napja azt teszem
egyébként tényleg görénység volt tőlem, amit írtam neki, mert inkább sajnálatot érdemel, mint bírálatot... itt az utolsó hsze végén is - egyszerűen nem szocializálódott, nincs ezzel egyedül,
most már mindegy
...
nem mostanában láttalak errefelé...
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:23
Előzmény: #10428  Törölt felhasználó
#10429
hüha ,ezt most aztán elragoztad rendesen! :)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:07
Előzmény: #10427  Törölt felhasználó
#10428
De tényleg... dlph, téged nem dobott ki a szűk stop? Vagy te utána visszavetted? Tényleg érdekelne, hogy
ha mondjuk te beszívsz egy ilyet (kérdés persze, hogy ez szívás-e, mert a stop-ot éppen ezért rakjuk be), akkor utána hogyan korrigálsz. Gyorsan visszavét? Már ha az eber folyamatosan a gép előtt ül... a stop ugye azért van részben, hogy ne kelljen ott sasolni...
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 17:05
Előzmény: #10424  Törölt felhasználó
#10427
DLPH én bevallom megpróbáltalak lemásolni tegnap és téged, vegyes sikerrel.

Megvettem tegnap OTP-t 7450-en, meg ECO-t 155-ön. OTP-ből végül 7670-en dobott ki, ECOból 157-en.

Hogy kell kalkulálni a stop-ot? Mégis kb. mekkora a szűk STOP? Vagy egy normális...

Hogy védjem azt ki, hogy mondjuk egy felfelé trendben (tudm-tudom most csak korrekcióban) ne dobjon ki a szk stop, mert utna gyis megy még felfelé?

Most éppen ez foglalkoztat..., mi lett volna ha máshova álltom be...

Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 16:59
Előzmény: #10424  Törölt felhasználó
#10426
és az emelkedéshez nem kell több kakaó????
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 16:59
Előzmény: #10404  Törölt felhasználó
#10425
Laurion is megélt már egy két vihart velem együtt (pl. a Brau kavarás ellen, amiben pedig elvitathatatlan érdemei vannak) Maradjunk annyiban, hogy nem mai csirke a pénzvilágban. Tudja, hogy mit miért mikor ir le.
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 16:42
Előzmény: #10423  Törölt felhasználó
#10424
DLPH !!

Köszi a magyarázatokat !!

Én speciel nagyon sokat tanultam a hozzászólásaidból!!

Mégegyszer köszönöm!!
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 16:36
Előzmény: #10422  Törölt felhasználó
#10423
Mert azt mondták,hogy a stopot 10%-ra rakjam. És eddig kb. 9%-os bukóban vagyok. A határon táncolok...
Törölt felhasználó 2008. 01. 23. 16:33
Előzmény: #10417  Törölt felhasználó
#10422
nagy bukó definíciószerűen két dolgot jelenthet:

vagy nem használtál stoppot

vagy gap down-nal nyitott a tőzsde

tippem: nem használtál stoppot. miért is?
sly36
sly36 2008. 01. 23. 16:24
Előzmény: #10420  Törölt felhasználó
#10421
:-)))))))))

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek