zibu zibu
1
5
5
2017. szeptember 04. | 19:29

Lelkisegély szolgálat  

Rendezés
Hozzászólások oldalanként
február 12. | 13:42
előzmény: #11  zibu
520-nál meg majd osztja megint Galle meg a többi, hogy már megint mit elemzett :)
február 12. | 13:32
előzmény: #10  Kvasztics_Fedor
Kedves Levélíró!
.
A bizonytalanságod teljesen természetes, hiszen a pénzed teszed kockára a tőzsdén. Ha Gyuripapa elküldi neked az elemzését, akkor jogosan tölthet el a büszkeség, de az igazi büszkeséget akkor fogod érezni, ha a magad számításai, kutatásai alapján sikerül eredményesen kereskedned.
.
Jó kereskedést!
február 12. | 13:09
Lesz itt egy érdeklődő még az idén: 
"Szia Gyuripapa! Opus részvényt tervezek vásárolni, de kicsit bizonytalan vagyok így a választások előtt.
Mivel jónak látom az elemzéseidet érdekelne, hogy te mit vársz a részvénnyel kapcsolatban. 
Ha van rá esély, hogy én is megkapjam az elemzésed, akkor írok egy e-mail címet. "
hahaha
február 12. | 09:03
Hétvégén senkit sem moderáltak, ez dicséretes.
február 08. | 21:27
előzmény: #2  zibu
Rendicsek! ;)
február 08. | 21:00
Ma nagyon sok választási topik született. Ez nagyon jó, mert ezek szerint nem vagytok közömbösek az ország közügyei iránt. Csak így tovább!
január 31. | 17:30
előzmény: #5  Szalmabol_Egeret
Hát elég lol nap volt, csak tátottam a szám, mikor most megláttam, mi ment itt délután.
január 31. | 12:38
előzmény: #4  zibu
lol
január 31. | 12:33
Ne keseredjetek el nagyon!
január 24. | 19:45
előzmény: #2  zibu
+
Legjobb topic :DD
január 24. | 18:06
Ma nagyon sok negatív energia volt a fórumon. Ugye, ti is éreztétek? Szálljatok magatokba, és gondolkodjatok el azon, hogy azt az energiát, amit egymás baszogatására fordítottatok, milyen más, épületes tevékenységre használhattátok volna föl.

Topik gazda

zibu
zibu
1 5 5

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE