Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 06. 04. 21:50

Labdarúgó(és fejelő) Európa Bajnokság 2008  

Hétvégén beindúl végre. Már most megmondom jóelőre ki fogja megnyerni. Kinek az éve eddig 2008? Talált süllyedt: Oroszország

Ők nyerték idén az UEFA-kupát, a Jégkorong világbajnokságot, de még a Euroviziós Dalfesztivált is.

Növeli esélyüket hogy megsérült Cannavaro az azzurik csapatkapitánya, akiket a legesélyesebbnek véltem. (a luzitánok, a franciák, a hellének, a csehek, horvátok, germánok, hellének, horvátok, hispánok mellett:) )
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 24. 14:42
Előzmény: #399  Törölt felhasználó
#400
ja,Pavljucsenko:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 24. 14:40
Előzmény: #398  Törölt felhasználó
#399
a mai napig látott meccsek alapján orosz-német döntőt várok.
az oroszok játékában van szerintema legtöbb fantázia,gólveszélyesek,Arsavin legutóbb szenzációsan játszott,mint ahogy az a fiatal csatárgyerek is,akinek nem jut eszembe a neve....
Törölt felhasználó 2008. 06. 24. 09:58
Előzmény: #397  Törölt felhasználó
#398
Arsavin
Zenit
Heti fizu
100000
dollár...
(eddig)
Törölt felhasználó 2008. 06. 24. 02:33
Előzmény: #393  matgab
#397
Matgab
A Faktorod sportfogadáson is működik ? :)))
Mert akkor elárulhatnád ha teszel valakire..:))
Bocs ha esetleg már valaki kérdezte..:))
TrendMan 2008. 06. 24. 01:36
Előzmény: #395  Törölt felhasználó
#396
Érdekes.
Donadoni hozzáállása emlékeztet engem sok magyar politikus hozzáállására.
Csak az érdekelte, hogy hivatkozási alapot teremtsen arra, hogy pozicióban maradhasson.
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 16:23
Előzmény: #393  matgab
#395
Egyetértek. Camonaresi előtt azért akadt egy órdító helyzet, csak hát nem kidolgozott akció végén.
TrendMan 2008. 06. 23. 16:00
Előzmény: #393  matgab
#394
Bocs, Arsavin :-)
matgab 2008. 06. 23. 15:40
Előzmény: #392  Törölt felhasználó
#393
"Minden, amit az Eb-n tapasztaltam, pozitív volt, és amit tettünk, a csapat hasznára vált. Megtettünk mindent, amire képesek voltunk, de mindenki szabadon ítélkezhet felettünk. Én személy szerint elégedett voltam, és a játékosok emelt fővel térhetnek haza, ugyanis kiadtak magukból mindent. Hétfőtől egy új korszak kezdődik" - fejtette ki Donadoni.

A játékosok nevében a sérült csapatkapitány, Fabio Cannavaro kelt a szakvezető védelmére. "Csak büntetőkkel estünk ki, vagyis az edző jó munkát végzett, és mi mellette állunk. A csapat bebizonyította, hogy nagyon nehéz legyőzni" - mondta az aranylabdás védő.

Fabio Grosso, a Squadra Azzura egyik legjobbja szerint a szerencse nem volt az olaszokkal, és ez okolható a kiesésért. "Jó Eb-nk volt, mégis mehetünk haza, de büszkén."

Ha ezek után Donadoni elégedett, akkor valóban mennie kell! Az olaszoknak egy győzelmük volt csak az egész tornán, az is egy 10 emberes vezérét vesztett kiöregedett francia csapat ellen...

A szerencsét meg nem illik okolni akkor ,ha egy helyzetet nem alakítottak ki 120 perc alatt...Aki nem tesz meg ennyit sem , az szerencsével bent maradhat, de normál esetben kiesik...

Büszkék...Erre a teljesítményre...:(
Forza azzuri!
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 15:20
Előzmény: #391  TrendMan
#392
Ki lehet az az Akasin?:)
TrendMan 2008. 06. 23. 13:00
Előzmény: #390  Törölt felhasználó
#391
Igen, a görögök ellen (Akasin nélkül) találtak egy gólt kapushibából.
Egyébként tényleg gyenge meccs volt, két gyenge csapattal.
A fordulat a svéd meccsen - Akasinnal együtt állt be.

Nem gyanítok doppingot, de nem is tudom kizárni a lehetőségét.
Túl nagy volt a különbség az orosz és az addig a torna legjobbjának kikiáltott holland csapat között.
Az egyik oldalon valamit nagyon jól, vagy a másikon valamit nagyon rosszul csináltak.

Persze a Hiddink-mágia lehetőségét sem lehet kizárni. Lehet, hogy az idős tréner tud valamit, amit a fiatal Van Basten még nem.

A spanyol meccs sok mindenre választ ad majd.
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 12:49
Előzmény: #389  Törölt felhasználó
#390
Most szólok, hogy az eb után írok egy komoly foci ellemzést és kitekintést. Nagy vihart fog kavarni, egyesek értetlenkedni, mások bologatni fognak.
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 12:26
Előzmény: #380  TrendMan
#389
TrendMan
A görögök ellen tényleg gyengék voltak? (min feljövőben)
Tényleg olyan rettenetes volt az iram hogy doppingot gyanítasz? A megtett km-ek olyan magasak voltak? (Átlagos volt. Ha a csak a futásmennyiség számítana akkor az angol II. osztály lenne a némbőrvan.)
A holland újságokban sem merült fel gyanu.
Egyben tévettem. A holland újságok a nemzet árulójának tartják Hiddinket. (szerintem csak a bulvár) Hiddink azt nyilatkozta hogy erre ő büszke.
Ahogy mondtad a hollandusok voltak tompák. Egy csop. meccsen ahol kisebb a tét, nem remeg a láb egész máshogy nézett volna ki az ütközet.
TrendMan 2008. 06. 23. 12:23
Előzmény: #387  Törölt felhasználó
#388
Nem szeretnék orosz európa-bajnokságot.
Persze ez az én magánügyem.
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 12:09
Előzmény: #386  Törölt felhasználó
#387
Egy német-orosz egész jó lenne, nem unatkoznánk rajta!
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 12:01
Előzmény: #385  TrendMan
#386
Nagyon örülnék, ha a szovjetek a döntőbe jutnának srácok. Egy török-orosz döntő nagy fricska lenne az uefa főfaszainak szvsz.
TrendMan 2008. 06. 23. 09:55
Előzmény: #384  Törölt felhasználó
#385
Az egész Milan-nak igen gyenge éve volt.
Azt a formájukat hozták át ide is.

Egyébként minden párosításból (a németet leszámítva) az idősebb (tapasztaltabb) edző csapata ment tovább.
Az összes fiatal (Bilic, Donadoni, Van Basten) sorra elbukott.

Ezek szerint Spanyol EB-Cím lesz :-)
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 09:49
Előzmény: #383  matgab
#384
Egyet kell érteni Matgabbal, talán a Cassánot kivéve. Zseniális focista, senki nem hagyná ki.
matgab 2008. 06. 23. 09:42
Előzmény: #381  Törölt felhasználó
#383
Azt se felejtsétek el, hogy az orosz bajnokságnak volt egy hosszú téli szünete és a Zeniten kívül a nagy európai tornákból is mind gyorsan kiestek.

Ergo nekik egy júniusi torna az sokkal kevésbé fárasztó, mint egy BL-t végigmenetelő holland, francia vagy olasz csapatnak...Ezekben a bajnokságokban nincs téli szünet, mint az oroszoknál...

A svédek meg egy totál kiöregedett csapat egy játékosra kihegyezett játékkal...Márpedig, ha az az egy ember nem tud maximálisat nyújtani, akkor...(Gyakorlatilag a spanyolok elleni 2. félidő elejétől a a másfél meccs alatt egy helyzetet sem tudtak kialakítani)

Az olaszoknál Donadoni szúrta el...Egyszerűen nem látta, hogy Toni vagy totál ki van fáradva, vagy totál béna formában van.
Ezt tudomásul nem véve borzasztó egysíkúan -a 70-es évekbeli klasszikus angol játékot idézve- állandóan Toni fejét akarták megjátszani...Ezt a hülye is észreveszi, nyilván rá kell állítani egy bulldogot és azzal ki van lőve egy ilyen csapat...

Szégyen az olaszokra nézve, hogy egy olyan középpályást kell szerepeltetni a válogatottban, aki nem fért be az argentín válogatottba...!
Amellett Cassano is katasztrófális, amióta othagyta a Rómát - ahol Totti mindent berúgatott vele- egy kalap kaki...
Ambrosini meg az amúgy is gyengélkedő Milanba sem fért be, nem értem miért ezeket a játékosokat játszatta Donadoni...
Inkább hívta volna be Inzaghit, vagy Gilardino-t, Lucarelli-t vagy akárkit...

Szegény Del Piero-t sajnálom a legjobban...A mai napig a világ egyik legjobb támadója, ennek ellenére állandóan cserepadról hozzák be, jellemzően sokkal gyengébb játékosok helyett...

TrendMan 2008. 06. 23. 09:38
Előzmény: #381  Törölt felhasználó
#382
?????
Törölt felhasználó 2008. 06. 23. 08:18
Előzmény: #380  TrendMan
#381
Az oroszok és a svédek voltak teljesen drog és dopping tiszták a mezőnyben. Ezért tudnak junius végén futva gondolkodni... Mielőtt butább fórum társaink teljesen téves vágányra futnának... Svédeknél, ha nincs a nagy jólét, tovább jutnak. A Hollandok a legjobb focisták az eb-n mellesleg.

Topik gazda

JWilli
4 3 3

aktív fórumozók