Még sosem tőzsdéztem, most kezdem szal téyleg alapvető kérdéseim lennének. Tegyük fel van 100Ft és ebből szeretnék venni XY részvényt mind a 100Ft-ért abban az esetben ha 1db/8Ft-ba kerül. Ha jól gondolom Ezt Limit áras-ként megtudom tenni. De amitnem teljesen értek, ebben az esetben van 3 bevizetli mező: Mennyiség, Limit ár, Összeg. Limit ár ez esetben 8, Mennyiség: 100/8 = 12, Összegbe pedig akkor mi? 12*8=96 vagy ...?
elég megadni!
anno amikor ebrokerem volt úgy csináltam hogy beírtam a limitet meg hogy mennyiért akarok venni magától meg beírta hogy az hány darab aztán kész! szerintem most is így van!
Köszönöm :)
Akkor csak azt nem értem, ha megadoma limit árat akkor miért nem elég megadni vagy a mennyiséget vagy az összes árat (minek mindkettő). Na de mindegy.
Kezdő kérdés
köszi előre is a segítséget