Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 28. 17:29

Jövõ héten nevezik át Csongrád megyét  

Ugrás a cikkhez
Az Országgyûlés négynapos üléssel folytatja munkáját a következõ két hétben és a jövõ heti ülések közül kedden kerül a képviselõk elé a Csongrád megye Csongrád-Csanádra történõ átnevezésével kapcsolatos javaslat.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 09. 29. 07:08
#9
Utánanéztem, hát persze hogy Lázár volt. Még nincs megszavazva, de amióta az országgyűlés megszavazó automata, nincs kétségem hogy meg lesz.
Vazsmegyei 2017. 09. 29. 00:27
Előzmény: #6  enigma
#8
Tudod te nem ismersz engem, de már ítéltél felettem! Az amit most felvetettél az a trollkodás, mert alaptalanul tételeztél fel olyant, amiről nem lehetsz meggyőződve! Ráadásul gyanúsítgatást is elkövettél. Ne találgass légyszíves!
Vazsmegyei 2017. 09. 29. 00:22
Előzmény: #5  _Bekre_Pal_
#7
Tudod vannak olyan utcanevek, amelyek egyes embertársainknak nem tetszenek. Kitalálnak politikai lehetetlenséget, hogy már nem annak kell látni az elnevezettekről az élettörténetüket, mint eddig láttuk! Kicseréltetik az utcanévtáblákat! Töröltetik a történelemből, irodalomból, művészetekben végzett munkájuk érdemeit. Tehát ez az átnevezés is politikai döntés volt! egészen biztos nem ingyen végzik az átírásokat, de nem kell utcanévtáblákat és utcaszám emberek igazolványaiban változást bejegyezni és 2020, jun. 04.-ig remélem sikerül is minden aktuális okmányon megtalálni a Csongrád-Csanád Megye feliratokat.
enigma 2017. 09. 29. 00:07
Előzmény: #5  _Bekre_Pal_
#6
Trollkodik, mint mindenhol. Biztos megéri neki. Pár morzsa leesik talán...
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 09. 29. 00:03
Előzmény: #4  Vazsmegyei
#5
az megvan, hogy ez mennyi költséggel és bonyodalommal jár? mi szükség lehetett erre, tudsz valami érdemi érvet, vagy csak tolod a direktívát?
Vazsmegyei 2017. 09. 28. 23:40
#4
Csongrád-Csanád Megye! Jobb lesz, ha mindenki megismeri és megszereti!
Törölt felhasználó 2017. 09. 28. 18:02
Előzmény: #2  because
#3
Táblamaffia.
because 2017. 09. 28. 17:29
Előzmény: #1  portfolio
#2
Minek kell átnevezni? Ennyi kidobandó pénz van az államkasszában,hogy már azt sem tudják, mire költsék? Nincs millió jobb helye ennek a pénznek? Tiltakozom!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek