Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 01. 19. 22:47

Hajrá Viktor! Így tovább!  

Köszönöm Viktor a mai napot!

Most ne hátrálj meg!

Mindenki menjen a ,,,,

A gödör mélyén vagyunk,innen már felfelé

megyünk!

Veled vagyunk!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
commander8 2011. 01. 22. 18:34
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#300
Te kis határozott agit-prop.
Ne felejtsd el, hogy határozottan lehet a világ legnagyobb marhaságait is mondani.

"A XX. századi ember tragédiája:
A primitívek és ostobák kimondottan határozottak, míg az értelmesek tele vannak kételyekkel!"
(Einstein)
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 18:33
Előzmény: #296  commander8
#299
Sajnos, igen!
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 18:32
Előzmény: #292  exley
#298
Az, hogy a jövőben mi lesz, azt egyikünk sem tudja.
Az viszont biztos, - friss hír - hogy a nem kormánypárti közvéleménykutató a FIDESZ némi erősödését jelezte.

Ettől még persze változhatnak az erőviszonyok, de most éppen nem abban az irányba halad adolog, ahogyan Te óhajtanád.
exley 2011. 01. 22. 18:30
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#297
őszintén? Azért az az átkos nem volt olyan rossz, akkor miért vagyunk közel tíz milliónyian, szeretkeztünk, éltünk dolgoztunk, haway volt, akárhonnan nézem.
commander8 2011. 01. 22. 18:29
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#296
Te éltél már abban a kommunizmusban?
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 18:28
Előzmény: #272  jumbo2
#295
Pedig én magam is idéztem (ráadásul nem röviden) az illetékes EU-biztos 3 kifogását. Érdekes módon pont ez a három szerepel a levélben is.

Egyébként nem nehéz találni kifogásokat, te úgy nyilatkozgatsz a médiatörvényről, hogy nem is ismered a kritikákat? Könnyű találni, van EU kifogás, EBESZ kifogás, magyarországi kifogás (AB beadvány).
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 18:27
Előzmény: #290  commander8
#294
Orbán már az EP-ben is elég határozott hangon kifejtette, hogy azon országok demokratikus elkötelezettségét ne próbálják elvitatni, kétségbevonni azok, akik nem éltek 40-45 évig kommunizmusban.

Tudod, ez is a jobb módú országok lenézése, lesajnálása, amit bizony nem szabad megengedni, határozottan vissza kell utasítani.
exley 2011. 01. 22. 18:26
Előzmény: #291  Törölt felhasználó
#293
Az érett nőknél jobb nincs, sztem. 2014-ben is rájuk szavazok.
exley 2011. 01. 22. 18:25
Előzmény: #290  commander8
#292
"Nem kell olyan forrón enni a kását", úgy fog eltünni a süllyesztőben ez az elavult értékrendszer, mint ahogy a tavalyi hó elolvad.
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 18:22
Előzmény: #287  exley
#291
Az általad említett személyekbe, hogy beleborzongsz az a Te ízlésedet minősíti.

Ha Te így gondolsz rájuk, akkor így, nincs mit tenni.

2014-ben a többség eldönti, hogy ők is borzonganak e ezektől a nevektől, személyektől vagy "kapnak" újabb 4 évet, s Te borzonghatsz tovább, tovább ...
commander8 2011. 01. 22. 18:19
Előzmény: #286  Törölt felhasználó
#290
Lehet, de ott van a demokráciának hagyománya és értékrendszere.
commander8 2011. 01. 22. 18:17
Előzmény: #285  Törölt felhasználó
#289
Mindegy, hogy minek nevezzük a képmutatást...

"Médiatanács elnökét és négy tagját az Országgyűlés - a jelenlévő országgyűlési képviselők kétharmadának szavazatával - 9 évre választja egyidejű, listás szavazással. "

.... az még attól képmutatás marad.

Másrészt a népakarat ezt nem várta, hanem azt várta, hogy az ország gazdaságát rendbe fogják tenni. Az egyszerű választót ez érdekli, munkahely legyen illetve a jobb megélhetés.

"adott a FIDESZ-KDNP pártoknak az kivételes, s ezzel kötelességük élni,"

"Mondjál már még jó nagy hülyéket, hátha megeszem és felfújódok tőle."
(Markos)
Sigorszky 2011. 01. 22. 18:17
Előzmény: #285  Törölt felhasználó
#288
Erre jön mindig az a hatalmas érvük, hogy csak ötvenvalahány százaléka a jogosultaknak ment el szavazni.

Én meg erre mindig azt válaszolom: tetszettek volna elmenni.

Ami 8 meg 4 év előtt demokrácia volt nekik, az most nagyon nem az. Most csak szájalni tudnak, de nem harapni.

Na, szájjal legalább nem lehet lopni.
exley 2011. 01. 22. 18:15
Előzmény: #286  Törölt felhasználó
#287
selmeczi gabi, hoffman rózsa, gál ildi, brrr,bele is borzongok...kit érdekel már akkor a sajtó szabadság.....aztán mehetünk a áb-elé.
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 18:08
Előzmény: #284  commander8
#286
Vannak olyan boldogabb országok ahol nincs, vagy nagyon kis hatáskörrel működnek az AB-k.

Ettől még demokratikusak!
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 18:05
Előzmény: #280  commander8
#285
A pontosság kedvéért:

A Médiatanács elnökét és négy tagját az Országgyűlés - a jelenlévő országgyűlési képviselők kétharmadának szavazatával - 9 évre választja egyidejű, listás szavazással.

Ennél nagyobb felhatalmazással nem lehet megválasztani senkit! Ennél demokratikusabb választás nincs.
Az, hogy a népakarat ilyen óriási felhatalmazást adott a FIDESZ-KDNP pártoknak az kivételes, s ezzel kötelességük élni, mert különben 2014-ben repülnek!
commander8 2011. 01. 22. 18:02
Előzmény: #281  Törölt felhasználó
#284
Világos. Ne is ellenőrizze senki sem a kormány tevékenységét.
Még az AB sem.
Ez a ti demokratikus elképzelésetek. Bravó!!!
exley 2011. 01. 22. 18:02
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#283
Jó ötlet, én is megnézném amikor leveti a cicifixét.
Sigorszky 2011. 01. 22. 18:00
Előzmény: #258  jumbo2
#282
Én a dumájából indultam ki, nem tudtam, ki fia-borja. Annak alapján is, amit mondott bárki tudhatja, hogy súlyos gondok vannak vele. Kösz az infót!
És az ilyen operettkomenisták oktatnak bennünket, akik azért lehúztunk pár évtizedet a szovjet tezsvérek "óvó" szárnyai alatt...:)
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 17:55
Előzmény: #278  Törölt felhasználó
#281
Az AB jogkörének korlátozása a FIDESZ szavazóknak tett ígéret betartása volt. Álláspontom szerint nagyon helyesen.

Mivela feladat végrehajtásra került, így az AB jogköre visszaállítható.
(Úgy tudom, hallottam, az új AB törvényben megszüntetik a korlátozást.)

Az AB szerepét jogkörét azoban át kell újra gondolni.

Csak a példa kedvéért.
Az AB alkotmányellenesnek minősítené azt a 4 fajta extra különadót.

Mi lenne a költségvetéssel?
Mit tehetne a kormány az államcsőd elkerülése, a gyors pénzszerzés érdekében?

vagy:
Újabb IMF hitelek, ujabb, fokozódó kiszolgáltatottság, mint pl. Románia.

vagy
Elvonná a közszférában dolgozók 1-2 havi bérét, bezárnának pár korházat, elküldenének rendőröket, hivatalnokokat, stb.

Az ÁB-nek semmi kifogásolni valója nem lenne, ne lehetne az említett közszférában dolgozó újabb sanyargatásának.

Az AB szerepét igenis újra át kell gondolni.
commander8 2011. 01. 22. 17:48
Előzmény: #252  jumbo2
#280
Nos ugyan még nem olvastam végig, de annyi már lejött, hogy a szabályozás végrehajtását alapvetően a "Médiatanács" kontrollálja. Amelyről mint tudjuk egyrészt 9 évre van választva, vagyis legalább két választási ciklusra, másrészt pedig fideszes pártkatonákból áll. Azoktól meg az elmúlt 8 év tapasztalataiból kiindulva tudhatjuk, hogy mit várhatunk ha nem tetszik nekik valami.
Bevezetőül ennyi.
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 17:37
Előzmény: #269  Törölt felhasználó
#279
Példa:

Az ATV-ben Kálmán Olga gondol egyet, s hétfőtől műsorvezetés közben leveszi a melltartóját.
Ma még megbüntetné a média hatóság az ATV-t, mert nem megfelelő műsorsávban sugározták a műsort és nem tették ki a 18-as karikát.

De lehet, hogy a jövőben egyre természetesebb lesz az ilyenfajta műsorvezetés és a média hatóság is változtat az álláspontán, s csak a riport közbeni bugyilevételt kell már csak más műsorsávabn és 18-as karikával ellátni.

Mit mond a törvény?

Azt a műsorszámot, amely alkalmas a kiskorúak fizikai, szellemi vagy erkölcsi fejlődésének kedvezőtlen befolyásolására, különösen azáltal, hogy meghatározó eleme az erőszak, illetve a szexualitás közvetlen, naturális ábrázolása, az V. kategóriába kell sorolni. Az ilyen műsorszám minősítése: tizennyolc éven aluliak számára nem ajánlott.

Ugye érthető voltam.
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 17:24
Előzmény: #274  Törölt felhasználó
#278
már azt sem lehet tudni ...

alapesetben elkaszálhatja a törvényeket és sok oknál fogva .

de én azt is gyanítom , hogy amennyiben a az AB megsemmisíti a törvényt/eket , attól az még egyáltalán nem biztos hogy a kormány azt el fogja fogadni, ill. valamilyen formában ezeket a törvényeket hatályba fogja léptetni/hagyni, hiszen mind a mnyp mint a különadók részét képezik a költségvetési rendszernek --

pótköltségvetés készítése meg a lehetetlenséggel érne most fel , mivel nincs olyan ad hoc más pénzkészlet amiből fedezni tudna a fennállható űrt .. egyébként hazavágnánk magunkat

sztem erre/ezekre már megvan a forgatókönyve a kormánynak , hiszen kényszerhelyzet adódik egy számukra (és most már számunkra ! )is rossz AB döntés esetén.

vélszerint most már hagyni kéne a főbb ilyen olyan kritizáható módu döntéseket , viszont olyant pl. hogy a mnyp-be maradók az állami nyra is jogosultak legyenek továbbra is / hiszen fizetniük kell a nyjárulékot továbbra is/ azt a döntést és az ilyeneket amik nem borítanák az országot rommá - díjaznám az ab-től.
commander8 2011. 01. 22. 17:23
Előzmény: #273  jumbo2
#277
Mindazonáltal azért mindenképpen olyannak kell lenni, hogy azzal ne sérthessen semmilyen módon alapvető demokratikus értékeket.
commander8 2011. 01. 22. 17:20
Előzmény: #272  jumbo2
#276
Ja, akkor ez így nem volt igazán fair.
Akkor ennek megfelelően te sem tudod, mi mellett állsz ki, csak azért véded, mert Orbánék nevéhez fűződik.
Így van?
Egyébként a törvény neve: a
2010. évi CLXXXV. törvény
a médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról

Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 17:20
Előzmény: #267  Törölt felhasználó
#275
Semelegességedet nem bizonyítottad,mert a szoclib.éra alatt nem emlékszem,hogy
genyáztál volna.
Ha arra a nénire gondolsz aki rendszeresen ott van a szoci.rendezvényeken,ő szerintem sem tudja mi az hogy nemzeti kultúrális örökség.Ez a helyzet.
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 17:08
Előzmény: #269  Törölt felhasználó
#274
Szerinted az AB hogyan dönt?
jumbo2 2011. 01. 22. 17:00
Előzmény: #269  Törölt felhasználó
#273
"a törvénynek olyannak kell lenni , hogy a törvény szövege mindenkor függetlenítse magát az alkalmazótól . "

Vannak még idealisták.
jumbo2 2011. 01. 22. 16:59
Előzmény: #270  commander8
#272
Nem olvastam. Minden törvényt el kellene olvasnom?

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi vele a gond konkrétan. Ugyanis még nem hallottam konkrétumot senkitől. Idézetet a törvényből pedig végképp nem.
commander8 2011. 01. 22. 16:52
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#271
Olvasok, olvasok.
commander8 2011. 01. 22. 16:51
Előzmény: #257  jumbo2
#270
Nem 175, hanem 89 oldal a word.-ben 12-es betűmérettel.
De még nem válaszoltál. Te elolvastad? Mi a száma?
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 16:51
Előzmény: #265  Törölt felhasználó
#269
nekem egyetlen egy , de nagyon fő kifogásom a m.törvénnyel szemben az volt/és maradt is ,hogy amikor a fidesz médiajogásza azt mondta hogy azt kell majd nézni hogy hogyan alkalmazzák majd a törvényt és kérte, hogy ne ítélkezzünk előre .

mai napig is fennálló válaszom erre :

a törvénynek olyannak kell lenni , hogy a törvény szövege mindenkor függetlenítse magát az alkalmazótól .

az alkalmazónak ne legyen ebben választási lehetősége .

ilyen helyzetben ( ...majd jól alkalmazom) ilyen alaptörvény alkotásánál ez nem egy megengedett lehetőség .
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 16:40
Előzmény: #264  commander8
#268
Vedd már fel az olvasó szemüvegedet! Tényleg személyeskedés nélkül kérlek!
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 16:40
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#267

akkor minek írsz ide , ráadásul mindjárt 4-t ?

én nem fogadok el mindent kritikátlanul , ha ez baj ,akkor vállalom .

a haza , magyarok az részemről történelmi magyarokat is ,ill. egy adott földrajzi helyet is jelent - nem keverném ide.

özv.papp gézánénak milyen a "nemzeti" (???)kultúrája ?

én mindig az egyetemes emberi kultúrát fogalmazom meg , és aszerint vonok értékítéletet ..

ha valaki genya , akkor az ha "nemzeti" -en genya , akkor attól még az genya -és ellentétes jelző esetén is igaz ez a tézis a részemről .

capiche ?
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 16:37
Előzmény: #263  Törölt felhasználó
#266
link
brüsszel nem kérdőjelezte meg levélben a
sajtószabadságot
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 16:35
Előzmény: #263  Törölt felhasználó
#265
link
Brüsszel nem kérdőjelezte meg levélben
a sajtószabadságot.
commander8 2011. 01. 22. 16:25
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#264
Már másnak is írtam, de sajnos neked is azt kell leírnom, hogy nem is vagy képes megérteni amit írtam, ennek megfelelően nem is várható el tőled, hogy értelmesen válaszolj. Még arra sem vagy képes, hogy egyáltalán belegondolj abba amit írtam Ez így esélytelen.
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 16:22
Előzmény: #258  jumbo2
#263
Köszi a wikipediáért!
Lássunk tisztán!
commander8 2011. 01. 22. 16:21
Előzmény: #257  jumbo2
#262
Miért kicsinyled le a képességeimet. Olvasni és jogot értelmezni tudok.
De nem adtál választ a kérdésemre. Te tudod, hogy mi mellett kardoskodsz, vagy csak egyszerűen azért hiszed el, hogy jó, mert Orbán mesterék alkották?
jumbo2 2011. 01. 22. 16:14
Előzmény: #260  jumbo2
#261
Szerencse, hogy a Hold már eltűnt :)
jumbo2 2011. 01. 22. 16:14
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#260
Az SZDSZ holdudvara kürtölte tele a nyugati sajtót a hülyeségeikkel.
jumbo2 2011. 01. 22. 16:12
Előzmény: #256  Sigorszky
#259
Liberális? Inkább kommunista. Esetleg érdek liberális, mint az SZDSZ volt anno.
jumbo2 2011. 01. 22. 16:11
Előzmény: #256  Sigorszky
#258
Cohn-Bendit wikipedia

"Az 1968-as prágai tavasz elnyomásakor a szovjet beavatkozást támogatta.[1] A „Dany le Rouge“, vagyis "vörös Dany" becenevet kapta ebben az időben, mikor javasolta a francia trikolór helyett a vörös zászló használatát. Nyilatkozott: "Marxista, anarchista vagyok". 1968 október 21.-én kiutasították Franciaországból. Németországban, Frankfurtban a német anarchistákhoz csatlakozott."

"Középfokú tanulmányait a felső középosztály által kedvelt Odenwaldschule in Heppenheim-ben végezte. Mivel születésekor hivatalosan hontalan volt, 14 éves korában a német állampolgárságot választotta, annak érdekében, hogy elkerülje a sorkatonai szolgálatot."

jumbo2 2011. 01. 22. 16:05
Előzmény: #255  commander8
#257
"Rendben. Én most elolvasom"

175 oldalt előismertek nélkül most elolvasod?

:)
Sigorszky 2011. 01. 22. 16:03
Előzmény: #251  jumbo2
#256
Azért nek italán van fogalma róla, csak az ő liberális nézőpontjából ez a trv mindenképpen ördögtől való, hisz azt a sok ártó szemetet nem tudják majd olyan könnyen a felnövekvő ifjabb magyar népesség szellemi, fizikai és erkölcsi lerontására felhasználni. Nyilván valamelyik gazdasági lobbi (pénzarisztokrácia, stb.) zsebében van ő is.
commander8 2011. 01. 22. 15:55
Előzmény: #253  jumbo2
#255
Rendben. Én most elolvasom, és ha megtalálom benne amit egy hónapja kritizál a magyar és nemzetközi közélet, akkor elfogadod a kritikahelyességét?
Egyébként te elolvastad? Tudod, hogy mi mellett kardoskodsz?
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 15:50
Előzmény: #249  commander8
#254
Azt hogy Orbánt szidjátok megszoktam.
Ez ment már akkor is amikor ellenzékben volt.
Az utolsó h.sz.-emet nem is ezzel kapcsolatban írtam,olvass vissza!
A videóval nekem semmi újat nem
"mondtál".Ezt köszöntem meg Neki!
Nem hazaárulóztam le senkit!
Sok ember átlát a szitán itthon is.
Tudják hogy kiknek köszönhető ez a
cirkusz amit ez a pár barom rendezett.
Remélem nem fogják soha elfelejteni!
jumbo2 2011. 01. 22. 15:45
Előzmény: #247  commander8
#253
"Aki ma kritizálja Orbánt az nem a hazáját kritizálja, mert az nem Orbán. "

Jelen esetben a médiatörvény miatt bírálod Orbánt.
Konkrétumot viszont még nem láttam tőled.

Ideje, hogy elővezesd, mi a gondod a törvénnyel.
jumbo2 2011. 01. 22. 15:44
Előzmény: #247  commander8
#252
Idézzél már valamit a médiatörvényből, ami neked nem tetszik.
jumbo2 2011. 01. 22. 15:43
Előzmény: #250  Sigorszky
#251
És nyilván fogalma sincsen róla, mi van a médiatörvényben.
Sigorszky 2011. 01. 22. 15:35
Előzmény: #249  commander8
#250
Az ilyen Kohn-bendit-ek milyen jól elvannak ottan nem kevés pénzért. Én Orbán helyében bizony meg se hívtam volna, így meg eljátszhatta a visszautasítás hisztit. Mi magyarok meg se fogjuk tudni közelíteni ezt a kifinomult arroganciát, amit ez az ember már nyilván az anyatejjel szívott magába.
commander8 2011. 01. 22. 15:03
Előzmény: #248  commander8
#249
Van egy másik is:

link

Érdemes megnézni. Talán jól mutatja, hogy valójában mis is történt az EP ülésen.
Ott valóban átlátnak a szitán.
commander8 2011. 01. 22. 15:01
Előzmény: #247  commander8
#248
Most kaptam:

2011.01.19. 16:57

Legutóbb Hruscsov elvtársat láttam ennyire bepöccenve felszólalni, mint szerdán a mi szeretett miniszterelnökünket az Európai Parlamentben. Hruscsov akkor, 1960. október 12-én az ENSZ-ben a legendáriumok szerint miután egy vitában bírálni merték, magából kikelve állítólag cipősarokkal verte a pulpitust, hogy nyomatékot adjon az érveinek. Valahogy az volt az érzésem, hogy Orbán Viktor sem állt messze ettől az Európai Parlament plenáris ülésén Strasbourgban.

Orbán Viktornak nem volt igaza. Mert aki ilyen stílusban vitázik, aki ilyen arrogánsan, a dühtől rekedt hangon kioszt mindenki mást, annak sosem lehet igaza. Még akkor sem, ha esetleg véletlenül mégis. De egyébként most még véletlenül sem. Meg azt is mondják ugye, hogy a stílus maga az ember...

Szóval, az az érzésem, hogy nem sikerült jól a magyar miniszterelnök európai debütálása. Mert ami itthon, a kommunikációban működik, amit idehaza csont nélkül bevesznek a választók, az az európai porondon láthatóan rendre megbukik. Mert míg ugyanez a performansz idehaza akár az erős kezű, tökös vezető határozott fellépésének tűnhetett volna, addig ugyanez az Európai Parlamentben csak egy arrogáns és pökhendi alak hisztérikus kirohanásának hatott.

És amíg itthon működnek a jól bejáratott csúsztatások és egybemosások, addig azokra a régi demokráciák vitáiban edződött politikusok nem voltak vevők. Nem véletlenül utasították vissza a médiatörvényt bírálók azt az orbáni érvelést, hogy itt kérem a magyar nép demokratikus elköteleződését (sic!) kérdőjelezik meg. Nem. Itt Orbán Viktor és kormánya demokratikus értékek iránti elkötelezettségéről volt szó - vagy jobbára még arról sem, csak a tényről, hogy a médiatörvénnyel gondok vannak. Orbán Viktor és kormánya pedig még véletlenül sem azonos a magyar néppel - kínos, hogy ezt éppen Strasbourgban, a legszélesebb európai nyilvánosság mellett kellett a miniszterelnök orra alá dörgölni.

Orbán Viktor azt mondta az Európai Parlamentben, hogy megdöbbentették őt a médiatörvényt ért bírálatok. Az pedig, ahogyan mindezt előadta, érezhetően az európai parlamenti képviselőket döbbentette meg. Szerintem maximum Kadhafitól várhattak volna hasonló hangnemet és arroganciát. Meg is kapta a zöldek frakcióvezetőjétől a kegyelemdöfést: Daniel Cohn-Bendit ugyanis azzal zárta a mondandóját, hogy bár Orbán Viktor meghívta őt ma ebédre, de ez a produkció elvette az étvágyát.

Mindent egybevetve az az érzésem, hogy a magyar miniszterelnök nem szövetségeseket és csodálókat szerzett ma magának, hanem inkább olyanokat, akik ezzel a kioktató és arrogáns stílussal nem tudnak mit kezdeni Európában.

Kár érte.

commander8 2011. 01. 22. 14:58
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#247
Hát ez a baj veletek.
Azt hiszitek, hogy ha valaki nem osztja a véleményeteket, akkor már csak "hazaáruló" lehet.
Próbálj már meg egy szinttel feljebb jutni.
Aki ma kritizálja Orbánt az nem a hazáját kritizálja, mert az nem Orbán.
Orbánt támadjuk, mert elvesztette a realitásérzékét és kért okoz a hazájának.
Annak a hazának ami nekünk is a hazánk.
Sigorszky 2011. 01. 22. 14:41
Előzmény: #245  exley
#246
Nem írhatta ki magát, ha itt sose volt fejlett a demokrácia!:) Nekünk mindig vezér kellett.
exley 2011. 01. 22. 14:37
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
Magyarország már el tünt a "térképről".
2011 01 17. Ki írta magát a fejlett demokráciák európai családjából.
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 11:52
Előzmény: #243  Bogi27
#244
Ha Őseink így gondolkodtak volna,Magyarország már nem lenne a térképen.
Bogi27
Bogi27 2011. 01. 22. 11:28
#243
És a te véleményed mi volna !
Bogi27
Bogi27 2011. 01. 22. 11:25
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#242
És te véleményed mi volna !
Törölt felhasználó 2011. 01. 22. 11:18
Előzmény: #235  Törölt felhasználó
#241
Megérte elindítani ezt a topikot!
Megismerhettük egy pár magát baloldalinak vagy liberálisnak vagy semlegesnek valló ember hogy vélekedik a hazájáról a magyarokról,nemzeti kultúránkról.
Minősíteni nem kell,egy szót sem érdemelnek,nem mondatokat!
Minősítették ők magukat.

Topik gazda

ta-lidor
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek