Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:27
#4680
Érvelni nem tudsz, az biztos!

Én tényeket írtam le. A törvény szerint tényleg büntetendő az a bizonyos hozzászólásod!
Mivel nyilvános fórumon mondtad el!
Ha pl. egy cset oldalon párbeszéd közben mondod el egy havrodnak, az nem gáz!
(mivel hétköznapi face-to-face párbeszédnek minősülhet)
Most a csetbeszélgetések másolatának nyilvánosságra kerülését ne ragozzuk, ez egy külön téma (jogilag is, ha olyat tartalmaz a csetcsevej)!!!

Ok, várom megjavulásodat!
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:27
Előzmény: #4676  Törölt felhasználó
#4679
de amugy szerintem.. egy nick név is lenyomozhatatlan.. informatikus is vagyok :))
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:26
Előzmény: #4677  Törölt felhasználó
#4678
Szerintem ezt Fretek is tudja, csak szórakozik. Amúgy lezárhatnánk már ezt...
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:23
#4677
Egyetértek Veled, bármit azért nem szabad leírni!!
Ezt mindenkinek meg kell tanulni!
(Vagy majd a jog elintézi)

Ja, éshalál nyugodtan írtam, amit írtam, csak nagyon őszintén és az igazságot keresve a jogi paragrafusok alapján is!

Miért kéne mindent szó nélkül hagyni?
Nem vagyunk mi birkák!
Legalább is én biztos nem vagyok!

Én csak felszólítottam freteket, hogy máskor tartózkodjon az effajta megnyilvánulásoktól, mert még a végén baja lehet belőle!

Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:21
Előzmény: #4673  Törölt felhasználó
#4676
gazdaságjogbol most vizsgáztam :))
de jogász nem vagyok..
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:20
Előzmény: #4674  Törölt felhasználó
#4675

én egy lelkes porszívóügynökre gondoltam. nem egy profira. szóval egy olyanra, aki ha már biztos, hogy nem tud eladni, akkor kiborul.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:18
Előzmény: #4672  Törölt felhasználó
#4674
BB nem lehet porszívó ügynök, sőt másmilyen ügynök sem, mert könnyen ki lehet hozni a sodrából. Akkor viszont egy porszívót sem tudna eladni.

A viccet félretéve, kicsit finomítsatok a szélsőséges álláspont prezentálásán, ha lehet, mert ez már nem játék.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:18
#4673
Bármit NEM szabad leírni!!!
Az más!! Alpári szövegnek minősül, ha "pöcsökről", meg ilyenekről beszélsz!

Nincs összhangban a kettő egy cégvezető alaptalan rágalmazásával!

Te értesza joghoz, most komolyan????
Mert úgy látom nem vagy képben sem tőzsdében, sem jogban, semmilyen területen...

Nem lehet összehasonlítani pl. a fórumtársak egymásra szórt csúnya kifejezéseit, egy cégelnökre szórt alaptalan rágalmakkal, igaztalan, homályos összemosásokkal (pl Il Ferroval,stb.!!!

főleg úgy, hogy az is nagy különbség, hogy míg í fórumtársak egymás jelenlétében heccelik egymást alkalmanként, mondanak netán nem szép szavakat egymásra, addig fretek magát a cégvezetőt rágalmazza alaptalnul és úgy, hogy az elnök meg sem tudja védeni magát (mivel nincs jelen a fórumban az adott pillnatban)

a kettő között nagy különbség van!!

Nem vagyok senki jogi képviselője, de értek a joghoz, büntetőjoghoz is, képzeld!

Az igazságtalanságokat meg nem szeretem
Sehol sem, nem csak itt a fórumon!!

Üdv. BB

Az igazságért mindig harcolni kell!

Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:13
Előzmény: #4671  Törölt felhasználó
#4672

persze, majd komolyabban veszem. ígérem megjavulok. még egy utolsó kérdést azért engedj meg így búcsúzóul: nem vagy te véletlenül porszívóügynök. eddig csak filmen láttam olyat, de nagyon illenék a karakteredhez. eltaláltam esetleg? naaaa
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:11
#4671
Nagyon vicces vagy!!

Majd akkor nevess, amikor felelősségre vonnak egyszer az ilyenek miatt!
Ha így folytatod....

Komolyabban kéne venni a neten történő nyilvánosan kimondott szavakat! (rágalmazás, alaptalan bemocskoló hazugságok terjesztése másokról, stb.)

Ez össztársadalmi összefogást is igényel!
Hogy mindenki szólaljon föl az effajta fretek-hozzászólások miatt!
Kiemelem nem a személyeével van a baj, hanem a magatartással, ami akár büntetendő is lehet, ha a vád megáll a bíróság előtt!

figyeljünk máskor Uraim ilyenekre! Jól van??
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:10
Előzmény: #4667  Törölt felhasználó
#4670
BB!!
én csak azt mondom hogy itt a forumon akármit le szoktak irni.. most én is pereljek mert lepöcsöltek? meg ilyenek?
jogi képviselöje vagy rényinek? :-)
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:09
Előzmény: #4668  Törölt felhasználó
#4669
jujj bb,

szuper volt. jól szórakoztam.

Tényállítás?

nagyon jó. írjál még ilyeneket, sokat.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:07
Előzmény: #4666  Törölt felhasználó
#4668

"Re: Genesis Elözmény válasz erre 22:26

azért alapvetően szomorú vagyok. mindig azt gondolom, hogy a Lánc híd 2000-hez, a baumaghoz, az Il Fero-hoz hasonló sztori nem ismétlődhet meg. És mégis. éppen most is az történik.
hogy a fenébe nincs még rényi börtönben? érthetetlen ez a számomra."

fretek"

El ne felejtsétek!!!
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:06
#4667
Már bocsi, de én fenyegetőzöm? Én fenyegetem freteket????
Az is baj, ha őt idézem?
Az alaptalan rágalmait??

te még kisfiúcska vagy!

értesz Te a büntetőjoghoz amúgy??

Tudod mi az a rágalmazás? Tényállítás? Alaptalan, valótlan híresztelés, más rágalmazása bizonyítékok nélkül????

Ismered azt a jogi paragrafust is, hogy a rágalmazás, gyűlöletkeltés ugyanúgy vonatkozik már az internetes sajtóorgánumokra is, mint más médiumokra (elektronikus, nyomtatott sajtó)?

Az neten keresztül történő nyilvános, több ember előtt kijelentett rágalmazás, gyűlöletkeltés ugyanúgy büntetendő, mint pl., ha egy tv-csatorna egyenes adásában rágalamz valaki,stb..

na mindegy, értesz is Te itt az ilyenekhez!
Tanulj tinó!!
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:04
Előzmény: #4664  Törölt felhasználó
#4666

bb,

voltak egyéb kérdéseim is. ugye megtaláltad azokat is?
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:03
Előzmény: #4662  Törölt felhasználó
#4665
Nem kell ezt túlreagálni, a napi gazdaság megvárja a gyárak felépítését és akkor elemez. Ők sem értenek hozzá, mert nem a termelési adatokat vonja kétségbe, hanem azt, hogy szerintük ennyire előre nem lehet tervezni. Már hogyne lehetne, ha ismernék az adott termék piacát.
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:01
#4664
Kérdéseidre a válaszok:

"Bejegyezték a Novotrade napelemgyártó projektcégét
2007. január 10. 19:14, hvg.hu
Utolsó módosítás: 2007. január 10. 19:14

Hárommillió forint jegyzett tőkével megalakult a Genesis Solar Magyarország Kft., hogy 2008-ra megépítse a világ második legnagyobb, 80 megawatt csúcskapacitású, vékonyrétegű napelemeket gyártó üzemét. A beruházáshoz szükséges 3 hektárnyi területet már meg is vette a társaság, a Tatabánya melletti Környén felépülő 10-12 ezer négyzetméteres csarnok a tervek szerint kétszáz embernek ad majd munkát. A Novotrade, amely már csak a cégbírósági bejegyzésre vár, hogy a neve Genesis Energy Befektetési Nyrt.-re változzon, ezzel a második alternatívenergia-ipari céget tudhatja a magáénak, miután 2006 októberében nem egész 100 millió forintért megvásárolta a spanyol Genesis Solar Espana S.L. nevű napelemgyártó céget. A korábbi veszteséges tevékenysége miatt 2006-ban profilt váltó tőzsdei vállalat, a New York-i székhelyű Genesis Capital Management Ltd. nyári, 2,4 milliárd forintos tőkeemeléséhez hasonló, újabb 1,6 milliárd forint értékű, zártkörű részvénykibocsátás előtt áll."

Szerintem ehhez magyarázat nem szükséges, csak olvasni kell tundod. Meg persze szöveget értelmezni!
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 23:00
Előzmény: #4661  Törölt felhasználó
#4663
jaj BB... nem kell itt feteket megfenyegetni.. ez egy forum..(vagy igy akarod kiirtani a negativ dolgokat a forumrol? :) .. itt csak eshetöségeket mondunk .. mi lenne ha menne? ha ez lenne ha az? ennyi :-)
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 22:59
#4662
"Re: Genesis Elözmény válasz erre 22:26

azért alapvetően szomorú vagyok. mindig azt gondolom, hogy a Lánc híd 2000-hez, a baumaghoz, az Il Fero-hoz hasonló sztori nem ismétlődhet meg. És mégis. éppen most is az történik.
hogy a fenébe nincs még rényi börtönben? érthetetlen ez a számomra."

El ne felejtsük...

fretek"
Törölt felhasználó 2007. 06. 01. 22:57
#4661
Ezt acikket már ismerjük, a portfolio.hu cikke!
Köszönjük Neked, hog ismét belinkelted, de ez már nem aktuális!
Ja, és persze elfogult a cikk, negatív irányba, nem kicsit, nagyon!

Csupán egy tőzsdei, magát hitelesnek beállító szaksajtó??? netes cikke a Genesisről!!

amit fretek mondott az teljesen más ügy és sokkal durvább!

Nincs azonos fajsúlyban az újságcikkel!

Folyt. köv.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek