Topiknyitó: Portfolio 2016. 02. 22. 22:26

Fideszesek fakadtak ki: halálgyárakká válhatnak a kórházaink  

Ugrás a cikkhez
Az oktatásról kérdezett kormánypárti képviselőket a 24.hu riportere az Országgyűlésben, azonban két fideszes honatya név nélkül az egészségügyről fogalmazott meg durva kritikát. A portálnak név nélkül két fideszes politikus is nyilatkozott a...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=227591
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 12:15
Előzmény: #519  bigyula
#520
Így jár az aki szövegkörnyezetből kivett szavakkal fikázza mások mondanivalóját! Én sem tudom, hova tegyem a véleményedet, mert sem a hivatalos irányvonalat sem más"hivatalos" irányvonalat nem képvisel! Mivel a saját véleményed tartsd is meg magadnak addig, amíg nem lesz "hivatalosan" is elismert vélemény! Addig meg mozizzál!
bigyula 2017. 07. 13. 12:08
Előzmény: #518  Vazsmegyei
#519
Hát, nem is kell elismerned semmit. Ez logika. Írogatsz ide, de ezt csak kétféleképpen teheted: vagy a saját véleményedet írod, vagy másét. Mivel írtad, hogy a Te véleményed nem releváns, ebből ugye következik, hogy nem a sajátod írtad. Főleg, mert amit írtál, az a hivatalos irányvonal támogatása. Ennyike. Szóval, nem kell semmit elismerni, mert a megnyilvánulásaidból, azok irányából automatikusan következik... :)
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 11:51
Előzmény: #515  bigyula
#518
Mondtam nem ismerhetem el amit nekem akarsz tulajdonítani! Egyébként az én véleményem a mai orvostudomány ismeretében semmi az orvosi foglalkozást végzőkhöz képest! Ám ha neked fontosabb az én véleményem, mint az orvosok tudása, nincs miről beszélni! Sohasem fogod meghaladni az gyógyítás tudományának a legrégebbi szintjét sem! Nem tehetek semmit az értetlenkedéseddel szemben!
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 11:43
Előzmény: #516  dexter
#517
Az a sok kórházi vírus nagyban köszönhető a ma "kifejlesztett" speciális fertőtlenítő szereknek, amelyeket folyton cserélni kell az alkalmatlanságuk miatt! Erről nem írnak a jól értesültek? Nem elég már a napi 3x felmosás fertőtlenítés! Fogalmuk sincs a "betegellátóknak" mit ajánljanak használatra! A vírusos, vagy egyéb fertőzések okát ebben is lehetne keresni. De a beszállítók minőségbiztosítási kötelezvényében ilyen nem fordulhat elő, mert nekik papírjuk van arról hogy amit forgalmaznak, az 100% megbízható termék! Egy éve voltam kórházban komoly műtéti beavatkozással (azt mondták egy óra: 4 lett belőle) túléltem! Az orvosok nem fogadtak el semmilyen jutalmat! A köszönetet és a sikeres műtét azt amit elvégeztek, azt értékelték! Senki nem "királykodott", nem volt politikai csihi-puhi úgy, mint itt a hozzá nem értők mindentudásával! Remélem értettél abból, amit most írtam!
dexter 2017. 07. 13. 11:17
Előzmény: #513  Vazsmegyei
#516
Tudod ezzel az írásoddal és a hozzáállásoddal azokat nézed le és veszed semmibe, akiknek valamely hozzátartozója feleslegesen halt meg. Ha képes vagy rá, abba azért gondolja bele és ne csak egy pillanatig (gondold végig), hogy valamely nagyon közeli hozzátartozód bekerül a kórházba valami aprósággal, amit ma már jobb helyeken gyakorlatilag100%-os biztonsággal gyógyítanak (vakbélműtét, mandulaműtét, stb.) és már nem saját lábán jön ki, hanem kitolják a ravatalozóba és intézheted neki a temetést, mert meghalt orvos vagy nővérhiány miatt, esetleg a kézfertőtlenítő hiány miatti kórházi fertőzés miatt, stb. Ha majd ez megtörténik, majd akkor gyere vissza és éltesd orbánt írd meg, hogy milyen jó érzés, hogy ugyan meghalt pl. a gyereked, de éljen a király. link
bigyula 2017. 07. 13. 11:03
Előzmény: #514  Vazsmegyei
#515
Figyu! Vagy a saját véleményedet írod/képviseled itt nap mint nap, vagy valaki másét. Más verzió nincs.
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:59
Előzmény: #511  bigyula
#514
Nem tudok olyant elismerni, amit te állítasz a saját neved alatti kommentben. Az a te egyéni véleményed, aminek szikrányi valóságalapja sincs!
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:58
Előzmény: #512  dexter
#513
Jól van őrizzed továbbra is a disznóidat! Tényleg semmi közöm hozzád, csak a véleményedhez lesz továbbra is!!
dexter 2017. 07. 13. 10:29
Előzmény: #507  Vazsmegyei
#512
először is engem ne becézgess, mert nem őriztünk együtt disznót másrészt köszi, hogy írtál, mert jól demonstrálod, hogy pont az ilyen ostoba hülyék miatt van orbán még mindig hatalmon
bigyula 2017. 07. 13. 10:28
Előzmény: #510  Vazsmegyei
#511
"Olyan, hogy szerintem nem releváns" Ezzel el is ismerted (sokadszorra), hogy nincs publikus saját véleményed, csak fizetett bérkommentelő/troll vagy. :)
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:21
Előzmény: #509  bigyula
#510
Olyan, hogy szerintem nem releváns, csak a te fogalmazásodban! Nem mondtam, hogy ne foglalkozzanak azzal ami a feladatuk! Tegyék a dolgukat! Objektíven! Az ilyen kioktató belemagyarázatokkal, amiket itt olvasni lehet arra viszont semmi szükség!
bigyula 2017. 07. 13. 10:17
Előzmény: #507  Vazsmegyei
#509
""... az átfogó jelentés az Állami Egészségügyi Ellátó Központ (ÁEEK) koordinálásával, minisztériumi teamek munkájával készült..." Tehát, szerinted a minisztériumi teamek, és az ÁEEK nem Magyarországgal, a magyar helyzettel foglalkoznak? Akkor mivel?
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:12
Előzmény: #506  Törölt felhasználó
#508
Akinek ez az ország nem erősödik, csak tolvajokat lát, az maga is abban a tudatban van mint a tolvajok! NBM van más is amiről tudhatnál a tolvajokon kjvül?
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:08
Előzmény: #504  dexter
#507
Még egy linket kérek a demokráciában elhunyt halálozásokról, ami nem Magyarországgal kapcsolatos! Dexter papa meddig kell ezt csinálnod?
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 10:08
Előzmény: #504  dexter
#506
az ország erősödik na persze tolvajok
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:06
Előzmény: #500  Törölt felhasználó
#505
A hülyeség ebben korban gyógyíthatatlan!
dexter 2017. 07. 13. 10:00
Előzmény: #503  dexter
#504
Link az évenkénti felesleges halálozásoktól: link
dexter 2017. 07. 13. 09:59
Előzmény: #502  Törölt felhasználó
#503
Azért azt is tegyük ide, hogy az a gerinctelen, szarházi balog mit nyilatkozott erről: "Lehet, hogy nyitott mellkassal át kell szállítani a beteget egy másik kórházba, hogy CT-vizsgálatot kapjon, de eddig a másik kórházban sem volt CT" link Közben meg tovább épülnek a stadionok, meg a tök felesleges presztízsberuházások. A vizes vb pénz 4/5-t egyszerűeb ellopták... Mindeközben pedig a kormány saját felmérése alapján évente kb. 32 000 ember hal meg a rossz egészségügyi ellátás miatt.Ha valamely döntéshozó (orbán balog, stb.) tudatosan inkább stadionra költi el a közpénzt és közben hagyják lerohadni az egészségügyet és ennek hatására 32 ezer ember meghal évente, akkor kijelenthető, hogy orbánék munkakörben elkövetett emberölést követnek szándékosan. És ez az ember még mindig a helyén van és az ostoba, tudatlan hívei éltetik.
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 09:40
#502
Meghalt egy kislány, akit nyitott mellkassal szállítottak kórházak között Pénteken délelőtt szállították át nyitot mellkassal az Országos Kardiológiai Intézet gyermekszívklinikájáról a Heim Pál Gyermekkórházba CT-vizsgálatra, este 9-re már meghalt egy kislány. Halálát nagymamája a Klub Rádióba betelefonálva jelentette be. A nagymama egy korábbi betelefonálásából derült ki, hogy az Országos Kardiológiai Intézetből (OKI) a CT és az MR hiányában más kórházakba, a gyerekeket a Heim Pál Kórházba, a felnőteket a Szent István Kórházba kell szállítani, gyakran nyitott mellkassal.A nagymama elmondása szerint az orvosok 16 napon át küzdöttek súlyosan beteg unokájáért. Ezért külön köszönetet is mondott a kislányt kezelő Pordán professzornak és csapatának, amelynek tagjai több év külföldi tartózkodás után jöttek haza és folytattak heroikus küzdelmet a lány életéért. Az OKI főigazgatója, Dr. Ofner Péter a korábbi hírre reagálva az RTL-nek nyilatkozva elismerte, hogy rendszeresen más kórházakba kell szállítaniuk a betegeket a műszeres vizsgálatokra. A már nyitott mellkassal átszállított betegeket külön orvoscsoport kíséri, hogy életben tartsák. Ofner azt is mondta, hogy bár többször is kértek, nem kaptak CT-t, bár most az ígéretek szerint decemberben kaphatnak egyet, amit januárra már be is üzemeltethetnek. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma az RTL-nek akkor érdemi válasz helyett csak arról beszélt, hogy milyen sok CT-t és MR-t vásároltak már 2010 óta, Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyi államtitkár pedig azzal érvelt, hogy az OKI nincs is olyan nagyon messze a Heim Pál kórháztól. Balog miniszter szerint pedig nem azon kell keseregni, hogy az OKI-ban nincs CT, hanem annak kéne örülni, hogy a Heim Pálban van. A Klub Rádióba unokája halálhírével betelefonáló nagymama cinikusnak minősítette a miniszter reakcióját
elemes
elemes 2017. 07. 13. 09:38
Előzmény: #496  Törölt felhasználó
#501
a szuperkórház telkéről van egy zseniális napirajz, attól tartok, hogy nem vicc. link

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek