Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 17:49

Fától az erdőt - gazdaságról vegyesen  

Bármilyen gazdasági elemzés, gondolat, kereskedési és befektetési ötlet megosztható személyeskedés nélkül. Az alternatív megközelítések is helyet kapnak.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandi_ujonc 2024. 01. 06. 11:24
Előzmény: #23280  Bandi_ujonc
#23281
Csak azért kérdezem, mert ebben is igaza lett, meglett a 16500 ndx karácsonyra, akkor senki nem gondolta, amikor ő már ezt is látta előre.
Törölt felhasználó 2024. 01. 06. 14:16
#23282
Baggio 2024. 01. 06. 14:53
Előzmény: #23265  Placi82
#23283
Hagyjad Laci ezt a F@sszopó hülyegyereket. Az ilyenekkel úgy szeretnék személyesen találkozni;) 25 másodpercig bírná kb. és megfeküdne. Madeinf@aszom is csak akkor ugatott a másik topicban mikor esett a solar szektor, minden második beírásával basztatta Humit, pedig ő megírta, hogy fog még egy jókorát esni a szektor. Bezzeg akkor befogták a pofájukat, amikor az esés után dupláztak.  Gyökér banda....
Bandi_ujonc 2024. 01. 06. 15:57
Előzmény: #23283  Baggio
#23284
Te is borsodi kocsmában szocializálódtál?
A játék még nincs lejátszva, ugyanis amit itt és ff topicban összehordott, az kamu.
És engem vádolt hazugsággal illetve trágárabbnál trágárabb dolgokkal.
Valamit nagyon benézett. 
A szóhasználata sincs elfelejtve.
Megvárjuk az 5 napot, és a tételes válaszait. Utána nagyon hosszú folyamatban fog elnézést kérni, és sokszor.
Te is szeretnél csatlakozni?
Biztosan átgondoltad a helyezkedésed?
Vakon vagy, úgy tűnik. 
Bandi_ujonc 2024. 01. 11. 22:37
#23285
Lacika, letelt az 5 nap. 
Akkor ezennel megkapod az esélyt, hogy önként elkezdj elnézést és bocsánatot kérni a kitalációidért, stílusodért és szóhasználatodért. 
Minden csatornán, ahova ömlött a szádból a hányás-fos keverék, és legalább annyiszor.
Bandi_ujonc 2024. 03. 05. 22:16
Előzmény: #23276  Bandi_ujonc
#23286
Azóta várlak.
Jelentkezz. 
Placi82 2024. 03. 06. 11:35
Előzmény: #23286  Bandi_ujonc
#23287
Itt vagyok. Na mondjad Bandi! 
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 11:41
Előzmény: #23287  Placi82
#23288
Én ezt már nehezen fogom elengedni, vagy így vagy úgy pontot fogok tenni erre.
Gyorsabb, ha önként összefutunk. 
Placi82 2024. 03. 06. 11:46
Előzmény: #23288  Bandi_ujonc
#23289
Ez nem vicc, te fenyegetsz engem?? Meg akarsz ölni, vagy veretni vagy mi?? Normális vagy? Jézusom. Nem foguk veled osszefutni, mi van ha kést állítasz a hátamba. Így akarsz pontot tenni a végre??? . Hú tényleg veszélyes az internet. Kezdesz ijesztő lenni. Ezt most már hagyd abba, mert tényleg ijesztő.
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 11:50
Előzmény: #23289  Placi82
#23290
Megint képzelődsz. 
Ne vádolj és rágalmazz, te akartál személyesen találkozni. 
Borsodi bivaly, nagy a szád.
Olvasd vissza miket írtál bebaszva vagy bekattanva.
Placi82 2024. 03. 06. 12:04
Előzmény: #23290  Bandi_ujonc
#23291
Bandiujomc, ez kezd tényleg nekem ijesztő lenni. Családos ember vagyok, én téged nem ismerlek személyesen, nem tudom mi lakozik benned, vagy milyen a személyiséged. Itt anno a fától az erdőben mindig bármit írtunk, Kriszti, Humi, én, dextér, stb, azokba belekotottel ha nem nem tetszett neked, és nem udvariasan álltál belénk. Ezért is meg madein úr trollkodasa miatt hagytuk itt ezt a topikot. Nekünk erre nincs idegrendszerunk, se időnk.  Én most  kulturáltan befejezés veled a társalgást, azzal hogy bocsánatot kérek mindenért amivel én. Megbántottalak, és az a sok szelyeskedsz, és bantas és szekalas, amit te folyamatosan az iranyomba, ok nelkuk tettél, azért én tőled nem kovételek bocsánat kérést. Pedig ott azért voltak durva személyeskedéseid és ragalmazasaid. Szóval az én iranyombol ezúton bocsánatot kérek, ha valamivel megbantottalak. De te pedig mond azt hogy ez a" pontot teszel a végére", visszavonod. És békével gondolsz innentől.  Csaladfenntarto szülőként az ember tényleg elgolkodik, hogy  ki van a másik oldalon.  Na mindegy, te azt tudod vállalni, hogy innentől nem szólsz hozzám soha többet, ha szépen megkerlek??  Én nem akarok hozzád szólni. Ez így rendben.?? 
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 12:23
Előzmény: #23291  Placi82
#23292
Nincs.
Későn kapcsoltál. 
A te szóhasználatoddal, pajtás, ezt írtad:
"de a reakció, ellenreakciót fog követni iranyodba.!! . "
Placi82 2024. 03. 06. 12:48
Előzmény: #23292  Bandi_ujonc
#23293
"de a reakció, ellenreakciót fog követni iranyodba.!! . " ami szekelast, ami. Mocskolodast, ami vadaskodas, személyeskedés az iranyomba adtál, és tettél állandóan, ahol valamelyik topikba megjlentem, rögtön rám szálltal azt szintén személyeskedés, gunyolodas én nem. Tűröm, mint odáig sokszor mikor figyelmen kívül hagytam a személyeskedéseidet. Hanem az összes személyesedre  reagálni fogok ott a fórumon. Ez ezt jelentette!! . Emlékszel, onnantól minden egyes bejegyzéseket az iranyomba nem hagytam szó nélkül, míg előtte sok bejegyzésekre, es gunyolodasod rá nem reagáltam direkt nem válaszoltam pedig bosszantott, es rosszul esett. De az utóbbi időben minden beszolasodra visszaszoltam. Szóval ezt jelentette ez!!  Személyesen pedig nem fogok és nem akarok veled találkozni, mert nem akarom"hogy pontot tegyél a végére, ha velem talakozol".  Ez ijesztő kijelentés volt. A Ez nem azt jelenti hogy gyáva vagyok, hanem azt hogy nekem nem éri meg semmilyen probléma lehetőséget, hogy egy névtelen fórumon ismeretlen (számomra már kezd ijesztő jellemmel bíró) emberrel talalkozzak. 
Szóval fogadd el, hogy velem nem fogsz találkozni. Mert akár egy baráti kulturált beszélgetés is lehetne a részemről, de már nem bízok benned, ijesztő lett a magatartásod. Aztán lehet tévedek, és te is kultutaltan tárgyalnal, de inkább nem kockaztatok.
Ui 
 Annyit azért árulja el, hogy azzal a rengeteg személyeskedéssel, sértegetesed, amit az iranyunkba, Humi, Kriszti, etc más forumtarsakmiranyaba tettél mi értelme  volt. Teljesen szét trollkodtatok ezt a forumot
 Pedig csak ha nem tetszett mait írtunk, akkor ignoralnod kellett volna mi gazdasági és geopolitikai meglatasunkat. Ennyi. Sokan sajnálják, hogy szetszeldt társaság. 
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 12:54
Előzmény: #23293  Placi82
#23294
Te ajánlottad fel a személyes dolgot. 
Én csak élnék a lehetőséggel, pajtás.
Jót csevegünk, ne aggódj.
Placi82 2024. 03. 06. 13:20
Előzmény: #23294  Bandi_ujonc
#23295
De aggódok. Nem talkozhatunk.
2. Oka van. 1 nem. Bízok már benned, hogy személyesen egymás szemebe csak tényleg kulturált vita csere lenne.  Nem vagyok én se kis darab. De már benőtt a fejem lágya és mivel eszem ágában se lenne rosszat tenni, hisz mint mondtam családos 2 diplomás  felelosegtudatos emberkent, maximum beszélgetnek az én részemről. A te részedről "a pontot tennél a végére, ha talalkozunk" számomra fenyegetésnek hatott.  Aztán lehet hogy nem így értetted, de. Nincs semmi garancia arra, hogyha kiszalllok a kocsiból, hátulról nem kapok, kést a hátamba ott Kőbányán.  "Ez a pontot teszel a végére kijelentésed" ilyen athallasu volt számomra. Úgyhogy kihagyom a személyes talakozzast, mert fenn áll a veszélye, hogy nem csak beszélgetnel, és amúgy se hinnék neked.barmit állítanal.Továbbá amúgy sincs több időm rád. Úgyhogy szevasz. Azt hogy majd tovább személyeskedsz velem, es sertegetsz akkor is, ha nem is neked írok egy forumra. Lásd most is nem neked címeztem a mondanivalóm, de rögtön szinte 5 percen belül írtál nekem, pedig én kerülni akarlak, és egyáltalán nem akarok veled beszélgetni. De olyanokat írtál régen is és most is, személyeskedést és sértegeteseket az iranyomba amelyek sajnos viszontválaszra késztettek.  Amúgy humit is Kriszti is, osztotta rendesen. El is menekültek ok is innen a fórumról. Én is. Nem bírtuk tovább. Miért nem bírsz leszallni rólunk. Humi, Kriszti már nem is ír,.mert.rogton kapja az ívet. 

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek