Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 13:07
Előzmény: #68098  Törölt felhasználó
#68100
fci !
Köszönöm.
Neked is sok sikert kívánok az ÉLET minden
területén
gbaker 2008. 05. 31. 13:01
Előzmény: #68087  Törölt felhasználó
#68099
Mummy4
"Indokodban lehetne igazság, ha nem az látszódna hétről hétre, hogy egyben többszáz ezres pakkokat önt valaki a vevőkre!"
Én meg azt látom, hogy több százezres pakkokkal rendelkező kisbüfiket ráznak ki hétrő hétre egyre olcsóbban.
"Ott pedig nagyon kevés a több 50 vagy 100 K-os vevő!"
A vételi ajánlatot több részletben is be lehet tenni. Nem gyanús a sok 282db-os vagy 1233 db-os tétel?
"Egy "nagy" szép lassan kitáraz mint tette ano KF"
A "nagy" szerinted olyan hülye, hogy drágán vesz és olcsón ad?
"A hitelt pedig azért valamiből vissza is kell viszetni! "
Éppen ezért fogja eladni, ha eddig még nem tette, és a speki ezt tudja, hiszen itt olvassa.
"Jelen helyzetben erkölcstelennek tartom azzal hitegetni bárkit is, hogy "jó lesz ez"!"
Én eddig is azt mondtam (27-nél is), hogy aki nem bízik benne, vagy nem tudja esetleg 15-ös árfolyamig is tartani adja el. Így neki is jobb, nekem is. Minnél olcsóbban adja annál lejjebb megy az ár. A speki türelmes, nem ketyeg a hitele.

Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 12:58
#68098
Elcamino!
Sok sikert! Kívánom neked,hogy jöjjön be a számításod!
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 12:52
Előzmény: #68095  Törölt felhasználó
#68097
fci !
Nem adjuk fel.Én ott nem adom el.
Sokkal többet érzek a papírban.
A gyógyszergyártás az OLASZ kapcsolattal
OKÉ !!!!! Másokkal ellentétben én a KEG-et
KOMOLY dolognak tartom.
klikk
klikk 2008. 05. 31. 12:43
Előzmény: #68087  Törölt felhasználó
#68096
"Tisztelt gbaker!
Indokodban lehetne igazság, ha nem az látszódna hétről hétre, hogy egyben többszáz ezres pakkokat önt valaki a vevőkre! Ott pedig nagyon kevés a több 50 vagy 100 K-os vevő! Egy "nagy" szép lassan kitáraz mint tette ano KF! Természetesen ezzel magával ránt kissebbeket is, De ki az a marha aki elnézni, hogy a tőkéje lassan elolvad! A hitelt pedig azért valamiből vissza is kell viszetni!
Jelen helyzetben erkölcstelennek tartom azzal hitegetni bárkit is, hogy "jó lesz ez"!
Mummy+

szvsz aki tőzsdén megfelelően komoéy anyagi bázis nélkül elköveti azt a hibát, hogy hitelből finanszírozza a befektetéseit...háááát....irány egy másik topik!: link
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 12:40
#68095
Elcamino!
Legyen igazad.Legalább addig húzzák fel,hogy alapon kiszálhassak.Utána kitörlöm a szókincsemből a Phylaxia nevet.
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 12:34
Előzmény: #68092  Törölt felhasználó
#68094
Csárton látszik a 300. Félek egy eszeveszet euforiában lufit is fújnak a most még idegenkedőknek. 10x minimum a papír. Olyen ez mint amikor a csúnya gyerek butázza a szép és okos szőke nőt. A szőke nő meg mással kefél...
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 12:32
Előzmény: #68092  Törölt felhasználó
#68093
Névérték alatt nem maradhat. MIÉRT?????
Mert tervbe vannak véve újabb akviziciók.
Név érték alatt nem fognak akvírálni,tehát
az árfolyam sem lehet névérték alatt.
Tavaly is akvírálások és negyedelés környékén meghúzták az árfolyamot.
ÉS........Elmúlt 2hónapja mi volt az akvírálások
elött(GR,KEG). 24,25-ről mindig visszahúzták
27-re.És miért 27-re? Hát megtudtuk. Ezért
nem maradhat névérték ALATT. Jó ez.
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 12:02
Előzmény: #68052  Törölt felhasználó
#68092
Látod SÁRKÁNY kolléga,erről beszéltem
neked tegnap.
Példa:rutyutyuty volt az egyik legjobban
lebeszélő,s lám mi lett belőle mióta
megvette az adagját.
Hát ezért a céggel kapcsolatban NEM
érdekelnek a negatívum hozzászólások
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 11:52
#68091
Gbaker!
Még egy dolgot mondanék.
Kettőnk között a legfőbb különbség,hogy én mikor megvettem ezt a részvényt akkor nem 1-2 forint gyors nyereség reményében tettem,hanem abban bízva,hogy 1-2 év alatt 50-100% hozamot érhetek el.(most mondhatod,hogy kapzsi voltam,de ez az emelkedés más részvényeknél is megvolt Rába,ECO,Humet,Fotex,Pannergy,FHB)
Te viszont szerintem tipikusan az a befektető vagy aki 1 forintos emelkedésre játszik.
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 11:42
Előzmény: #68087  Törölt felhasználó
#68090

Tényleg nagyon kitömésnek tűnik, és a chart is igencsak nagy mélységeket vetít előre... mi lesz akkor ha elszakad a cérna azoknál, akik most még nagyon reménykednek...
Phylaxa 2008. 05. 31. 11:39
Előzmény: #68088  Törölt felhasználó
#68089
Ahhoz, hogy régi áron 80 alá nézzen, ahhoz ugyanaz az állapot kellene, vagy rosszabb, mint az akvizíciók előtt. Valóban ugyanabban az állapotban van a cég?
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 11:22
#68088
szépen alakul az árfolyam lefele csak így tovább Phylax, 20alatt kitör majd a pánik
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 11:20
Előzmény: #68082  gbaker
#68087
Tisztelt gbaker!
Indokodban lehetne igazság, ha nem az látszódna hétről hétre, hogy egyben többszáz ezres pakkokat önt valaki a vevőkre! Ott pedig nagyon kevés a több 50 vagy 100 K-os vevő! Egy "nagy" szép lassan kitáraz mint tette ano KF! Természetesen ezzel magával ránt kissebbeket is, De ki az a marha aki elnézni, hogy a tőkéje lassan elolvad! A hitelt pedig azért valamiből vissza is kell viszetni!
Jelen helyzetben erkölcstelennek tartom azzal hitegetni bárkit is, hogy "jó lesz ez"!
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 11:16
#68086
Gbaker!
Szerintem válaszoltam a kérdésedre.
Ezt a részvényt 1-2 forintos emelkedésre játszó kisbüfik nem tudják innen kimozdítani.
Addig amíg a befektetési alapok nem kezdik el vásárolni ezen a szinten leszünk.
Azt pedig,hogy a befektetési alap milyen áron vesz ha már A kategoriások vagyunk,nem a mi hozzászólásunk,hanem a részvénytársaság eredményessége határozza meg.
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 10:58
Előzmény: #68076  gbaker
#68085
"Még egy kérdés: ha szapulod a céget szerinted feljebb megy az ár? Vagy mit akarsz ezzel elérni? Tényleg nagyon kíváncsi vagyok, mert erre még senki nem válaszolt."

Mit jelent számodra a szapulás?
Valós vagy valótlan dolgok állítása, következtetések levonása?
A szándékosan közölt valótlan dolgok, vagy következtetések levonása nem becsületes!
De az ilyen beíró rövid időn belül lelepleződik!
Ha viszont úgy érezzük, hogy valós dolgokról, következtetésekről írunk, akkor azt közölnünk kell egymással, mert különben a Phyla, vagy bármely cég apparátusa újra és újra megtéveszt minket! Amikor meg megtörténik a baj, akkor meg azt mondják a beépített fórumozók, hogy a tőzsde "veszélyes üzem". Vagyis a kialakult helyzetért csak mi vagyunk a felőlesek, mert minek vettünk, vagy miért nem adtuk el időben, miért hittünk a cégben.
Csakhogy a cégek szándékos megvezetéseit nagyon nehéz átlátni, mert erre megfelelően képzett szakapparátusa van, míg nekünk nincs senkink! De ők erre is játszanak!
(Gondoljunk, csak a negyedelésre, meg arra, hogy mire is adtuk a pénzünket? Rádióra, gázra? Gumira? A baromi sok részvényre, stb.)

Mindannyian ismerjük a Humetet.
Ott függetlenül a kiváló eredényektől - mert lássuk be óriásit alkotott Civin - a 6 Ft-os papírok tudata, jelenléte miatt tart most 70 Ft körül az árfolyam. Nagyon nehéz lesz ott is tartós emelkedést elérni külső pénzügyi befektető nélkül. De mivel minden "lap" Civin úr kezében van, így ő, ha összegyűjt és hajlandó az árfolyam emelésre is fordítani pénzeszközöket, akkor ott emelkedhetünk.

De mi van itt?
A cég eredmények mostmár nem játszanak szerepet az árfolyam emelkedésben, mint a Huminál sem. Súlyos bizalomvesztésről van szó! Aki egyszer elad nagy veszteséggel, az egykönnyen nem vesz újra ilyen papírt!

Sajnos már nincsenek lapok (pénz) a Phyla vezetésének a kezében. Egy dolgot tehetnek, -mint itt már sokan leírták - pénzügyi befektetőt kell keresni, ami ebben a helyzetben szinte lehetetlenek tartok.
Egy apró reményt azért mégis látok!
De mit akar a gázos cég? Nem pénzt akar ő is? Csak abban reménykedhetünk, hogy a gázos cég csak úgy tud "könnyű" pénzhez (újabb tőkeemelés), ha előtte rendebehozzák a cég árfolyamát!!!!!
zotya32 2008. 05. 31. 10:52
Előzmény: #68082  gbaker
#68084
"A tulajdonosok és a venni szándékozók nagy része olvassa ezt a topikot. Igenis befolyásolja őket. A spekik tudják, hogy kapnak még olcsóbban, a remegők pánikolnak."

Szerintem ideje lenne beszünteti a Phylaxia-s topikokat, mondjuk szeptemberig, októberig. Jól jönne 3-4 hónap csend. Mindenki meg tudná hozni a saját döntését, senki írása nem zavarná meg.

halva született ötlet, tudom.
Törölt felhasználó 2008. 05. 31. 10:46
Előzmény: #68080  Törölt felhasználó
#68083
Sziasztok.
Mummy
Pont erről van szó,a vezetőség rájött,hogy lépnie kell,és fog is,meglásd!
A beszámolóban volt egy-két dolog,azok is + hírek,és lesz még..............
gbaker 2008. 05. 31. 10:40
Előzmény: #68079  Törölt felhasználó
#68082
Fci!
Nem válaszoltál a kérdéseimre. Befektetési alapok nincsennek ebben a részvényben. A tulajdonosok és a venni szándékozók nagy része olvassa ezt a topikot. Igenis befolyásolja őket. A spekik tudják, hogy kapnak még olcsóbban, a remegők pánikolnak. Gondold végig, annak idején egyetlen ember kitalációja mekkora rohamot indított el a Postabanknál. Az persze nem volt teljesen alaptalan, de éppen emiatt a betétesek egyrésze majdnem elvesztette a pénzét. Persze az az ember aki elindította nem volt hülye, előbb kivette a pénzét, és nem úgy pánikoltatott hoigy közben ő is kockáztatja a pénzét. Itt ez nem mondható el mindenkiről.
BudFox
BudFox 2008. 05. 31. 10:40
Előzmény: #68060  gbaker
#68081
Mennyit írtatok már..

De igazatok van. a sok károgó szánalmas, és nevetséges amit csinál itt..

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek