Topiknyitó: naronhu 2016. 11. 08. 07:43

Céges bankszámla jó devizaárfolyammal + ingyenes bejövő külföldi devizaátutalással  

Most FHB-nál a link számlát használom. Elég jó devizaárfolyammal dolgoznak, s ingyen írták jóvá a bejövő devizautalásokat. Mellette a lakossági számlám (FHB Prémium - link is náluk van, de voltak olyan kedvesek, hogy kitalálták, hogy a minimum jóváírást a lakossági számlámon nem teljesíthetem a vállalkozói számláról való átutalással. Eddig engedték, most elkedztek ~ 4000Ft-os számlavezetési díjat felszámolni a lakossági számlán, mert nem teljesítem a feltételeket. Ok, váltanom kell, meggyőztek, hogy hagyjam ott őket. Viszont egy csomó helyen jópár EUR-t elvesznek bejövő devizaátutalás jóváírásáért vagy rémes árfolyammal dolgoznak (vagy épp nincs jó lakossági számlacsomagjuk mellé). Gondolom nem én dolgozom csak külföldre, van tuti tippetek itthoni banknál? Eddig mindkét számlán lényegében ingyen volt a számlavezetés, jó árfolyamon írták jóvá a dolgokat külön díj nélkül, valami ilyet keresek.... Köszönöm a tippeket! Hátha másnak is hasznos lehet a topik. Sajnos ilyen részletekbe menő összehasonlító oldal nem létezik, gondoltam, hogy mielőtt minden bank hirdetményét átböngészem, körbekérdezek, hátha van valakinek bevált megoldása.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ecofun 2023. 04. 06. 09:37
Törölt hozzászólás
#2

Topik gazda

naronhu
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek