Topiknyitó: Gabor9 2017. 05. 21. 15:58

Bank elveheti pénzemet? Hogyan védjem ki?  

Egy nagy állami kézbe került ker. bank ügyfele vagyok. Összevesztem a privátbankárommal. Nem jött el a megbeszélt találkozóra. Nem jelezte előre. Miatta százezreket vesztettem.
Azóta kellemetlenkednek, nem akarják kiadni a pénzemet. Vagy nagy büntető kamatokkal. Ellenségesek és felelősségre vonnak, hogy miért és mire akarom költeni. Megtehetik? Hogyan védekezhetek? Mit javasoltok. Bankszámlán van.
Ha nem hagyják abba, nyilvánosságra hozom az ügyet. Hangfelvételekkel. Bizonyítékokkal.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2017. 05. 21. 16:56
Előzmény: #7  Gabor9
#9
OTP?:)
MetalHeart
MetalHeart 2017. 05. 21. 16:41
Előzmény: #7  Gabor9
#8
OK
Gabor9 2017. 05. 21. 16:36
Előzmény: #6  Gabor9
#7
Igazi tűzijáték. Ha megéri nekik, én bennevagyok. Ismerem a médiát. A külföldit is. Ha továbbra is szemétkednek, nagy balhé lesz. Sokat veszíthetnek...
Gabor9 2017. 05. 21. 16:35
Előzmény: #5  MetalHeart
#6
Mindennel tisztában vagyok. A Portfólió Konferenciáin sokat tanultam. Ott is. Hasznosak és korrektek. Objektívek. Már nem vagyok semmilyen befektetésben érdekelt. Bankszámlám van. Így is szórakoznak. Nem adják ki. Nem utalják át. Titkos megjegyzések. Bank nevet nem mondok. Ha nem kényszerítenek rá. Különben nagy médiacirkusz lesz.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 05. 21. 16:23
Előzmény: #1  Gabor9
#5
Olvasd el újra, hogy milyen befektetési ügyletet kötöttél, mert nagyon valószínű, hogy nem vagy tisztában az ügylet paramétereivel ! MKB-ról lehet szó...
Gabor9 2017. 05. 21. 16:20
#4
Legyetek nagyon óvatosak a bankokkal. Csábítónak tűnő bef lehetőségekkel. Tudnék mesélni. Fogok is, ha tovább szemétkednek.
Gabor9 2017. 05. 21. 16:18
Előzmény: #2  MetalHeart
#3
T. Topicgazda! Nem tudom, hogy hogy miért rakta ki a korábbi kérdéseimet. De nem bánom. Vállalom őket. Be szerettem volna fektetni a pénzemet egy bank segítségével. Nagyon megbántam!!! Sokat vesztettem. Demokráciában és piacgazdaságban elképzelhetetlen gőgöt tapasztaltam. Bosszút, mert reklamálni mertem. Jól van ez így? Az én pénzem, nem az övéké!
MetalHeart
MetalHeart 2017. 05. 21. 16:10
#2
TOPIKGAZDA: Bank elveheti pénzemet? Hogyan védjem ki?Amerika zuhan: miért? Válság lehet?Reális egy újabb gazdasági válság? Bedőlhet Amerika?Befektetési célból hol vennél ingatlant?Miért gyengült a Templeton?Mennyi a valós pénzromlás?Érdemes amerikai tech részvényekbe fektetni?Milyenek a Templeton alapjai?Privátbankár: hány százalék jutalékot adjak?Tényleg esnek a lakásárak? Konkrétan miért és meddig?TBSZ: van büntetőkamat, ha 3 év előtt veszem ki?Kockázatos befektetési alapot ajánlanál?Valutaváltás megéri?Reálisan megbuktathatják Trumpot? Milyen hatással lenne a gazdaságra?Templeton: megbízható, jól teljesítő alapkezelő?Véget érhet az amerikai emelkedés vagy csak riogatás?Miért távozott a Budapest Bank igazgatója?Tőzsdei befektetési képzés elérhető áron?Templeton Technology Fund: jó és válságálló befektetés?

Topik gazda

Gabor9
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek