441-442 között maradt egy rés.
450 támasz, mint előző csúcs. Most ennek a vissza tesztje történik.
A 61,8%-os Fibinacci 451-en.
Így 450 többszörös támasz.
Rés bezárását nem várom.
Ha jól láttam, maradt egy rés 435-től. Azt nem kéne azért visszatölteni...
Szép az eredmény, pláne rövid hitel nélkül. És ahogy írtam talán beindul a hazai ingatlanpiac, ami vinné tovább.. (bár USA ingatlanpiaca nem igazán akar meglódulni - pedig ettől tették anno függővé a globáis beindulást) Nekiállok számolni, mit is is mutat az eredmény.. Érdemes -e vennem..Mert még mindig nem tettem. Sajna 480-ról csúnyán teszik visszafelé. ráadásul nagy forgalomnál kezdték visszaönteni..
"Az Avia Ashok Leyland Motors s.r.o. Magyarországi Fióktelepe, 2011. április 1-től a Páva utcai irodaházban folytatja működését."
Törölt felhasználó2011. 02. 23. 09:16
Előzmény:
törölt hozzászólás
#673
nem. nincsenek benne képek és fekete tintával nyomták :))). bocs. a számok jók. kis cég, várható volt, hogy kis nyereséget kihoz, pozitív képet kell nagyon festeni, ha A kat. a cél.
csorgásban gyűjtögetek megint. jó lesz, irány a 490
Törölt felhasználó2011. 02. 23. 09:07
Előzmény:
törölt hozzászólás
#672
kis plusz
A társaság 68 millió forintos adózás előtti eredménnyel és ezzel közel azonos 66,7 millió forintos adózott eredménnyel zárta az évet.
APPENINN