2010. július 02. | 16:46

APPENINN  

Na most már ennek is van topikja. :)

A mai nappal bemutatkozott. Nyitó-záró: 250 Ft

Kívánjunk neki szép és hosszúéletű, sikerekben gazdag tőzsdei jelenlétet a B szektorban. :)
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
ma, 00:28
előzmény: #17387  g1ml1
Nem, van egy kedves ember aki állandóan a Fotexhez hasonlítja az Appeninnt és többen is kérdezték mi az a Fotex. Ezért tettem be a linket, de valóban felejtsük el végre. Azt gondolom longban érdemes ülni az Appeninnben én is ezt teszem. 
vasárnap, 21:59
előzmény: #17386  macey
Ja, hogy össze szerette volna hasonlítani a két céget. Miszerint az Appeninn is árverés lenne?
Hát nagyon sok minden van az Appeninn mögött már és idén jó pár dolog jön még ami meg fogja erősíteni... Szerintem.
vasárnap, 21:37
előzmény: #17385  g1ml1
Pont annyira, ahogy a Fotexnek köze van hozzá. Semennyire; de épp ezért linkelte be, hogyan verték át a befektetőket annál a cégnél, amit reklámoz egy ember itt.
vasárnap, 21:32
előzmény: #17380  BudFoxy
Ez most hogy kapcsolódik az Appeninn-hez??
vasárnap, 20:05
előzmény: #17379  sylard
Összeségében túlértékeltek, de ez a normális, most minden ingatlan aranyáron forog.
vasárnap, 20:00
előzmény: #17382  Sigmund
Kb:) Meg egyébként is irreleváns itt, ez Appeninn fórum;)
vasárnap, 19:59
előzmény: #17381  macey
Luxemburgi tőzsdén jegyzett céget magyar tőzsdén jegyzett céggel hasonlítani almát körtével :) 
vasárnap, 19:51
Szerintem ejtsük is a Fotexet. Egyértelmű, hogy sörmárka barátunk beragadt; amit én sajnálok, őszintén. Viszont ez pont nem az a fórum, ahol bármit elér az ilyen jellegű beírásokkal; legalábbis azt gondolom, hogy az ittlévő aktív fórumozók nagytöbbsége pontosan tudja, hogy mit akar és nem fórum alapján kereskedik. A másik; hogy igen, TA és egyéb alapján számolgathatunk; de amint kapunk egy komolyabb hírt, teljesen mindegy lesz minden és megindul. Ebben szinte biztos vagyok. Ott már csak az RSI-t érdemes figyelni, minden alkalommal, amikor megérintette a 100 közeli értéket, akkor ott beszakadt. (Ez csak TA és nem feltétlenül használnám itt sem; csak egy megfigyelés volt részemről.)
vasárnap, 17:39
előzmény: #17347  Konzumocska
Én nem vagyok abban biztos, hogy túlértékeltek.
Egyrészt, ha jól tudom még egy SZIT-es társaság sincs, csak 3 társaság kérte a SZIT-be való belépést pl a BIF először SZIE státuszt akar. 
A Graphsioftnál az egy rv-re jutó érték már tavaly is 20 Euró volt konzervatív becslések szerint, azóta újabb épületrészt adtak át és sztem az ingatlanárak sem lefelé mentek. Az egyetlen kockázati tényezőt ott a fő tulajdonos politikai szerepvállalása jelenti sztem. A politikai kapcsolatokkal sem az Appenninek sem a BIF-nek nincs gondja :). Lehet, hogy ezek jelenleg túlértékelteknek tűnnek de a Mészáros papírok elég gyors fejlődésre képesek amint eddig tapasztalhattuk :). Ha a BIF tényleg olyan szintű osztalékot fog fizetni amiről a management pár napja beszélt akkor még egy duplázódás sem kizárt.
Szerintem a BIF-nél és Appenninnél bármikor jöhet egy komoly emelkedés, a Graphisoftnál az első SZIT-es osztalék bejelentése után várok további emelkedést. 
czm
vasárnap, 15:38
előzmény: #17375  oettinger
Ha a ceg tele van magyarorszagi ingatlanokkal, akkor miert a luxemburgi tozsden van?
vasárnap, 14:57
előzmény: #17375  oettinger
az BAH csomópont. Budaörsi, Alkotás, Hegyalja u.
vasárnap, 14:36
előzmény: #17374  Sigmund
Igen. Ez is egy verzió. Ebben bízom én is, nyilván nagyon előre szaladt az App, de lassan azért mutatnia illenék valamit.
vasárnap, 14:25
előzmény: #17367  GABBO
A Fotex a BÉT egyik legelső részvénye, egy blue chip volt 2012-ig amíg a fő tulaj, Várszegi Gábor ki nem vitte a részvényt a luxembourgi tőzsdére.
A Fotex birtokolja az egyik legnagyobb magyarországi ingatlanportfóliót, övé rengeteg kisker bolt és uüzlethelyiség az orszàg bevásarlóutcáiban Soprontól a budapesti Váci utcán és Andrássy úton kerestül az összes nagyobb városunkban. Övé aSugár Üzletközpont, a Fotex Plaza a Bach csomópontnál és több, mint 1.000.000 nm kivàló elhelyezkedésü beépíthető, fejleszthető telek.
Ezen kívül va egy kb.300 MEUR értékű holland irodaportfóliója.
A cég összes eszközeinek értéke számításaim szerint részvényenként több mint 10 EUR.
A luxembourgi tőzsdén az utolsó árfolyam 1,55 EUR volt.
vasárnap, 14:14
előzmény: #17371  Liberta
a kiszámíthatatlanság igaz, de szerintem ez a haverok kifizetőhelye lesz (szit-oszti) hosszú távon, ez az 1 biztos. az a lényeg, h amíg hatalmon vannak, csinálnak 2 erős szit-et (App, Bif), ebből pedig örökre dőlni fog nekik a lóvé, bármi történik az országgal a belvárosi irodaházakat mindig ki tudják adni vkinek, lesz nyereség, amit szétosztanak osztalékban. többi részvénynél lehet bármi :)
vasárnap, 14:10
előzmény: #17368  Snapsz
Most még van kockázat, hogy Simicska ledobja az "atombombát", vagy kiborul nagyon a bili (Héten pl 1300 menekült befogadása kiderül - akkor vannak jó menekültek és rossz menekültek? :), vagy az Olaf - korrupciós ügy), szóval még van 2,5 hónap ami alatt a fidesz elszúrhatja. ahogy közeledik a választás és továbbra is vezetik a közvéleménykutatást toronymagasan, szerintem megnyugszik a piac, ha nyernek akkor végképp, dőlni fog még a lóvé ide 4 évig, erre szerintem pozitívan kéne reagálnia a tőzsdének (mivel a jövőt árazza elvileg).
TA alapon részben igazad van, rosszul néz ki, és indikátorok mutatnak eladási jelet is elismerem, de sztori szerintem repíteni fogja. kiderül.
vasárnap, 14:03
előzmény: #17368  Snapsz
ember meg nem mondja most h mi lesz itt választásokig, meg utána a tényleges reakció...
vasárnap, 13:57
előzmény: #17362  Sigmund
Hát nem a választásra gondolok, szerintem az eléggé egyesélyes, bár ki tudja mi van az emberek fejében, az meg itt a tőzsdén erőteljes pszichológiai tényező. Inkább arra gondolok, amit az utóbbi években érzékelek minden területen, hogy, mint a tőzsdén, bármi megtörténhet, meg az ellenkezője is. Kiszámíthatatlan, hogy milyen döntések születnek. Én így érzem. 
vasárnap, 13:49
előzmény: #17366  bluebalu
Nekünk is tcom van, megbízható, 3000 szerintem nem sok érte.
vasárnap, 13:46
előzmény: #17366  bluebalu
Írtam a másikba, szerintem vegyél okostelefont, én sem gondoltam, hogy ennyire megszokom, sokáig idegenkedtem használni netre, tőzsdére, de tényleg jó. Persze ha van ott gép, akkor jól jön a net, ez kétségtelen.
vasárnap, 13:45
előzmény: #17365  Sigmund
És miért pont a választások előtt menne fel 800-ig? Mi az ami ezt indokolná? Pont a választások előtt? Én nem hiszem, hogy bármelyik ML pont a választások előtt felmenne. Az utóbbi 2 és fél hónap is a választások előtt van és meg lehet nézni a grafikont.
http://pubika.pe.hu/downloads/Appeninn.jpg
Pontos leszek, 2017. november 07.-e óta esik az árfolyam. 630 környékére szakadt. Na az már közel van az 50%-os beszakadáshoz. És akkor ezek alapján az árfolyamfelezés szerinti korrekcióval számolva 584 forint környe.
A grafikont nézve a 440 környéke lenne jobb vétel, azon a szinten korábban kb. 1 hónapot eloldalazott az árfolyam, az egy erősebb támasz lehet. Mert utána kezdett hirtelen emelkedni fel az égbe. Így átgondolva én ebből 440 forintos árfolyamon vennék. A 630-hoz képest már nem kell sokat beszakadnia, leszúrnia, hogy vegyek belőle. Átgondolva pedig a választások nem lesz felhajtó erő, hanem ellenkezőleg. Ez az én véleményem jelenleg.
vasárnap, 13:28
előzmény: #17344  oettinger
Kezdő vagyok.
Mi az a Fotex ?
vasárnap, 12:50
előzmény: #17364  Sigmund
az a telekomnál van neki, de ott is plusz 3000 pár száz lenne így is...a upc meg 3500, de gyorsabb
vasárnap, 12:47
előzmény: #17352  karildo
Április végéig szerintem meglesz a 800, de lehet már választásokig. én ott még vennék inkább mint kiszállnék, az azt jelentené, hogy végre lendületben a részvény, bár ott szerintem is nehezen fogja magát küzdeni. persze ez csak terv, meglátjuk majd milyen lesz a piac, lesz-e jobb lehetőség más részvényben, de az biztos h nem adom el 800-nál. Legfeljebb rakok be stopot valahova:)
vasárnap, 12:43
előzmény: #17361  bluebalu
mindig ajánlgatják h tv-vel v telefon előfizetéssel kedvezőbb, ha esetleg van anyukádnak próbálj azzal kombinálni
vasárnap, 12:43
előzmény: #17357  NagyBarnaMacika
nordtelekom :)))?
vasárnap, 12:42
előzmény: #17349  Liberta
Mi a bizonytalansági tényező szerinted? Nem nyer a fidesz vagy világválság?
A válságot én csak azért írtam, hogy nem emelkednek örökké a tőzsdék, ezért 2-3 év múlva lehet egy esés hullám, amikor az osztalék papírok (pl szit-ek) felértékelődnek majd. hatalmas válságra nem számítok, csak egy méretes korrekciós évre majd valamikor.
vasárnap, 12:41
előzmény: #17359  Sigmund
köszi, nekem is az van itthon, én is elégedett vagyok velük, az lesz sztem itt is a megoldás, csak tudod most két helyre fizetni, ez van
vasárnap, 12:29
előzmény: #17359  Sigmund
2-3 éve volt, szóval azóta lehet jobb a helyzet
vasárnap, 12:28
előzmény: #17358  bluebalu
én 1 évig küzdöttem mobil stick-el, az szenvedés volt (igaz, 2-3 volt, azóta fejlődhetett a technika). hol csatlakozik elsőre hol nem, végülis ment mindig előbb utóbb csak küzdeni kellett vele néha (újra bedugni, stb), tőzsdénél pont megszívhatod vele ha 5-10 percig nincs net. Bp-en jó volt a lefedettség de vidéken necces volt.
nekem upc vonalas van, én elégedett vagyok, 12 havonata újrakötöm
vasárnap, 12:23
előzmény: #17357  NagyBarnaMacika
digi sincs, néztem, telekom lenne v upc, csak drágállom, meg hűségidős, azt hittem van valami jobb hűség nélkül, ezek a mobil stick-ek milyenek, megbízhatatlanok...?
vasárnap, 12:18
előzmény: #17356  bluebalu
akkor digi, vagy telekom
vasárnap, 12:16
előzmény: #17355  NagyBarnaMacika
nem pestre kéne, azt írja h nincs még ott szolgáltatása ahova kéne (megyeszékhely) a flipnek
vasárnap, 12:03
előzmény: #17354  bluebalu
flip.hu
ip tévé, net, telefon
vasárnap, 12:02
előzmény: #17353  Liberta
Segítsetek picit, kéne anyámhoz is egy stabil internet, mert szegényem egyedül van, egyre nehezebben, és egyre többet kéne ott lennem vele, viszont nem bejósolható h igazából mennyit, így nem szívesen kötnék 1 éves élőfizetést, hűségidőst, UPC, Tcom 3500 körül adna 12 havi hűséggel, nem csekkes befizetéssel, van ennél jobb valahol, ti milyet használtok...? Mobilnet szar, megbízhatatlan..? nekem sose volt, ezért kérdezem...? Stabil kéne, a tőzsdéhez, digi milyen...? Invitel...?
vasárnap, 10:58
előzmény: #17350  Konzumocska
Régebben is felmerült ez a válság téma, vagy csak mostanában emlegetik ennyien. Érezhető, hogy sokak fejében megfordul. Vagy csak most új év kezdődött...valahogy szinte mindenkit foglalkoztat ez az utóbbi időben.
vasárnap, 10:56
Jelenleg apport hátán apport van, amit a piac nem értékel pozitívan. Én már annak is örülnék, ha 800-ig elmenne az árfolyam választásokig. Ott kiszállnék és utána kerülném ezt a papírt. 800 felett azért sokan elkezdenének kiszállni, mert végre pénzüknél lennének.  2-3 év múlva meg mi lesz, azt senki se tudja. 
vasárnap, 10:55
előzmény: #17350  Konzumocska
Annyi ingatlan nem kell, de ezek belvárosi irodaházak lesznek elsősorban, ott a kihasználtság nem fog visszaesni drasztikusan szvsz, a bérleti díjak persze csökkenhetnek. Meglátjuk, remélem még messze van :)
vasárnap, 10:49
előzmény: #17348  Sigmund
Ha válság lesz nem kell annyi ingatlan, nem biztos h annyira jó menekülőpapírok lesznek. Tipikus menekülőpapír az áramszolgáltatók, közműszolgáltatók, de ezeket is lehet adóztatni...
vasárnap, 10:48
előzmény: #17348  Sigmund
Én a jelenlegi állapotok között kispapírokban nem nagyon merek 2 3 éves távlatokban gondolkodni. Túl soknak érzem a környezetünkben a bizonytalansági tényezőt, amit egyébként szerintem tudatosan idéznek elő, és tartanak fenn. 
vasárnap, 10:34
előzmény: #17347  Konzumocska
Igen a Bif-nél csak a közkéz növelés a veszély, kérdés milyen árfolyamon áll meg, de a funda ott is utolérheti az árfolyamot 1-2 éven belül. App-ban is alakul a Funda, az az emlegetett 230 azóta 300 lett pl. Ha válság lesz pár év múlva a szit-es cégek lesznek a legjobb menekülőpapírok, az osztalék miatt kapkodni fognak értük. Pár hónapos távon biztos van ezeknél jobb részvény is de 2-3 éves távon kiváló az App és a Bif is.
vasárnap, 10:26
előzmény: #17346  Sigmund
Az összes SZIT-es túlértékelt, de ez a normális a mostani piacon, a nyugati pályaudvari beruházással más a BIF fekvése is.
vasárnap, 10:21
előzmény: #17343  Snapsz
A héttel kapcsolatban Metwolf jól leírta, ha év végi zárókhoz képest nézed, hasonló a helyzet:
Konzum: -6,8%
Opus       -7,3%
App         -3,1%
Cig           +0,4% (bár ez nem klasszikus Mészáros-cég)
Bif            3,2% (erről is írtátok hogy túlértékelt, igen csúnya volt a beültetés, de mégis eddig ez hozta a legtöbbet idén az emlegett papírok közül)
Az ML-trióból az App volt a legellenállóbb eddig, ez a stabilitás mutatja hogy aki benne van azok már nem dobálják el, nem úgy mint az Opust-Konzit. ezért szerintem könnyű lesz emelkedni, sok beragadó ellenére is.
vasárnap, 10:03
előzmény: #17343  Snapsz
A hét elején 700 környékéről leszakadt 630-640 közé, majd onnan vissza 700 fölé. Mivel már előtte hetekben is 700 környékén tanyázott, így a hét eleji esést visszadolgozta. Én figyelek, ne aggódj.
Azt is tudja mindenki, hogy eladtad veszteséggel és most várod hogy jól beessen az árfolyam, dettó Konzum 2.0
vasárnap, 06:33
előzmény: #17342  MetalHeart
Jőn egy jó hír és ez is el fog pattanni egyik pillanatról a màsikra.  A Fotexnek vannak messze a legjobb ingatlanai itthon, a bevàsàrló utcàktól a logisztikán át az értékes fejleszthető telkekig.. Stratégiai pozícióban van magyarorszàgon. ML tele van cash-el. A következő célpontja könnyen a Fotex lehet.
Egyébként az Appeninn-t is eszközértéken, 230 Ft/részvény áron vette meg, nézz utána.
vasárnap, 01:12
előzmény: #17329  Metwolf
Nemtudom mióta figyeled a részvényt, de ez nem dolgozott vissza semmit. Emlékezetes számomra, amikor 865 forinton vásároltam belőle. Valaki ez felett is vásárolt. Azóta lecsorvott 700 alá. És itt vergődik már jó ideje. Már már gondoltam rá, hogy itt 700 alatti szinten beleveszek. De minek, elmegy 710 esetleg kicsivel fölé, azután visszaesik 695 környékére. Pár napja ez is tovább esett 688 körül is kárt. Becumiztatott ez sok embert. És már közel 3 hönapja hogy esik. Ha egyszer megindul, akkor pedig sok lesz fent az eladó a beszorultak miatt. Hirtelen és nagy emelkedésre nem számítok. Vennék belőle, de még nem döntöttem el hogy mennyire olcsón.
szombat, 22:53
előzmény: #17333  oettinger
Összegyűjtöttem pár lényeges kommentedet...
"Szánamas ahogy Várszegi hagyja vonaglani a valaha a BÉT-en napi többszáz milliós forgalmat produkáló blue chip Fotex részvényt itt világ végén Luxembourgban."
Ez volt a célja: a kivezetés révén a tulajok túlnyomó többsége visszaadta neki olcsón, hiszen a brokik nagy része nem fért a Lux-hoz és most sem.

"2018 végére a tippem 4 EUR. Indoklás: Szerintem magyar spekik fognak rárepülni amint az itthoni kispapír roncsderbi kifullad."
"A magyar spekik valóban tele vannak pénzzel. Meg fogják ezt is találni de ha nem akkor majd kicsit besegítek."
Mégis hogy gondolod, ha a zömük most sem kapcsolódik a Lux-hoz ? Amit remélsz nem több, mint vágyálom!

"Aki itt elad az bukja a mögöttes érték 83.4%-át."
Nagyon valószínű, igen, hiszen ez a cél... sőt TE iS... előbb-utóbb kelleni fog neked a pénz és bukni fogsz, mert valszeg sosem lesz eszközértékén a totális érdektelensége révén...

"Innen üzenem a tisztelt közgyűlésnek, hogy lépjenek már valamit a Fotex részvény morbid likviditása, extrém alulértékeltsége ellen."
"Teljesen egyetértek. Szánalmas az ami Várszegi a Fotex részvénnyel művelt.Kinek jó ez mert szerintem neki sem ?"
Neked és a sorstársaidnak egyértelműen nem ... neki jó volt, sőt nagyon jó volt lehúzni a kisbüfiket !

"Még azt is el tudom képzelni, hogy ML ezt is megveszi szőröstül-bőröstül eszközértéken, vagyis 10 EUR körül."
Vett Lölő bármit is a reális értéken ? Na ugye, tehát ezt sem fogja megvenni !

Vedd észre, hogy ebből a befektetésből nem fogsz tudni jól kijönni, mielőbb belátod, annál hamarabb túlléphetsz a bukáson és megpróbálkozhatsz reális befektetésekkel. A haza tőzsdés társadalom 99% pedig szó szerint leszarja a luxemburgi tőzsdét, tehát megismétlem, irreális elképzelés, hogy valaha is a Fotex papír itthon sláger legyen !
szombat, 22:11
előzmény: #17331  macey
Te írtál a magad nevében vagy mi volt itt...?
szombat, 21:16
előzmény: #17329  Metwolf
Ebben igazad van. Opusban nagyobb a minuszom. Konziban nem, mert abból csak minimális mennyiség van. Meg Bifből is csak kevés, és nem is 2000 ről. Meg némi Altera. Ez nem panasz akart lenni, mert valójában csak az eddigi nyerőm van minuszban. Még. Ezt viccnek szántam. Optimista vagyok, mindet kivárom. Különben meg az App miatt kezdtem el tőzsdézni, úgyhogy ajánlom neki, hogy ne okozzon csalódást, cserébe igyekszem türelmes lenni.
szombat, 21:13
előzmény: #17338  BudFoxy
https://m.profitline.hu/technika/elemzes/377079
A 230-t gondolom csak udvariasságból említi. Igazából a 650 megfogta eddig. 
szombat, 20:15
előzmény: #17337  BudFoxy
https://m.profitline.hu/technika/elemzes/377093
Az Appeninnt nem igazán lehet még elemezni mivel nincsenek információk. Amit a Concorde csinált a régi adatok alapján pedig szintén nem aktuális.
szombat, 20:12
előzmény: #17336  d_mode
Ez már nem aktuális és nem igazán jött be.
szombat, 16:59
előzmény: #17334  Metwolf
de legalább új mondatokkal operál :). az is valami
szombat, 16:58
előzmény: #17333  oettinger
Hol voltál eddig?
Minden nap hiányoltak már a héten a nagy unalomban. Fotex emelkedett?
szombat, 16:28
előzmény: #17332  Konzumocska
A Fotex lesz a következő sztár papír, ott az eszközérték 15%-a a jelenlegi árfolyam. Előbb-utóbb rátalálnak a spekik. És még osztalékot is fizet.
szombat, 16:21
előzmény: #17331  macey
Longba jó lesz, de túlfújtak sajnos a SZIT-es cégek. Jövő március-áprilisban már okosabbak leszünk. Az Opust is megtudták billenteni..
szombat, 16:17
előzmény: #17330  d_mode
Apport hegyek, amikről nem tudunk; mert nincs bejelentve. Épp hírekre várunk; nem hiszem, hogy a piac szó nélkül hagyná, ha jelentős érték kerül a cégbe. Másodsorban azt is gondolom, hogy maga az a bejelentés, hogy SZIT-té válik már megindítja az árfolyamot. Az, hogy milyen mértékben és kiknek fognak fizetni igazából irreleváns lesz; csak az árfolyamemelkedés az, ami lényeges. Én abszolút pozitívan látom az Appeninn jövőjét; és a három ML érdekeltségbe tartozó cég közül a legbiztosabb emelkedést ebben látom. Üdv.
szombat, 16:13
előzmény: #17325  BudFoxy
Hat nem tudom en annyira nem vagyok el ajulva az appeninn közel jövőjet illetően.
Apport hegyek vannak amire folyamatosan esik az arfolyam.nem is csoda hisz ezeket a befektetők annyira nem ertekelték soha a tőzsden.valszeg nem is volt veletlen a meszaros papírok irrealis magasságokba való felspekizese. No mindegy,de az app nal maradva,sokan emlegetik ,hogy szit tag lesz es így 90%at a profitnak ki fogja fizetni a ceg a részvenyesek felé. Ok ez mind rendben van,de milyen profit parosul majd ezzel?  Valszeg az arfolyamhoz kepest rendkívül alacsony,tehat vélemyenyem szerint egy szit tagsag az elsö körökben években negatívan hathat az arfolyamra,mivel az a papír eredmenykepességéhez jóval magasabban van meg mindig. Bif nel is lehet hasonló problema ami miatt nem megy az arfolyam söt hatalmas beültetest végeztek 2000 ft magasságában,kihasznalva ezze a technikai alakzatot,ami segítette a beültetést.....
szombat, 16:05
előzmény: #17327  Liberta
Egyedül az App dolgozta vissza szinte teljesen a kirázás miatti árfolyamcsökkenést. Konzum-Opus jóval alatta van még az azt megelőző szintnek, ez szerintem pozitív. Mondom ezt úgy, hogy mindháromban komoly pozícióim vannak.
szombat, 15:34
előzmény: #17326  FacturaDeLaVega
:D
szombat, 15:16
előzmény: #17322  yecam
Csönd van most a papír körül, így a fórumon is. Én mindig elolvasom, de azzal meg nem szívesen terhelek senkit, hogy mikor milyen érzéssel nézem a minuszom. Bízom az app ban, úghogy úgy tekintek rá, mint egy átmeneti állapot. Csak hát olyan jó lenne már egy kis sikerélmény. Kicsit olyan most, mintha a tuljok nem tudnák, hogy mit is akarnak ezzel kezdeni. Lehet, hogy már a kampánnyal vannak elfoglalva, lehet, hogy most fontosabb a politikai  színtéren megalapozni a jövőt.
szombat, 14:12
előzmény: #17324  bluebalu
Azért az iróniát sokan érzik a fórumon :D
szombat, 07:43
előzmény: #17323  yecam
Teljesen egyetértek. Röpködnek az 5 milliárdos ügyletek heti szinten.  Jó pihenést mindenkinek.
péntek, 22:29
előzmény: #17323  yecam
macey hova tűnt...? te trollkodsz itt helyette, szégyen...
péntek, 22:06
előzmény: #17322  yecam
Egyelőre marad a mai teljesítmény, jó hétvégét Mindenkinek. Egy dolgot gondoljon át mindenki, aki egy picit is befektetett a cégbe: Ha arra spekulálunk, hogy hírekkel és SZIT-tel az árfolyam el fog szállni, akkor "szerintem" jól gondoljuk. Előbb vagy utóbb, (de inkább előbb), eljön az, amire vártunk. Ez nem egy Nordtelekom, ha értitek a célzást. Senkit nem akarok beültetni! Egyáltalán semmilyen tanácsot nem adok, mert az is csak egy gondolat. A közeli szeretteimnek természetesen igen; és kezelem is a pénzüket a haszon reményében; hogy ne maradjanak le a vonatról. Jó éjt, hétfőn nyit a Cirkusz. Addig pedig mindenkinek jó pihenést kívánok.
péntek, 21:52
előzmény: #17321  yecam
Arra leszek nagyon kíváncsi, hogy mi lesz ebben a fórumban, ha kapunk híreket a és meglódul az árfolyam, mint a Attila nyilas serege.
péntek, 19:48
előzmény: #17320  Joe76
Jó vétvégét Mindenkinek! Megint szólnom kell telefonon Lölö nagybácsinak, hogy ha már nem egy átlagember, akkor bokros gázszerelői teendői között legyen már szíves félredobni a rézcsövet és rászólni a pajtikra; hogy jelentsenek valamit, mert nem csak a tőzsdefelügyelet bünteti meg őket, hanem én is.
péntek, 17:14
előzmény: #17319  Sigmund
Lesz ez még jobb is. Jó hétvégét mindenkinek.
péntek, 17:06
z 697 inkább ki se nyitottunk volna :) jó hétvégét
péntek, 16:45
A Konzum-Opimusnál ez ennyi idő alatt történt:
http://www.gvh.hu/osszefonodas_bejelentesek_kozzetetele/b_375_2017.html?query=opimus
Tehát április 7-én adták be és
http://www.gvh.hu/dontesek/versenyhivatali_dontesek/dontesek_2017/vj_26_2017_16.html
már június 21-én megkapták a GVH-tól az engedélyt.
Két és fél hónap. Mi már három és fél hónapja várunk, tehát most már tényleg bármikor megjöhet!
péntek, 15:35
előzmény: #17315  csibe74
Tényleg nem, mert egész egyszerűen nincs miért megindulnia. Amíg nincs infó, nem is várhatjuk el, hogy megmozduljon. Az infó pedig vszínű, csak a gvh után jön. Mindent csak azután lehet csinálni: tőkét emelni, vásárolni, apportálni, üzleti tervvel előállni. Addig viszont türelem. Ahogy számoltam a végső határidő február 6. Remélem, tévedek és előbb történik valami, de október 6-án lett bejelentve az összefonódás és 4 hónapja van a gvh-nak dönteni. A 4 hónap lehet kevesebb, de több nem.

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE