Topikgazda: matgab 2004. 07. 09. 08:15

A nap grafikonja: Euro2004 - Az új sztárok és akik akár szögre is akaszthatják...  

Ugrás a cikkhez
Az idei labdarúgó EB a szokásosnál is jobban bővelkedett meglepetésekben, melyekre a játékospiac meglehetősen gyorsan reagált is. Számos játékosnak sikerült lerombolnia eddig felépített hírnevét, míg egyesek épp most indultak el a sztárság felé vezető úton.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=6&i=43108
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 18. 02:32
Törölt hozzászólás
#4
Törölt felhasználó 2004. 07. 09. 09:32
Előzmény: #2  matgab
#3
Henry BUY, Baros STRONG BUY, Raul viszont még innen is SHORT.
Beckham szerintem az EB-n is csak egy jó iparos focit játszott, a pálya jobb szélső 10 méteres csíkját csak akkor hagyta el, ha reklamálni indult, mint csapatkapitány. Ettől függetlenül ezen az áron BUY, de nem egy nagycsapatnak kellene megvennie, mert onnan kilóg. Hanem mondjuk egy FC Bruge, vagy egy Stuttgart. Oda még beférne focitudás alapján is, marketingben viszont behozná az árának a többszörösét. A Realban el kell felejteni, vagy csereként játszatni.
matgab 2004. 07. 09. 09:10
Előzmény: #1  portfolio
#2
Nem tudom ki határozta meg ezeket az elméleti árfolyamokat...
Azér t én biztos nem adnék majdnem 1,5ször annyit V. Nistelrooy-ért, mint Henry-ért...Sőt Tottival sem veszi fel a versenyt Baros. Beckham az egyetlen, aki valóban csökkenő pályán van az említettek közül, de ő pont az EB-n mutatott jobb játékot, mint a Realban.
Kicsit túlsztárolták, és a munkájára nem tudott már eléggé koncentrálni...
Szóv al beshortolnám Dellast és longolom Tottit...
matgab

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek