A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.
Anno Pakisztánban,Kelet Bizáncban,Egyiptomban is igy gondolták.Ma már ezekben az országokban se liberalizmus,se emberi jog,se női egyenjogúság csak saria és kirekesztés.
Szégyen nyiltan leírtad jobb a lopás...... Hát inkább adnék 10ezer embernek enni inni szállást(főleg gyerekeknek akik elvesztették szüleiket a sziriai háborúban)mint Orbánék bandája talicskázza el a százmilliárdokat.Aztán magánrepcsivel meccset néz és pofánkbe röhög.Vagy Andy Vajnáné macskájának kezelésére (a casinojuknak meg adókedvezménzt adva) Szégyen.... Persze jó pénzért jöhetnek a migránsok,ha már tejeltek (rogán kft).... Szemét kétszinű banda...Az arab(FBI által körözött)terroristáról ne is besyéljünk aki Viktorral vacsizott...
"Bár nyilvános adat, mégis kevesek által ismert tény: Magyarországon 2001-ig nem lehetett lakossági devizahitelezést folytatni. Az első Orbán-kormány készítette elő és a Fidesz többségű parlament fogadta el a 2001. évi XCIII. törvényt, amely megszüntette a devizakorlátozásokat. Az igazsághoz hozzátartozik: ez a lépés részben uniós követelmény volt a csatlakozáshoz, így a lépés jogharmonizációs célokat is szolgált. (Persze akár már akkor bele lehetett volna írni a jogszabályba bizonyos feltételeket a devizahitelezés kapcsán, mint tették azt ebben az ciklusban.) Az első Orbán-kormány azonban inkább a forint-hitelezésre összpontosított, megteremtve a támogatott lakáshitelezést. A termék bevezetése akkora népszerűségnek örvendett, hogy az OTP-nél – a túlterheltség miatt – 6-9 hónapos átfutási idővel kellett számolni. Sokan spekulációs célból vették fel a kölcsönt, az azonban kétségtelen, hogy mind a lakosságnak, mind az ingatlanpiacnak igen jót tett az akció. A másik oldalon viszont a költségvetésnek akkora terhet jelentett, amelyet képtelenség volt hosszú távon finanszírozni. Ezért vezette ki ezt a konstrukciót 2002 után az új kabinet. Ugyanis az állami támogatás mértéke 2003-ra 220 milliárdra ugrott. (Összehasonlításként: ma ennek az összegnek nominálisan a felét fordítja a kormány a felsőoktatásra, nem számolva az inflációval.)" Devizahitelezést is orbánnak köszönhette a magyar nép.
A Fidesz rendbeteszi az országot
link