Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
lancaster
lancaster 2018. 08. 20. 13:07
#3480
Ha az embereket hülyének nézik, azok is lesznek.
Azokat, akiknek kérelmét az új jogszabály életbe lépése után utasították el, az idegenrendészeti részlegen helyezik el, ételt csak a gyerekek kapnak.
Új módszerrel próbálja távozásra bírni a Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal azokat a menekülttáborban élőket, akiknek kérelmét első fokon elutasították. Azok, akik már elmúltak 18 évesek, egyszerűen nem kapnak enni!!!!!!!
Törölt felhasználó 2018. 08. 20. 13:02
Előzmény: #3474  Vazsmegyei
#3479
Sógornőm andragógiát tanult felső fokon, nagyon kellett vigyáznia, hogy a vizsgák előtti , általában egynapos felkészülést ne nagyon vigye túlzásba, mert részegen mégsem vezethet. A felkészülés a feszültségoldásról szólt, az alkohol mindent megold. Tudni kell, hogy gond nélkül végezte el a főiskolát úgy , hogy a középsuliban többször is megbukott. Szerintem még a főiskolai végzettséggel sem tudja, hogy mi is valójában a z andragógia, a papír volt a fontos.
Vazsmegyei 2018. 08. 20. 12:14
Előzmény: #3476  sanka
#3478
Meg lesz biz az is! Csak várjad ki! Addig is élvezd a jótéteményeit, csak nehogy a guta üssön meg az orbánc miatt!
qwrtzq 2018. 08. 20. 11:42
Előzmény: #3446  lancaster
#3477
"L: Íme a magyar auswitz, remélem meg is dolgoztatják őket! „Arbeit macht frei” („A munka szabaddá tesz”) "
jahjah
idejönnek európai jólétet élni, mi meg itt munkára KÉNYSZERÍTJÜK őket
sanka 2018. 08. 20. 11:01
Előzmény: #3475  Vazsmegyei
#3476
Ne siettesd orbánc halálát, meglesz az!
Vazsmegyei 2018. 08. 20. 10:56
Előzmény: #3472  lancaster
#3475
Akkor nyerjetek már választástis! Üldözitek a szólásszabadságot! Soroscivil fedőszervek!
Vazsmegyei 2018. 08. 20. 10:53
#3474
https://internetfigyelo.wordpress.com/2018/08/14/gondolatok-a-megszuntetendo-genderkepzesrol/
-GONDOLATOK A MEGSZÜNTETENDŐ ÁLLAMI GENDERKÉPZÉSRŐL
“Andragógia, kulturális antropológia, gyártásszervezés, kameraman, alkalmazott látványtervezés, mozgóképkultúra és médiaismeret, fémművesség, kerámiatervezés, üvegtervezés, biofizika, immunológia, ökotoxikológia. És így tovább. Közel hatvan alap-, osztatlan és mesterképzés, amelyek közül huszonegy teljesen megszűnt, a többi meg átalakult 2015-ben.”
rockmaster 2018. 08. 20. 10:51
Előzmény: #3466  Törölt felhasználó
#3473

"Magyarországon 55 ezer civil szervezet van." --> még.
Ezek az általad átkozott ballib időkben alakultak és azóta is minden törvényt betartva, jelentős részt önkéntes munkával végzik a tevékenységüket, az állam munkája helyett vagy azt kiegészítve. Meg se említettem az általad említett állítólagos álcivil szervezeteket, viszont megemlítem a CÖF nevű képződményt, ami jelentős állami pénzeket kap propagandára és semmiféle, az emberek számára hasznos tevékenységet nem folytat -> pénznyelde, jó út az állami milliárdok magánzsebekbe folyatásához -> korrupció, ami ellen tűzzel-vassal harcolni kell, de láthatóan inkább segíti hanta Orbán ezeket.
Olvasok sokféle irányúltságú hírforrást köszi, ebből az M1 Híradónak is nekifutottam párszor, de 2 percnél tovább nem bírtam a Migráns-híradókat, tekintve az elképesztő csúsztatásokat, hazudozást.
Nem tudom többet fordítottak-e ezekre a területekre, de pl. minden felmérésben esik vissza a diákok teljesítménye, tehát valamit másképp kéne csinálni, de láthatóan erre semmiféle kormány szándék nincs. Mivel pénz van rá ezekszerint, ahogy mondtad, akkor úgy fest dilettánsok ülnek irányító pozícióban.
lancaster
lancaster 2018. 08. 20. 10:50
Előzmény: #3470  Törölt felhasználó
#3472
Azért mert mi többen vagyunk, ez logikus!!!
Törölt felhasználó 2018. 08. 20. 10:39
Előzmény: #3467  sanka
#3471
Nem,az egyik párttársad nem mondott igazat sokszorosan,azt tettem szóvá.
Törölt felhasználó 2018. 08. 20. 10:36
Előzmény: #3468  lancaster
#3470
Mivel nálunk még mindig ballib média túlsúly van,ezért kénytelen vagyok azt is olvasni.Igen,szélesebb körben látom a valóságot nálad,és a hozzád hasonlókhoz képest.
lancaster
lancaster 2018. 08. 20. 10:32
#3469
A miniszterelnököt egy Thomas-gőzmozdonyon ülve ábrázoló Basky-karikatúra Budapest és Pécs után felbukkant a francia fővárosban is – szúrta ki a 24.hu a Basky művésznévvel elhelyezett alkotásról szóló hírt. A párizsi alkotást a Basky Facebook-oldal tette közzé.
L: hi-hi-hi ezért lett világhírű a Fényestekíntetű
https://zoom.hu/hir/2018/08/19/parizsig-kisvasutazott-orban-viktor/
lancaster
lancaster 2018. 08. 20. 10:28
Előzmény: #3466  Törölt felhasználó
#3468
Ha olvasnál a ballib propagandát is szélesebb körben látnád a valóságot, nem kellene MEGHAJLÍTANI, ahogy a Köpcös teszi!!!
sanka 2018. 08. 20. 10:24
Előzmény: #3466  Törölt felhasználó
#3467
Hazudozásért tiltottaki, nemde?!
Törölt felhasználó 2018. 08. 20. 10:20
Előzmény: #3464  rockmaster
#3466
Magyarországon 55 ezer civil szervezet van.Te nyilvánvalóan arra a 20-30 Soros féle álcivil szervezetre NGO-kra gondoltál a mondandódban,akik csak a nevükben civilek,amúgy semmi közük a civil társadalomhoz.
Ha olvasnál a ballib propaganda mellett más hírforrásokat is akkor tudhatnád,hogy ebben a kormányzati ciklusban sokkal több pénz lesz fordítva az oktatásra,egészségügyre.
lancaster
lancaster 2018. 08. 20. 10:16
#3465
„Magyarország csak a minőség igényével élhet és maradhat fenn az új Európában; nincs módunk középszerűnek lenni” – mondta ünnepi beszédében Áder János.
L: Mindig is értékeltem a fidesz szerénységét, ahogy túl tudja tenni magát az ócska magamutogatáson és mindenféle közhelyes szónoklatokkal fényezné a tetteit, ehelyett giccsesnek egyáltalán nem mondható szerény visszahúzódottsággal tálalja, a mindennapi majdnem valóságot :D
http://mandiner.hu/cikk/20180820_ader_nincs_modunk_kozepszerunek_lenni
rockmaster 2018. 08. 20. 10:10
Előzmény: #3462  lancaster
#3464

És még ők hívják magukat polgárinak :))))
Ha erős nemzetet akarnának, akkor erősítenék a civil szervezeteket, az önkéntes munkát elismernék, az emberek önszerveződését támogatnák, kikérnék az emberek véleményét, sokkat több célzott forrást biztosítanának az oktatásra, kutatásra (MTA is). És ez csak pár dolog...
lancaster
lancaster 2018. 08. 20. 10:01
#3463
"Orbán keresztény értékekről beszél, de ennek nevében csak gyűlöletet árul. Nemzetről beszél, de elvitatja az őt kritizálók magyarságát. Európáról beszél, de csak putyini hang jön a szájából. Egységről és együttműködésről beszél, de megbélyegez és kirekeszt minden tőle másképp gondolkodót. ÍGY LENNE A FIDESZ BETEG LOGIKÁJA ALAPJÁN SZENT ISTVÁN KIRÁLYUNK IS EGY BŰNÖS SOROS-ÜGYNÖK..."
L: Jó duma!!! (nekem ez, hogy nem jutott eddig még eszembe?! :DDD)
http://mandiner.hu/cikk/20180820_ujhelyi_istvan_a_fidesz_beteg_logikaja_alapjan_szent_istvan_kiralyunk_is_soros_ugynok
lancaster
lancaster 2018. 08. 20. 08:28
#3462
"Törvényekkel erősítené az a tömegtájékoztatás oktatás nemzeti jellegét Kövér László...
a biztonság megteremtésének elengedhetetlen feltétele az is, hogy az önazonosságot, a nemzet kulturális-szellemi karakterét meg tudják óvni, és véleménye szerint ez is "igényel majd törvényalkotási beavatkozásokat", legyen szó a többi között a köznevelésről, a felsőoktatásról vagy a TÖMEGTÁJÉKOZTATÁSRÓL."
L: Ez nagyon rosszul hangzik!
http://eduline.hu/kozoktatas/2018/8/20/oktatas_torveny_IFDBKW#rss
Breaker 2018. 08. 19. 23:31
Törölt hozzászólás
#3461

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók