Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 30. 07:25
Előzmény: #38756  Törölt felhasználó
#38760
Légy üdvözölve körünkben tojszi! :o)
sly36
sly36 2007. 11. 30. 07:23
Előzmény: #38757  Törölt felhasználó
#38759
Szép jó reggelt Mummy!
Remélem, amilyen nyugodt most a kezdet, olyan is lesz a folytatás!
Csak semmi idegeskedés...(még mindig nincsenek rv.-ek)
Törölt felhasználó 2007. 11. 30. 07:21
Előzmény: #38756  Törölt felhasználó
#38758
KBC Equitas: nemem még mindig NINCS
rajta a jegyzett révénymennyiség..:(((
van itt még Equitas-os, akinek már esetleg megjelent a számláján?
köszi
Törölt felhasználó 2007. 11. 30. 07:20
#38757
Szép jó reggelt és napot kívánok mindenkinek! :o)
Remélem mindenki jól kialudta magát és higgadtan tud gonolkodni, dönteni! / természetesen bízom abban, most már a rv-k is mindenki számláján ott vannak, már akik jegyeztek! :o) /
Jó kereskedést kívánok mindenkinek!

Üdvözlettel:
Törölt felhasználó 2007. 11. 30. 07:15
#38756
sziasztok!üdvözöljetek a körötökben,,,
Pár hónapja lehetett kérdezniT.P-től itt őválaszolt.40 körül volt az árfolyam én megkérdeztem mikor lesz megint történelmi csúcson az ára azt válaszolta így negyedelés után nem is tűnik távolinak.múlt héten vettem ahogy ti irnátok 400K-t 27fton Remélem mindenki megkapta a részvényeit és pozitívan áll mátol a dolgokhoz.és nem adjátok oda bagóért de ha igen majd még veszek.és enyém lesz a másik kacsalábon forgó rapistával!!!! 1ft 400ezer forintocska zsebbe ha nem tévedtem de nem adom el 127ig.köszi hogy meghallgattatok
Törölt felhasználó 2007. 11. 30. 05:43
Előzmény: #38754  Törölt felhasználó
#38755
Kata.
Kereskedés után kaptam meg az esti órákban.Én is Ebrokeres vagyok.
Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 11. 30. 00:45
Előzmény: #38753  Törölt felhasználó
#38754
Már harmincadika van hajnali fél egy múlt és még nincs a számlámon. Bruhuhu, jajaj!!!!
Most mi lesz, hogy fogok így aludni?
Micsoda igzaságtalanság.
Inkkkorrektség, meg átverés és másnak meg ott van a számláján már most éjszaka.
Ha kézbe kaptam volna, most betenném a párnám alája...és akkor egy-két év múlva el tusnám adni...:)
Most megyek álmatlankodni, de reggelre legyen ott, mer ha nem lesz ott akkor meg lesz mondva! Azt a mutyi mindenségit, meg a kutyafáját neki!
Törölt felhasználó 2007. 11. 30. 00:19
#38753
Katha, igazad van, iszonyú érzés, és igazságtalan, nagyon egyetértek Veled.

Rapi, felülről nézed, rutinos és bölcs vagy, de értsd meg, pl. bennem, kicsiben azt a fajta félelmet, hogy eddig csak buktam és azt látom, hogy ez is lejjebb ment 16 forinttal a vételemhez képest, és várok, most talán logikusan várom el a papírtól, hogy fel vegye az irányt, hiszen már nincs több jegyzés, felszabadult a papír, és a phyla, sokkal többet ér funda, mint 25 Ft.

2222, igaz és kemény görbetükröt adtál nekünk, én köszönöm, hisz innen, ennyi idő elteltével kemény...
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 23:25
#38752
pezsgőt majd 100-nál, 200-nál bontunk!

ha nem éri el - nem ígérem, csak várom!
a pezsgő szilveszterre, szülinapra stb jól jön majd...!
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 23:20
Előzmény: #38749  Törölt felhasználó
#38751
bevetés= BEVEZETÉS (bocsi)

és még egy, nyugaton a terítést az olaszok vállalják (sintofarm.it) nézzétek meg, hol is vannak jelen, mely kontinenseken..
keresik a phylát más gyógyszergyárak, bankárok stb...mindenki szeretne benne lenni a buliban.........abuli most indul még csak...!
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 23:18
Előzmény: #38748  csa-csi
#38750
Erről többen beszéltünk ma csa-csi.
...hogy ma kellett volna.
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 23:17
Előzmény: #38747  Törölt felhasználó
#38749
Abszolut nyugiban vagyok..
mert, más az, hogy jelzik, hogy megjöttek a részvények és más az, hogy kereskedtek velük...
ezenfelül, ha ma meg holnap megnyugszanak a kedélyek............tényleg mehetne fölfelé.........a jóhíreket eddig a bevetés okozta "pánik", vagy mi a szösz fogta vissza,akinek meg pénze volt röhögve vette meg a jegyzési áron (a 26 = jegyzési ár+negyedéves kamat :)))........vagyis ugyanott van.....
ma döntően, jóval 30 mrd felet az OTP-vel kereskedtek.......örültek mint majom a farkának, hogy megint 8000 felett látják, nem a 11.400 -at nézik, hanem attól féltek már hogy 7-tel fog kezdődni vagy 6-tal...

Igazán a nagy befektetők pánikoltak, mert a papirjaik kitettsége igen nagy a másodlagos jelzálog ügy miatt!

itt nyugisan folyik az élet, majd építünk egy labort, építünk egy mini erőművet, egy pellet-gyárat, egy vakcina üzemet, bérgyártunk az olaszoknak és eladjud kazahoknak és aki csak akarja...

Egerben lesz egy bázis, hogy mire, ki fog derülni hamarosan...

TP elutazik keletre és nyugatra...bevezetik nyugati tőzsdén (tőzsdéken) a papirt, ott, ahol nem számít kicsinek...

AKKOR MIÉRT IS IZGULJAK?

ha mindentől szorongunk és egymást csesztetjük, a lényegre nem figyelünk...
az ország is épp hogy megúszott néhány válságot...a forint is csudajó...megint nyalja a 260-at..ez senkit nem bánt - csak az, hogy ma "azt mondták" megjött a papir vagy "azt mondták" nem jött meg...a banki kislány szerintem, azt se tudta eszik-e vagy isszák, megmondta mennyi a RENDELKEZÉSEMRE ÁLLÓ RÉSZVÉNY...de hogy a breóker vagy bank számítógépes rendszere hogy működik hozzás se tud köpni!
csa-csi
csa-csi 2007. 11. 29. 23:15
Előzmény: #38747  Törölt felhasználó
#38748
Egész nap erről beszéltem. Ma kellett volna bevezetni a papírt a kereskedési rendszerbe. És ez nem történt meg. Mi a kibocsájtóval kötöttünk üzletet, neki adtuk a pénzünket, (esetemben annak a felét csak szóban igazolta vissza) ő felel azért, ha valamilyen módon a kerskedés lehetőségétől elesünk. Ha jól emlékszem a maximális határidő 90 nap és igencsak a közelében járunk. Elhangzott, hogy elég nagy ilyenkor az adminisztrációs feladat, két héttel ezelőtt a _Kelernél nekem azt mondták, hogy előzetes megállapodás van a bevezetésre, de még a kibocsájtónak bizonyos technikai kötelezettségei vannak. Nos, minden út Rómába vezet... vagyis számunkra a phylaxiához.... szomorúan vettem tudomásul, hogy a kedves "árfolyamfeléneklős" forumtársak a legkisebb empátiával sem viseltettek azok iránt, akiket az előbb említett cég alaposan megvezetett...
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:59
Előzmény: #38746  Törölt felhasználó
#38747
hát igen, meg kéne tanulni, vagy legalább higgadtan tudomásul venni
és nem is az országot szidtam, a politikát sem én hoztam bele
az arcátlanságot, a gátlástalanságot utálom nem elég hogy hülyének néznek, még csak nem is leplezik
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:51
Előzmény: #38741  Törölt felhasználó
#38746
Tökéletesen értem Kata, hogy mire gondolsz. És egyet is értek veled. Hidd el, hogy ennél sokkal nagyobb ganéj dolgokat is láttam és éltem már meg ezen a piacon. Emberileg engem is felháborít az ilyesmi, ezért szoktam időnként beszólogatni itt a fórumon is egyeseknek, ha nagyon elszalad velük a ló. Mert ronda dolog amikor a macska játszik az egérrel, mielőtt megeszi, hiszen teljesen egyenlőtlen a harc.

Másfelől viszont a tőzsdén egymástól nyerjük el a pénzt. Ahhoz, hogy én nyerjek, másnak veszíteni kell. Ez egy játék, amiben ha nyerni akarok, akkor nagyon jól kell ismerni a játékszabályokat. Az írott szabályokat is, meg azt is, hogy ezeket kiknek hogyan szabad büntetlenül megszegni. Ez is része a rendszernek, ezek az ismeretek is megszerezhetőek, így lehet igazán sokat keresni. És kár ezt az országot szidni érte, mert ez a világon mindenütt így megy.

Ha valaki ebben nem akar, vagy nem tud eredményesen részt venni, kereskedjen a forexen. Ott a nagy likviditás és piacméret miatt nincsen bennfentesség. Ott legfeljebb a saját brókere próbálja megkopasztani az embert, de az könnyebben kivédhető.
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:45
Előzmény: #38741  Törölt felhasználó
#38745
/megint mutyi van, lószart ér az egész jegyzés, hogy a kisbüffencsek (akik bíztak benne és régóta tartották) egyenlő eséllyel indulnak a jegyzésen
/
"Tessék el lehet menni ebből az országból!!"

"kurva ország"

csak hogy a legnagyobb zsenitől idézzek

ja meg : " Bassza meg Bassza meg Bassza meg"

ja meg : " az 56-os magyar, fasiszta csőcselék"
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:44
Előzmény: #38743  Törölt felhasználó
#38744
ehhez
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:43
Előzmény: #38738  Törölt felhasználó
#38743
Én sem adom el inflexió, de ez az eljárás több mint aggályos. Az én milkáim sorsáról az én pénzemért én hozzam meg a döntést!!!
Ez csak a részvények azonos időben történő piacra engedésével lehetséges, nyitáskor, vagy felfüggesztést köv.
Nekem amúgy nem lenne okom panaszra ieb-es lévén, de nem erről van szó. Az idegeim rendben vannak, de egy befektetésről felelősen tudjak dönteni. (engedtessék már meg)
Többször elmondtam, hogy a negatív várakozás bizony fordítva is elsülhet, nem erről van szó, de ha én ma bukni akartam volna és a Dunába ugrani, vagy akárki, annak ne legyen ehez kevesebb joga mint másnak.
Ne legyenek egyenlőbbek, vannak erre technikák.
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:37
Előzmény: #38741  Törölt felhasználó
#38742
Veled is egyetértek Kata sajna én is tudom milyen érzés, nem egy millióm állt feleslegesen a phylába.
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:34
Előzmény: #38738  Törölt felhasználó
#38741
inflexió, nem érted hogy miért vagyok mérges
eladhattam volna én is följebb korábban, ha el akartam volna adni
de az igazságtalanság ami bánt, hogy megint mutyi van, lószart ér az egész jegyzés, hogy a kisbüffencsek (akik bíztak benne és régóta tartották) egyenlő eséllyel indulnak a jegyzésen
hát lehet hogy az indulásnál egyenlők voltak az esélyeink, csak éppen az érkezéskor nem
és ettől függetlenül, lehet hogy limittel nyitunk fölfelé, mert ez is lehet, de egyáltalán, ááá.... nem is magyarázom tovább, elegem volt

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek