nemmondokle nemmondokle
1
5
5
február 17. | 12:33

Est Média  

A topik a feltámadás küszöbén álló,a BÉT-en egyik legrégebben jegyzett cég tiszteletére jött létre.Jó beszélgetést mindenkinek!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
ma, 11:15
előzmény: #41187  Scs2017
Na én is így látom !!
ma, 11:07
előzmény: #41192  sobadi
Csak én azokra is gondolok akikkel eladatták a papírt rengeteg bukóba !!
ma, 11:05
előzmény: #41189  Simeone
Ez kérlek úgy történt hogy 60-70 ft körül szálltam be !! elkezdett esni de úgy sokszor hogy szűk volt az ajtó !!Majd mikor 10 ft alá ment hígítottam folyamatosan utána jött a 2 ft alatti ár több éven keresztül.Év végén az adó optimalizás miatt mindíg eladtam a fentieket,éa 10-20fillérrel olcsóbban többet vettem vissza.100k 160000ft volt akkor és mire észbe kaptam már csak 2 ft alatti papijaim lettek :))))))) Ott már mindegy volt hogy 700 ezer ft-ot bebukok.Akkor jött egy kis reménysugár mikor az egyik nap elkezdték venni és 2 ft fölé ment! akkor a csúcs 2,6ft majd vissza 1,7ft volt tán az alja úgy emlékszem! Kb 3 hónapig megint 2 ft alatt kis forgalommal tartották és utána jött felfele 13ft ig Na ez volt az Est történet beszámoló :)))))))))
ma, 10:56
előzmény: #41189  Simeone
Így van persze,én nagyon örülök neki a 1,7 ft papírjaimmal. Annó az ópus papirom volt 3,4 ft körül 70k majd 3 hónap múlva eladtam 14ft -on örültem neki mint a ..... ! Persze azóta sem volt Opus tegnep vettem 500ft-on.Akkor volt az Est 2 ft alatt én már hidegvizet ittam rá ,de azért nem adtam el mert az Opussal így jártam .Tanultam a hibákból,meg gyanus volt hogy csomó céget kivágták a Bét-ről ezt meg hogy semmit se csinált annak ellenére bent maradt !! Ennyi a történet !
ma, 10:56
előzmény: #41188  irodek333
Nagyon jól összefoglaltad !!
ma, 10:47
előzmény: #41186  sobadi
Az én érdekeimet még nem sértette Balázs Úr,ne várd el tőlem,hogy negatívan ítéljem meg a téged ért sérelmek miatt.A másik pedig,hogy nem kellett volna neked sem megvárnod amíg pár Ft-ra esik az árfolyam,lett volna időd eladni,de nem tetted.Ne csak másban keresd a hibát a múltban történtek miatt szerintem.
ma, 10:41
előzmény: #41182  sobadi

annyi igaz, hogy ami volt az volt, nem kell vele foglalkozni. Most teljesen más a széljárás mint akkor volt. A tőzsde és azon belül a BÉT egy magára hagyott idegen valami volt, amitől mindenki félt. Mostanra a nagytőke nálunk is felismerte, hogy ha nem véreztetik ki az embereket és egy kicsit hagyják élni, akkor azzal Ők is baromi nagyot nyerhetnek és nem csak rövid távon. És a lényeg szerintem az, hogy mostanra talán eljutottunk oda, hogy a nagy tőke is aki bevonul, hosszú távban gondolkodik. Ja és a politikát ki ne felejtsem már!!!!
És én azt mondom, hogy aki az elmúlt 3-5 évben beszállt és türelmes nem tudott mellé fogni, és egy jó darabig még nem is fog tudni. Minden szárnyal.
Hogy előtte meg mi volt??? Remélem soha senki nem tapasztalja meg......
előzmény: #41174  sobadi
Itt a lényeg. Ha BCS a saját zsebéből, akkor törlesztett valamit az elmúlt évekből. Ha nem, akkor meg egy bábu, akit hamarosan rendesen kifizetnek.
Nézzünk előre. De a teljesítményéért különösebb hála nem illeti. Menjen Isten hírével, jöjjön a médiaközpont és az új, szebb jövő!
előzmény: #41183  Simeone
A lényeget értetted ?
ma, 10:40
előzmény: #41181  Vaculak
Így van igaz ! Bal oldali volt a cég,de érdeke is vol megmentenie mert anyunak volt pár száz K részvénye !
ma, 10:36
előzmény: #41181  Vaculak
kivezette
ma, 10:33
előzmény: #41182  sobadi
Csak rossz a példád.A családi cégedet max te viheted csődbe,és nem valaki.Nem kell neki szobrot állítani,de ha tulajt szerez a cégnek sok mindent "jóvátesz" a múltban történtek után.Ennyi és nem többről van szó.
ma, 10:30
előzmény: #41180  Simeone
Ez kb olyan mint ha családi cégedet valaki csődbe vinné ebből kifolyólag a családból öngyilkos is lennének, vagy belebetegedne,majd 10 év múlva meg jönne a és mondaná hogy jött egy befektető és most már minden ok !! Ez egy példa volt gondolkozz ! Állíts neki szobrot !:))))))
ma, 10:24
előzmény: #41177  sobadi
A 2008/9 es válság, majd a 2010-es uj 
"gazdaságpolitika " nagyon sok céget elsöpört ,
nagy átrendezödések volta.
Számomra az szimpatikus , h nem hagyta el a 
sülyedő hajót , hanem kivetette a viharból.
Természetesen tiszteletben tartom a véleményedet,
ma, 10:19
előzmény: #41177  sobadi
Senkit nem érdekel mi volt a múltban,csak az számít mi van most,és mi lesz/lehet a jövőben.Balázs Csabának nagy szerepe van abban,hogy idáig eljutottunk,ezzel a megítélése is sokat változott a korábbi időkhöz képest...
ma, 10:14
előzmény: #41173  irodek333
koszi
ma, 10:14
koszi
ma, 09:50
előzmény: #41175  Vaculak
Kérdem én csőd szélére ki vezette?? Akkor nem tudott kormányozni,utána meg profi soför lett belőle? Ne hogy hasra essünk már tőle !!!!!!!! Mondom én úgy hogy egy belvárosi  új lakást köszönhetek a mostani helyzetbe,de sokan nem tudják hogy miken mentünk keresztül az elmúlt 10 évben, mennyi ideget és rossz hangulatott okozott nagyon sok befektetőnek !!
ma, 09:45
előzmény: #41175  Vaculak
Én abba nem lennék biztos,esetleg mint egy bábú tevékenykedett,és a nagyok mozgatták !!
ma, 09:44
Szellemes a hasonlat ,vállalható
talán annyi pontositással, h
a szakadék széléröl szvsz kemény ,
több mint egy éves munkával Balázs úr 
rántotta el a kormányt.
ma, 09:40
Az már akkor biztos volt szerintem mikor a Nav-hoz valaki bement és kp-be kifizett a követelést !!!
ma, 09:23
előzmény: #41170  sobadi
Sziasztok!A csavarok azért itt is megvoltak. 40-80, aztán vissza 40 közelébe, aztán 182 és 78. Ilyen csavarok lesznek még biztos vagyok benne. De abban is biztos vagyok hogy az az út amin most megyünk az nyíl egyenes. A szakadékok mellett pedig óvatosan kell menni.Korábban egy csomó kanyar volt az úton és az út végén egy óriási szakadék volt. Majdnem bele is estünk....De ha minden igaz Vajna az utólsó utáni pillanatban elrántotta a kormányt. Úgy néz ki megmenekülünk!!!!
ma, 08:44
előzmény: #41171  sobadi
Vagyis rosszul fogalmaztam,biztos vagyok benne hogy jó lesz,csak még lesznek itt csavarok a végső cél előtt!! Aki az elmúlt 10 évben végigkövette az Econet papírjait (sokan azt se tudják mi az hogy econet)az nem lepődik meg semmin!
ma, 08:32
előzmény: #41170  sobadi
Nekem túl szép hogy igaz legyen !!
ma, 08:32
előzmény: #41163  tozsdekrach
Szép jó reggelt ! Te nem vagy ennyire elvakult mint a szektába a nyerőgépesek,  neked is régebb óta van papírjaid .Hozzáteszem én is hosszabb távon nagyon jót sejtek,de te tudod volt már ebbe a papírba egy -két csavar.Miért érzem én azt hogy itt is lehet valami sunyiság még a igazi kilövés előtt ?Kíváncsi lennék a véleményedre!
ma, 06:48
hmm. Fantasztikus. A tortenet vezet. Konnyeden igaz. Magasrol lato. 
Megmutatlak Merényi Kriszian baratomnak nemsokara.
Tetszik, gratulalok. :)
péntek, 20:53
előzmény: #41167  kata311
:)))) Mondjuk ebben a cikkben egyetlen info volt nekünk, valóban. :D
péntek, 20:51
előzmény: #41166  kockaveto1
áááá,  az újságok innen, a pf fórumáról tájékozódnak...................:))
péntek, 20:33
előzmény: #41163  tozsdekrach
Az, hogy a VG ír, nem jelent semmit vsz. Eddig is ezen keresztül kommunikált BCS. Gondolom annak fejében beígérte, hogy először oda küldi az igazán ütős infokat.
péntek, 20:32
lehet, hogy itt is Csík van a háttérben... Akkor igazán nagy falat lehet.
péntek, 20:22
olyasmi ez kicsit , mint amikor a Csík megjelent az opimusnál , aztán lett ami lett ..
péntek, 20:15
most már írnak is róla , vmi alakulni látszik ..
"Érdekes hírek érkeztek az Est Media Nyrt. nagytulajdonosa, a 14,9 százalékot birtokló Park Teniszklub Zrt. háza tájáról. A társaság tulajdonában lévő Dynamopest Kft. vezetésében ugyanis változás történt: az elektronikus cégkivonat tanúsága szerint az ügyvezetést szeptember 7-től Bakai Mátyás vette át Kellner Gabriellától. Bakai annak a Radio Factory Kft.-nek a tulajdonosa, amely az egyetlen országos lefedettségű kereskedelmi adó, a Retro Rádió műsorait is készíti."
A Világgazdaság információi szerint a tárgyalások eredményéről jövő héten várható bejelentés."
péntek, 19:15
Egy kis versike. Bár nem tudom, mi ez. Van aki a lánynak üzen, nekem meg...., beteges lenne egy részvényrôl áradozni? Ki tudja.., ja igen, itt is van egy lány..., veszitek? vagy veszítek, ha nem ismerhetem meg közelebbrôl az Esti lányt?
Estikém, mennyit érsz?
Száll a ballon magasan.
Tán senki se tudja, merre s hova.
Számolgatják hasznosan.
Kinek erre, kinek arra.
Húzzák-vonják, de inkább tolják.
Ki-ki megteszi a maga módján.
Ami egyeseknek adás, az másoknak vétel.
Egyik fújja a magáét, ez másoknak úgy hat mint az ajándék.
Késôbb jön csak be az info,
Hogy mégsem volt ez olyan giccsszó.
Eztán az a nagybeszéd járja,
Hogy talán kapitulált a kánya.
Kinek-kinek az igaza hasít.
De nehéz megmondani a tutit.
Vannak egy páran, kik félnek itten.
Mások pedig ily magaslatokon élnek.
Egy apró tanács ide még elfér.
Ha a fělelem uralja lelked.
Húnyd be a szemed.
És a mosolyod itt lesz