Azt is vegyétek figyelembe, hogy a komplett hadiipari szektor részvényei estek az elmúlt fél évben. A CSG 35 eurós csúcsról 15 euro sincs. Rheinmetall gigacég, mégig 2000 ről volt 1100 alatt is az árfolyam. Pedig ott van SAFE, NER nincs, meg habzó szájú miniszterelnök se.