BaliV6

Regisztráció: 2025-07-17 15:26:59

Hozzászólások száma: 8

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 17:07


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 17:07
Nem tudok annyira lent venni, hogy ne essen ez a sz@r. ##&@@&
Richter topik 2026. 05. 28. 18:23
Ennek az írásnak semmi köze a valósághoz. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 17:53
Mutass egy ilyen nagy magyar céget ami nem korrupt valamilyen szinten...Ha nem a rendeléseket akkor a támogatásokat korrumpálják...A lényeg az hogy az állam is jól járjon. Ezzel pedig jól jár. /444db kisbüfi/
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 14. 16:55

Most már én is kezdek pánikolni.
444db 2842-es átlagáron...
Gellért, jó lenne megmozdulni és nyalni egyet az MP valagán....
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 28. 19:17
Megvettem ma a 400. 4ig részvényemet is. Kisbüfi vagyok tudom, de lelkes. :-)
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 21. 20:24
Nos 3 előfizetés 10500/hó a mol-os flottában. :-) 
4IG = LUFI 2026. 04. 14. 17:17
#11
Ennek a topiknak sok értelme van... 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 02. 16. 16:55
Lehet, hogy hülye vagyok de én ma vettem valamennyit. 

friss hírek További hírek