Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 19:14

ZENEBOX - Portfoliósok kedvenc zenéi  

Hölgyek, Urak!



Ide rakjuk be a Portfoliósok által kedvelt zenék linkjeit. Szerencsétlen Lelkisegély topikot ne offoljuk már teljesen szét.



Mindjárt rakok is be egy számot, hogy megjöjjön a hangulat!



link



:-))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 18:09
Előzmény: #3499  Törölt felhasználó
#3500
ás okoskodó Kata , annyira buta vagy, nem veszed észzre, hogy csak azóta lett "SZÉP KIS NŐNAP", amig te megjelentél zsörtölődni, bár ebben a korban......................., addig mindenki jól érezte magát, na mentem..... Gondolkodj el ezen, nagyi, az én nagyikám még az MTV (Music television)- t is nézte velem. Hogy vagy Te ettől???? - fényévnyire, keseregj és oktass, bár senki sem kérte, és nem te vagy a non plus ultra sőt az INVERZE, ha ez a szó még meg, vagy van szótár a neten is.....
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 18:01
Előzmény: #3498  Törölt felhasználó
#3499
sweet harmony
The Beloved - In sweet harmony
link
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:57
Előzmény: #3495  Törölt felhasználó
#3498
nézd ott a kata stílusa, választ őt, engem úgysem kaphatsz meg, mert undorodom tőled.... Na, menj utadra, bßrom
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:54
Előzmény: #3495  Törölt felhasználó
#3497
gábor!
"olyan szarul nézel ki, iszol te rendesen?...."
(ismeretlen alkoholista)
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:54
Előzmény: #3494  Törölt felhasználó
#3496
Kata, még'!!!!' Kicsit a logikáddal is baj van, Te leírsz butaságookat valakiről, azután megjegyzed, hogy az illető mit fog ezért kapni, pl- barna (csak nem a fiad, bár nem izgat) vagy x, z, ztől .........................
ha a butaság fájna ..... Az a szarkavarás ekletáns páldája, amit művelsz, csak nagyon átlátszó és buta. .....
Na, mentem bulizni :)
Szép nőnapot, főleg neked Kata, aki a saját nemed ellen teszel..............
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:48
Előzmény: #3494  Törölt felhasználó
#3495
EZ az a "női" stílus, amit Kinga produkál, ami még a másnaposságom is el tudja b@szni ...
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:37
Előzmény: #3491  Tbarna
#3494
Banám, rossz a szemmértéket, picim, és ne is olvass, én is átuogorlak amióta "szerepelsz". Sértés lenne, ha egyetertenénk :-)
kissherceg 2008. 03. 09. 17:37
Törölt hozzászólás
#3493
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:34
Előzmény: #3489  Tbarna
#3492
köszönjük sötétTbarna, de amit ezért kapni fogsz!!!
(mielőtt valaki félreértené valami töcskös-bogaras eszmefuttatásból lett sötétbarna a barna...:))
Tbarna 2008. 03. 09. 17:28
Előzmény: #3490  Törölt felhasználó
#3491
Aha. Szóval ezek azok a kis szöszenetek...
Őszintén szólva ezek teljesen érdektelenek.
Nem is bírtam végigolvasni, pedig rövidebbnek tűnik mint Katáé.
Nem ér ez ennyit.
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:21
Előzmény: #3488  Törölt felhasználó
#3490
Katám, az "atyaisten", és milyen alapon az igazságosztó? Ki vagy Te????

Csak annyit, hogy egyrészt nem én hoztam szóba sem a Rákóczi utat , sem a rákóczi teret, katám, meg Te irigy vagy, ahogy a többiek is, sajnálom-----
És, ki vagy Te a nagyasszony???? Hogy értékelj-ítélj? Milyen jogon? Abban meg ne légy oly biztos gonosz kis nagymama, hogyneked van több részvényed.... -) Másrészt semmi rossz szándékom nem volt a többi nővel. Mivel semmii bajom velük. A szenvedő irigykedőknek meg neked a pálya…. Rosszat sem mondtam róluk )mert nem is érdekelnek), ahogy ők mindig rólam.

Arról nem beszélve, amikor a disco az erre 6 fiújával enyelgett,., persze csak afórumon, ja hiszem, akkor ő nem volt Qrva), persze csak píárolták a többiek, hátha kapósabb lesz -))))) Jajj, de érdekes??
Na, és ott sava-borsozunk, ahol akarunk, nem Te vagy a szempont…. És pont a lányege veszne el a sava-borsnak, ha nem ilyen infrasrtuktúrán közösségben csinálnánk.
A kettesben az más, az intim, az szerelem, szeretkezés, az nem tartozik rád.
Drága: Szánalmas vagy és irigy, ui. mi nagyon jól szórakoztunk, te meg csak irigykedtél, a helyett, hogy bekapcsolódtál volna a játékba……………..
A Spádét meg a te helyedben a szádra sem venném, mert művelt tanult nemzetközi szinten is, sőt BME, MBA, a művészetek terén meg fényévnyire vagy tőle--- Angolul se tudsz. egy perc alatt rájöttem, úgyhogy nem húzz vlem ujjat -:) Fodg vissza magad.
És nagyon védtelen, odaadó, kedves vagyok, amíg meg nem támadnak, de akkor ne találkozz velem szemben - ajánlom…. )))))
Ezek a szabályok és akkor szent a béke.
Boldog nőnapot, Ktata! Remlem a fiaidnak eszedbe jutottál, bár kétlem....
KInga



Tbarna 2008. 03. 09. 17:05
Előzmény: #3488  Törölt felhasználó
#3489
Remek kis írás Minden szavából érződik, hogy egy igazi NŐ írta. Csak így nagybetűsen.
Katának és minden NŐNEK küldöm végtelen nagy tisztelettel.

link

na jó meghallgathatják a kislányok is.
:)))
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 15:35
#3488
hát végigolvastam a tegnapi szép kis nőnapi termést, nem mondom…

spade-val vitatkoznék, bár lehet rosszul teszem, meg kapok a fejemre. de csak leírom amit gondolok

spade, mennek itt évődések, ugratások, kis bókok, udvarlások nők és férfiak között, de amíg kinga nincs jelen, normális, elfogadható, szórakoztató keretek között
tegnap kinga behozta a rákóczi teret a beszélgetésbe, amikor slyt, discót, phionát megemlítette, sőt hogy rapi bármikor kétezerért megkaphatja őket
azt mondja ő kap hányingert, (???) mert hogy a csajok nyalnak a férfiaknak….

ő mit is csinál? nyíltan vagy burkoltan, előbb vagy utóbb de behozza ide a szex témát, szinte kínálgatja magát, de még ez sem lenne baj, a baj az, hogy belekeveri a többi nőneműt, sértő, provokáló megjegyzéseivel, holott meg sem szólalnak (de ő tudja ám, hogy valamennyi hülye, buta, ronda és irígy, féltékeny őrá, a szuper nőre???)
ha ezt valaki szóvá teszi, akkor felháborodik, hisztériázik, hogy őt a nőiségében megsértették, lekurvázták

elég sok topikba beleolvasok, hozzászólni általában abba szoktam, ahol érdekelt vagyok, de látom, pozitól függően időnként vannak nagy összeugrások, beolvasások egymásnak, akár férfi, akár nő az illető,

DE AZ ITT JELENLÉVŐ ÖSSZES FÉRFI, FIÚ, SRÁC, HAPSI, PASI, GIMNAZISTA, KÖZÉPKORÚ ÉS NAGYPAPA VÉDELMÉBEN ELMONDHATOM, HOGY SOHA SENKITŐL NEM OLVASTAM OLYAT, HOGY BÁRMELYIK NŐT, ASSZONYT, LÁNYT A NŐISÉGE MIATT MEGSÉRTETTEK, VAGY LEKURVÁZTAK VOLNA!!!!

de akkor kingát vajon miért?…nem ő váltja ki a férfiakból, nőkből az ellenszenvet? addig-addig provokál, sérteget, szurka-piszkál, míg valaki be nem szól neki, utána elszabadul a pokol, közönséges, válogatott ocsmányságokkal vág vissza ( az ő ún kedves, bájos, szuperintelligens módján)

az itt jelenlévő fiúk, férfiak mindig is tiszteletben tartották a női fórumozókat, ha valamely beszólás – a poziból eredő vita hevében - véletlenül félreérthető vagy kicsit talán erős volt is, egymást figyelmeztették erre, elnézést kérve a másik helyett is:

OTT ÉS AKKOR, ÉS NEM CSAK NŐNAPON!!!!

spade, nem értem, felnőtt ember vagy, miért nem priviben sava-borsoztok, nem szólna bele a kutya sem
feltételezem, kingának egy darab rv-e nincs, nem is értem, miért egy gazdasági fórumon csinálja a feszkót, miért nem keres egy - a mentalitásának megfelelő - fórumot?
vagy ha mégis itt bájolog, enyeleg, hát hagyja ki belőle a többi nőt , senki sem szólna hozzá

tehát védelmezd csak spade, szíved joga, lovagias dolog, de abban azért nincs igazad amikor kingát védtelen, ártatlan báránykának, hófehérkének állítod be, aki érdemtelenül??? kapja azt, amit kap
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 13:46
Előzmény: #3486  Törölt felhasználó
#3487
A kocsi a kedvencem a Belgától.
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 12:59
Előzmény: #3485  spade
#3486
link
Szigorúan 18 éven felülieknek!
:)
spade 2008. 03. 09. 12:42
Előzmény: #3473  Tbarna
#3485

30Y - bogozd ki link
Krumenaker 2008. 03. 09. 11:58
Előzmény: #3483  Krumenaker
#3484
30Y- Ül és vár

link
Krumenaker 2008. 03. 09. 11:41
Előzmény: #3481  Krumenaker
#3483
Kaukazus - Teszko

link
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 11:37
Előzmény: #3480  Törölt felhasználó
#3482
:)))))

LEHET hogy mindent félreértek ? :-))))
Krumenaker 2008. 03. 09. 11:37
Előzmény: #3479  Krumenaker
#3481
Magashegyi Underground - Anglia

link

Topik gazda

gentlemanus
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek