Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 23:09
#56220
Korábban próbáltam belépni, nem sikerült...most már tudom az infót. Sz. B. Attila valamit kiutalhatna Számodra, mert annyira lelkesen technikailag segíted, népszerűsíted a tőzsdét, persze a többiek is: cst, daxi.. Hála és gratula Nektek, köszi
matteo 2006. 02. 03. 22:47
Előzmény: #56213  bpmcwap
#56219
Bp,

Tudom, hogy nem szereted, ha nyilvánosan dícsérnek (legfeljebb cirmosnak engednéd meg ;) ), de akkor is egy angyal vagy.

A CápaChat hatalmas királyság, már nagyon rég vártam egy ilyet. :) (külön jó, hogy végre pontosan tudom, kik látják, amit beírok).

Köszönöm a fáradozásaidat,
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 22:13
Előzmény: #56217  Törölt felhasználó
#56218
Végre egy hölgy legalább is remélem. kézcsok. Minden jót önnek ...ennyi Pasi között. A hölgyeknek jó a megérzésük befektetök ne haggyátok azt semm,hogy kérdezzetek hölgyektől... csodás teremtmények,én már kérdeztem...és---bejött. :) minden jót hölgyem A'dios!
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 21:52
Előzmény: #56216  Törölt felhasználó
#56217
Egy ?-jelet kihagytam az első mondat végéről, kéretik a felkiáltójelet arra lecserélni. Szétszórtan gépelek néha. :)
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 21:51
Előzmény: #56215  Törölt felhasználó
#56216
Ezt a mol továbbmenetet felfele milyen megfontolásból gondolod! Bár a próféta szólna belőled! :-)
Női intuícióim: a szutyok makröhelyzet ugyan nem igazán tükröződik olyan mértékben a nagyok árában, mint ahogyan azt sokan jósolgatták. Persze, csak egyelőre. Annyival büntetnek viszont bennünket, hogy kivárnak, nem igazán foglalkoznak érdmben kis piacunkkal. Ez pedig kiváló lehetőség arra, hogy a közepesen nagyok eljátszadozzanak papírkáinkkal, saját boldogulásukra. Ezt látom molban és otp-ben is. Egyszerűen nem vagyunk érdekesek, de még reménykednek, csak most kis kivárás, valameddig. Valami ilyesmi. A mol is csak akkor tudott igazán megindulni, amikor brutálisan elkezdett emelkedni az olajár és szinte az összes olajos ATH környékén forgott. December óta hasonló a forgatókönyv. Azt nem tudom, hogy hogyan tovább, persze mindez változhat, de valami ilyesmi kezd körvonalazódni kis macskakoponyámban. És csak szvsz, ne hallgasson rám senki.:)))
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 21:38
Előzmény: #56212  Törölt felhasználó
#56215
Hello cashmanek!

Szeintem a Mol nagyon jó áron van. Ma lenyomták az árát, de hétfőn újra lodul a bika!
Gyogyszerek túlrazottak.Lesz egy komolyabb korrekció. Erre figyeljetek.

na hali !Jó pénzvadászatot
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 21:35
Előzmény: #56213  bpmcwap
#56214
hello bpmcwap!

Ne hari, de ennek a portálnak mi a pontos cime, mert az lemaradt vagy vaksi vagyok! :)

Előre is köszi!
bpmcwap
bpmcwap 2006. 02. 03. 20:43
#56213
Lekellett gyalulnom a teljes tárhelyet (1esek teljesen összebarmolták a portfoliot ezzel megboritva másét is, igy ujat kellett irjak), hogy feltudjam tenni az uj motort, azok aki rendesen regisztráltak azokat ujra betudtam volna engedni, de nem lett volna értelme mert ki kellett javitanom a portfoliokat... magyarul sajna ujra kell regisztrálni...
Arra kérnék mindenkit hogy csak egy nicket regisztráljon, de azt rendesen vagy sehogy!A prtfolio.hu szineivel annyit problémáztatok, hogy beiktattam egy saját beállitásokat, egyenlőre 4 féle lehetőséggel, ötleteket várom a tözsdecápák forumán... kinek mi tetszik, olyat irok...
A regisztrációnál megadott e-mail ezentul nem lesz benne a forumban,ellenben a saját beállitások alatt érdemes beállitani publikus mail cimet, 1 a hirlevelek miatt, 2 a forum e-mailok miatt.
Tancs táblázatából csináltam egy kissebb táblázatot az éppen aktuális +/- 3értékkel.Valamint elinditottam egy heti hozamtáblázatot is... ebben az elöző napi záró és az 1 héttel azelőtti lesz benne, annak hozama forintban és %ék ban a teljes bét lista leszukitve a fontosabb papirokra.A többi folyamatosan frissitem ahogy lesz időm, ez tulajdonképen arra volt jó, hogy gyorsabb és biztonságosabb legyen az eddigieknél-mint tudjátok egyesek partizánkodtak sajnos... kicsit megprobáltam neheziteni a dolgukat...
Új szavazás is indult "Melyik Brókercég on-line kereskedő rendszerét ajánlanád az új kisbefektetőknek? " cimmel, kéretik minnél többen szavazni, mert az információ az ujonnan kezdőknek ezreket de akár százreket is érhet forintban...
Kértetek Cápatesztet... a helye már megvan ahogy lesz időnk megcsináljuk.
Érkeztek alapvető kérdések, ezért elkezdünk irni egy "kezdők könyvét" amolyan használati utasitást a tőzsdéhez... Ezeket álandóan elérhetitek a CápaSuli menupont alatt.Talán ez lenne a legfontosabb ha minnél hamarabb meg lenne irva, mert sajnos ahogy észrevettem ujak jönnek és mennek és nagyrészt álandóan ugyanazokkal a hibákkal véreznek el... Igyekszünk a lehetőségekhez mérten bőviteni.
A WAPoldal még mindig nem készült el... jó magam is fontosnak tartom, de ha nincs egy megbizható portál amire rá lehet irni a wapoldalt akkor semmi értelme, most ez remélhetőleg megszületett.... bár nem tudom... 350regisztrált userunk volt... ebből volt ugyan duplikát is, de elenyésző... ellenben a letöltés jóval több volt mint azt a látogatók száma illetve az általam regisztrált fájl jelezte,mert többen elmentett konyvjelzőkre ugrottak... wap miatt érthető... csak engem zavart meg mig utánna nem néztem a portálstatisztikákinak...
Bocsi az OFFért...Mindenkinek kellemes hétvégét!
Üdv:
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 20:37
Előzmény: #56208  Törölt felhasználó
#56212
A mai Mol teljesítménnyel kapcsolatban szeretném a méjen szántó véleményemet kifejteni:
K.ö.C.s.Ö.g.M.o.L.!!!!
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 19:58
Előzmény: #56207  Törölt felhasználó
#56211
A korrekció ok (az indikátorokból is sejteni lehetett ), de azért ez meglepő volt.
Ilyen forgalom nélküli ronda esésnél mindig eszembe jut az öreg KOSTO logikája: csökkenő árf. +kis forgalom = kaka; csökkenő árf.+kiemelkedő forg = fordulás. Ehhez képest a mi kis piacunk, kis forgalommal esni = OK. nagy forgalommal esni = további esés....
Mindenesetre látatlanban is gratula a mai nap "EGIS gyilkosának/gyilkosainak". Ügyesek voltak, pláne ha nap végén vissza tudtak ülni a lóra!
prfecó 2006. 02. 03. 17:26
#56210
azért nem értem a Big Apple féle játszótársakat. Az rendben van , hogy figyeli a portfolio.hu tippsarok rovatát. Azt viszont nem tudják 22850 környéket előre megfontolt szándékból írtam be és 22895 is hajlandó voltam zárni a shortot.
Akkor hétfőn megint felmehet, Cirmos felhuzod, a gyógyszer eredmények szenzációsak lesznek?
3 marakonzervért pl egy fél EGIS vitamin is jár, akkor pedig elszabadul az árfolyam.
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 17:10
#56209
A mi Ricsink jövöheti q4-e utan szépen belegyalogol a 50k-ba
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 17:04
Előzmény: #56195  Törölt felhasználó
#56208
Ajaj, az nem kicsi csomagocska. Ha nem indiszkrét a kérdés, mennyi a bekerülési árad? Én asszem 21.000-ig tartom, szerintem ha alámegy az csünya lesz. Félek, hogy a gyorsjelentések miatt vannak ezek az eladások. Egy hét múlva jelent. Ajaj, ajaj. Okos vagy kötekedő vagy akármilyen meglátásokat szívesen várok. :))
Mol=jelenleg bosszantó girhes ló
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 16:58
Előzmény: #56206  Törölt felhasználó
#56207
mondtam reggel, hogy zártam a gyógyszereket - na látjátok ezért nem írok be gyakran, mert ez az eredménye. :)

már épp el akartam menni szabira, mondván hogy MUK, de akkor legyen MFUK = már februárban újra kezdjük. nem hagytok pihenni egy percre sem :)

ami bíztató: ultra túró forgalommal csúszott lefelé egész nap, forgalom csak 25 k alatt volt, ott is elsősorban a 24500-as zárószint környékén.
záróban 3-szor annyi vevő volt 24500-on, mint az 1 db 300-as eladó.
az álmoskönyv szerint jó vétel :)
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 16:18
Előzmény: #56204  Törölt felhasználó
#56206
24800-ig azért vissza kúszhatna (...még ma).
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 16:15
Előzmény: #56204  Törölt felhasználó
#56205
Hát igen, ez szép volt. :) Akárki csinálta, tanulhatunk tőle. :)
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 16:12
Előzmény: #56203  Törölt felhasználó
#56204
egis részben visszavéve, ezt azért nem gondoltam reggel :)
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 16:09
Előzmény: #56202  Törölt felhasználó
#56203
Azért jó lenne, ha nem közelítgetné a trendvonalat...
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 16:05
Előzmény: #56201  Törölt felhasználó
#56202
47MFt-os forgalom. eh eh... ez nem gyenge muzsika, ez a remegõkezûek kivágása. Sztem.
Törölt felhasználó 2006. 02. 03. 15:58
Előzmény: #56200  Törölt felhasználó
#56201
Sziasztok!

Az Egis lesz a mai bukó győztese?
eléggé csúnyán muzsikál

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek