Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Shagrath 2013. 08. 14. 08:35
Előzmény: #907799  Janku
#907800
érdemes gyj előtt dobni?!
Janku 2013. 08. 14. 08:34
Előzmény: #907795  Galy
#907799
Ez Orsosek hibaja , hogy nem csuktak be senkit az elozo kormanybol..

Ezt Gyurcsanyek is elkurtak mert ok meg becsukhattak volna Simicskat, Orbant stb..

Olyan kormany kellene aki vegre felvallalna ezt es rendet tenne , visszaszedne az ellopott allami vagyont akkor itt Svajc lenne.

Megvan ez csak magan tulajdonban, lehetne kezdeni pl a nagy erteku ingatlan tulajdonosokkal , hogy mibol van utana biztos megindulna a lavina es tobb minden felszinre jonne :)
________
________ 2013. 08. 14. 08:33
Előzmény: #907795  Galy
#907798
Kóka is nagy mágus volt
Gyurcsánnyal ketten tették tönkre a baloldalt
most nem itt tartanánk
Zorro1973 2013. 08. 14. 08:19
Előzmény: #907795  Galy
#907797
Repülhetnének Ők is a pics@ba.
Monte 2013. 08. 14. 08:17
Előzmény: #907795  Galy
#907796
Van valami idea, h lesz ma Otival?
Galy 2013. 08. 14. 08:14
Előzmény: #907794  ________
#907795
hát Kóka Jánoshoz mit szóltok ?
amikor az SZDSZ(MSZP) kormányzott mi volt másként ?

Kóka Jánosnak egy cég évi 5 milliárd -os megrendelést kapott a minisztériumtól, amit Kóka felmondott, erre ők csődbe jutottak, mire Kóka sógora fillérekért megvette a céget és Kóka rögtön visszaadta a megbízást és el is adták a céget 8 millárdért, persze a kajmán szigeteken !!!
________
________ 2013. 08. 14. 07:51
Előzmény: #907791  Janku
#907794
itt lenne már az ideje, hogy végre lebukjon a Fidesz pénzmosodaként ismert Közgép

lenne itt akkor olyan Lázár Airways

csak nézném, hogy repül
Törölt felhasználó 2013. 08. 14. 07:45
Törölt hozzászólás
#907793
Törölt felhasználó 2013. 08. 14. 07:40
Törölt hozzászólás
#907792
Janku 2013. 08. 14. 07:33
Előzmény: #907777  Zorro1973
#907791
Jo Reggelt!

Ahogy mar egyszer irtam, volt egy titkos FBI jelentes arrol hogy Simicskaek tobb szaz milliardot helyeztek el kulonfele Europai bankszamlakon, lehet ez is az egyik oka miert fagyasztottak be az unios tamogatasokat.

Azert az unio se hulye , hogy a stadionokba es orsoseknak ontsek a penzt.
Törölt felhasználó 2013. 08. 14. 07:08
Törölt hozzászólás
#907790
omnisphermx 2013. 08. 14. 07:06
#907789
"Most olyan vezetés van, aki inkább a sajátjaihoz játsza a pénzt. Ezért a külföldi pénzszivattyú haragszik és visszasírja az elkúróékat."
Most olvasom a tegnapi kommenteket!S én erre a mondatra qurva ideges vagyok!Mert ezzel az egy mondattal a milliárdos lopások törvényerőre vannak emelve!Mert a mi kutyánk kölyke viszi a pénzt,nem a mocskos nyugati tőkés!Csak a mocskos nyugati tőkés féláron ,jobb minőségben megcsinálja ugyanazt a munkát,mint a mi kutyánk kölyke!S közben az ország 80% -a semmit nem engedhet meg magának!Míg a 20% a 80% zsírján dőzsöl!!!
Törölt felhasználó 2013. 08. 14. 06:40
Előzmény: #907785  Törölt felhasználó
#907788
Elnézést kérek az off-ért, ígérem ez az utolsó.

Te írtad hogy külföldi alkalmi munkából vagy kénytelen élni, többször hangsúlyoztad hogy nem vagy FIDESZ-es.

Ezek után olvasd el még egyszer amit írtál és nézd meg hogy mit jelent a demagóg szó.

Hogy kerül ide a stadionépítés? Nem lehet hogy ezek és a hasonló (szerintem elhibázott) beruházások hozzájárulnak a különadók szükségességéhez ?
Nem lehet ha ezek helyett munkahelyeket teremtettek volna, akkor neked se külföldön kellene dolgozni ?
Nem lehet ha a forint árfolyama minimum tartani tudta volna a kormányváltáskori szintet, nem lett volna ekkora gond a deviza hitelböl?
Miért van az hogy a deviza hiteles mentőcsomagban a kormány nem akar részt vállalni? Akkor ki menti a hiteleseket?

XENIAL 2013. 08. 14. 01:16
Előzmény: #907785  Törölt felhasználó
#907787
Elég furcsa, hogy te demagógozol le másokat, csak olvasd vissza a saját hozzászólásaidat, kezdve ezzel: (#907627). Én is régóta olvasom a topikot, de azt amit te mondasz, hogy „Aki visszasírja a régi bandát” nem emlékszem, hogy olvastam volna.

Itt (Mo.-n) nem az a kérdés, hogy szárnyal-e az OTP. hanem hogy hova tartunk és hogyan. A teljesség igénye nélkül egy-két felvetésedre reagálva (bár nagyon érződik, hogy csak hírekből informálódsz és nem sok személyes tapasztalatod van):

nemzettárs: nem kellene összekeverni a kultúrnemzetet és a nemzetet. Egy Mo.-n élő svábnak több köze van a választásokhoz, mint egy Romániában álé magyar nemzetiségűnek (!). Te mit szólnál, ha az unokatestvéred bele szólna a napi életedbe, csak mert rokon …

devizahiteles: (előre bocsátom, hogy valamennyire a bankok is hibásak) miért kell azokat is megmenteni, akik csak szimplán nagyra (nem normálisra!) vágyók voltak. Ilyen alapon mindenkit meg kellene menteni, akinek nem jöttek be a számításai. A mostani tervnél hangzott el először, hogy a forinthitelesek nem járhatnak rosszabbul (teszem hozzá az összes elvárásnak megfelelő konstrukciót képtelenség kidolgozni): szerinted az elmúlt 2 évben mennyit szívtak a devizahitelesek megmentése miatt …

Azzal a részel egyetértek, hogy –sajnos – nincs alternatíva, de ez nem azt jelenti, hogy egy kétszeres gyilkos (FIDESZ) jobb mint egy másik kétszeres gyilkos (MSZP).

A FIDESZ legnagyobb bűne, hogy 98-02 között elb….tt egy lehetőséget, hogy jobb legyen itt az élet és ezzel min. 50 évvel visszavetett minket. Gyurcsány / Bajnai szintén megcsinálhatta volna, de sajnos ők meg az MSZPvel próbálták …

Régen is volt „stadionozás”, „traffikozás” de „legalább” nem ilyen pofátlanul. A FIDESZ semmivel nem rosszabb mint az MSZP csak most ők a látszatra se figyelnek. Bár bizonyos dolgokban rosszabbak is:

- végkielégítések visszamenőleges hatályú adója: mi van?! Ilyen nem hiszem, hogy bárhol máshol lett volna a világon. Nem a céllal, hanem a kivitelezéssel és a visszamenőleges hatállyal van a probléma (ha jól tudom el is bukott az EU-nál)

- 207%-os tranzakciós illeték: a tranzakciós illeték alapját nem a bankok, hanem mi generáljuk, azaz mi nem „bankoltunk” eleget … Holnap esetleg kitalálják, hogy rosszul tervezték az SZJA bevételeket, ezért mindenki fizessen be fejenként 100.000,-Ft-ot …

Tőzsdézni gyakorlat alapján lehet (hírek, elemzések, tapasztalat, stb.), de azt a legnagyobb guru sem látja előre, hogy a FIDESZ holnap reggel melyik lábbal kell fel …

Rosszabb vagy, mint egy elvakult FIDSZes, mert ő legalább elvakultságból mond ilyeneket, te pedig még büszke is vagy rá, hogy mindezt saját kútfőből nyomod …
Törölt felhasználó 2013. 08. 13. 23:46
Előzmény: #907774  berlini
#907786
Nem vagy egyedül, én is Bokrosra szavaztam 2010-ben.
Törölt felhasználó 2013. 08. 13. 23:17
Előzmény: #907784  Törölt felhasználó
#907785
Hova vezet az ilyen 'stadionozás' egy otp topikban? Mindjárt jön lendvai lélegeztetőgépe is, meg a gyermekétkeztetés... Erre megvannak a másikok demagóg dumái is, le lehet alacsonyodni oda is. Pl. ti meg elnéztetek mindent az előző kormánynak, de most a szálka is gerenda, mély hallgatás volt, amikor gyurcsány, vagy bajnai lopta szét az országot, meg az őket hatalmon tartók vitték kifelé innen a pénzt, meg öngyilkosok lettek a libatenyésztők, akiket bajnaiék semmiztek ki, mert közben az otp az jó volt. Meg gyurcsányi buzifelvonulásra járkál pózolni, meg 2004 december 5-én ez a balfasz csapat nem-mel szavazott a saját nemzettársaira, mert kicsinyes módon megette a szar mszp-dumát, hogy lenyúlja a munkát 21 millió román, meg elveszik a nyugdíjakat, de amúgy minden oké volt, szárnyalt az otp, miközben lagtyásították az országot, és ha Orbánék most nem lopnák a nyugdíjat, meg nem csinálnának különadót azoknak, akik hülyére keresték magukat a válság idején meg azóta is a magyarok nyomorán, meg nem mentenének devizahiteleseket, akkor hogy nézne ki az ország? Több 100 ezer földönfutó család lincshangulatban, országcsőd, de a pöffeszkedő bankok, multik jól élnének (a szent tehenek). Az úgy oké lenne? Akkor jobb lenne az otp? Vagy mit kéne tenni? Mert kritikát hallani, de megoldási javaslat az nincs. Ha neked van, tényleg érdekel, de nem gondolhatod, hogy egy stadion árának megspórolásán múlik.
Törölt felhasználó 2013. 08. 13. 23:03
Előzmény: #907783  Törölt felhasználó
#907784
"A vége meg csak szokásos demagógia"

A végén csak tények voltak. Azok hogy lehetnek demagógok ?
Törölt felhasználó 2013. 08. 13. 22:58
Előzmény: #907780  Törölt felhasználó
#907783
Az a baj, hogy tipizálsz, skatulyázol, pedig nem is ismersz, ráadásul úgy, hogy szerintem elég világos képet festettem magamról, és tárgyi tévedésben vagy. Nem szavaznék a folytatásra. Hol írtam ilyet? Én csak azt írtam, hogy szerintem így marad. Nem látok okot arra, hogy átrendeződjenek az erőviszonyok. A másik, hogy olyan helyzetben vagyok, hogy külföldön dolgozom, de nem élek külföldön. Ezt most nehéz pontosan elmagyarázni, legyen elég annyi, hogy itthon élek, de évi 8 hónapot töltök külföldön és nem mindig ugyanott. Ismerem a kinti magyarok egy részének helyzetét, több mint 10 barátom ment ki az utóbbi 7 évben. A fidesz óta ugyan senki sem, mind előtte ment ki a ferenc testvér produkciója idején, de nem feltétlen amiatt. Ismerem a hazai helyzetet is, hiszen itt élek és kintről is követem. A vége meg csak szokásos demagógia, ne haragudj meg miatta.
Törölt felhasználó 2013. 08. 13. 22:58
Előzmény: #907780  Törölt felhasználó
#907782
Az a baj, hogy tipizálsz, skatulyázol, pedig nem is ismersz, ráadásul úgy, hogy szerintem elég világos képet festettem magamról, és tárgyi tévedésben vagy. Nem szavaznék a folytatásra. Hol írtam ilyet? Én csak azt írtam, hogy szerintem így marad. Nem látok okot arra, hogy átrendeződjenek az erőviszonyok. A másik, hogy olyan helyzetben vagyok, hogy külföldön dolgozom, de nem élek külföldön. Ezt most nehéz pontosan elmagyarázni, legyen elég annyi, hogy itthon élek, de évi 8 hónapot töltök külföldön és nem mindig ugyanott. Ismerem a kinti magyarok egy részének helyzetét, több mint 10 barátom ment ki az utóbbi 7 évben. A fidesz óta ugyan senki sem, mind előtte ment ki a ferenc testvér produkciója idején, de nem feltétlen amiatt. Ismerem a hazai helyzetet is, hiszen itt élek és kintről is követem. A vége meg csak szokásos demagógia, ne haragudj meg miatta.
berlini
berlini 2013. 08. 13. 22:56
Előzmény: #907775  Törölt felhasználó
#907781
Majd idővel rájössz. (Mindkettőre.)

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek