Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Istvan78 csütörtök, 23:27
Előzmény: #62823  Murdoch
#62824
Bonyolult dolog a határ meghatározása, meddig terjed a szólásszabadság és hol kezdődik az egyértelműen káros törekvéseknek való szabad út engedése. A Facebook mindenesetre egész biztosan nem a szólásszabadság miatt akar minél kevesebb korlátot, hanem a több pénz miatt. A Facebook például engedte az eklőző kampány alatt az egyértelműen dezinformáció terjesztését, az orosz származásút is. Próbálja engedni az összeesküvés elméletek terjesztését,, a trollkodást (talán hallottál már erről?:), amelyek szélsőséges csoportok, idegen hatalmak érdekében történnek.
Eladta Trump közeli cégnek a FB afelhasználói adatokat, szóval ne higgyünk annak, ha a FB csupa jónak tünteti fel magát.
Istvan78 csütörtök, 21:51
#62822
Istvan78 csütörtök, 19:22
Előzmény: #62816  Placi82
#62821
Csak a legutóbbi szösszeneteddel kapcsolatban, amiről azt írtad, hogy te a történelemmel foglalkozol (habár a kurszki betörés például nem éppen történelem még).
"Te nem érted a  bizniszt. A kurszki támadas olyan mint a bögoly csípés az orszlanon. Csak felbosziti. Az elit ukrán katonák akik hiányoznak Donyeckbol, már fel szemmel sanditanak, hogy. Mikor zárják be a hatravonulas lehetőséget. Es Putyin velük fog példát statualni. Én legalábbis ha Ukrna katona lennék nem lelkesen nyomulnek előre  Oroszország belseje felé, és ahogy olvasom a W. P. ban, értelmesebb tiszteknek is ez a véleménye. Ha megnézed Oroszország térképet egy foldgombon akkor Kurszk  oblaszt egy legypiszok a térképen. Ilyen színészi propagandanak jó azt nem vitatom. De ukrán elit legjobb dandaroknak egy egy katlan lesz. De hát kit érdekel ez ott? Nem jönnek ki. Amúgy magadtól is rajohetnel hogy miért van kuss az Ukrán katonai  aldozatokrol. 50% felett van??"
A kövérített mondatok a múlttal, a történelemmel foglalkoznak? De a többis is jóslat, feltételezés. Csak hogy egyet emeljek ki: "hogy miért van kuss az Ukrán katonai  aldozatokrol. 50% felett van??" Szimpla találgatás, oroszpártisági elfogultsággal.
Murdoch csütörtök, 19:15
Előzmény: #62819  Placi82
#62820
https://responsiblestatecraft.org/ukraine-war-2669129882/
“There is now no prospect that even with Western military supplies, Ukraine can inflict a crushing defeat on Russia and recover its lost territories by force. There is a danger of Ukrainian military collapse, which might lead to pressure in the West for direct intervention. This is one thing that the Russian government's signaled change to its nuclear doctrine is intended to deter.”
Van miért aggódni, főleg a hörgő és vért követelő nyugati érdekszféra miatt, de ez Pityunak új. November 5-ét követően lehet izgulni.
Placi82 csütörtök, 19:02
Előzmény: #62814  Istvan78
#62819
Múltról írtam pajti Kuleba és társai. Tudod? Az már a múlt! Azaz történelem.
És most már az USA, és Brit független katonai szakértők se értik felesleges elit katonai emberaldozatok ezret a kurszki betoressel.  Azt hitték a politikusok, hogy Putyin ellen fordul a nép, Hogy orosz földön is háború lett. Pedig ha olvasták volna történelmet. Ilyenkor az Orosz osszezar. A 0.5%nyi neolibek nem tudnak szervezkedni osszetartva Moszkvában és Peterváron. Putyin inteligencia szintje magasabban van mint anno Janukovicse, és csírájában fojt el minden kivulrolpenzelt Majdani kezdeményezést azonostudatu  neolibek között. Meg az az igazság hogy igény sincs rá az orosz nép között, és körében. 
Zsolt90 csütörtök, 18:57
Előzmény: #62817  Zsolt90
#62818
rossz forum sorry
Zsolt90 csütörtök, 18:56
Előzmény: #62816  Placi82
#62817
money printing goes brrrrrrrrr. aztan majd valahogy csak lesz
Placi82 csütörtök, 18:52
Előzmény: #62814  Istvan78
#62816
En tele vagyok ketelyekkel a. Jövőre tekintettel. De azt hogy hogy jutottunk idáig, az felfogom megertem 3s analizalom. Tehát én a múltról mondok velemynt. Ami tulajdonképpen már történelem." És mint tudjuk a történelem oly  bolcselet, mely.peldakkal tanít.
És a történelem, ha nem is mindig ismétli magát, de mindig rímel"😉
Zsolt90 csütörtök, 18:36
Előzmény: #62814  Istvan78
#62815
pedig te is jo hangos vagy am ezen a forumon.
Istvan78 csütörtök, 18:17
Előzmény: #62813  Placi82
#62814
Könnyű neked, bármiről tudsz egy pillanat alatt legalább húsz mondatot képzelegni és úgy előadni, mint megkérdőjelezhetetlen igazságot. Valahogy ez a mondás jutott eszembe:
"Világunk egyik fő dilemmája az, hogy az ostobák mind magabiztosak, a bölcs emberek pedig telve vannak kételyekkel."
Placi82 csütörtök, 18:07
Előzmény: #62812  Istvan78
#62813
Te nem érted a  bizniszt. A kurszki támadas olyan mint a bögoly csípés az orszlanon. Csak felbosziti. Az elit ukrán katonák akik hiányoznak Donyeckbol, már fel szemmel sanditanak, hogy. Mikor zárják be a hatravonulas lehetőséget. Es Putyin velük fog példát statualni. Én legalábbis ha Ukrna katona lennék nem lelkesen nyomulnek előre  Oroszország belseje felé, és ahogy olvasom a W. P. ban, értelmesebb tiszteknek is ez a véleménye. Ha megnézed Oroszország térképet egy foldgombon akkor Kurszk  oblaszt egy legypiszok a térképen. Ilyen színészi propagandanak jó azt nem vitatom. De ukrán elit legjobb dandaroknak egy egy katlan lesz. De hát kit érdekel ez ott? Nem jönnek ki. Amúgy magadtól is rajohetnel hogy miért van kuss az Ukrán katonai  aldozatokrol. 50% felett van?? 
Istvan78 csütörtök, 17:50
Előzmény: #62811  Murdoch
#62812
Látszik, hogy el se olvastad a cikket. Ez a te fórumozásod, ez a te szinted.
Placi82 csütörtök, 15:06
#62810
Na, ez igen! Az Ukrán kormány ertelmesebbik fele már húzza csíkot. Amit osszegrungolt azzal bölcsen távozik erről a színpadról. Én csak a néző kozonseget  azaz  csóró adósság tengerben fürdő  népet sajnálom. Na de már lassan  csak leesik nekik a tantusz.  Hogy színház az egesz világ és színész benne minden oligarcha és kormanytag. Propaganda pedig minőségi, és profi  színdarab volt. 
Placi82 csütörtök, 14:59
Előzmény: #62804  SeldonKuper
#62809
Ez nem floodolas. Hanem ügyesen prezentalja, játszani el  aki nem mainstream papagáj, hanem gondolkodó, és ketelkedo. Az csak  buta osszeskuves hívő lehet. Átlátszó, nem kicsit. 😉
Murdoch szerda, 22:03
Előzmény: #62807  SeldonKuper
#62808
Svédek is megint pórul jártak Poltavában, hivatalos megerősítés nincs, de alighanem nem is lesz. 
https://x.com/davidpgoldman/status/1831298582621671851
Ez azért elkerülhető lett volna.
SeldonKuper szerda, 20:02
Előzmény: #62791  Murdoch
#62807
Kellett ez a lengyeleknek? Hát kellett már!
A lengyelek nem felejtették Volhinat!
SeldonKuper szerda, 19:38
Előzmény: #62793  Lowrider
#62806
Ez az angol direktíva, NATO-ban csomagolva! A NATO már megtámadta, de még nem jelentették be!
SeldonKuper szerda, 19:35
Előzmény: #62798  ronaldinyo
#62805
Jáájjj! Csak ezt Ne!
SeldonKuper szerda, 19:34
Előzmény: #62801  ronaldinyo
#62804
Amennyit te itt floodolsz, Azt már senki nem tudhatja, mikor "féknyúz"!
ronaldinyo szerda, 17:48
Előzmény: #62802  ronaldinyo
#62803
szerintem ez kamu ez ezt rocsild család engedélyezte mert én máshogy nem hiszem el.mert ilyet nem lehet csinálni egy légypiszoknak.
ronaldinyo szerda, 17:45
Előzmény: #62800  ronaldinyo
#62801
ez nem féknyuz?

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek