Mondtam :) A választás esélyese még mindig a fidesz, mert az ellenzék nem fog megegyezni egymással, nagyok az érdekellentétek. Na meg mindegyik most vezető erő akar majd lenni, holott nyert egy volt fideszes egy jelenlegi ellen s kb ugyanazt mondják. Abszurd helyzet :)
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } :) Ha jól látom valami most sem tetszik. :) Amióta figyelem a
papírral kapcsolatos topicokat, neked soha semmi nem tetszik. Téged
morogva csináltak?
Akik viszont kiröhögnek téged és a hozzád hasonlóakat, azok
nagyon őszintén tudnak mosolyogni a gondjaidon.
Még most sem látod, hogy a tőzsdén nem olyan szoros a
korreláció a mindenki számára nyilvánvaló funda és az árfolyam
között. Vannak potenciálok, amiket a „piac” időnkét alul,
máskor túl értékel. Amikor alul értékelt volt a papír, akkor
nem nyavalyogtál. Most szerinted túlértékelt. Azért a
véleményed nem szokott beigazolódni. De ha tévedek, akkor idézz.
:) Én tudok idézni tőled hatalmas marhaságokat.
egy_kezdo péntek, 19:37#96553Miért nincs intézményi vétel? (és politikai barátokon kívül miért nem is lesz). Ez a vélemény, attól, hogy eltér a köz vélekedésétől, közel sem biztos, hogy ismeri a jövőt. Sőt, biztosan nem. Egyébként erősen kivonatolt leirata egy beszélgetésnek, olyan pénzkezelővel aki megvehetné az egész BÉT-et 10-szer évente. Hogy mi volt a célja egy ilyen beszélgetésnek, azt mindenki fantáziájára lehet bízni ;). Aki továbbra sem érti, hogy az új sajátrészvény nyomtatásból és/vagy banki hitelből végrehajtott tőkeemelés nem azonos értékű egy saját cash-ből végrehajtott vásárlással vagy tőkeemeléssel (lásd OTP, MOL), annak nemhogy a tőzsde, hanem a kifestőkönyv sem való (még). ml akkor tett volna nagy dolgot a kisbüfikkel és növelte volna meg az opus értékét jelentősen, amennyiben részvénykibocsátás nélkül (pl 1 forintért) adja át a cégeit. Hiszen, ha a profitok ismételhetőek és osztalékban kivehetők, akkor így azonnal növelte volna az opus értékét is. De ennél ő és jg sokkal mohóbbak (jg dumája viszont első osztályú), előre kifizetik maguknak az apportokat, így viszont a papírjaik intézményi szemmel nézve e szinteken nem befektetési eszközök, hanem kereskedési platformok a kisbüfik ellen. Majd, amikor képesek lesznek saját kitermelt profit-készpénzből vásárolva növekedni évekre előretekintve, akkor beszélhetünk értékteremtésről, addig ez intézményi szemmel trade le trade fel... És a kereskedéssel sok 100forintot/rv lehetett termelni december óta, míg a tartás(befektetés) már nem hozott semmit sem. (Mennyi is a 2018-as árfolyamnyereség a 2017 évi 700-as záróhoz képest? No, az értékpapírszámtan alapján, pont ennyi az apportok értéknövelő hatása az opusra, sőt, még ennyi sem, mivel a jövőbeli profit és osztalék hígítása a 100 millió új részvény által jelentős és végleges, a bevitt cégek bevételei pedig véletlenek és bizonytalanok...) Most már jelenteni kell valami brutális működési adózott profitot, mert az éves jelentésben felsorolandó apportok és eszköz átértékelések, valamint a jól kezelt média és a szivárogtatott pletykák (pl Telenor), nem fogják tudni fundamentálisan növelni az árfolyamot. A bűvészkedés időszaka decemberben lezárult, elő a működési profitból eredő lóvéval jg ... 21 8 eddig -100 huf
Idejönnek , a Cirkusz meg üres a porondon ! BOHÓCOK !! A nevéből ítélve miért nem az állatkertben van ?? :-) Az Est-be is osztják az észt,de mi lesz velük ha esetleg ÉLETBEN marad az EST ? A nagy elmaradt Opus nyereség után vajon,hogy fogják elviselni az EST-ből kimaradást ? ( IS ) !! :-) :-)
Ne rugdosd szegényt van elég baja Enélkül is.kimaradt minden emelkedésbol. Ricsivel nyert 6%ot.mi csináltunk 2000%ot tízmilliós alaptéttel, persze hogy irigykedik.
36ftrol tartom. koszonom szepen. Nekem az is jo ha itt marad 600-700 között akár évekig. Mint a Telekom 460. Aztán jöhet az osztalék. :)
Törölt felhasználó2018. 02. 17. 16:08
#14
egy_kezdo péntek, 19:37#96553Miért nincs intézményi vétel? (és politikai barátokon kívül miért nem is lesz). Ez a vélemény, attól, hogy eltér a köz vélekedésétől, közel sem biztos, hogy ismeri a jövőt. Sőt, biztosan nem. Egyébként erősen kivonatolt leirata egy beszélgetésnek, olyan pénzkezelővel aki megvehetné az egész BÉT-et 10-szer évente. Hogy mi volt a célja egy ilyen beszélgetésnek, azt mindenki fantáziájára lehet bízni ;). Aki továbbra sem érti, hogy az új sajátrészvény nyomtatásból és/vagy banki hitelből végrehajtott tőkeemelés nem azonos értékű egy saját cash-ből végrehajtott vásárlással vagy tőkeemeléssel (lásd OTP, MOL), annak nemhogy a tőzsde, hanem a kifestőkönyv sem való (még). ml akkor tett volna nagy dolgot a kisbüfikkel és növelte volna meg az opus értékét jelentősen, amennyiben részvénykibocsátás nélkül (pl 1 forintért) adja át a cégeit. Hiszen, ha a profitok ismételhetőek és osztalékban kivehetők, akkor így azonnal növelte volna az opus értékét is. De ennél ő és jg sokkal mohóbbak (jg dumája viszont első osztályú), előre kifizetik maguknak az apportokat, így viszont a papírjaik intézményi szemmel nézve e szinteken nem befektetési eszközök, hanem kereskedési platformok a kisbüfik ellen. Majd, amikor képesek lesznek saját kitermelt profit-készpénzből vásárolva növekedni évekre előretekintve, akkor beszélhetünk értékteremtésről, addig ez intézményi szemmel trade le trade fel... És a kereskedéssel sok 100forintot/rv lehetett termelni december óta, míg a tartás(befektetés) már nem hozott semmit sem. (Mennyi is a 2018-as árfolyamnyereség a 2017 évi 700-as záróhoz képest? No, az értékpapírszámtan alapján, pont ennyi az apportok értéknövelő hatása az opusra, sőt, még ennyi sem, mivel a jövőbeli profit és osztalék hígítása a 100 millió új részvény által jelentős és végleges, a bevitt cégek bevételei pedig véletlenek és bizonytalanok...) Most már jelenteni kell valami brutális működési adózott profitot, mert az éves jelentésben felsorolandó apportok és eszköz átértékelések, valamint a jól kezelt média és a szivárogtatott pletykák (pl Telenor), nem fogják tudni fundamentálisan növelni az árfolyamot. A bűvészkedés időszaka decemberben lezárult, elő a működési profitból eredő lóvéval jg ... 21 8
OPUS GLOBAL