Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2016. 10. 01. 18:37
Előzmény: #4498  Törölt felhasználó
#4500
Mi ez? Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? Én már szart érek?!

Nem csüngök mindig Orbán doktor szavain, de nem ér annyit, hogy pár órával a szavazás kezdete előtt ezzel foglalkozzak.
Ha tényleg a határon billeg az érvényesség, akkor más súlya lesz ennek a mondatnak október 3-ától, atól függően, hogy a részvétel 50% fölött lesz-e vagy alatta.
pitcairn2 2016. 10. 01. 18:06
Előzmény: #4498  Törölt felhasználó
#4499
ez az un. "pártpolitika" egészére is érvényes:)

Törölt felhasználó 2016. 10. 01. 17:27
Előzmény: #4495  Dehogynincs
#4498
Senkinek nincs véleménye Orbán Viktor szavairól?

Orbán Viktor : „politikai értelemben nincs jelentősége a részvételnek”, csak érzelmi szempontból fontos,"

link
Phylaxa 2016. 10. 01. 17:19
Előzmény: #4495  Dehogynincs
#4497
Nem az én térképemre került fel, hanem a vicctérképre. Abban vett részt és sikerült is neki megviccelni azokat, akik abban hisznek amiben ő. Semmi probléma. Tökéletes USA angolt beszélt, tehát tudják honnan való. :)

Egy másik vicclap már holnap hozza is, hogy amerikai fiatalok plakátokat ragasztanak Budapesten. :)

Viszont amit a néni mondott, az megmarad. :)
Phylaxa 2016. 10. 01. 17:13
Előzmény: #4495  Dehogynincs
#4496
Felmész a netre és megnézed a híradót, ha akarod.

Azt nem értik sokan, hogy pl. ez a svéd tudósítás profi volt. Mindenki megkapta amit akart. Aki viccnek akarta láttatni a magyar népszavazást, az azok körében, akik annak is gondolják tökéletesen sikerült. A hétköznapi emberek is megkapták az értelmes dolgot, hiszen amit a néni mondott, azt mindenki aki valahova született megérti. Tehát az értelmes emberek megnyugodhattak, hogy a magyarok is értelmesek. Kb. Ennyi. Köszönjük! :)
Dehogynincs
Dehogynincs 2016. 10. 01. 17:06
Előzmény: #4493  Phylaxa
#4495
Nem tudom, ki Kovács Balázs, de majd jól megguglizom, ha fontos és fölkerül az én térképemre is, nem csak a tiédre.
A svéd tv1-et többen nézik nálunk, mint a magyar tv1-et Svédországban?
Te hol láttad a svéd tv1-et?
Phylaxa 2016. 10. 01. 16:56
Előzmény: #4489  Törölt felhasználó
#4494
Logika? Abba belebuknának. A probléma, hogy véleményük sincs. :)
Phylaxa 2016. 10. 01. 16:53
Előzmény: #4492  Dehogynincs
#4493
A plakátragasztásról mesélt Kovács Balázs szépen angolul, ahogyan nevelkedett és észre sem vette, hogy egy viccnek a része a svéd tv1-en. Az 5 perces tudósítás a híradóban ment le és maga a népszavazás kérdése fel sem merült. Ezért aztán nemhogy politikai térképre, de a viccoldalra került fel a mozgalom, végül is amihez tartja is magát.

De azért annyi értelme volt a tudósításnak, hogy egy idősebb néni mondott a Balázsnak egy olyan mondatot, amit ő nyilvánvalóan nem érthetett meg. A nézők közül viszont sokan. Ugyanis ez a mondat mindenhol fontos ahol emberek megszülettek és nevelkedtek, tehát a svédeknél is. Ezért az egy mondatért megérte. Köszönjük a néninek! :)
Dehogynincs
Dehogynincs 2016. 10. 01. 16:02
#4492
Holnap már szavazhatunk vagy bojkottálhatunk, de várjuk ki a végét!

Annyi már kiderült, hogy a Választási Iroda alkalmatlan a törvények betartására és betartatására.
Az Erdősiné-félék és a kigyúrt kopaszok óriási hátszelet kapnak.
A választási iroda rendszeresen a kormány szája íze dönt és a még a szintén hatalomközeli Kúria is kénytelen sorozatosan elkaszálni az Iroda döntéseit.
A népszavazás nem várt mellékhatása az, hogy a kétfarkúak fölkerültek a politikai térképre és sokkal hatékonyabb kampányt folytattak a töketlen ellenzéknél.
Kiderült, hogy a hatalomnak nincs humorérzéke és könnyen nevetségessé válhat.
Pedig a fidesznek kiskorában még volt humorérzéke.

Tessék választani!
link
sanka 2016. 10. 01. 15:59
Előzmény: #4487  Törölt felhasználó
#4491
Ma már eleget bégettél pihenj már!
Törölt felhasználó 2016. 10. 01. 15:50
Előzmény: #4487  Törölt felhasználó
#4490
Ja bocs! Látom zavar,hogy téged kihagytalak! Te nem tartozol már közéjük, mivel te már orvosi eset vagy.
Törölt felhasználó 2016. 10. 01. 15:46
Előzmény: #4482  Phylaxa
#4489
A logika az amivel nem tudnak megbarátkozni, mert akkor igazat kellene adniuk a népszavazásra is!
Törölt felhasználó 2016. 10. 01. 15:44
Előzmény: #4480  SREd
#4488
Sőt jobb, ha akkor is otthon maradnak!
Törölt felhasználó 2016. 10. 01. 15:42
Előzmény: #4479  totoro
#4487
Tévedsz a birkák most otthon maradnak és egész nap bégetnek, hogy otthon maradtak!
Törölt felhasználó 2016. 10. 01. 15:11
Előzmény: #4480  SREd
#4486
Eddig nekem ez a Philaxa gyerök volt a csúcs!!! Neked most őt sikerült átlépned!
sanka 2016. 10. 01. 14:38
Előzmény: #4483  SREd
#4485
Valszeg igaza lehet!
totoro
totoro 2016. 10. 01. 13:58
Előzmény: #4482  Phylaxa
#4484
Phlyaxa: Sírok, komolyan, ennyire nem lehetsz... de aztán rájövök, hogy de, ez tényleg ennyire.

A többieknek egy kis hét végi intelem:

aki mindszent havának 3-ik napján szavazófülkébe lép, annak:

- szemölcs nő az orrára
- megsántul a lova
- csorba vagy pisze lösz gyeröke
- bolond lösz mátkája
- keléseket kap
- mögfogja a görcs
- nyilamlás, derékfájás és nyavalyatörés mind öléri
- megrühösödik

Szép lesz az idő, kirándulós, horgászós. Ajándék nap, a Jó Isten szemmel láthatóan nem arra teremtette, hogy félhomályos szavazófülkékben töltsd. Menj ki az egyetlen valódi templomba, a természetbe, töltekezz fel, és hétfőn dolgozz a legjobb tudásod szerint. Ennyi a dolgod, ettől leszel magyar, ettől leszel igazi és a hasznos ember, a többi csak hazug máz és cicoma, ördögtől való.
SREd 2016. 10. 01. 13:58
Előzmény: #4481  totoro
#4483
Az első lennék itt a skatulyázó műfajban? Te már csak tudod biztosan, hiszen egész nap itt írogatsz és reménykedsz, hogy saját belátásuk ellen tudsz hangolni egypár embert.
Köszönöm, hogy feltételezed rólam, hogy olyan közel vagyok a húsosfazékhoz, hogy haszonélvezője legyek a mostani politikai kurzusnak. De csak annyira vagyok az, mint bármelyik átlagos állampolgár, de ez nekem már elég, hogy ne sírjam vissza, amit a ballib kormányok produkáltak, amíg megtiszteltük őket a bizalmunkkal.
A trágár hangnemed pedig messziről elárulja, hogy ballibes vagy, de igazad van, nem kell "táborodnak" neveznem a ballibeseket, teljesen megállja a helyét anélkül is, amit írtam.
Phylaxa 2016. 10. 01. 13:25
Előzmény: #4479  totoro
#4482
A visszatoloncolásokra várókról mi a véleményed? Arról, hogy a nyugati média hazánk ellen kezdett hangulatot gerjeszteni, mert nem vesszük vissza tőlük a visszatoloncolásra várókat, arról mi a véleményed? Szerintem semmi. Eddig sem volt. :)
totoro
totoro 2016. 10. 01. 13:22
Előzmény: #4480  SREd
#4481
Na megjelent az első skatulyázó droid. Te már csak tudod ki az én táborod, hiszen olyan vagy mint a főnököd, aki mindig, mindenkiről pontosan és megkérdőjelezhetetlenül tudja. Én viszont fingot se tudok rólad kedves soha nem hallott SREd nick, de nem is érdekel, hogy Orbán segg..ly.ából másztál -e elő, vagy a jobbik uszálya alól kúsztál ide, hogy hízlald a májad, és örvendj annak, hogy egy ostoba, és egyre ostobább rendszer részese - és valószínűleg haszonélvezője vagy. Csak azt ne felejtsd el, hogy a haveri kapitalizmus nem gránit talapzat, lehetsz te még a fa..sz másik oldalán is egy pillanat alatt, de persze, te ezt fel sem fogod fogni, csak pislogsz majd, mint egy béka, és szidod az aktuálisan megnevezett ellenséget.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek