Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
offshort
offshort 2016. 09. 23. 22:13
Előzmény: #3975  Oszo
#3980
"Mégegyszer: Ha nem találunk (Gondolok itt a világ fejlettnek nevezhető részére) megoldást arra, hogy a középkorban maradt keleti és afrikai országok valamilyen, az ottaniak számára elfogadható fejlődő pályára álljanak, és élhető feltételeket termtsenek a lakosiaknak, akkor nekünk harangoztak, vagyis a világunknak."

Nem , nem harangoztak ! ,

Lásd ausztrália ! sajnos ilyen és hasonló eszközöket kell bevetni azok ellen akik nem fogadják el a demokratikus értékek szabályait , akik neveltetésük vagy vallásuk vagy bármilyen ideológiai behatástól vezézerltetve ezeket nem hajlandóak elfogadni , attól h ilyen antidemokratikus csoportok léteznek még nem kell feladni a tolráns demokráciát ,

a tolerancia határa ott kell hogy meghúzodjon h nem tolerálja a saját maga elveivel szembeni intoleranciát !
HPeter76
HPeter76 2016. 09. 23. 22:08
Előzmény: #3978  HPeter76
#3979
Áh legyintek a szavazásra... ezzel le van tudva. ::))::))):::))

Beszélgetek ebeekkel sokan tesznek rá
HPeter76
HPeter76 2016. 09. 23. 22:06
Előzmény: #3976  Oszo
#3978
JÓ JÓ... látom Ovival csak nem vagy kibékülve.. ::)))::)))

Bepipul akkor aztán nem véd meg senki..
bluefrog
bluefrog 2016. 09. 23. 22:05
Előzmény: #3960  offshort
#3977
politikai menedékjogot kért? :)
Oszo 2016. 09. 23. 22:03
Előzmény: #3973  HPeter76
#3976
Fú bazz!

Megírta a 888, vagy a Hangok súgták meg?
Oszo 2016. 09. 23. 22:01
Előzmény: #3972  offshort
#3975
"és az unió szétbaszását nagyobb veszélynek látom , mint itthoni kiskirályunk (ov) idétlenségeinek elhárítását!"

Akkor nem fogalmaztam világosan, szerintem a migránsok ma még messze vannak attól, hogy szétbasszák a demokráciát, szerintem a demokráciát az Orbán Viktor féle populista gazemberek basszák szét, és külön elkeserítő, hogy teszik mindezt az Iszlám állam terroristáinak hasznos idiótájaként gyönyörűen lejáttszva a terroristák kottáját.
Az évtizedek óta Németországban élő törökök sem baszták szét Németország demokráciáját, és az, hogy én nem láttam ateistává lett muszlimot, az semmit nem bizonyít mert én spec muszlimot se sokat láttam..
Amúgy nem kell ateistává válniuk, csak tudomásul venniük, hogy bizonyos szabályok megváltoztak.

Mégegyszer: Ha nem találunk (Gondolok itt a világ fejlettnek nevezhető részére) megoldást arra, hogy a középkorban maradt keleti és afrikai országok valamilyen, az ottaniak számára elfogadható fejlődő pályára álljanak, és élhető feltételeket termtsenek a lakosiaknak, akkor nekünk harangoztak, vagyis a világunknak.
HPeter76
HPeter76 2016. 09. 23. 22:00
Előzmény: #3972  offshort
#3974
KB. EGYET BESZÉLÜNK
HPeter76
HPeter76 2016. 09. 23. 21:58
Előzmény: #3969  Oszo
#3973
Keményedik a szitu migráns témába jön a Tél.. Embercsempészet háborós Övezetben kivirágzik már a hajón leveszik a polgárokat.

Most,hogy kilép Anglia oda se mehetnek.

Na,de ráadásul keresztények attól tartanak
Erőszakosak azzal aki nem térát a vallásukra.

Na ez a egésznek a kulcsa.-Furcsán hangzik

AZ BIZTOS,HOGY NEM FOGNAK NEM IS AKARNAK BEINEGRÁLÓDNI.
offshort
offshort 2016. 09. 23. 21:42
Előzmény: #3967  Oszo
#3972
igy van , ahogy írod !

európa és az unió szétbaszását nagyobb veszélynek látom , mint itthoni kiskirályunk (ov) idétlenségeinek elhárítását !

persze h karcolja ov a demokratikus értékeket, de még mindig könnyebben elhárítható problémának gondolom ezt , minthogy Merkel szétbassza a muszlim antidemokratikus ideológiáktól átitatott tömegek befogadásával európát és az alap demokratikus értékeket !

Óvni , félteni kell a nehezen kivivott demokráciát , pl azzal is hogy az antidemokratikus idelógiával nevelkedett emebertömegeket leszürjük , és nem engedjük be !
nincs értelme beeengedni őket , hidd el nem lehet , sőt lehetetlen átnevelni (integrálni) őket !

ők a vállásuk mezsdjéjén nevelkedtek,
és már így maradnak életük végéig (sajnos)!
láttál már ateistává vált muszlimot ?
ha nem vajon miért nem ? fejtsd ki légyszi !
Phylaxa 2016. 09. 23. 21:18
Előzmény: #3965  Törölt felhasználó
#3971
Nyilván sok ország van Afrikában is.

Egyébként még Vietnámból is jönnek. Ők most nem tudom pontosan, hogy a Szovjet, vagy az USA támadásai miatt. Ezt nehéz eldönteni ennyi évtized után. Mindenesetre Ásotthalomnál lekapcsolták őket. :)

Kőkemény népvándorlás.
Phylaxa 2016. 09. 23. 21:15
Előzmény: #3963  Törölt felhasználó
#3970
Miért engedték be egyáltalán? Több milliós táborok vannak. Arra várnak, hogy hazamehessenek, vagy valaki elvigye őket onnan. Szépen rendben, leellenőrizve lehetne behozni őket abba az országba ahol igénylik.

Te érted, hogy miért nem így csinálják?
Oszo 2016. 09. 23. 21:11
Előzmény: #3950  szivacs
#3969
Hát, sok érvet tőled sem olvastam...
HPeter76
HPeter76 2016. 09. 23. 21:09
Előzmény: #3966  bluefrog
#3968
na nem baj, igaz homorizálunk az se rossz

persze sokat eszembe jut: nem akarásnak

nyögés a vége...
Oszo 2016. 09. 23. 21:09
Előzmény: #3912  offshort
#3967
Bocs, egy kicsit el kellett mennem, de fontos dolgokat feszegetsz, remélem még visszanézel és tudjuk fojtatni.
Azért nehéz reagálnom, mert felkaptál egy csomó szempontot, amik bizony bőven adnak okot az aggodalomra, de valahogy úgy érzem, hogy te is úgy tekintesz a népszavazásra, mint valami csodaszerre, ami ezt a sok gondot távol tudja tartani az országtól.
Hát rohadtul nem fogja távol tartani. És hidd el nekem: ha ide egy idegen sem teszi be a lábát, megmarad a mi kis biztonságos keresztény világunk, nem kell rettegésben élnünk, senki nem fogja megerőszakolni a lányainkat, -akkor is durván meg fog változni az életünk, és nem lesz benne sok örömünk azt elhiheted. Hát mit gondolsz, egy néhány millió mindenre elszánt éhezőt meg fognak állítani szir-szar kerítések meg határvadászok? És ha Németországot bedöntik a migránsok és leáll a német gazdaság, az nekünk jó lesz?
Szerinted Merkelnek a mi sok éves gyűlöletpropagandával elhülyített, így -úgy összecsalt népszavazásunk fogja megmutatni a valóságot? Megmondom én mit fog megmutatni: Orbánék aljasságát és a mi ostobaságunkat.
Ne gondold, hogy nem vagyok tisztában az iszlám vallás antidemokratikus voltával (Mint ahogy a keresztény vallás antidemokratikus voltával is tisztában vagyok, meg azzal is, hogy a kereszténységet is hozzá lehetett szelidíteni a demokráciához)
Mindazonáltal az európai demokráciára ma nagyobb veszélynek látom az Orbán féle populista gazembereket mint az iszlám vallást.
Most lenne igazán szükség arra, hogy bízzunk a demokráciánk és keresztény vallásunk erejében!
Abban is igazad lehet, hogy ami náluk zajlik, az nem a demokráciáért folyó háború, hanem törzsi-vallási vérengzés. Az eddigi demokrácia export kísérletek kudarcot vallottak, ez is igaz. Még az is valószínű, hogy egyből nem is a demokráciát kellene erőltetni náluk, abban viszont biztos vagyok, hogy mindenképpen az jelenthet csak megoldást, ha ott teremtünk élhető világot, és nem itt veszekszünk, hogy mit kezdjünk azokkal, akik nem hajlandóak ott meghalni.

Sok mindent lehetne (sőt kellene) megbeszélnünk ahelyett, hogy értelmetlen, álmegoldások hatékony (talan)ságáról vitatkozunk.
bluefrog
bluefrog 2016. 09. 23. 20:58
Előzmény: #3964  Törölt felhasználó
#3966
öcséd az ami a lábaid között fityeg...
a személyeskedést pont te kezdted, de úgy látom tényleg nem fogja fel az agyad, mit ír a kezed...

amúgy elég furcsa egy libsitől ez a cigányozás... nem félsz tőle h fletó, vagy fodor gabcsika megharagszik érte, mikor elolvassák h mit írtál ide? ja, hogy ők is csak állibsik... csak amikor az érdekük úgy kívánja... már értem.
Törölt felhasználó 2016. 09. 23. 20:51
Előzmény: #3962  Phylaxa
#3965
van még ország Afrikában?

jönnek mindenhonnan
Törölt felhasználó 2016. 09. 23. 20:50
Előzmény: #3958  bluefrog
#3964
mamával személyeskedj öcsém

kik robbantották ki az arab tavaszt?
ja, az USA és Európa
na akkor megyünk"

hol olvasod, hogy hova "megyünk"?
cigó vagy egyébként? vagy miért félted a segélyt?
Törölt felhasználó 2016. 09. 23. 20:50
Előzmény: #3959  Phylaxa
#3963
"Tehát nem értem, hogy mi szükségünk van arra, hogy harmadik ország exportáljon nekünk. Te érted? "

Csak onnan lehet áthelyezni, ahol a ország már "telítődött". Az áthelyezés lényege hogy azokon az országokon segítsen.
Ezért nem a határon várakozókról szól az áthelyezés.
Phylaxa 2016. 09. 23. 20:40
Előzmény: #3957  Törölt felhasználó
#3962
Észak-Afrika Szudán déli részéig muszlim. De még Nigéria északi részén is muszlimok élnek.

Szerinted honnan jönnek Botswana-ból? :)
Törölt felhasználó 2016. 09. 23. 20:40
Előzmény: #3957  Törölt felhasználó
#3961
Eritrea, volt olasz gyarmat!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek