Topiknyitó: -pny 2018. 02. 08. 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pii 2018. 04. 01. 14:50
Törölt hozzászólás
#3560
-pny
-pny 2018. 04. 01. 14:48
Előzmény: #3558  BudFox
#3559
“dúrvul”
.
Elég egyértelmű a korreláció a Fideszben hit és az iskolázottság között...
BudFox
BudFox 2018. 04. 01. 14:25
Előzmény: #3556  _Sigorszky
#3558
Egyre dúrvul egyébként a választási kampány..
Én azt vettem észre hogy az ellenzék most egy teljesen más dimenzióba váltott át :
Azt kezdték el most súlykolni az emberekbe hogy nyerni fog az ellenzék, és hogy ellenzéki összefogással simán megverhetik a Fideszt.
- Csakhogy hol van itt ellenzéki összefogás ? maximum 20-30 választókörben voltak eddig visszalépések, és azok is csak jelentéktelen kis pártok között...még mindig 3-4  jelölt van mindenhol..
- A Jobbik nem közösködik senkivel sem :D
- Az LMP és a DK majdnem perre mennek egy fontos megbeszélés után :D
- Az ellenzék is elismerte hogy káosz és zűrzavar lesz ha mégis sikerülne nagy nehezen nyerniük...akkor ki fog rájuk szavazni ?
- az LMP  - ha nyer, máris új választásokat akar kiírni :D nem volt elég egy kampány nekik ? :D
- Még Karácsony Gergely családja sem bízik az MSZP -ben :D akkor ki az aki bízik ?
- A Jobbik a korábbi kínos tetteit kényszerül megmagyarázni minden egyes lakossági fórumon.
- Az LMP meg fűt-fát ígérget előre :-))
Szóval teljes a kapkodás és a káosz az ellenzék terén....és ezek akarnak most nyerni ?
kusz1
kusz1 2018. 04. 01. 14:22
Előzmény: #3556  _Sigorszky
#3557
Azt gondoltam,hogy ennyit sikerül adekvát válaszként kisajtolni magadból.Ezen a szinten nincs mit polemizálni,mert ez kb annyi ,hogy te vagy a hülye és én pedig azt reflektálnám,hogy te oszt jó napot.
A félelmetes igazán az,hogy milyen agymosáson kell ahhoz átesni amikor már nem érdekel az sem mitől lesz vagy lehet jobb az életed hanem csak az,hogy az általad gyűlölt emberek inkább annak árán is  ha szarabb lesz az ország és az egyének helyzete ne legyenek hatalmon.Én egy szóval sem mondtam,hogy ez tökéletes és minden jó de nincs alternatívája jelenleg csak rosszabb.Hiába írom le ezt nem sikerül interpretálnom úgy,hogy világos legyen.Azért nem ártana ha valódi válaszokat tudna adni valaki az  ellenkezőjére ,mert az,hogy én ennek drukkolok te pedig annak az nagyon szerény szellemi munició.Sajnos ezek azért parttalan viták,mert sosem fogjuk megérteni egymást.De én legalább megpróbáltam belinkelni a vitán felül álló 1+1=2 nemzetközi ,hazai adatokat de ezekre mindig valami mellébeszélés a válasz.
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 04. 01. 14:08
Előzmény: #3536  kusz1
#3556
Na, csakhogy ide kusztál, egyeske. Te olyan szinten vagy elfogult, hogy az már fáj. Most majd az jön, hogy személyeskedem. A bejegyzésed elfogult, arra vall, hogy kormányközeli, vagy kormányember vagy és kampányolni jöttél ide, és nyomod mindenáron az államadósságot, hát tudod mit? legyen. de én itt a hatalmi arroganciát, a gyűlöletkampányt, a hazudozást és az emberek semmibe vételét ostorozom folyamatosan, amúgy nominálisan szeretem nézni az államadósság kérdését is inkább, mert ha ejfogy az uniós pénz és bejön egy új válság, vagy akár csak egy lejtmenet, az tragikus lesz a nemzet főkönyvelője, kancsija, és führere számára, de leginkább a népnek, mert ezek mind élnek majd tovább mint Marci hevesen, már ha nem történik velük valami csúfság, mert a nép besokall. Hát csak kampányoljál, házalj a fideszeddel és legyél velük boldog, soha ne okozzon neked nagyobb örömet, mint a NER istenítése, meg hogy mindenkit leszólj, aki nem áll be a békemenet-hadtest soraiba, közétek. Még néhány napig kampányolhatsz, aztán eldől, hogy széna, vagy szalma, isten álgyon!
-pny
-pny 2018. 04. 01. 14:01
Előzmény: #3554  lenovo
#3555
Hát persze, Soros... Túlfogyasztottátok a hazug kormánypropagandát.
lenovo
lenovo 2018. 04. 01. 13:55
Előzmény: #3551  -pny
#3554
Ezek mind álhírek. Soros nyomatja őket soros kapcsolással. Hm. A fizika tankönyveket is át kellene rektorálnunk! A Fidesz tiszta mint a hó! Minden más csak egy kitalált alternatív valóság.
lenovo
lenovo 2018. 04. 01. 13:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#3553
Na, megérkezett agyhalott barátunk is.
kusz1
kusz1 2018. 04. 01. 13:50
Előzmény: #3548  Törölt felhasználó
#3552
Nem az én értelmem a kardinális kérdés hanem az,hogy az adatokra amiket leírtam(eurostat stb. tények belinkeltem)nem tudsz értelmes választ adni,hogy miért lenne jobb nekünk ha visszajönnének a kommancsok!
"Ez a kérdés válasszatok"!
Amennyiben csak az lenne az adekvát válasz,hogy szerencséjük van hosszú évek óta akkor sem értem miért lenne jobb a másik alternatíva,mert azok (nyíilván szerintetek nem korruptak.besza-a köbön) sosem voltak szerencsések és hátha most azok lesznek?
-pny
-pny 2018. 04. 01. 13:42
#3551
“Fidesz szavazó voltam, Momentum-tag lettem
.
"Hat hónap. Ennyi kellett hozzá, hogy kiábránduljak. Ennyi is elég volt."”
.
http://momentum.blog.hu/2018/03/31/fidesz_szavazo_voltam_momentum-tag_lettem
-pny
-pny 2018. 04. 01. 13:35
#3550
“A Kúria jogsértőnek talált egy darab Orbán plakátot
.
A Momentum beadványa országots volt, és nem akadt fenn a Nemzeti Választási Bizottságon, a Kúria végül egy példát kiemelt, és elmarasztalta a Fideszt.”
.
https://index.hu/belfold/2018/04/01/a_kuria_jogsertonek_talalt_egy_darab_orban_plakatot/
-pny
-pny 2018. 04. 01. 13:32
Előzmény: #3546  kusz1
#3549
A különbség az, hogy Orbán regnáló min. elnök.
Törölt felhasználó 2018. 04. 01. 13:08
Előzmény: #3546  kusz1
#3548
Hát... (Korda) Gyuri bácsi!
Az avatárodról se az értelem sugárzik...
kusz1
kusz1 2018. 04. 01. 13:05
Előzmény: #3546  kusz1
#3547
De ezeket(szerintem ugyan nem ) lehet szubjektívan megítélni melyik több,kevesebb én így látom te úgy stb.De az adatokra még nem sikerült adekvát válasszal reflektálni,hogy miért lenne jó nekünk ha szarabbak lennének az adatok.Nyíiván nem mind de a 70 %-a?????
kusz1
kusz1 2018. 04. 01. 13:01
Előzmény: #3540  -pny
#3546
Benneteket pedig az Orbánozásért fizetnek?Ez kb.annyira jó kérdés.Csak a vicc az,hogy mindegy allenzékben vagy kormányon van Gyuri bácsi (Bolgár) fáradhatatlanul gyűlöletet tombol az éterbe.
kusz1
kusz1 2018. 04. 01. 12:58
Előzmény: #3538  Törölt felhasználó
#3545
Ha egyszer lenne hír még elfogadható lenne ez a magyarázat de kb.2 hetente ezért mondják azt,hogy valami bűzlik Dániában.A metró4 ügye OLAF felvetés szintén (kb.hányszorosa?) már nem lett akkora.Egy kicsit stinky.Ezért mondom,hogy agymosás.Egyébként a Microsoftnak van köze az EU-hoz de az Eliosnak annyi köze van az USA-hoz mint a soros ngo-jának a civilséghez.
Törölt felhasználó 2018. 04. 01. 12:35
Előzmény: #3542  -pny
#3544
"Egy korábban jogerősen elítélt orosz állampolgár is letelepedési engedélyhez jutott hazánkban"
https://mno.hu/belfold/orosz-csaloval-is-uzletelt-a-kormany-1360303
settevoltesette 2018. 04. 01. 12:33
Törölt hozzászólás
#3543
-pny
-pny 2018. 04. 01. 12:31
#3542
“Nemzetközi bűnügyek gyanúsítottja is kapott a letelepedési kötvényből
.
Ebből jól látszik, hogy miközben a kormány a migránsok okozta veszélyhelyzettel szembeni védekezésre építi fel kampányát, azzal vádolva jogvédő szervezeteket, hogy Soros hálózatának tagjaiként a migránsok betelepítésén dolgozik, addig maga a kormány a Rogán Antal nevéhez fűződő, a hasznot offshore-hálózaton keresztül lefölöző állami letelepedésikötvény-biznisszel lehetőséget adott arra bűncselekménnyel gyanúsított embereknek, hogy Magyarországon és az EU-ban szabadon mozoghassanak.”
.
https://index.hu/belfold/2018/03/28/nemzetkozi_bunugyek_gyanusitottja_is_kapott_a_letelepedesi_kotvenybol/
settevoltesette 2018. 04. 01. 12:28
Törölt hozzászólás
#3541

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek