Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pitcairn2 2016. 02. 27. 21:18
Előzmény: #3016  Törölt felhasználó
#3020
az EU pénzek egyébként ab ovo hülyeségere mennek:)

How the EU Budget is a waste of taxpayers' money.mp4

link

mindenütt...
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 21:16
Előzmény: #3013  pitcairn2
#3019
:)
Sajnos prominenseink nem ezért járnak oda :)
pitcairn2 2016. 02. 27. 21:15
Előzmény: #3016  Törölt felhasználó
#3018
az EU meg mumusnak használja Putyint a centralizáció elmélyítéséhez

Vlagyimir Vlagyimirovics szobrot érdemelne Brüsszelben az EU központ előtt...
pitcairn2 2016. 02. 27. 21:14
Előzmény: #3016  Törölt felhasználó
#3017
a "hatalmi berendezkedésük" leginkább Washingtonban és Brüsszelben nyomul...

a Puytin féle imperialisták - de facto - remekül szót értenek a nyugati kollégáikkal

Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 21:04
Előzmény: #3015  Törölt felhasználó
#3016
1. Nem hinném, hogy a dörgölőzésünkért több, vagy olcsóbb ásványkincset kapnánk, mint bárki más, aki kereskedik velük. Ellenben a hatalmi berendezkedésük mintha kezdene beszivárogni...
A kokikat azért (is) kapjuk az EU-tól, mert Orbán évek óta belpolitikai haszonszerzés céljából bűnbaknak használja az EU-t
2. Ezt kérdezd meg a külföldiektől,úgy látszik, nem hallgatnak rám...

Az erőszakkal kiperelt közérdekű adatokból néha elképesztő dolgok derülnek ki. Téged nem zavar?

Paks 2 ről nem kell a civileknek adatot szolg, de az a baj, hogy a képviselők sem tudhatnak semmit. Gyakorlatilag senki nem tud semmit. Őrült összegről döntenek kontroll nélkül. Szerinted rendben van?
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 20:34
Előzmény: #3012  Törölt felhasználó
#3015
1.,Nekünk az kell, ami orosz, türkmén és azeri földben van! Ezek az ásványkincsek hiányoznak az UNIO-ból!
Hiába dörgölődzünk a parlamentáris NATO-hoz és az EU-hoz, onnan kokikat és állítólag ingyen pénzt kapunk! Ajándék lónak ne nézzük fogát?
2.,Minek a külföldi felháborodás, amikor azt mondtad Paks-2 a "mi" ügyünk?
A többi közérdekű adatok azoknak fontosak, akik nem nyernek a az aktuális pályázatokon!
Paks-2-ről akkor sem a civileknek kell közérdekű adatokat kiszolgáltatni, ha nem tudják, hogyan történt a szerződés!
pitcairn2 2016. 02. 27. 20:34
Előzmény: #3005  Törölt felhasználó
#3014
ha már az energiaoligarcháknál vagyunk:)

How Big Oil Conquered the World
link

pitcairn2 2016. 02. 27. 20:31
Előzmény: #3012  Törölt felhasználó
#3013
ragadós a jó példa:)

Revealed: Prince Andrew, his dictator friend and his love of ancient Kazakh sauna famed for increasing male potency

Read more: link
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 20:03
Előzmény: #3010  Törölt felhasználó
#3012
Ravaszul véded a védhetetlent, arra válaszolsz, amit nem írtan.
Nem azt mondtam, hogy te írtad, hogy Putyin seggébe...
Ezt én állítom mert a tények ezt mutatják. Parlamentáris demokráciában élő, NATO és EU tagországként legnagyobb barátunk Putyin, további jó barátaink pedig Azerbajdzsán, Türkmenisztán, és hasonlók. Mondhatsz sok mindent a nyugatiakra, és akár részben még igaz is lehet, de attól még sokan gondoljuk úgy hogy ezek olyan diktatúrák, amelyek nagyon sötét korszakot idéznek.
Miért dörgölőzünk ezekhez?? Miért??

A demokráciáról nagyon más elképzeléseink vannak. Igenis van közöm, közünk a szerződéshez. Én sem úgy gondoltam , hogy minden állampolgárnak adják a kezébe a szerződés teljes szövegét. De igenis a képviselőknek tudniuk kell, hogy mire költik a pénzt. "A keményen dolgozó kisemberek" pénzét.
Nem véletlen a hazai és külföldi felháborodás a titkolódzás miatt. Évek óta közérdekű adatokat bírósági úton kell kiperelni, és az estek többségében kiderül, hogy sajnos van titkolni való. ..
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 19:39
Előzmény: #3000  _pampa
#3011
"TTIP nem titkos.....
tud róla valamit az európai sajtó?"

Persze hogy tud. De ahhoz hogy kijelentse hogy mit NEM tartalmaz, ahhoz az egész szerződést (titkosított részt is) ismerni kell.
Persze az ügyeletes zsenink szerint

" tudhatja a saját következtetése szerint!"

Nem is értem miért titkosítás ha egyszerűen ki lehet következtetni a titkosított tartalmat.

Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 19:00
Előzmény: #3008  Törölt felhasználó
#3010
Nem kell a putyin seggébe ezerrel, ne mondj ilyeneket! Én sem mondtam!

Az atomerőmű állami monopólium! Neked akkor sincs közöd hozzá ha abból a kevéske közpénzed miatt is jogot formálná rá!

Mehetsz bírósághoz, ott sem adnak, erről neked tetsző döntést, mert civilnek, kívülállónak minősülsz!
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 18:50
Előzmény: #3007  Törölt felhasználó
#3009
Tudod mit! Te hazudsz éjjel nappal! 50 percig értetlenkedtél visszanéztem!

Nem fogok miattad újabb órákat azzal foglalkozni, hogy rosszul kérdezel, azután meg nem érted a válaszokat!

Ha úgy érzed tévedhetetlen vagy írd le, de úgy, hogy ne hazudtold meg magadat!

Ha nem tudod megmagyarázni, hol kérdeztél az anyagára aztán meg ugyan annak a tartalmára, akkor rajtad marad a hazug!!

¤2988/"Van hozzáférésed a titkos anyaghoz?"
"¤2999/ Egy titkosított szerződés tartalmát?

És tudod, akinek ennyi nem elég azt érje..............!
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 17:00
Előzmény: #3006  Törölt felhasználó
#3008
Egy szóval sem írtam, h a civilek döntsenek, hol olvastad??

Az USA, francia stb erőművek titkossága(??) ellen tiltakozzanak az amerikaiak, meg a franciák. Én a magyar titkossága ellen tiltakozom, mert magyar KÖZPÉNZT költenek rá, nagyon-nagyon sokat.

A közpénzek költése pedig minimum aggályos, és az utóbbi években egyre inkább az.

Ha Putyin, és az őt bírálók közé egyenlőségjelet teszel, akkor miért jó az nekünk, hogy a sok egyforma rossz közül Putyin seggébe bújjunk ezerrel?
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 15:35
Előzmény: #3004  Törölt felhasználó
#3007
"A válsz neked, csak neked: FEKETE vagy FEHÉR!?"

Ha nem tudod megmutatni hol kérdeztem a tartalmára, akkor HAZUDSZ !!!!!!

Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 15:16
Előzmény: #3005  Törölt felhasználó
#3006
Kösz az észrevételt!
Tudod, hogy a ZUSÁBAN hány atomerőmű épült? Hány épült a franciáknál vagy németeknél?

Emlékezned kellene hányszor tiltakoztál a titkos építésük miatt! Minden egyes atomerőmű ellen úgy kellett volna fellépni, mint most a Paks-2 ellen!
AZ ATOM ÁLLAMI MONOPÓLIUM! Majd a civilek döntenek az atom ügyében?????

A történelmi tapasztalatok ma mást is mondanak már!

Ma nem a putyinnal van baj, hanem azzal amivel putyint akarják vádolni!
Putyin nem különb azoknál, mint akik vádolják! Ha ugyanazt teszi kap egy sapkát!
Visszafelé ez már rasszista!
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 15:00
Előzmény: #2994  Törölt felhasználó
#3005
" A technológia fejlődésben élenjáró országokban mindenütt van atomerőmű!!!!
Ahol nincs még atomerőmű a "gyarmat" az ország politikai meghatározásának a ismérve! Olyan is a gazdasága! "

Igazad van.

Sokunknak nem az atomerőművek ellen van kifogásunk. Nyilván van akinek igen, de én személy szerint atomerőmű párti vagyok.
A titkolódzás az ami elfogadhatatlan. Egy ilyen volumenű döntés, ami évtizedekre kényszerpályára állítja az országot, megért volna egy széleskörű szakmai egyeztetést, és a LEHETŐ legnagyobb nyilvánosságot.

Csak úgy zárójelben: ( megy az EU, meg USA mocskolás ezerrel, de Oroszország mennyire megbízható partner? A putyini "demokráciájával, a maffia enrgia-oligarchákkal, meg úgy a történelmi tapasztalatok okán?
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 14:39
Előzmény: #3002  Törölt felhasználó
#3004
A válsz neked, csak neked: FEKETE vagy FEHÉR!?
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 14:28
Előzmény: #3002  Törölt felhasználó
#3003
Tudod az értetlenségre nehéz reagálni!
¤2999/ post restante!
Először "anyaghoz" ebből csináltál "tartalmára"!
De, ha nem akarod érteni ne értetlenkedj legalább!
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 14:20
Előzmény: #3001  Törölt felhasználó
#3002
"ha nem leszel kíváncsi a "TITKOSÍTOTT szerződés tartalmára!"

Megmutatnád hol kérdeztem a tartalmára??
Az volt a kérdés hogy ismeri-e.

Teljesen komolyan írom hogy értelmezési gondjaid vannak.
Ez volt a kérdés:
"Van hozzáférésed a titkosított anyaghoz ? "

A válasz "igen" vagy "nem".

Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 14:16
Előzmény: #2999  Törölt felhasználó
#3001
Ittam valamit, mert még mindig várod a titkosított kérdésedre a választ!

Abba hagyom az ivást, ha nem leszel kíváncsi a "TITKOSÍTOTT szerződés tartalmára!

Kérdezhetsz ilyet de választ 40-60 év után kaphatsz, feltéve, hogy emlékszel-e mit kérdeztél!

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek