Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 01. 05. 09:44
Előzmény: #47217  Sigorszky
#47220
Akkor érthetően fogalmazok:

Én is mindig megfogadom, hogy nem állok szóba agyhalott papagájokkal, de nem sikerül.

Pedig nem kéne, mert az, hogy:
- az ország előre halad... a szakadékba -
nem ellentmondás.

Akkor egyértelműen, nem langyin hogy van? Belehátrál?

Tudom, te mintha azt mondtad volna, hogy benne van, ami pont akkora képzavar, mint a belehátrálás, hisz van még lejjeb, sőt még az esés sebessége is lehet nagyobb, ergo zuhanásról sem beszélhetünk.

Akkor tehát képzavarok az egyértelműen érthetőek?

A képzavarok összehordásán kívül tőled sincs mit tanulnom, pláne a kollegától, akinek úgy látszik, ahhoz is engedélyt kell kérnie tőled, hogy a pöcsével játsszon.
loliense 2015. 01. 05. 08:58
Előzmény: #47217  Sigorszky
#47219
minden jót kolléga
Sigorszky 2015. 01. 05. 08:55
Előzmény: #47216  Törölt felhasználó
#47218
Látom, csalánra pisiltél máma! Na most már tényleg mennem kell, ne böstörögjél, inkább foglalkozz értelmes dolgokkal, pl szervezz felkelést, vagy ilyesmi, na csá...
Sigorszky 2015. 01. 05. 08:53
Előzmény: #47214  loliense
#47217
Dehogy, ez is egy megoldás, és nem is rossz. Aki semmitmondó, langyika és néha (sokszor) érthetetlen, azt inkább kerülje ki az ember. Én is ezt fogom tenni, csak többnyire nem állhatom meg, hogy ne szóljak.
Szép napot, Kolléga, lassan léptem, megnézem az útzárakat meg a barrikádokat erre mifelénk, hátha...
Törölt felhasználó 2015. 01. 05. 08:52
Előzmény: #47211  Sigorszky
#47216
Soha nem láthattál a nerre tapsikolni, de ha a megjavul azt érted, hogy legyek sunyi pöccsel játszó papagáj, akkor kössz NEM!
Törölt felhasználó 2015. 01. 05. 08:49
Előzmény: #47214  loliense
#47215
Ha legalább kerülnél, de te hátbakerülsz!
loliense 2015. 01. 05. 08:45
Előzmény: #47211  Sigorszky
#47214
Reggelt kolléga

Az baj lenne ha továbbra is kerülném azokat,akikre nem vagyok általában kíváncsi?

Törölt felhasználó 2015. 01. 05. 08:43
Előzmény: #47210  loliense
#47213
Jó, akkor nem fogom.

Nyilván nem válaszoltál, te gerinctelenül a nevem kiírása nélkül hivatkoztál rám kifejezni nemtetszésedet.

Vagy egyedül nem mered felvállalni?

De tévedsz!
Én vagyok a hibás, hogy olyan ember motivációát kerestem akinek az egyetlen hobbija a pöcsével való játék.

Ahogy olvasom sorozatban a postjaidat (gyak. bárkivel), a stílusodból ítélve, az való neked.
Sigorszky 2015. 01. 05. 08:38
Előzmény: #47211  Sigorszky
#47212
Bát már én is letettem arról, hogy bárkit okítgassak. Nyissa ki a szemét és lásson, és ha farkast lát, ne húzza be fülét-farkát, ha meg nem a farkas jön vele szemben, arra ne vicsorítson...
Sigorszky 2015. 01. 05. 08:35
Előzmény: #47210  loliense
#47211
Nem kell bántani, ő egy ingadozó. Most erre fogalmaz, holnap arra. Ianítsd a jóra, hátha megjavul.
loliense 2015. 01. 05. 08:21
Előzmény: #47207  Törölt felhasználó
#47210
Rendben,de miattam ne fogd vissza magad, nem kell reggelig várni az okítással

Rossz voltam tegnap,mikor nem válaszoltam a nevető jeles mondatodra,
-de mit csináljak akkor,ha abszolút nem fog meg a nekem írt véleményed úgy általában?

Nem te vagy a hibás leszögezem,de ha ráérsz,-inkább játssz a saját pöcsöddel

Sigorszky 2015. 01. 05. 08:06
Előzmény: #47208  Törölt felhasználó
#47209
Higgadj le, nem ezen az oldalon van az ellenség. Csak egyértelműen kell fogalmazni, és megértjük egymást. Peace.
Törölt felhasználó 2015. 01. 05. 06:31
Előzmény: #47197  loliense
#47208
Mondom egyszerűbben, hogy képzés nélkül is megértsd:

Az a különbség az orrfenhordó elit(ellen)társak papag-kommandósai, még a többi között, hogy ez utóbbiak felismerik az ideológiájukat.

A kolléga legalább elolvasta, amit írtak!
És érezte ő, hogy lehet "előre" is a szakadék felé menni, csak elvakítta a "vörös" posztó, hogy NER nek vele vitatkozni.

Te erre sem voltál képes, csak írtad a saját pont ugyanolyan "huncutul vicces" poénodat, ami annyira "huncutul vicces", hogy még rossz helyre is címezted.

Én legalább nem vagyok olyan béna, "huncutul vicces" neres poént egy ellennereshe címezzek.
Törölt felhasználó 2015. 01. 05. 05:33
Előzmény: #47197  loliense
#47207
Kedves orrfennhordó ellenelitelvtárs, úgy látom leszarod önimádatodban azt is, aki veled azonos állásponton van... tőled pont ezt is vártam egyébként (tapasztalat)!

Úgyhogy te viszont, ellenrertárs már teljesen biztos, hogy elvégezted a Kövér László által felügyelt: "Népnemzeties Humorügyi Főiskolát"...

Ezzel az ideológiai képzettséggel fogadni merek még Hofiról is azt hiszed, hogy a kedvenc államformája a cuculizmus volt.

Bizony kedves elittellennertársak, nem ártana az orrfennhordás és szavakra lecsapás helyett értelmezni, megismerni az álláspontokat, mert nincs égőbb, mint amikor magát zseninek tartó papagáj még saját ideológiáját képviselő nemelitellennertársat is lehülyézi saját ostobaságából.

Hát hiába a papagájideológia nincs politikai nézőponthoz kötve! :DDD
Phylaxa 2015. 01. 04. 20:22
Előzmény: #47201  Törölt felhasználó
#47206
Az elkerülő utakat azért építik, hogy ne a városokon keresztül haladjon a forgalom.

Ezentúl ismét a városokon keresztül fog. Ehhez azért még egy újítás is hozzájön, bizony nagy az Isten állatkertje, oda, ahova csak egy út vezet (Ferihegy) az mmindenképpen legyen fizetős.

Azt hiszem, hogy az épelméjűség határát ez bőven kimeríti. Sajnálom, hogy idáig fajult.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2015. 01. 04. 19:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#47205
Tisztára nyaljátok ti minden nap,minek azt már takarítani!?
loliense 2015. 01. 04. 19:00
Előzmény: #47201  Törölt felhasználó
#47204
Igen,de ebben mi is hibásak vagyunk,-nem kéne ezekkel a faszfejekkel beszélgetni, mert felbátorodnak,elszemtelenednek és nem állnak le,-csak szimplán elküldeni őket a picsába

Én meg azt mondom,10 fillér sem jogos ebben az új felháborító lenyúlásban és igen is számít sokaknak

Számomra elképzelhetetlen,hogy a cideszben bármilyen pozitív változás megtörténjen
Bár Simicskó(KDMP) nem ebben a pártban rabolgat,ámokfutogat
-azt mondta nekem egyszer sportolás közben "sosem fogják ezek egymást kibeszélni,mert összetartja őket a bűn"

Sőt,egy akármiben lemerem fogadni,ebben az évben valamilyen internettel kapcsolatos adót még dafke bevezet a vezénylőtábornokelvtárs
Törölt felhasználó 2015. 01. 04. 18:48
Előzmény: #47202  Törölt felhasználó
#47203
van benne valami, mi ez a föld-trafik-nyugdíj, stb-hez képest, de azért nekem most vennem kellett az M0 miatt matricát, és a vasárnapi nyitva tartás korlátozása is érinteni fog, ha marad.
de ettől még k.rvára idegesít, ami itt megy... jön majd valamelyik fidesz kirakat hülye (LSimon, Tuzson, stb.) és majd még otrombát hazudik majd hülyeséget tol az arcunkba...
Törölt felhasználó 2015. 01. 04. 18:41
Előzmény: #47201  Törölt felhasználó
#47202
Nyugi. Netadó, útdíj, vasárnapi boltbezárás, stb. ez mind-mind ideális baromság: úgy okoz kárt a Fidesznek, hogy az országnak érdemben nem.
Törölt felhasználó 2015. 01. 04. 18:35
Előzmény: #47178  loliense
#47201
ha kifogysz a jelzőkből, megpróbálom pár cifrával kiegészíteni... és ami a dühítőbb, hogy idejön a seggnyaló zombija, nem a témához hozzászólva hanem mást sértegetve, és ideböfög...

mingyá jön a hétfői CÖF közlemény, meg a békemenet, hogy a földutakra is kéri a nép a matrica bevezetését...

amúgy az üzemanyagok adójánál mi lehetne igazságosabb adó?, miért kell ilyen fasz és igazságtalan, idióta rendszerre költeni? ki volt az a barom, aki az M0 fizetősségét és ingyenességét 3 kilométerenként változtatta meg? Totál felesleges az egész... még azt mondom, az autópálya díj oké... de M0-ra??? mondom, nem a havi 400-800-1200 forint önmagában a baj (bár ez is el fog téríteni jónéhány autós az alsóbbrendű utakra és a városba...), hanem az erre szánt adminisztráció, bürokrácia háttér, szopóhatás, matrica tábla, azok karbantartása, idegfaktor, mindez 3 hét alatt kapkodva bevezetve...
ilyenkor kell azonnal picsán rúgni azt a pár tucat semmirekellőt, aki ehhez a nevét adta...
közben mit kap az ember a pofájába? M1 Híradóban mindenki dicséri a rendszer, jön a közlemény, hogy minden jól működik...
eszem-f.szom kettéáll.. és a brika meg bólogat...

remélem lesz olyan belső erő a fideszben, aki végre felemeli jobban a szavát, mert látszik, hogy a másik oldalon a töketlenség az úr...

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek