Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
offshort
offshort 2018. 06. 27. 18:49
Előzmény: #333  salve
#340
igy van ahogy irod ! 
a görögök több eu-s szerződést felrugtak 
és senki sem kérte számon őket h miért nem védik a szerződésekben vállaltak szerint az eu külső határait !
az ndk-s usa bérenc merkel meg remélem ugy végzi mint a  "német válogatott" a vb-n ! )) 
-pny
-pny 2018. 06. 27. 18:42
Előzmény: #333  salve
#339
Ez Fidesz hazugság.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 27. 18:36
Előzmény: #328  bigyula
#338
nem követem a pártpropagandát, pl. nincs tévém és nem hallgatok kereskedelmi rádiót, nem kattintok origóra stb - de ez meglep, hogy a kormánytrollgépezetnél még van soros terv. azt hittem, már levették a műsorról és már más klisék futnak
Peterbond 2018. 06. 27. 18:31
Előzmény: #327  salve
#337
2015-ből nekem még ez rémlik:
https://www.hirado.hu/2015/09/30/itt-olvashato-orban-viktor-az-ensz-ben-elhangzott-beszede-teljes-terjedelmeben/
Amúgy ez úgy nagyából le is feddné amivel én is egyetértek.
"Ezen tények alapján arra sürgetem a Főtitkár urat, hogy kezdeményezzen tárgyalásokat e teher globális szintű megosztásáról. A nemzetközi politika minden fontosabb szereplőjének be kell fogadnia a migránsok egy részét egy világkvótarendszer részeként."
"Keresztény országból jövök, így szeretném hangsúlyozni, hogy a keresztény hozzáállás nem tűr meg semmilyen muzulmánellenes politikát. A muszlim hit, amelyet becsülünk és tisztelünk, nem felelős e népvándorlás alapvető okaiért. Mindannyiukat felhívom, hogy csatlakozzanak azokhoz az erőfeszítéseinkhez, amelyek célja a muzulmánellenes hangulat terjedésének megakadályozása."
"Végezetül visszautalnék a fenntartható fejlődési célokra, amelyeket a múlt héten fogadtunk el, mivel nem tudnám ennél jobban megfogalmazni: a migrációnak rendezettnek, biztonságosnak, szabályozottnak és felelősségteljesnek kell lennie"
signal2
signal2 2018. 06. 27. 17:34
Előzmény: #335  signal2
#336
Tündérmese
signal2
signal2 2018. 06. 27. 17:34
#335
1 eur = 328 Ft
signal2
signal2 2018. 06. 27. 17:29
Előzmény: #333  salve
#334
És ez hogy támasztja alá a Soros-tervet?ert ez volt az eredeti felvetés?
Egyébként olyat is linkeltem már, hogy bírálják Görögországot, sőt kötelezettségszegési eljárás is indult emiatt ellenük.
Érdekes, hogy Görögországnak felrovod azt, amire a mi esetünkben azt állítod, hogy nem volt időnk felkészülni. Pedig a tényállás ugyanaz: nem tartóztatták fel az embereket.
salve 2018. 06. 27. 17:24
Előzmény: #329  signal2
#333
mit tmámaszt alá a valóság? ne röhögtess már, ott volt a végén de akkor elismétlem:
pl. azt, hogy azo a baloldlai minsizterelnökök : a görög Ciprasz, az olasz  Renzi soha semmiféle, egyetlen kritikát sem kaptak Brüszeltől azért, mert
1. nem zárták le a tengeri határaikat , 2. beengedték a migránshullámot (úgy hogy a görögök még csak nem is regsiztráltak szinte senkit) és 3. hagyták területükön dolgozni a Ngo-s jogvédőket akik midne hasznos infoval elláthatták az útlevéllel "véletlenül" nem, de okostelefonokkal viszont sok esetben jól felszerelt migránsokat
de közben ment a duma arról hogy a "frontexet meg kell majd erősíteni, hotspotokat kelle majd létrehozni, küldenek tolmácsokat Görögországba, blablablabla, stb., ÉS közben a migrók vígan jöhettek be és vágtathattak át egészen Németországig
azt a demagógiát légyszi nem ismételd többet hogy Mo. meg átengedett 400 ezret - nagyon jól tudod hogy akarata ellenére engedte át őket Orbán, miután kelett neki pár hónap mire felépült végig a kerítés
abban is csúsztatsz hogy a 400 ezer igen nagy része azután robogott át rajtunk hogy  aszerb határon már állt a kerítés, erre a migrók átmentek a horvátokhoz, azok meg "nagyaon kedvesen" vonatokra tették őket és rázúdították a horvát-magyar határra, ahol még nem állt a kerítés!
befejezhetnéd végre ezt a manipulatív félretájékoztatást a 400 ezres átengedett tömegről!
salve 2018. 06. 27. 17:13
Előzmény: #317  Törölt felhasználó
#332
a tényekkel nehéz vitatkozni - erről tanúskodik ez a válaszod
signal2
signal2 2018. 06. 27. 17:00
Előzmény: #327  salve
#331
+ szerintem a komplett EU nem költött annyit migrációval kapcsolatos "tájékoztatásra", mint a magyar kormány. Ennek fényében érdekes kérdés, hogy ki csinálja a showt.
signal2
signal2 2018. 06. 27. 16:59
Előzmény: #327  salve
#330
"nem, vagy alig tezsnek vmit a hullám megfékezésére"
.
A hullám 2015-ben volt, ahol mi sem tettünk semmit 400.000 ember hazánkon történő áthaladása ellen. És még örülhetünk, hogy Ausztria és Németország nem küldte/ küldi vissza őket. Tudni illik 170 ezret regisztráltunk is belőlük.
signal2
signal2 2018. 06. 27. 16:56
Előzmény: #327  salve
#329
"tudjuk, te és még mások is tgadjátok a Soros terv létezését"Megint hazudsz! Szerintem nálam sokszor senki nem linkelte többször az eredeti írást. Pont azért linkeltem, hogy nyilvánvalóvá váljon, hogy mekkorákat hazudik annak tartalmáról a kormány...
.
"de a valóság és az EU-ban azóta taapsztalható történések , döntések mind azt támasztják elő azóta is" - pontosan mit támasztanak alá? Már nem jön 1 millió menekült, az EU nem fizet a tagállamoknak a fogadásért, akkor mit támaszt alá a valóság?
bigyula 2018. 06. 27. 16:40
Előzmény: #327  salve
#328

"megfeledkeztél a Soros tervről"
.
Mivel ilyen nincs, nem nehéz megfeledkezni róla. :)
salve 2018. 06. 27. 16:18
Előzmény: #325  signal2
#327
megfeledkeztél a Soros tervről
te is tudod, az a 2015 ös nagy migrációs hullámmal majdnem párhuzamosan fektette le az alapelvet, miszerint évi 1 millió főt szeretne behozni G Soros Európába, amihez anyagi segítséget is nyújtana szívesen hitelek formájában
no ez volt az a fordulópont amikortól a fidesz számára elfogadhatatlanná vált a sorosizmus új változata
tudjuk, te és még mások is tgadjátok a Soros terv létezését illetve abba kapaszkodtok hogy azt ő később hogy próbálta kozmetikázni/finomítani
de a valóság és az EU-ban azóta taapsztalható történések , döntések mind azt támasztják elő azóta is, hogy nem véletlenül tárgyalgat Junckerékkel zárt ajtók mögött, legalább 3-4 havonta Soros
és azt is leírtuk de főleg te mindig elengedted a füled mellett, hogy akármilyen irányelveket/policyket és akármiylen szépen megfogalmazhat az EU amik szerint áá, ő nem is akar tömeges bevándorlást (és Merkel sem), - ha a gyakorlatban nem valóssíthatóak meg, azaz: migrációügyben az EU 2015 óta egy kész átverés show-t tart folymatosan aminek az a lényege hogy te és mások is elhiszitek amiket nyilatkoznak/itt ott leírnak, de nem veszitek tudomásul hogy gyakorlati megvalóssítás hiányzik = nem, vagy alig tezsnek vmit a hullám megfékezésére. elég erre csak egyetlen példa: abaloldali görög miniszterelnök most is ott vogyorgptt hétvégén a minicsúcson, miközben szó szerint semmit nem tesz már 2015 óta a saját tengeri határainak megvédése érdekében! teheti, hiszen ezért kapott mentőcsomagokat a pénzügyi összeomlása idején!
signal2
signal2 2018. 06. 27. 15:56
Előzmény: #324  pampa
#326
Valóban, csakhogy pl. a mentést végző egyik dedikált szervezet, az SOS Mediteranee támogatóiról és finanszírozásáról nem találok semmit a neten. Vajon te pl. honnan tudod, hogy ki támogatja őket?
signal2
signal2 2018. 06. 27. 15:49
Előzmény: #323  salve
#325
"nem én vagy fidesz változtunk" - ennek pont ellent mond a 1698/2013. (X. 4.) Korm. határozattal elfogadott Migrációs Stratégia, amely Magyarországot vonzó célponttá kívánja tenni migránsok számára, a civil szervezetek hatékony bevonásával. 
.
Szerinted Soros pontosan miben változott 2015-ben? Az olyan civil szervezetek, amelyeket támogatott az OS, előtte is segítették a menekülteket és a migránsokat. Inkább neked és a fidesznek nem szúrt addig szemet. Csak mióta Orbán Viktor mondja, hogy szemet kell szúrnia.
pampa 2018. 06. 27. 15:46
Előzmény: #322  Törölt felhasználó
#324
A "mentést" végző hajókat üzemeltető civil szervezetetek támogatása belefér a "bejutásukat segítő" meghatározásba!
Már látom te is MIGRÁNST írsz!
.
Őket azonnal ki kell toloncolni! Hiszen ILLEGÁLISAN érkeztek!
salve 2018. 06. 27. 15:44
Előzmény: #315  Peterbond
#323
semmit semmivel nem kavartam, csak te vagy az akinek nem áll össze a fejében a kép de sebaj, segítek szívesen
nem úgy értettem mintha Orbán saját zsebből építtette volna fel Erbilben az iskolát, bocs akkor ezt félreérthető volt, ennyi
"Kéred hogy adakozzon de ha adakozik az csak a tudatlanok megtévesztése. Orbán és társai persze nem adakoznak ( magyar célre se ) de ők szentek." - szó ninncs róla hogy Orbánék szentek lennének, de azt te is tudod: ők legalább nem tetszelegnek az abban az imázsban (Orbánnak uyge nincs alapítványa a világ legalább 30 országában? amiken keresztül ösztöndíjakat ad, meg saját egytemes sincs, uyge, ahová ösztöndíjakat ad),
 Soros viszont kialakítani igyekszik saját magáról már évtizedek óta mint image : azt hogy ő az emberiség nagy jótevője - miközben sokan nem tudják, hogy szerta a világban jópát tucatnyi országból ő régen ki van tiltva a spekulációi és károkozásai miatt, nagyon beszédes hogy Brüsszelből viszont nincs, sőt, ott piros szőnyeggel foggadják mindig és zárt ajtók mögött tárgyal vele erndszeresen Juncker is meg Timmermans is, de ez sem téged sem főleg signal2-t nem zavarja..
"Ha Soros akkora nagy összeesküvő gazember ez miért nem tűnt fel se Orbánnak se neked egészen 2016-ig?"
vilgáosan leírtam itt már párszor de akkor te biztos nem voltál itt: a fidesz - ezt Németh zsolt pl. az Atv-nek is lenyilatkozta - nagyon is elismeri mindazt amit G Soros még a rendszerváltás hajnalán azért tett, hogy nálunk demokratikus átalakulás kezdődjön el. DE 2015 óta egy másik Sorossal van dolgunk, akinek az azóta leírt terveit, nyilatkozatai és kétszínű tárgyalásait Brüsszelben, már éles kritikával kelle illetnni, azaz: nem én vagy fidesz változtunk , hanem Soros változott és képvisel 3 éve egy oylan irányvonalat, ami a mi számunkra elfogadhatatlan. ennyi történt, semmi több. tudod ez kb. olyan mint Hadházy ákos akit sokáig nagyon kedveltek, mejd az utóbbi pár hónapban annyit változott negatív irányban, hogy sokan teljesen kiábrándultak belőle - ez történt Sorossal is, mert amit 2015 óta tesz az elfogadhatatlan
arról meg szó sincs h. én pl. migrációra terelném állandóan a szót - csak reagáltam egy olyan hozzászólásra, amiben azt már énelőttem vki szóvá tette
Törölt felhasználó 2018. 06. 27. 15:04
Előzmény: #321  pampa
#322
Nem a migránsok Európába jutását segítik, hanem az Európába jutott migránsokat segítik a beilleszkedésben. Hatalmas nagy különbség, nem véletlen, hogy az állami propaganda az előbbit hirdeti, kellett a leghülyébb választók szavazata.
pampa 2018. 06. 27. 13:45
Előzmény: #320  signal2
#321
Ha elfogadom Vazsmegyei érvelését, hogy ez egy szervezett migráció, akkor logikailag az jön ki, hogy az USA és Szaúd-Arábia szervezi. De akkor hol van Soros?"
.
Nem, a  logika szerint az okozók ezek az országok.
Azt nem tudjuk, hogy ki szervezi a migrációt csak azt, hogy azokat a civil szervezeteket akik segítik az illegális migránsok Európába jutását ki támogatja  anyagilag.
Így mindenki azt a következtetés vonja le amit akar....

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek