Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Adelchi
Adelchi 2024. 01. 04. 19:40
Előzmény: #4577  pengecske
#4580
Üdvözöljük a szocializmusban! Mint ötven éve, ha autót akartunk venni, trabantot kaptunk, örüljünk neki, ez van. Hát nem!
kfredd 2024. 01. 04. 19:40
Előzmény: #4546  mko05
#4579
Más a számlaszám és más a közleménybe írandó azonosító számod! Ma utaltam, gyorsan átment.
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 19:38
Előzmény: #4576  Adelchi
#4578
Ha kbc-s lennek erre tudnám a választ valószínű. Miért most? Miért nem korábban? Miért ezt a szar rendszert? Fogalmam sincs. Ha valaki azt hiszi én nem szívok vele, akkor nagyon téved. Én is ugyanezt a szart használom jelenleg (ami nem jelenti azt hogy nem fogok váltani ha ez így marad) Csak én az itt lévő fröcsögőkön jól szórakozom. A normálisan kérdezőnek ha tudok válaszolok ennyi, vagy közzéteszem azt amit némi kis keresgéléssel megtalálok a neten.
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 19:32
Előzmény: #4572  Tanckar
#4577
Mi a kérdés? Egyébként ez tényleg szar. Egyet értek! "Teszteljék máshol" ezek nem tesztelik hát ha még nem világos eléggé, ez ennyit tud ez a szar üzemel évek óta a cseheknél. Talán remélhető a jövőben kicsit reszelnek rajta, talán kicsit finomítják, de ez a szar ennyit tud ennél nem lesz jobb. És igen kurvára felháborító. Bárki tud jobbat/olcsóbban tegye közzé. Én is örülnék egy felhasználó barátabb jobb rendszernek, de tegnap ma jelenleg ez van.
Adelchi
Adelchi 2024. 01. 04. 19:30
Előzmény: #4570  pengecske
#4576
"Összegezve kész redszert kaptak a magyarok és használnak, igen most magyarítják és igen most reszelik össze valamilyen szinten"Ha így van, miért nem egy-két hónappal előbb kezdték a reszegetést? Kaptunk egy alig (szinte használhatatlan) valamire is használható vacakot.  Vennél úgy autót, hogy kifizetése és használatba vétele után kéne visszajárni a szalonba hetekig-hónapokig, hogy beállítgassák, hiányzó alkatrészeket rakjanak bele.
.
97raglop 2024. 01. 04. 19:25
Előzmény: #4573  pengecske
#4575
Nekem eddig nem volt még problémám az árjegyzővel. Ha kellett jelen volt :) 
szisti 2024. 01. 04. 19:23
Előzmény: #4569  csuloktata
#4574

 ejnye-ejnye :)  nem figyeltél! Ők nem kbc alkalmazottak, hanem ürgebőrbe varrt pátriások , ..bizony :)   :)                                   
(Bacsó Péter: A tanu..alapján)
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 19:22
Előzmény: #4571  97raglop
#4573
:) ez csak egy gondolathoz - válasz gondolat volt. :) mit keresek itt?
Tanckar 2024. 01. 04. 19:20
Előzmény: #4570  pengecske
#4572

Igen  VAN!
AMI SZAR AZ SZAR!
Teszteljék máshol, máskor ÉLESBEN!
FELHÁBORÍTÓ AZ EGÉSZ!
TÁDÁM!
97raglop 2024. 01. 04. 19:18
Előzmény: #4564  pengecske
#4571
Ez a hasznos befektetési tanács ingyenes volt? 
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 19:07
#4570
ha valaki azt hiszi hogy nem a Cseh pátria rendszerét használjuk annak itt a meglepetés ismét, nyisd meg ezt az oldalt: https://www.patria.cz/ felső menüsorban ott van a "webtrader" nyomjál rá, és tádám ott a kh értékpapír bejelentkezési felülete, cseh nyelven. És ha beírod a felhasználó neved és a kódodat akkor tádám bent is vagy a rendszerben. Összegezve kész redszert kaptak a magyarok és használnak, igen most magyarítják és igen most reszelik össze valamilyen szinten. Semmi köze ennek a magyar kbc-s alkalmazottaknak, még csak hozzá se piszkálhatnak semmihez se. Csak a csehek piszka piszka. Van még kérdés?
csuloktata 2024. 01. 04. 19:05
Előzmény: #4554  pengecske
#4569

Jól értem a felvásárlás (állomány átruházás inkább...) miatt ügyfélként kellett volna jelentkeznem, hogy milyen teendőim vannak?
Átveszik- e a kbc kereskedési rendszerét, ha nem akkor mi lesz helyette? Ezzel kapcsolatban kitől kaptam volna felvilágosítást, amikor láthatóan fogalma nincs a kbc alkalmazottaknak JANUÁRBAN SEM, hogy mi történik.
Decemberben Neked telefonon mindent elmondtak. Szórakozz mással.
Egyébként az miért van, ha visszavonok egy megbízást (mert ez az összetákolt cseh-belga trágya nem ismeri a módosítást), akkor ugyanazon a számlán ugyanazon értékapapírra nem enged új megbízást, mert nem létező készlet. Természetesen a készleten látható, s a visszavont megbízásnak is törölt a státusza.
Ez miért van? Miért nem adhatok a tulajdonomban lévő értékpapírra megbízás?
Zille 2024. 01. 04. 19:01
Előzmény: #4564  pengecske
#4568
Erényed a szerénységed!
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 19:00
Előzmény: #4563  szisti
#4567
Kattints csak erre a linkre: https://www.khertekpapir.hu/tarsasagunk/kapcsolat majd görgess le addig amíg a térkép alatt megjelenik az a rész hogy: vállalati adatok - na ott a kérdésedre a válasz hogy mindenki aki eddig KBC-s volt az Pátriás lett.
szisti 2024. 01. 04. 18:56
Előzmény: #4562  aytif1
#4566

a kapcsolattartómmal ma délután folytatott beszélgetés is hasonló volt. Azt nem mondhatom, hogy x-szeri hívás után nem hívott vissza, de érdemi válasz, előrelépés nem volt. Kiderült az is, hogy a töb és többször elküldött lánc e-maileimet sem nyitották meg. Így elég nehéz együttműködni.
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 18:53
Előzmény: #4560  Rincewind2
#4565
igaz összekevertem, valóban belga.
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 18:51
Előzmény: #4555  Zille
#4564
Jó, elárulom én miért vagyok itt. Itt találtam a legtöbb certis embert. Azt figyelem mikor kezdenek el áradni a posztok arról hogy eltűnt/elérhetetlen a certis árjegyző. Amikor ez megtörténik akkor kivétel nélkül mindig esik a számomra érdekelt részvény árfolyama. Várom figyelem a szakadást, és ekkor vásárolok. Amikor nagy az örömködés, emelkedik az árfolyam ekkor eladok. Kihasználom a sok certist és fórumozót mint a gályatartó hal, rajtatok utazom és élősködöm. (nem a pénz veszem el, csak az információt hasznosítom)
szisti 2024. 01. 04. 18:50
Előzmény: #4560  Rincewind2
#4563

továbbra is kérdés, hogy a magyar ügyfél kivel van JOGVISZONYban?
Ha a kh értékpapírral (ahogyan erre joggal lehet következtetni, a jelenleg csak részlegesen elérhető felületekből) akkor miért kell egy velem nem szerződéses jogviszonyban lévő vállalkozásnak utalnom?
a jogviszony a két jogi személy között köttetett.
aytif1 2024. 01. 04. 18:47
Előzmény: #4559  szisti
#4562
A telefonos ügyfélszolgálatnak fingja nincs hogy mi a jelentősége a részletes portfóliónak, vagy a mi a DT szabályzat. Khm! És ezt be is vallotta.
pengecske
pengecske 2024. 01. 04. 18:43
Előzmény: #4557  Ungabunga
#4561
Nem, én sem láttam a felületet január 02.-ig. Aki ismer pontosan tudja hogy gyűlölöm a változást, a hajam téptem és még most is tépem mert számomra testidegen az új felület. Ellenben nem vagyok egy kapkodó idegbeteg sem, ilyenkor hátra dőlök és várom a finomítást. Azt már megtanultam a kapkodás mindig nagyon sokba kerül. A részvények árfolyama ingadozik, nem ér kár azzal hogy pár napig csak figyelek. Ha nagy a gáz ott a tréderek telefonszáma felhívom és rögzítik a vételt és eladást szóval nincs pánik részemről. (A tréderek felveszik a telefont, mert az nem az ügyfélszolgálati telefon szám) Mit kellet volna tenni, decemberben megkeresni kérdezni, időpontot egyeztetni, bemenni szerződni, elvégezni az azonosítást, ennyire egyszerű. Az én pénzem az én érdekem én így látom. Aki meg ezzel a "certivel" küzd az miért nem a kibocsátónál erszténél játszik? Én biztos ott játszanék vele, ott verhetitek direcktben az asztalt amikor elérhetetlen az árjegyző.  

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek