Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Cashflow2024 ma, 05:23
Előzmény: #5543  herlas
#5553
A válasz egyszerű: NEM egy cég a K&H Bankkal! Gyakorlatilag semmi közük hozzá! (ezt a privát e-mailembe is kiemelték) Csak összemossák a reklámokban, hogy megbízhatóbbaknak tűnjenek a banki háttérrel... 
Cashflow2024 ma, 05:16
Előzmény: #5531  Glo67
#5552
Kedves Mindenki!
Sikeresen átküzdöttem a K&H-tól az Erstébe a normál és a TBSZ számlámat is... kb 10 munkanap alatt...
Konklúzió:
- szumma 50e Ft-om bánja (pedig csak 3db értékpapírom volt), de a hasznokból "fussa" rá, szerencsére... :)
- az ügyfélszolgálat a K&H-nál segítőkész volt, csak a hibákat nem tudták levetkőzni magukról (amatőr banda --> az egyik euro-s ETF-emet dollárosként küldték át, BRAVÓ) szóval még kell küzdenem kicsit, de nem adom fel!
- az ERSTE INVESTMENT rendszere nem új, de legalább stabilan működik...
- a lelki nyugalmam megóvása érdekében persze megszüntetek minden kapcsolatot a K&H-val...
Remélem nem lesz átalakulás az ERSTE-nél 2026-ig, mert akkor tényleg hiába menekülök egyik cégtől a másikig...
ronaldinyo
ronaldinyo szerda, 19:08
Előzmény: #5548  Zille
#5551
ez igy van sőt a régebbi verzioja még jobb volt,pláne az internetes része-az meg pláne-egy két katt és eladtam vettem-most meg még bejutni sem lehet sokszor -és nyomkodni kell a gombokat ezerrel mire veszek eladok
Zille szerda, 17:15
Előzmény: #5549  97raglop
#5550
Detto :(
97raglop szerda, 17:02
Előzmény: #5548  Zille
#5549
KBC alatt a webes felületet csak a havi kivonatok letöltésére használtam én is csak a mobilt. Most csak a webes felületet de munka közben kínszenvedés, nem mobilbarát sajnos.
Zille szerda, 17:00
Előzmény: #5547  97raglop
#5548
A KBC mobilapp egy nagyon jól átlátható, használható felület volt,bárhonnan tudtam vele kereskedni.A mostani egy kalap szart sem ér!
97raglop szerda, 16:55
Előzmény: #5546  Zille
#5547
Gyorsabban lehet(ne) vele kereskedni, mint a webes felületen de nem merek megbízást adni se a mobilon, mert még véletlenük se azt mutatja amit a webes felület.
Zille szerda, 16:52
Előzmény: #5544  Proletreál
#5546
Szerintem a  többség jobban örülne egy jól használható mobilapplikációnak!
97raglop szerda, 16:45
Előzmény: #5544  Proletreál
#5545
Nekem a webes felülettel csak annyi a problémám, hogy mobilon használhatatlan pedig jó lenne.A mobil alkalmazást meg inkább hagyjuk is, valótlan adatokat mutat folyamatosan, alkalmatlan mindenre nem értem, hogyan engedheti meg magának egy brókercég ezt. 
Proletreál szerda, 13:43
#5544
Kövezzetek meg, nekem jobban tetszik a mostani felület mint a KBC-s volt. Végre nem egy végtelenül lebutított vacak, ami enged némi testre-szabhatóságot is. Persze van még rajta mit csiszolni... Sajnos én már több kereskedési rendszert használtam, és tudom, hogy minden változás nagyon kellemetlen. Az első jobban használt rendszer megszokása után az összes váltás marha idegesítő volt. De én remélem, hogy a kor elvárásainak megfelelő lebutított felületeket meghagynák a mobil alkalmazásoknak amit én úgy sem fogok használni.
Ami viszont nem tetszik a digipass elhagyása! Már az indulás megmutatta milyen mikor egyszerre kell működnie a rendszer szervereinek, az internet szolgáltatómnak, és a mobil szolgáltatómnak, és ha csak az egyikkel baj van akkor szívás. Ha baj van a telefonnal, ellopják, tönkremegy, kikapcsolják innen is ki vagyok zárva. Engem már régóta csak a digipass tartott a KBC-nél.
herlas szerda, 12:49
Előzmény: #5534  khertekpapir
#5543
Régóta érthetetlen számomra, hogy a KH Bank-ból történő beutalás (átvezetés) miért nem díjmentes, így cégen belül.
Egyébként úgy látom május 1-től az új kondíciós lista szerint megszűnik a TBSZ számlák után felszámított 199Ft/hó összeg, kár hogy csak a Silver csomagtól felfelé és nem mindenkinek.
vaktyuk99
vaktyuk99 szerda, 09:01
Előzmény: #5541  tru64
#5542
igen, ettől a Prága-külsőn üzemeltetett suttyantó-muttyantó cég leányvállalatától sokat nem lehet várni. Azt meg lehet látni az álláshirdetéseiből, hogy (minőségi) állományhiánnyal küzd. Mindenki döntse el, probléma esetén lesz-e orvosolva a problémája. A pár százezres MNB-bírság meg nem igen motiváló számukra.
tru64
tru64 kedd, 21:23
Előzmény: #5539  Zöldbéla
#5541
Hát nekem Random megfelelő volt. Nem is fogja soha utolérni a sok inkompetens :(
Zöldbéla
Zöldbéla kedd, 21:01
#5540
Talán elvárható lenne, hogy Magyarországon a BÉT-en forgalmazott Erstés Certiket a magyar elnevezésükkel jelenítsék meg, és ne ugyanaz legyen a neve pl. az összes OTP long certinek!
Ha adott egy kereskedési felület, akkor ne egy idegen weboldalon kelljen dekódolni a neveket, és ISIN kódokat kelljen megtanuulgatni!
A webtrader és a mobil app is egyaránt,lampos, hanyag munka eredménye.
Zöldbéla
Zöldbéla kedd, 20:52
Előzmény: #5523  because
#5539
Sajnos az sem volt hibátlan!
tru64
tru64 kedd, 20:39
Előzmény: #5534  khertekpapir
#5538
Tisztelt KH Értékpapír!
Nagyon várjuk a fejlesztéseket, mert a jelenlegi felület kritikán aluli! A mobil app felépítése is túl van bonyolítva, valamint nagyon lassú. Az üzleti specifikációt író "szakértő" sem kereskedett még soha mobilon. PC-s felületen 25 évet mentünk vissza az időben. Mondjuk jó hír, hogy mobil app fronton csak 15 évet.
Én örülök mindennemű tájékoztatásnak, akár itt, akár hírlevél formájában. Köszönjük.
vaktyuk99
vaktyuk99 kedd, 19:23
#5537
Kritikán aluli ügyfélszolgálat. Az MNB-rendeletet sértő, 30 napos kötelező válaszidő megszegése. Teljesen alkalmatlanok egy igazolás kiállítására is. Leírják mit kéne csinálni korrektül, ezek alapján várom az igazolást és csend. Pedig nem kvantumfizikai egyenletet kellett megoldani, csak egy igazolást megküldeniük. Február óta várom. 
Innen -a K&H Értékpapírtól- sürgősen el kell húzni! Láthatóan inkompetens a -tisztelt- társaság az értékpapír kezeléséhez. A KBCvel is sok gond volt, de nem hittük volna, hogy van még lejebb. És már MNB-rendeleteket sem tartanak be, így is megéri nekik. Irány az IBKR!
Metwolf
Metwolf kedd, 18:19
Előzmény: #5534  khertekpapir
#5536
Köszönjük a válaszokat és várjuk a webtrader 2.0-t! Egyetlen kérésünk volna és szerintem ezt mindenki nevében mondhatom: ne legyenek olyanok mint az Erste, hogy csak ígérgetnek új felületet hanem belátható időtávon belül legyen is valóságalapja. Köszönjük a mindenség nevében!
Ui: Azt már le sem merem írni, hogy lehetne majd újra BUX határidő és TDT lehetőség is....más ötletem is volna mint "alap szolgáltatás" de hát amiket itt írtam végül is nincsenek is itt, hiszen mit is remélhet egy mezei kisbefektető itt a magyar brókercégkánaánban ugyebár!?
hellforceone kedd, 18:07
Előzmény: #5534  khertekpapir
#5535
en ertem, hogy most valahogy itt probalnak minket tajekoztatni, de nem lehetne ezt ugy megoldani, hogy kapunk egy hirlevelet amailünkre elküldve? Attol meg, hogy ügyfelek nem irkalnak maileket es esetleg ezt a forumot sem ismerik meg nem jelenti, hogy ne lennenek elegedetlenek es nem gondolkodnanak abban, hogy elhagyjak a KHertekpapirt... Raadasul szamunkra, itt a forumon is megnyugtatobb lenne hivatalos hirleveleket kapni. (egyebkent elarulom, hogy anno az egyik levelembe betettem a forum linkjet, csak akkor nem akartam itt irni, mert gondoltam egyesek lehet erzekenyen reagalnanak. Persze ez nem jelenti, hogy annak köszönhetöen lettek rank figyelmesek, de ha megis, hat akkor legalabb lathattak, hogy hany elegedetlen ügyfel volt itt) Kivancsi vagyok a tovabbi fejlemenyekre...
khertekpapir kedd, 16:37
Előzmény: #5532  Pribi1
#5534
Kedves Fórumozók!   
A hétvége folyamán rendszerstabilitási teszteket végeztünk, azzal a céllal, hogy a kereskedés felületeink gyorsaságát és megbízhatóságát tovább növeljük, azaz a leállásnak nem volt köze a webtrader 2.0 fejlesztésekhez.
A megbízások módosítása kapcsán: Ez a funkció a prioritási listánkon előkelő helyen szerepel. A terveink szerint még az új kereskedési rendszer bevezetése előtt elérhetővé tudjuk tenni.   
Korábban többen is kérdeztétek, hogy miért nem elérhető a rendszeres befektetés TBSZ számlán. Örömmel tájékoztatunk titeket, hogy ez a funkció elkészült és a következő webtrader verzióban aktiválni fogjuk.
Ezt követően gyűjtőévi TBSZ számlákra is tudtok, akár kis megtakarításokat is kedvező díjon (minimum díj-mentesen) ETF-be elhelyezni. Az új funkció aktiválásáról weboldalunkon fogunk részleteket közölni: https://www.khertekpapir.hu/szolgaltatasok/befektetesi-szolgaltatasok/rendszeres-befektetesek  
üdvözlettel:
K&H Értékpapír
Zöldbéla
Zöldbéla péntek, 11:59
#5533
Sziasztok!
Tényleg nem engedi a short-ot (OTP) a K&H, vagy csak én vagyok figyelmetlen?
Pribi1
Pribi1 péntek, 07:42
#5532
Ma reggel 7:00 órai hír lehet:
"Kedves Ügyfeleink! 2024.04.13-án (szombaton) 07:00-17:00 között a WebTrader alkalmazás, a Patria mobilalkalmazás és az Indigo alkalmazás technikai okok miatt nem lesz elérhető."
Lehet, hogy végre átmegyünk a webtrader 2.0-be?
Glo67 2024. 04. 10. 17:57
Előzmény: #5509  fokukac
#5531
én is pont így tetem, hogy Randomból Erste lett. Erstéről annyi rosszat hallottam és olvastam, nem volt kérdés hogy Kbc-be áthoztam mindent (mert ott is voltam eredtileg).
mi van??? hogy 3500 havonta a semmiért? (én is keveset kereskedek)
év végén még nekem azt mondták telefonon, hogy havi párszázas számlavezetési díjak voltak számlánként..
hiába, azt csinál az emberekkel a pénzügyi diktatúra , amit csak akar...
rocky-
rocky- 2024. 04. 10. 16:55
#5530

Tudja valaki, hogy a BÉT/BÉTA piacon kereskedhető ETF-ek miért nem elérhetőek a K&H értékpapírszámlán? Van erre valami mód, hogy ezt a termékpalettát elérhetővé tegye a K&H.
mazda626 2024. 04. 10. 09:35
Előzmény: #5526  khertekpapir
#5529
Bár a hozzászólás tartalmával nem vagyok maradéktalanul elégedett, de azt örömmel konstatálom, hogy figyelemmel kísérik a topikot, eddig ezt nem tapasztaltam. Úgy gondolom ez pozitív hatással is lehet a felhasználok hangulatára, a szolgáltatás megítélésére. Remélem ez rendszeres lesz.
aytif1 2024. 04. 09. 21:15
Előzmény: #5526  khertekpapir
#5528
Köszönjük az emeltdíjas kísérletezést! "Törekszik" - woow!! Ez itt nem túl jó szó
Metwolf
Metwolf 2024. 04. 09. 17:58
Előzmény: #5526  khertekpapir
#5527
Reméljük a megbízás módosításának lehetőségén is dolgoznak legalább az új kereskedési rendszerben ha előbb nem is! Apropó, az mikor várható?
khertekpapir 2024. 04. 09. 17:53
Előzmény: #5514  TommTrader
#5526
Kedves Fórumozók!   
Az aktuális díjcsomag nyomon követesével kapcsolatban azt javasoljuk, hogy használjátok a mobiltrader alkalmazást, ahol real-time követhető a forgalmatok és az aktuális díjcsomag. Az új webes kereskedési rendszerünk fejlesztési tervei között különben szerepel ez a funkció is.
A megbízások törlése kapcsán azt kell tudnotok, hogy a K&H Értékpapír törekszik a megbízások transzparens megjelenítésére, ennek értelmében a megbízások állapota a kereskedési felületen megegyezik a tőzsdeivel.
Ha tőzsdei nyitvatartási időn kívül nyújtasz be visszavonási megbízást, azt a tőzsde a nyitáskor teljesíti. Új megbízást ezt követően tudsz benyújtani.   
üdvözlettel:
K&H Értékpapír
szolek 2024. 04. 05. 20:33
Előzmény: #5524  Commodore64
#5525
szerintem ott nem tudod, csak az app-ban. Itt sincs leirva: https://www.khertekpapir.hu/ugyfeltamogatas/tudastar/Milyen-kedvezmenyekre-jogositanak-az-egyes-dijcsomagok viszont az új platformról felrakott képeken már látszik: https://www.khertekpapir.hu/szolgaltatasok/kereskedesi-rendszereink/webtrader2-fejlesztes-alatt szóval gondolom meglesz 
Commodore64
Commodore64 2024. 04. 05. 12:51
#5524
Sziasztok, 
a webes felületen hol lehet látni, hogy melyik számlacsomagban vagyok? 
because 2024. 04. 04. 19:13
Előzmény: #5509  fokukac
#5523
Megvehették volna inkább a random capital egyszerű és nagyszerű kereskedési rendszerét, s nem kéne ennyit küszködnie a k and h értékpapírnak... sem..
.
peggy01 2024. 04. 04. 17:32
Előzmény: #5519  fokukac
#5522
2015-ben már biztos, hogy volt, van egy régi díjjegyzékem. Benne volt a számlavezetésben,  nem nevezték külön állománydíjnak: 0,01%, min. 99 Ft, max. 2500 Ft.  Havi 50 mill forgalomnál nem számolták fel, te biztos ezért nem találkoztál vele.
97raglop 2024. 04. 04. 12:42
#5521
Mobil alkalmazás eléggé oda van. Másnál is döglődik vagy csak nekem ?
hellforceone 2024. 04. 03. 16:05
Előzmény: #5519  fokukac
#5520
hat, ez erdekes, mert nekem meg volt...
fokukac 2024. 04. 03. 14:42
Előzmény: #5518  hellforceone
#5519
2009 és 2017 között voltam az equitas-nál, akkor még csak a sima havidíj volt, de az is talán csak 2012-től?
állományi díjról nem is hallottam pár évvel ezelőttig.
.
aztán 2022-ben nyitottam újra, és transzferáltam mindent, amikor az ERste bekebelezte a randomot, és nekem nem volt havi díj és állományi díj - eddig.
hellforceone 2024. 03. 29. 12:00
Előzmény: #5509  fokukac
#5518
Számlavezetési díj volt a KBC-nél is. Már nem emlékszem pontosan a százalékra - talán portfólió 0,125%-a?? -, de a maximum 5k fosrint volt. Tehát, ha 500 millió volt a számlán, akkor is 5knál megállt. Ezt azért tudom, mert nekem annyi volt. Mármint nem 500 millió, hanem 5k 😂😂😂😂😂
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2024. 03. 28. 21:46
Előzmény: #5514  TommTrader
#5517
Igen, mást mutat gépen, mást telefonon appban. Rakás szar az egész 
aytif1 2024. 03. 28. 20:31
Előzmény: #5515  aytif1
#5516
nekem olyan volt ma hogy jött az sms, hogy eladtam, de a webbrokeren nem látszott a laptopon. Ki és bejelentkezés után már láttam az eladást, ami elég gáz, de legalább helyreállt. Van hogy esik a paper 10mp alatt 2%-ot és visszaugrik. Ezt ki bejelentkezéses szarságok miatt, lehet hogy pont nem tudod lekereskedni.
aytif1 2024. 03. 28. 19:07
Előzmény: #5514  TommTrader
#5515
log out, log in. Talán.
TommTrader 2024. 03. 28. 18:23
#5514
Sziasztok,
Találkoztatok már olyannal, hogy egy törlésre ítélt teljesítettlen megbízás beragadt "Törlés" állapotba és nem került "Törölt"-be? Már közel 1 órája abban van, és így nem férek a pénzemhez, mivel ez a rész a zárolt szekcióban van.
Lou70 2024. 03. 28. 17:58
Előzmény: #5511  khertekpapir
#5513
Örömmel közlik, hogy a totális elb@szás után még béta teszternek is tekintik az ügyfelet? Ez a pénzünkről szól, emberek, és a pénzünkre megy, mi folyik itt?
aytif1 2024. 03. 28. 15:47
Előzmény: #5511  khertekpapir
#5512
Ezt a "megnyugtató" levelet remélhetőleg megkapja az összes többi ügyfél is. Mi vagyunk az 5%.
Először elindítják az üzletet az összes hibájával, aztán fejlesztenek? Jól át lett ez gondolva? Azóta Önök helyett sok ügyfél átgondolta.
khertekpapir 2024. 03. 28. 14:47
#5511
Kedves Ügyfeleink! Kedves Fórumozók!   
Nagyon sajnáljuk, hogy az átalakulásunk következtében fennakadásokat tapasztalhattatok.
Folyamatosan dolgozunk azon, hogy minél több funkció zökkenőmentesen elérhetővé váljon a K&H Értékpapír kereskedési felületein, mind a webtrader-en, mind a K&H mobiltrader-en.   Ennek eredményeként
  • piaci áras eladási megbízás március 26-al elérhetővé vált,
  és a következő új funkciók bevezetésén már dolgozunk:
  • részletes portfolió kimutatás az állományokban lévő értékpapírokról, számlánként bemutatva a különböző bekerülési árakat és nem csak az átlagárat
  • rendszeres (havi) befektetések TBSZ számlán
 Tisztában vagyunk vele, hogy egy befektetésenként kimutatott részletes eredménykimutatás nagyon hasznos támogatást nyújt a jó befektetési döntések meghozatalában, ezért a fenti három funkció bevezetése után, ezzel a fejlesztéssel folytatjuk.
Amint ezek élesednek, természetesen tájékoztatunk Benneteket, addig is nagyon köszönjük türelmeteket és megértéseteket!   
Amennyiben további fennakadást tapasztaltok, illetve javítási, fejlesztési javaslatotok van, kérjük, jelezzétek a webtraderben elhelyezett „visszajelzést küldök” gombon keresztül. Előre is nagyon köszönjük!  
 Az általatok jelzett javaslatokat megvizsgáljuk, s a fejlesztésekkel az erőforrásaink adta lehetőségek szerint haladunk.   
További információkat honlapunkon, illetve (feliratkozás esetén) hírleveleinkben találhattok.   
Mégegyszer megköszönve türelmeteket és együttműködéseteket,   
üdvözlettel:
K&H Értékpapír
jvgb
jvgb 2024. 03. 28. 14:18
Előzmény: #5509  fokukac
#5510

Azt hiszem itt senki nem boldog!
Én sem.
fokukac 2024. 03. 28. 14:03
Előzmény: #5492  Cashflow2024
#5509
köszi az infókat.
amúgy én a beva és a név miatt nem aggódnék, azzal nincs baj, eddig is, a KBC alatt is a belga biztosítás volt mögötte, nem a magyar.
Engem a szolgáltatás minősége és ára zavar.
alapból full béna az egész felület. (ráklikkelek a kedvencekre és nem hozza be a könyvet? csak akkor, ha a bét fülön megkeresem, és ott klikkelek rá?)
.
Az alap késleletett ár-szolgáltatás valami 20 perc, még az ingyenes stooq.com-on is hamarabb látom (ott csak 15 perc a késleletetés)
.
Az ára. eddig nem volt havidíj se és tartási díj se.
van ~25 milliónyi részvényem, alapvetően buy and hold voltam eddig, néha egy minimális kereskedéssel...
Na, mostantól, ha nem csinálok semmit, az is havi ~3500 Ft. Ez azért kicsit frusztrál.
Amikor meg kereskednék, akkor mit csinálnék? mondjuk, vennék vagy eladnék egy kis bux hatit, de nincs...
-----
az frusztrál nagyon, hogy a randomnál voltam, megvette az erste, elcseszte az egészet. oké. volt akció, át-transzferáltam a KBC-be, szép volt, jó volt, fasza minden, erre kitalálják, hogy átizélik az egészet a cseheknek.
nem vagyok boldog.
jvgb
jvgb 2024. 03. 28. 13:06
Előzmény: #5498  szolek
#5508

Megnéztem újra a weblapost és az app-ost is.
Most már működik mindkettő!
Náluk lehetett a probléma, mert eddig sem a weblapos sem az app-os nem működött.
Köszönöm!
hellforceone 2024. 03. 28. 10:43
Előzmény: #5506  szolek
#5507
nekem elötte valoban jelezte, hogy ennyi es annyi forgalmam volt es meg ennyi es annyi kell a platinumhoz. szoval szerintem nem csak szimulacio volt, DE az igaz, amennyiben valaki nem is erte el a küszöböt, akkor is megkapta a platinat. mondjuk meg a platina is draga szerintem, de mindegy :D :D persze attol függ, ki mennyit ad-vesz es mennyire sikeresen teszi azt. de persze azert a kereskedesi költseg igen tetemesre nöhet meg abban az esetben is, ha valaki jol csinalja a dolgot. ezert is akarom kiprobalni az IB-t, mert ott a dijak nagyon alacsonyak es azert nem mindegy, hogy eves szinten töb szazezer a zsebemben marad e vagy sem.
szolek 2024. 03. 28. 09:48
Előzmény: #5505  Commodore64
#5506
 én úgy látom, hogy elég egyszerű a képlet: első három hónapban mindenki Platinum csomagot kapott utána pedig bedob a forgalom alapján a megfelelő csomagba: https://www.khertekpapir.hu/dijjegyzek
nem vagyok fejlesztő, de szerintem az első három hónapra szimulálva van a magas forgalom, ezért tölti ki a teljes csíkot a forgalom az app-ban és ezért szerepel az a pontatlan szöveg. Április elején kiderül :) 
Commodore64
Commodore64 2024. 03. 28. 09:40
Előzmény: #5502  hellforceone
#5505
Hát épp azért érdekes, mert 0 forgalom volt a számlán.
atikasz 2024. 03. 28. 09:36
Előzmény: #5503  atikasz
#5504
de egyszerű,jövő héten úgy is kiderül.
atikasz 2024. 03. 28. 09:36
Előzmény: #5500  Commodore64
#5503

közben meg küldték ezt a mail.
Tisztelt Ügyfelünk! 
Tájékoztatni szeretnénk, hogy 2024. áprilistól minden online díjcsomagú ügyfelünk az előző 3 havi forgalma alapján lesz díjcsomagjaink egyikébe besorolva.Ez az Ön számlavezetési díját és aktivált real-time szolgáltatását is érintheti.
Az állomány-átruházás után minden átvett, online díjcsomagú ügyfelünknek rögzítettük a kedvezményes platinum díjcsomagunkat, amely 2024 március végén lejár, így innentől a forgalma alapján változhatnak a megszokott díjai. További információkat a weboldalunkon és Kondíciós listánkban olvashat.
hellforceone 2024. 03. 28. 09:22
Előzmény: #5500  Commodore64
#5502
ez nalam is igy van. ha jol emlekszem volt valami olyasmi, hogy 3 honapig megadjak alapbol, szoval lehet, hogy egyszerüen megkapjuk meg aprilisra is, ha elözöleg jo forgalmad volt.
hellforceone 2024. 03. 28. 09:21
Előzmény: #5498  szolek
#5501
TOP info, köszönet erte. en az appal es a QR koddal nem probaltam még
Commodore64
Commodore64 2024. 03. 28. 09:20
#5500
Sziasztok, 
az alkalmazásban látni, hogy platinum csomagban vagyok. Régebben ott volt alatta, hogy 6milliós forgalmat 03.31-ig kell generálni hogy a következő hónapban is platinum legyek. 
Most meg azt írja, hogy a "forgalom alapján a platinum díjcsomag a következő hónapra biztosítva van", dehát nem is volt forgalom a számlán.
Ez most mi?
hellforceone 2024. 03. 28. 09:20
#5499
megkertem egy cseh kollegamat, hogy nezzen mar kicsit utana a cegnek, de ö is azt mondta, hogy megnyugodhatok. ettöl független egy reszt at fogok tenni IB-hez, aztan hosszabb tavon meglatjuk hogyan tovabb.
szolek 2024. 03. 28. 09:05
Előzmény: #5490  jvgb
#5498
Hmm - nálam működik.
Az ESZLA app-al nyitottam meg és a februári kivonatot - az a trükk, hogy a QR kódot kell leolvasni, mert ellenkező esetben nem tudod megkülönböztetni az "o" "0" "l" "I" karatereket. 
hellforceone 2024. 03. 28. 07:27
#5497
hellforceone 2024. 03. 28. 07:25
#5496
egyebkent ez all a mailjeikben is
Member of the KBC Groupes ha megnezi valaki, akkor ez van a neten is https://insti.patria.cz/en/skupina
tehat oriasi hazugsag nincs mögötte szerintem es szelhamosoknak semmikeppen sem neveznem öket, de az biztos, hogy a kommunikacio az borzaszto szanalmasan van elöadva. Sokkal jobban kellett volna tajekoztatni az ügyfeleket. Szerintem megerte volna nekik csinalni egy 10-15 perces vidot, ahol reszletesen elmagyaraznak mindent a valtozasokrol, a miertekröl, hogy ki kivel van stb stb. hiszen az valoban bizalmat ebresztett volna. De ez a szinte "ad-hoc" atalakulas, a total nyomorek kommunikacio, az atlathatatlan viszonyok, mind ahhoz vezetnek, hogy szerintem idöközben több milliardos vagyon vandorolhatott el tölük es meg csak 3 honap telt el az atallas ota.... ennyi idö alatt iilyen ügyfelbizalom vesztesre nem is tudom, hogy hol, mikor volt pelda - hacsak nem csödbe ment cegekröl beszelünk, ahol egyik naprol a masikra derült ki valami es huss, vege is volt a storynak.
Josti 2024. 03. 28. 06:59
Előzmény: #5492  Cashflow2024
#5495
K&h-hoz valóban nincs közük:) a k&h-nak van köze a kbc csoporthoz.
hellforceone 2024. 03. 28. 06:53
Előzmény: #5492  Cashflow2024
#5494
Na, erre kíváncsi vagyok, írd majd le kérlek a tapasztalatod. Amúgy biztos, hogy rengeteg ügyfél hagyta már el őket és ez a K&H háttér oda hazudása nekem is nagyon gyanús, de ahogy írtam, a Patria weboldalan leírtak alapján és mivel a Patria állítólag még a BÉT-en is jegyzett - ennek nem néztem utána pontosan -, ezért nem hiszem, hogy szélhámosok. Az okokat egyszer talán majd megtudjuk vagy megértjük. Mindenesetre én is írtam nekik, hogy írják le, mi a pénz és értékpapírtranszfer pontos menete. A pénzt lehetséges amúgy átvezetni közvetlen a másik bróker számlájára is vagy először ki kell utalni egy magyar fosrint számlára és onnan beutalni a brókerhez?? Szeretném inkább dollárban és eurban kiutalni, mint fosrintban. A fosrinttól félek, mint a tűztől, a megtakarításaim 1%-a fosrintos. 
hellforceone 2024. 03. 28. 06:53
Előzmény: #5492  Cashflow2024
#5493
Na, erre kíváncsi vagyok, írd majd le kérlek a tapasztalatod. Amúgy biztos, hogy rengeteg ügyfél hagyta már el őket és ez a K&H háttér oda hazudása nekem is nagyon gyanús, de ahogy írtam, a Patria weboldalan leírtak alapján és mivel a Patria állítólag még a BÉT-en is jegyzett - ennek nem néztem utána pontosan -, ezért nem hiszem, hogy szélhámosok. Az okokat egyszer talán majd megtudjuk vagy megértjük. Mindenesetre én is írtam nekik, hogy írják le, mi a pénz és értékpapírtranszfer pontos menete. A pénzt lehetséges amúgy átvezetni közvetlen a másik bróker számlájára is vagy először ki kell utalni egy magyar fosrint számlára és onnan beutalni a brókerhez?? Szeretném inkább dollárban és eurban kiutalni, mint fosrintban. A fosrinttól félek, mint a tűztől, a megtakarításaim 1%-a fosrintos. 
Cashflow2024 2024. 03. 28. 05:46
Előzmény: #5491  fokukac
#5492
Én mobilon hívtam az ügyfélszolgálatot és elvileg egy kitöltött formanyomtatvány beküldésével el lehet indítani a transzfert. 
De én személyesen intézem inkább. Látni akarom a fejeket, miután a véleményemet elmondtam nekik. Persze számlamegszüntetés is párosul a művelethez a transzfer után, nyilván...
Soha többet K&H... Egyik sem... Az e-mailben azt írták, hogy semmi közük a K&H Bankhoz. Persze a reklámokban összemossák az infókat, és úgy néz ki messziről mintha a K&H Bank állna mögötte. De ez csak marketing trükk. Ezért nincs mögöttük a 100e euros BEVA biztosítás sem. 
Mire kikerülök ebből a szánalmas "rendszerből" jobban fogom már látni, miről is szólt ez a KBC equitas --> K&H értékpapír átalakulás/fúzió/ügyfél átb@szós "katyvasz"... Valakiknek nagyon megérte, hogy egy viszonylag jól működő rendszert gyakorlatilag hazavágtak és az ügyfélbázist erővel felszámolták... vagy csak szimplán debilek. 
fokukac 2024. 03. 27. 14:57
Előzmény: #5488  Cashflow2024
#5491
hello. nem tbsz-em vannak, csak síma részvényeim. 
sajnos ez a mulatság , hogy részvényeket birtoklok, olyan havi ~5 ezer forintomba fog kerülni hamarosan, így inkább lelépnék innen.
.
Nem tudjátok, hogy lehet elindítani a transzfert? Ehhez személyesen be kell menni mindenképpen? 
köszi
jvgb
jvgb 2024. 03. 27. 08:48
Előzmény: #5489  Cashflow2024
#5490

Nagyon remélem hogy csak egy elnyomott karakterről van szó, mert most már nagyon ideges kezdek lenni!
Cashflow2024 2024. 03. 27. 06:08
Előzmény: #5470  hellforceone
#5489
"A BEVA abban az esetben fizet kártalanítást a befektető részére, ha a befektetési szolgáltató ellen a bíróság felszámolást rendel el és az érintett szolgáltatónál elhelyezett ügyfélvagyon hiányzik."
Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy akkor fizet, ha ellopták az ügyfelek pénzét/értékpapírjait és persze ki is derül. Lásd BudaCash brókerház esete. Ott teljesen kamu rendszer működött (mint utólag kiderült). Azt hitted veszel/eladsz (jellemzően BC brókereken keresztül), pedig csak a rendszerbe bepumpált pénzeket vonták ki a főnökök és költötték el.Konkrétan egyik ismerősöm is érintett az ügyben. Még a mai napig tartanak a perek, persze a lóvé sehol sincs már... A BEVA akkor fizet, ha vége van az eljárásnak. De persze a mai napig nincs lezárva...
A dolog pikantériája, hogy az első felszámoló céget is felszámolták pár éven belül! Értitek! Akinek elő kellett volna keríteni a lóvét, azt is felszámolták! Ez már tisztán magyaros megoldás. Csak az számít, hogy a "nagyok" jól keressenek, az ügyfelek pénze sosem számít.
"A felszámolás alatt álló befektetési szolgáltatónál meglévő (tehát nem hiányzó) ügyfélvagyont (értékpapírok és pénz) a felszámoló adja ki az ügyfélnek, a felszámoló által meghatározott módon és időben." Na itt a "Magyar csavar"... 
Persze nem akarok riogatni senkit sem. Lehet hogy csak egy debil K&H-s rosszul ébredt valamelyik reggel, pár hónapja és elnyomott egy karaktert a webtraderben, programozás közben. És minden helyreáll pár héten belül...
Cashflow2024 2024. 03. 26. 16:02
Előzmény: #5487  hellforceone
#5488
Igazad van, szánalmas amatőrök... Csak éppen a pénzünkkel szórakoznak, a befektetési döntéseinket nehezítik, és ezzel kárt okoznak indirekt módon. Én elindítottam a TBSZ transzfert.. 
hellforceone 2024. 03. 26. 01:30
#5487
Engem az idegesít, de mocskosul, hogy ezeket az állítólagos fejlesztéseket, ezeket lehetne igazi profi módon is kommunikálni, még akkor is, ha a váltás maga eléggé amatőrre is sikerült. Ugyanis pont látva a rengeteg és a valószínűleg gyakran ismétlődő kérdést, kiadhatnának egy havonta frissülő hirlevelet, amiben egyszerűen közölnék, hogy tisztelt ügyfeleink, a nagy érdeklődésre való tekintettel az alábbi témákban a következő tájékoztatást és HATÁRIDŐKET adjuk tudtukra. Az ilyen-olyan fejlesztés zajlik, várható elkészülte április 40, az amolyan téma és igény felülvizsgálat alatt, várható információ május 50 és az ég tudja még mi. Ezzel szemben ezek olyan mértékű amatőr kommunikációval rendelkeznek, hogy először hagyják elmenni az ügyfelek felét, majd a másik, még megmaradó 50%-nak meg majd arra való hivatkozással, hogy jelentősen csökkent az ügyfélállomány, így a megnövekedtek költségeik miatt árat kell emelni - mikor már amúgy is drága! Arról nem is beszélve, hogy mennyire időt és erőforrást rabló számukra is a jelenlegi kommunikációs színvonal... komolyan, szánalmasan amatőrök...
peggy01 2024. 03. 25. 23:41
Előzmény: #5485  fhbl
#5486
Pár hete rákérdeztem erre, azt mondták, hogy lesz ny/v kimutatás is.
fhbl 2024. 03. 25. 23:25
Előzmény: #5484  aytif1
#5485
A NYERESÉG - VESZTESÉGet is jó volna látni!
aytif1 2024. 03. 25. 22:40
Előzmény: #5483  Metwolf
#5484
Ha jól sikerült, majd rátok írok :)
Metwolf
Metwolf 2024. 03. 25. 22:08
Előzmény: #5482  aytif1
#5483
Reméljük a többieknek is elérhetővé teszik... :-)
aytif1 2024. 03. 25. 21:38
#5482
Némi hír a fejlesztésről:
"A részletes portfoliókimutatáson már dolgozunk, arra számítunk, hogy legkésőbb április végéig egyéb fejlesztésekkel együtt elérhetővé tudjuk tenni Önnek."
Addig megyünk amatőr üzemmódban?
valcsi62 2024. 03. 25. 19:12
Előzmény: #5480  97raglop
#5481
Ott van a "Patria Finance Magyarországi Fióktelepe" is a listán.
97raglop 2024. 03. 25. 15:37
Előzmény: #5479  hellforceone
#5480
Mobilon próbáltam ott még a  KBC Equitas választható csak ki. 
hellforceone 2024. 03. 25. 14:47
Előzmény: #5478  hellforceone
#5479

meglepöen gyors valasz jött - hogy mennyire megnyugtato, azt döntse el mindenki maga.
A lenyeg, az MNB oldalon tapasztalt problema kivizsgalas alatt van... kivancsi vagyok, mikor jön - vagy jön e majd egyaltalan olyan info -, hogy az MNB oldal müködik, a szamlak ellenörizhetöek. Szerintem nekik kellene automatikusan küldeniük egy valaszt, amit a problema megoldasra került, bar en valahogy nem bizom mar ebben.
hellforceone 2024. 03. 25. 12:43
Előzmény: #5475  jvgb
#5478
küldtem mailt az ÈSZLA weboldalon talalhato mail cimre. Probaltam hivni a megadott telefonszamot is, de sajnos semmi, meg csak kis sem csörög. A mail cim ugyan csak technikai problemak jelentesere hivatott, de egyreszt, lehet, hogy valoban technikai hiba, masreszt kertem öket, ha megsem az lenne, akkor adjanak kontaktot valamilyen ügyfelszolgalathoz, panaszirodahoz vagy akarmihez.
valcsi62 2024. 03. 25. 12:40
#5477
Nekem sem működik! A kbc-nél működött.
hellforceone 2024. 03. 25. 12:31
Előzmény: #5473  jvgb
#5476
Ha KBC idejeben sem müködött, akkor lehetseges, hogy az MNB rendszer maga szar. ha müködött, akkor valami bibi van es akkor sürgösen irany az MNB es a rendörseg.... irtam nekik, gyors valaszt kertem - bar nem szamitok arra. ha netan nem jön a heten semmi, akkor penteken kapnak még egy emlekeztetöt, abban mar hivatkozassal a hatosag bevonasara es nem csak fenyegetözes lesz...
jvgb
jvgb 2024. 03. 25. 12:30
Előzmény: #5474  hellforceone
#5475

A KBC-nél működött.
Én időnként ellenőriztem.
hellforceone 2024. 03. 25. 12:22
Előzmény: #5473  jvgb
#5474
köszönöm, megtalaltam, nem müködik nekem sem. Ezt probalta amugy valaki anno a KBC idejen? akkor müködött?
jvgb
jvgb 2024. 03. 25. 11:38
Előzmény: #5470  hellforceone
#5473

Az email címedre érkezett a februári számlakivonat és egyenlegközlő.
Abban minden le van írva, hogyan tudod ellenőrizni a portfóliódat az mnb oldalán.
Csak az a baj, hogy még nem jelentkezett senki akinek működne a dolog.
papafilip 2024. 03. 25. 08:53
Előzmény: #5471  hellforceone
#5472
Alapvetően eddig én is mindent meg tudtam benne csinálni amit akartam. Csak kényelmetlenebb és körülményesebb mint amilyen a KBC volt.
Amiben sokkal kevesebbet tud az a mindenféle magam kedvére szabott kimutatások gyártása, hogy adott részvénnyel vagy részvényekkel, bizonyos időtartamok alatt, mit sikerült elérni.
Illetve nincs szépen tételesen mindegyik részvényről meg milyen pakkokat, milyen áron vettem, de ez olyasmi ami nélkül még használható marad, csak kevésbé jó.
Illetve van olyan ETF-em amit nem tudok eladni a felületen, hanem ahhoz fel kell őket hívnom ami nálam ultra kényelmetlen, még szerencse, hogy azt hosszabb távon terveztem tartani.
Valóban így már drágácska én emiatt nyitottam egy Lightyear-es számlát is némi játszós pénzzel, azért ahhoz képest is jobban tetszett a KBC meg többet is tudott, de kétségtelenül nagyon olcsó cserébe.
hellforceone 2024. 03. 25. 08:12
Előzmény: #5470  hellforceone
#5471

ami nekem rohadtul nem tetszik, hogy nem kommunikalnak az ügyfellel. jeleztem problemakat, a fülük botjat nem mozditjak. a webtraderben nem latok igazan fejlödest es ezen az sem segit, hogy alapjaban veve müködik, ahogy irtam is. a masik problema, hogy draga es mar a KBC-nel is az volt a szolgaltatas, de azert elneztem nekik, mert összessegeben a felület OK volt, kivonatok minden elerhetö gyorsan, ügyfelszolgalat reagalt es a felületet is fejlesztegették tovabb. na ezek a dolgok most sajnos nem ervenyesek tovabb, igy pedig mar valoban nagyon draga a szolgaltatas.
hellforceone 2024. 03. 25. 07:27
Előzmény: #5463  jvgb
#5470

mely pont alatt talalhatoak az azonosito datok, melyek az MNB lekerdezeshez szüksegesek?
Nekem amugy a rendszer igazabol kifogastalanul müködik. mind a webtrader, mind az app. Megneztem amugy ennek a cseh cegnek a weblapjat is, ha jol emlekszem lassan 30 eves multra tekint vissza es több milliardot kezel, szoval azert nem gondolnam, hogy lelepnek a penzzel.
Ugyanakkor felmerült bennem egy kerdes. ha jol emlekszem, akkor a KH ertekpapir is 100.000 EUR-ig van BEFA altal biztositva, de az ertekpapirokra csak 20k. A kerdesem az, hogy az ertekpapiprokra egyaltalan minek is kell legyek biztositva?? Hiszen a reszvenyek az en tulajdonomat kepezik, az MNB-nel is vezetett tulajdon, dematearizalt reszvenyekröl van szo, szoval minden digitalis. Mire is vonatkozik pontosan a biztositas ebben az esetben. hiszen a reszvenyekkel cegtulajdont vasarolok, ami nem "veszhet" csak ugy el...?? Bocs, ha hülye kerdes, de ez nekem nem annyira vilagos. A cash eseten még értem is (felszamolobiztos mindenre rateheti a kezet), de a reszveny es ezaltal cegtulajdon eseten abszolut nem. ha ezt valaki elmagyarazza, azt megköszönöm!
Lou70 2024. 03. 25. 07:24
Előzmény: #5452  hellforceone
#5469
Én transzferáltam a TBSZ-eket is az Erstehez.
Freszelés 2024. 03. 24. 22:44
Előzmény: #5467  Cashflow2024
#5468
Az Erstével csak óvatosan... mennék erre-arra és egyik-másik menüpont követekezetesen dob egy hibát és kirak a rendszerből. Pár hete ez a menüpont ment. Most épp nem.
"A lap nem jeleníthető meg.
Az ön által keresett oldal hibás, hibásan futott le, vagy nem található.
Probálkozzon ismét belépéssel a lenti link segítségével.
Ha a hiba tartósan fennáll, akkor vegye fel a kapcsolatot az Erste Befektetési Zrt. munkatársaival a 06 1 23 55 151-es telefonszámon vagy az info@ersteinvestment.hu emailcím­en!"
Miért is kéne hogy én szóljak? Proaktivitás? Monitoring? Alerting? 2024? Vagy csak emailt olvasó szakemberekre futja? :)
Cashflow2024 2024. 03. 24. 22:14
Előzmény: #5463  jvgb
#5467
Erste Banktól le lehet kérdezni. Egy ottani srác küldte az infót most... Tehát a K&H értékpapír rendszere a sz@r...
Cashflow2024 2024. 03. 24. 18:46
Előzmény: #5463  jvgb
#5466
Kellene csinálni egy Facebook csoportot, ahol össze tudnánk szerveződni, ha esetleg nagy gond lenne... Már minden bizalmam elveszett a K&H értékpapírral kapcsolatban!
Cashflow2024 2024. 03. 24. 18:41
Előzmény: #5464  papafilip
#5465
Én még emlékszem a BudaCash féle story-ra... ott eltűnt az ügyfelek pénze, meg a befektetések nagy része is... Persze a felszámoló a mai napig fut a lóvé után. 
A Questor is egy jó kis lehúzás volt...
Remélem a K&H értékpapír nem nyúlja le a nehezen összerakott pénzeinket...
papafilip 2024. 03. 24. 11:45
Előzmény: #5463  jvgb
#5464
Én most kipróbáltam és nem ment, pedig a QR kódos megoldást is megnéztem az ESZLA alkalmazással. 
jvgb
jvgb 2024. 03. 24. 01:43
Előzmény: #5462  jvgb
#5463
Sikerült már valakinek az MNB oldalról lekérdeznie a portfóliáját?
jvgb
jvgb 2024. 03. 24. 01:23
Előzmény: #5460  Cashflow2024
#5462

Én eddig nem próbáltam ellenőrizni az MNB oldalán a portfóliámat.
Most megprópáltam. A következő üzenet jön.
"A megadott adatokkal nem található értékpapírszámla az aktuális időszakban."
Ez most mi?
Cashflow2024 2024. 03. 23. 22:27
#5461
Ja igen... egy idézet az egyik e-mail-ból:
Tisztelt Ügyfelünk! Nem tudjuk mi a sablon válasz, de ez az, amit írni tudunk, ebben a témában mást még nem, akkor sem sajnos, ha ez nem elegendő és mi is örülnénk, ha többet írhatnánk. Sajnos így ilyen alapon minden sablon válasz akkor. Az MNB oldalán a februári kivonaton lévő jelszavával és MNB azonosító kódjával tud belépni, hogy miért nem sikerülhetett azt nem látjuk, de volt, aki a jelszót nem jól írta be, mert pl a kis L lehet I-nek vételezhető. Javasoljuk, hogy ezért inkább a QR-kódot olvassa be. Köszönjük. Illetve a K&H Bank teljesen külön áll tőlünk, teljesen más rendszerek, szolgáltatások.
Tehát a K&H Banknak semmi köze hozzájuk! Felhívtam az MNB-t és ott vissza irányítottak a K&H értékpapírhoz... HE HE HE bezárult a kör... 
Cashflow2024 2024. 03. 23. 22:18
#5460
Szervusztok Sorstársak!
Engem is hitegetnek az ügyfélszolgálatosok, de persze kamuznak... Nekem sem megy a webtrader 22.-e óta. 
Valóban lépni kell ettől a lúzer bandától! Erste elvileg jól működik és 100e EUR-ig biztosítja a BEVA náluk a befektetéseket.
Amúgy valaki más próbálta ellenőrizni az MNB-nél a portfólióját? Beírtam a K&H által megadott adatokat, de hibát ír. Azt írja, hogy nem létezik a TBSZ számlám... Most ellopják a pénzeinket/értékpapírjainkat a K&H-sok vagy csak alapból SZ@R az egész rendszerük???
ufo500
ufo500 2024. 03. 23. 21:07
Előzmény: #5453  tru64
#5459
A KBC esetében az ügyfélvesztés már most problémát okoz, így fontos lesz figyelni arra, hogy milyen lépéseket tesznek a cég részéről ezeknek a problémáknak a kezelésére és az ügyfelek visszanyerésére. Az ügyfél elégedettsége és bizalma kulcsfontosságú az üzleti siker szempontjából, ezért fontos, hogy a KBC képes legyen megfelelni az elvárásoknak és helyreállítani az elvesztett bizalmat.
Metwolf
Metwolf 2024. 03. 23. 15:12
Előzmény: #5457  carcassonne
#5458
Beutalás pedig max fél óra és jóváírják, jön róla SMS.
carcassonne 2024. 03. 23. 13:27
Előzmény: #5456  csuloktata
#5457
A kiutalás amúgy működik, kicsit lassabb mint a korábbi keresekedési felületen volt és vontatottabb is de 1-2-3 nap  alatt a számlára kerül a kiutalt huf....
csuloktata 2024. 03. 23. 12:54
Előzmény: #5455  ronaldinyo
#5456

Működni is fog?
Előre rettegek a cseh 2.0- tól...
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 22. 22:45
Előzmény: #5453  tru64
#5455
Nemsoka jon egy frissites
Metwolf
Metwolf 2024. 03. 22. 20:55
Előzmény: #5453  tru64
#5454
Nem nagyon van érdemi alternatíva, a többi szolgáltatónak is megfelel a fos platformja amit adnak. Erstenek is.
tru64
tru64 2024. 03. 22. 19:41
Előzmény: #5452  hellforceone
#5453
Nem hiszem el, hogy 2024-ben ez a fos platform megfelelő a cseh piacon. Idehaza még kitartanak a bizakodók, de hogy az ügyfelek 20-30%-át elveszítette a KBC az is biztos.
hellforceone 2024. 03. 21. 06:40
#5452
Én mikor írtam nekik, akkor jeleztem, hogy március végéig vagyok hajlandó várni jelentős változásokra. Mivel nem igazán történt semmi, elkezdem kivonni a pénzt a normál számlámról. TBSZ még marad, de ahogy járnak majd le a számlák, úgy fogok mindent kivonni. Kriminális, amit ezek művelnek! De amúgy a KBC és a K&H is baszódjanak meg... a K&H-nál bankolok 26 éve, még ott is beszüntetek mindent.
Rincewind2 2024. 03. 21. 05:43
#5451
USD váltanék euróra kereskedéshez, de nem tudom a konverziónál beállítani melyik számlán váltanék. Van valakinek tapasztalata?
atikasz 2024. 03. 20. 11:47
Előzmény: #5449  Adito
#5450
szívesen.
Adito 2024. 03. 20. 11:17
Előzmény: #5448  atikasz
#5449
Megvan!
Nagyon köszönöm a segítséget!
atikasz 2024. 03. 20. 11:11
Előzmény: #5447  Adito
#5448

ISIN kód alapján kell rákeresni.
itt ha rányomsz a kívánt certire a köv oldalon a neve alatt megtalálod.
https://www.erstemarket.hu/termekek/certifikat/reszveny-certifikatok
Adito 2024. 03. 20. 11:00
#5447
Sziasztok!
Bocsánat a hülye kérdésért, de erste által kibocsátott certifikátokat tudok vásárolni a webtraderben? Lehet, hogy csak én vagyok bamba, de sehol nem találom.
Előre is köszi
carcassonne 2024. 03. 19. 10:28
Előzmény: #5445  Adelchi
#5446
Van esetleg tapasztalatotok, hogy a devizakonverzió és a kiutalás hogy működik és mennyi az atfutasi ideje? Csak forintos szamlara tudnék kiutalni, ahhoz EUR és USD átváltás szükséges...A T+2 nap amig forintban latom és mennyi idő mig a számlán jovairjak? Elore is koszonom!
Adelchi
Adelchi 2024. 03. 18. 09:07
Előzmény: #5444  Gabesz
#5445
Nincs piaci megbízás, sem módosítás lehetősége, többek között.
Gabesz 2024. 03. 18. 08:46
Előzmény: #4774  nem-oda-buda
#5444
Felvetetted, hogy miért nincs vételi stop-limit megbízás ?
Mit válaszoltak ?
97raglop 2024. 03. 14. 08:56
Előzmény: #5442  philosopher
#5443
Az átállás óta napi szinten használom délelőtt , délután , soha nem volt problémám, mindig bejelentkezett , mindig látok és tudok használni mindent.
philosopher
philosopher 2024. 03. 14. 08:50
Előzmény: #5441  97raglop
#5442
Semmit sem telepítek változtatok, reggel 8-kor belépek és nem látom a grafikonokat, terminált, délután meg újra próbálom és akkor működik minden. Nem tudtam még kifigyelni, mikor megy, mikor nem (látszólag random). Esetleg terheltségtől függne (hányan vannak bejelentkezve)? De ami érdekes, hogy február végéig a webes felület nekem végig rendesen működött (az ismert limitációkkal, de működött), kb két hete kezdett el vacakolni.
97raglop 2024. 03. 14. 07:56
Előzmény: #5438  papafilip
#5441
Nálam az első perctől kezdve működik a webes alkalmazás chrome böngészővel. Érdemes lenne megkérdeznetek nincs- e valami minimális chrome verzió igénye vagy esetleg operációs rendszer igénye és azért nem működik nálatok. Vagy esetleg valami tiltva van a böngészőben az adott weboldalra vonatkozóan. Esetleg rosszul jár az óra és SSL hiba emiatt …..

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek