Topiknyitó: upgrayeddAKS 2019. 06. 08. 11:54

Jegybankárok szofisztikált és kevésbé szofisztikált kijelentései  

Nem matolcsicska-fikázós topik! :) Az a voodoo-közgazdász szót sem érdemelne egy ilyen topikban, ezért pls kerüljük ezt a témát, és koncentráljunk minden másra, akár MNB, akár FED, ECB stb. van a "célkeresztben". Köszönöm... Szóval: jegybankárok szofisztikált és kevésbé szofisztikált kijelentései...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nergal
Nergal 2021. 04. 28. 15:01
Előzmény: #2  upgrayeddAKS
#5
Na, ha csak ilyen fikázós stílusban tudsz nekem írni, akkor itt fogok válaszolgatni, aztán majd idővel letiltalak a mailről, mármint nyilván az enyémből :)) hadd egyen a fene, hogy nem tudsz reagálni :)) Látom, a jegybanki machinációkban is benne vagy, ennek örülök, mert lehet kérdezgetni :)) én pedig majd segítek, hogyan kell a modiknál bevágódni :)) vagy csak nem kell mocskolódni a fórumon, nem? :)) Jól van, elhiszem, hogy nem vagy Kisvuk meg Pny, csak cukkoltalak, nem kell komolyan venni, írtam is... triggerelődünk, triggerelődünk? :)) Hogy fogod akkor a portfoliódat kezelni, heh? Kezeljem helyetted? :)) Ha ennyire nem tudsz uralkodni magadon? :)) Nehogy megint bepipulj, árt az egészségnek... Ha jófej leszel, én is abbahagyom ezt... egyébként miket kellett volna lecsapnia P.Z.-nak? És hová tűnt démon hill? :)) Hová tűnt ez az elemes nevű tag? Nem tudom megkérdezni őt sem :)) Amúgy pedig úgy döntöttem, hogy az értékpapírjaim egy részét egy az egyben lemásolom arról, amiket beírtál eddig :)) Szóval nem is kell tanácsokat kérnem tőled, ne is erőltesd ezt a szálat :)) Talán ha normálisan tudnál írni (akár a fórumon, akár privátban), akkor majd fogok... Nyugi, az ez utáni beírásaidat nem fogom másolni, nehogy direkt ki tudj velem tolni :)) Nem tudsz, nem tudsz... de egy békepipát elszívhatunk idővel... egy kicsit még kiélvezem a helyzetet, bocs, de néha a 'barinőm is goncsinak' tart, ha érted az újbeszél nyelvet... vagy újmagyart... lesz időd kitiltottként gondolkozni rajta :))
pFModi-1fsz-bsszakrvaanyjat2 2021. 01. 29. 06:52
Törölt hozzászólás
#4
elemes
elemes 2019. 06. 08. 20:28
Előzmény: #2  upgrayeddAKS
#3
hát KJ és PZ közül én hajlamos vagyok Királynak hinni :)
nem csak a punk szerű frizurája miatt
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2019. 06. 08. 11:57
#2
Mindjárt be is linkelek egy érdekes beszélgetést, amit nagyon tudok ajánlani pl. a devizahiteleseknek... Durva, hogy K.J. ritkán ugyan, de mekkora marhaságokat is tud mondani... P.Z. meg nem csapja le a magas labdát... DE azért jó beszélgetés, és sok fontos adatot mond mind2 jóember...   https://www.youtube.com/watch?v=DTrMAPa3erU

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek