Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
stock33
stock33 2008. 08. 20. 20:40
#32540
Még mielőtt elsikkadna a kérdés:

A 6Ft-os részvények miért "baráti kezek" bírtokában vannak, és miért nem a Humet Nyrt, így az összes részvényes tulajdonában? Miért nem vásárolja meg a 6Ft-on, 6Ft-ért kibocsátott részvényeket (Igen, 4 lábú hozzászóló, 6 Ft-ot adtak a 6 Ft-os részvényért a "baráti kezek", ezt még a mester se titkolja) a Humet Nyrt a baráti kezektől 6Ft-ért? Egyáltalán milyen okból lehetnek ezek a részvények még mindig a "baráti kezek"-nél és nem a Humet Nyrt-nél?
csa-csi
csa-csi 2008. 08. 20. 20:32
Előzmény: #32536  Törölt felhasználó
#32539
Egyetértek veled kollega :) A vélemény szabad!
Így nyugodtan visszautasíthatom a sok kis pöcs hozzászólását, amiben velem személyeskednek. Többször elmondtam, hogy a részvényeimen kívül semmi kapcsolatom nincs a HUMET-el.Ennek ellenére a nevem mögé képzelődnek.... vagy csak így üzengetnek...
Szégyen, hogy saját kudarcukért folyamatosan másokat szidalmaznak, egymást túllicitálva. Hozzáértés nélkül felelőtlenül üzleti ügyekben locsognak össze-vissza... szándékosan összemossák a kibocsájtási árat a piaci árral, ők beszélnek tisztességről és jómodorról, akik alpári jelzőkkel illetnek feltételezések és fantáziálások alapján becsületes embereket.
Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 20:02
Előzmény: #32537  Törölt felhasználó
#32538
" Erre a sok hülyeségre nekem se időm se energiám és még kíváncsi se vagyok rá. több oldalon keresztül használhatatlan töltelék hozzászólások, személyeskedések.
"
???????????????????????
I am a rich man but I do not have money.
Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 19:55
Előzmény: #32534  stock33
#32537
asszem eljött az abszolút mélypont. A színvonal akárcsak az árfolyam a nullához közelít. Erre a sok hülyeségre nekem se időm se energiám és még kíváncsi se vagyok rá. több oldalon keresztül használhatatlan töltelék hozzászólások, személyeskedések.

Elköszönök ettől témától egy kicsit.
Majd valaki jelezzen ha az óvoda végre bezár és felnőtt emberek is eszmét cserélnek.
Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 19:55
Előzmény: #32531  csa-csi
#32536
csa-csi ébredj!!!

ez egy nyilvános fórum ide amíg szabályt nem sért az ilető azt ír amit akar
akár tetszik neked akár nem
ez van

Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 19:43
Előzmény: #32534  stock33
#32535
link

nekem sincs...és ez a kép szuperül mutatja, hogy mi is megy itt.........de mindenkinek a kedves egészségére!!!!!
stock33
stock33 2008. 08. 20. 19:26
Előzmény: #32531  csa-csi
#32534
Először is vagyok oly szerencsés, hogy nincs Humet részvényem, nem is volt, és nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben lesz.

A post-ból nem derül ki, hogy mi a véleméyned arról, hogy a 6Ft-os részvények "baráti kezek" bírtokában vannak, és nem a Humet Nyrt, így az összes részvényes tulajdonában. Ez utóbbi esetben hihetővé válna a Civin féle mese, miszerint Ő a közjót szolgálja, de amíg jelen vannak a "baráti kezek", addig nagyon büdös a tálalás. Ha elkezdik ezt felfogni a részvényesek, akkor az árfolyammal bizony sok mindent ki lehet ám a vezetőségből kényszeríteni.... Mi lesz itt, ha újabb "baráti kezek" tartják a markukat? Mi a célja a vezetőségnek? Az utolsó adag 6Ft-os részvényt a tőzsdén akarják venni?

p.s.: hogy miért foglalkozom a Humettel, ha nincs is részvényem? Azért, mert tőzsdézek, és nyitott szemmel járok. Ki tudja.... Ennyi.
Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 18:58
Előzmény: #32531  csa-csi
#32533
kedves csa-csi!
örülök, hogy újra minősítesz - és még Te vagy a kiváló??? persze ez jó jel, mert nincs értelmes érved a kollegáim felvetéseire.
(nem tartozik ide, de nem egyszerre használtam a többnick nevet, hanem egymás után)
szokás szerint lebecsülöd, lebecsülitek a többséget, pedig ha mi nem lennék, akkor lehet hogy éppen a felszámolónak segítkeznél a cégvezetővel együtt!!!

soha ne feledd: nem tudhatod, hogy kik vanak a nick nevek mögött és kik azok akik "csak" olvassák a fórumot.
nem ismered a nick nevek mögött lévő kapcsolatrendszereket, meg még sok mindent!!!
mi ismerünk Titeket, cselekedeteitek egy részét!!!
már gondolkoztam azon, hogy az egyik közjegyző ismerősömet megkérem, hogy fogja össze a humi kisbefektetőit. (egy próbát megérne nem?)
nekem pedig csak az lenne a feladatom, hogy megkérjem a bukóban lévő kisbefektető társaimat, hogy fáradjanak be a közjegyzőhöz.
amennyiben sikeres lenne ez az összefogás, akkor az egyedülálló lenne, és egyben valószínűleg a Te munkanélküliségedet is jelentené!

persze van más adminisztratív mód is!!!
Jovi 2008. 08. 20. 18:55
Előzmény: #32531  csa-csi
#32532
Csa-csi = Csereklei?
Ha nem igaz elnézést.Akkor csak egy agyatlan kis mazochista.
Amennyiben igaz, ezzel a hozzászólással jól lejáratta cégét, hisz ő lenne a befektetői kapcsolattartó.Civin úr szabaduljon meg ettől az arrogáns kis p...cstől, aki csőcseléknek nevezi a cég befektetőit.
csa-csi
csa-csi 2008. 08. 20. 18:23
Előzmény: #32525  El_Kebir
#32531
A szereptévesztés oka nem tudom mi lehet, tán a nagy meleg....javaslom ébredjetek föl és szálljatok le a földre. Vegyétek tudomásul, hogy a tulajdonotok jogán, arányosan szavazati jogot vettetek ahhoz, hogy a cég irányítóit elküldjétek vagy megtartsátok. A többi, amit tesztek, az a taccsvonalon kívülről történő óbégatás! Olyanok vagytok, mint a felheccelt tömeg... (csőcselék?)
Jó lenne leszállni a magas lóról. Aki elégedetlen, aki bizalmatlan, aki feketén látja a jövőt, aki úgy érzi, hogy becsapták, az szálljon ki a cégből. Ha karakán gyerek, akkor kikéri a részvényeit és máglyára veti... ha meg nem , akkor adja el, lehetőséget biztosítva másnak, aki érdemesnek tartja ennyi információ mellett is a jelenlegi piaci áron átvenni.
Lassan már kezdem hinni, hogy a sok azonos buta nézet egy lágyagyu szüleménye, aki több néven saját magával folytat párbeszédet.... :)
Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 18:15
Előzmény: #32529  Jovi
#32530
gondolkoztatok már azon, hogy ha a baráti kezektől átkerülnének az ócsók a humiba, akkor hogyan alakulna a tulajdonosi struktúra?
Jovi 2008. 08. 20. 17:58
Előzmény: #32528  datoja
#32529
"Az a világ baja , hogy mindenki jót akar, de másképpen." Idézet: Feleki László

datoja 2008. 08. 20. 17:46
#32528
Ne okolj másokat! A tudás és az ostobaság is belőled fakad!
Jovi 2008. 08. 20. 17:25
Előzmény: #32526  datoja
#32527
datolya,
azért itt nem erről van szó! Nagy a bukóm, de ilyet még én se feltételeznék.
datoja 2008. 08. 20. 17:17
#32526
Tegnap úgy láttam,hogy a szomszéd gyerekei lopják a szilvámat .Ma mondom az apjuknak,szóljon rájuk,de ő megnyugtatott,ezek csak baráti kezek, segítenek a betakarításban.
El_Kebir
El_Kebir 2008. 08. 20. 17:13
Előzmény: #32485  stock33
#32525
"Jó Civin,

mi lenne, ha a Humet kicsit átláthatóbb politikát követne? Javaslom első körben a 6Ft-on kibocsátott részvények Humet által való megvásárlását, természetesen 6Ft-on. Tudja, ezek a "baráti kezek" kicsit nevetséges. Mégis mi szól az ellen, hogy a 6Ft-os részvények ne közvetlenül a Humet kezében legyenek? Az közös tulajdon, minden részvényes tulajdonolja a 6Ft-os részvényeket. Jelenleg ezek "baráti kezek" fennhatósága alatt vannakt. Miért???? Miért nem a Humetnél? Mégis mi indokolja ezt? Nem engedi a szabályzat? Módosítani kell rajta.

Ezzel valamennyire vissza tudná szerezni a befektetők bizalmát.

És természetesen a jövőben is így kéne eljárni, ha már 6Ft-on bocsát ki részvényt, akkor azt azonnal a Humet kezébe kell visszajátszani, beker áron.

stock33"

Nekem tetszik! :-))
Jovi 2008. 08. 20. 17:05
Előzmény: #32523  Törölt felhasználó
#32524
Érthető az indulatod gubika.Szerintetek lehet benne valami, hogy szándékosan nyomják le az árfolyamot vagy hülyeség az egész?
Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 17:00
Előzmény: #32522  Törölt felhasználó
#32523
bocsi a vehemenciáért, de nekem a humet mindig is a szívügyem lesz!
Törölt felhasználó 2008. 08. 20. 16:58
Előzmény: #32519  Törölt felhasználó
#32522
sokan jutottunk arra a következtetésre, hogy civin úrnak deklarálnia kellene a 6 ft-os kibocsátások végleges leállítását... jelenleg ezeket a részvényeket nem tudja és - a puritánnak küldött levél szerint ilyen árfolyamon - nem is akarja felhasználni... ha később ezek a kibocsátások folytatódnak, akkor mi már - vagy legalábbis az eddigi "hitelezők" többsége - nem leszünk itt a pénzünkkel, hogy ezeket a terveket megtámogassuk. nem lenne egyszerűbb ezzel ÖNKÉNT felhagyni és megerősíteni az árfolyamot? azután pedig "felnőtt", komoly cégként folytatni a cégépítést?! lehet, hogy nem 10mrd-ost, de olyant, amely már látszatra is tisztességes?!
Jovi 2008. 08. 20. 16:56
Előzmény: #32520  exmnbs1
#32521
:-)

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek