Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 12. 18. 19:13

FUSO: RALLY!!!  

ÜDVÖZLÖK MINDEN FUSO RÉSZVÉNYEST ÉS SZIMPATIZÁNST ÉS KÍVÁNOK NEKIK SOK SIKERT ÉS JÓ FÓRUMOZÁST!:-)



(Ellenben megkérek minden rosszindulatú, gyűlölködő, rágalmazó, részvénnyel nem rendelkező fórumozott, hogy ezt a fórumot kíméljék meg a jelenlétüktől és a károgásuktól! Köszönöm!)


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 01. 05. 22:55
Előzmény: #834  Törölt felhasználó
#900
te azon szerencsés emberek faunáját gyarapítod, akiknek intellektusa kiterjed egy írásjel megfelelő használtára- de ettől te még nem leszel jó kereskedő. szidj nyugodtan, nem bánom. menő lenézni, azt aki melózott, amikor nem volt egy fillére sem. demján sándor is egy majom szerinted? ő pont azt mondja, h az fogja valamire vinni, aki az érdemi gyártás-termelés-szolgáltatásban szerepet fog vállalni. de te biztosan őt is kineveted, mert te jobban értesz a HR-hez. kár, h hres vok.
Törölt felhasználó 2013. 01. 05. 22:47
Előzmény: #830  Törölt felhasználó
#899
jogi doktorátusom van, beszélek angolul, németül, amúgy norvégul és spanyolul tanulok. a legnagyobb hiba, amit elkövethetsz, ha valakit úgy becsülsz le, ha azt se tudod, h ki. te mit értél el eddig. nem öntömjénezek, de ha nekiállsz fikázni... igen, kimentem régen külfödre melózni, mert nekem nem büdös a munka. baj? gondolkozz a fosódon, mert égni fogsz vele!
Törölt felhasználó 2013. 01. 05. 22:38
Előzmény: #897  exmnbs1
#898
kiengedték az utolsó eximbuszt a szobából?
anyu volt?
lehet siránkozni pénz nélküli ovodások

de ekkora m...lék emberek léteznek mint ti...

utolsók vagytok az utolsók között is részvény nélküli köpködők
exmnbs1 2013. 01. 05. 22:11
Előzmény: #895  Mehet
#897
lelkendeztél a nagyobb pakkokon
amelyek eladóik voltak
exmnbs1 2013. 01. 05. 22:02
Előzmény: #895  Mehet
#896
arra céloztam, hogy kidobott pénz a pár db-os felhúzásra költött
nem te csinálod az árfolyamot
Mehet 2013. 01. 05. 21:48
Előzmény: #892  exmnbs1
#895
Még egy gondolat, bár Önnek semmi köze hozzá de Tőlem 48-on nem kapott senki. A jelenlegi álláspontom szerint meg nem is fog mert annyiért nem eladó.
Mehet 2013. 01. 05. 21:44
Előzmény: #891  Mehet
#894
Gondolom különben, hogy aki ott adott el, annak annyi volt elég. Most meg kereshet (ha talál :)) jobb beszállót, ez már csak egy ilyen szakma. Csak nem be akar szállni ebbe a "szemétbe"-elnézést de Ön nevezi így. Vajon miért?...
Az út meg kétirányú, ki-ki döntsön belátása és persze pénztárcája szerint.
Mehet 2013. 01. 05. 21:36
Előzmény: #892  exmnbs1
#893
...csak nincs valami baj?
exmnbs1 2013. 01. 05. 21:24
Előzmény: #891  Mehet
#892
aha, és ki öntögetett 48-on???
Mehet 2013. 01. 05. 21:09
Előzmény: #884  exmnbs1
#891
Már elnézését kérem, de azt hogy hová teszem a pénzem had döntsem már el én. És ha olyan kedvem van akkor 50-et veszek 50-en, 49-et 49-en és ezt minél magasabban teszem meg annál boldogabb vagyok. Remélem, hogy hamarosan 63-at veszek majd 63-on.
"szemétnek" nem nevezném azért ára van. Jelenleg ha tetszik ha nem 49 kemény forint. Számomra meg nem ez a lényeg, hanem a jövő. Én még lényegesen alacsonyabb áron tudtam venni és "pici" haszonért nem kótyavetyéltem el. Ergó sokat nem veszíthetek, max a haszon lesz kevesebb... dehát bizalommal várunk. Önnél mi a helyzet?..csak nincs valami baj?
exmnbs1 2013. 01. 05. 20:55
Előzmény: #874  Törölt felhasználó
#890
igen, azok
link

ide is beírogatott a cég, de egyből felismerték a kamukommenteseket
exmnbs1 2013. 01. 05. 20:52
Előzmény: #887  Törölt felhasználó
#889
tavaly márciusban pedig a Hybridboxot akarták kiállításra vinni Németországba
no most vagy a részvételi díjra vagy a repjegyre nem futotta nekik vagy az ügyészségi vizsgálat miatt nem mentek????
exmnbs1 2013. 01. 05. 20:50
Előzmény: #885  Mehet
#888
te a sikert ezzel a szeméttel azonosítod?
3m árbevétel....
Törölt felhasználó 2013. 01. 05. 20:49
#887
link
Kinyírná a kábeltévét a Sony

Index
2013. január 4., péntek 21:58
Az Apple és az Intel után egy újabb óriáscég, a Sony neve bukkant fel, mint a tévézés közelgő forradalmának megindítója. A Variety értesülései szerint a japán cég egy olyan rendszeren dolgozik, ami feleslegessé tenné a kábelszolgáltatókat: interneten vinné el a csatornákat a háztartásokba, és minden felhasználó maga válogathatná össze, milyen csatornák kellenek neki, előre összerakott csomagok helyett. A megoldás nagy előnye lenne még, hogy sokkal pontosabb lehetne a nézettségmérés, amire a tévés hirdetési modell alapszik, illetve könnyebb lenne személyre szabott reklámokat adni a nézőknek.

A Sony tavaly már nekifutott egy hasonló projektnek, de a kábelszolgáltatók ellenállásán elbukott a dolog. A pletykák szerint a Microsoft is megpróbálkozott néhány éve ugyanezzel, amikor az Xbox Live szolgáltatást akarta tévécsatornákkal feldobni, de végül kénytelen volt meghajolni, és belevenni az üzletbe a kábeltévéseket ahelyett hogy konkurenciát csinált volna nekik. A Sony nagy előnye az lehet, hogy a cégnek saját filmgyártó stúdiója van, méghozzá a világon az egyik legnagyobb, amit a Columbia Pictures és a Metro Goldwyn Mayer felvásárlásával teremtett meg. Mivel a tartalomgyártásból mozis és tévés szinten is alaposan kiveszi a részét a cég, a tárgyalási pozíciója a kábeltévésekkel elég erős. Ráadásul akár a Bravia tévékbe, akár a Sony márkájú bluray-lejátszókba, akár a Playtation játékkonzolokba beépítheti a rendszere támogatását, így rögtön jelentős potenciális fogyasztói tömeghez érhet el.

A hírek szerint a jövő héten kezdődő CES kiállításon leplezi le a Sony az online tévés szolgáltatását, és az valamikor az év második felében mutatkozik be.
exmnbs1 2013. 01. 05. 20:49
Előzmény: #872  Törölt felhasználó
#886
ez is be fog csődölni mint az e-star, ne izgulj manóka)))))Lázárnek már van felszámolási gyakorlata, az Ansyst bekormányozta a felszámoltatásba

rv-e az bezzeg nincs egy db sem

vele vetess először))))))))))))))
Mehet 2013. 01. 05. 20:49
Előzmény: #874  Törölt felhasználó
#885
Miért nem azt kérdezed rögtön, hogy robotok vagyunk-e. Amúgy nem. Különben én most "gyűjtök" rá. Egyszerűen nem tudod értelmezni a "FUSO érzés" kifelyezést és szerintem azt sem amit már leírtam.
Sajnálom, de leírhatatlan. Leírhatatlanul jó érzés sikeresnek lenni.
Megérezni bizonyos dolgokat.
exmnbs1 2013. 01. 05. 20:47
Előzmény: #882  Törölt felhasználó
#884
galaga, itt játszák az eszüket
nézz be napvégén, rohadt büszkék, hogy 1 vagy 43 db-bal felkötötték))))))
exmnbs1 2013. 01. 05. 20:44
Előzmény: #880  Törölt felhasználó
#883
már megint az apple
hol a f@só store pl?
hát az árbevétel?
Törölt felhasználó 2013. 01. 05. 20:43
Előzmény: #875  Törölt felhasználó
#882
Mi igaz? Ha ezeket az útszéli mocskos jelzőket rád mondaná valaki Te mit szólnál? Szüleid mit szólnának ehhez? Azért hihetetlen, számomra hogy ilyenek léteznek még és meg mernek szólalni egyáltalán.
Bár magukról állítják ki a jelzőket.
Szégyen!
exmnbs1 2013. 01. 05. 20:43
Előzmény: #874  Törölt felhasználó
#881
beragadtak
ez az egész egy piramisjáték és elfogytak a hülyék akik itt akarják várni a sültgalambot vagyis a 8m új rv-t

Topik gazda

stockfighter
3 3 1

aktív fórumozók