Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 24. 05:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#9640
Jó Pihenést Neked! :)

Jó reggelt Urak!

Mi volt itt tegnap? Rajtam kívül senki sem dolgozott, csak duma party ment egész nap?
Hát hogy kerestek így szépen csengő tallérokat, melyeket aztán vissza lehet juttatni kicsiny gazdaságunk vérkeringésébe? Ezért nem megy a pannon puma.....
Részemről tegnap szereztem új csodás porcelánt kicsiny kacsóim szépségének felvirágoztatására. Majd a forex a kegyeibe fogadott és 2 pozival megkerestem a szépségipar adómat az elkövetkezendő fél évre. Hát nem ez a perfect day? :)
Sok sikert mára Mindenkinek!
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 23:24
Előzmény: #9632  Törölt felhasználó
#9639
jo
akkor nem irok tobbet
ahogy kivanod

meg annyit hogy a long megis megindult
ourlok neki
rajzot nem kuldok mert ugyis annyi link van mar itt minek megegy
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 23:22
Előzmény: #9627  Törölt felhasználó
#9638
ja de igen
nem is tudtam hogy olvastad igy most aztan lebuktam hogy neha okos is vagyok

szeretem inkabb a hulyet jatszani

azert is irok roviden es keveset es akkor is inkabb csak hulyesegeket
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 22:48
Törölt hozzászólás
#9637
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 22:41
Törölt hozzászólás
#9636
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 22:02
Előzmény: #9634  Törölt felhasználó
#9635
meg +7 év próbaidő. Már 15 éves lehetne a gyerekem, ha hamarabb lépek. Így csak 7.

Amúgy köszi.
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:59
Előzmény: #9631  Törölt felhasználó
#9634
tucat
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:58
Előzmény: #9630  Törölt felhasználó
#9633
ez, az :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:56
Előzmény: #9622  Törölt felhasználó
#9632
ó baszod májki :), ne írjál már ennyit, nem tudom elolvasni, mert megfájdul a fejem... lehet, hogy a pezsgő.

... de ékezetet követelek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:54
Előzmény: #9629  Törölt felhasználó
#9631
GRAT!!! hanyadik?
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:54
Előzmény: #9625  Törölt felhasználó
#9630
Kár volt abbahagyni, letértél a helyes útról. :DDDDDDDD

Ez volt az az ábra? link
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:53
Előzmény: #9612  Törölt felhasználó
#9629
na, azért a tiéden is van 1-2 vonalka :)

tadzso, már én is jól vagyok, nyomtam egy pezsgőt, mert házassági évfordulónk volt.
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:50
Előzmény: #9623  Törölt felhasználó
#9628
Határidős piacra hajtok. :))))
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:49
Előzmény: #9622  Törölt felhasználó
#9627
régebben olvasgattam egy phxmike blogot valahol, az nem Te vagy?
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#9626
Hát durva volna ha nem tudnék. Ennél sokkal többre is képes vagyok.
pl. 13 programozási nyelvet ismerek, ebben van magasszintű és alacsonyszintű egyaránt.
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:41
Előzmény: #9605  Törölt felhasználó
#9625
Nem hiszed el, de volt kb. 1 évvel ezelőtt, hogy a moneywheel elolvasása után kipróbáltam ezt is, és tényleg működött.
A mellettem ülő kolégámtól kérdeztem, hogy a fej vagy az írás a short, feldobtam, megnéztem, és pozíciót nyitottam.
Volt olyan hatékony, mint a többi.

Amúgy a de.-i ábra olyan, hogy statisztikailag vannak +,- vonalak húzva, és megmutatja, hogy hogyha a - vonalakat a felénél pl. elvágod, akkor pl. már ettől nyereséges lehetsz.
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 21:38
Előzmény: #9603  Törölt felhasználó
#9624
a két narancssárga a lényeg.

Ez teljesen átlátható, nem értem mi a baj :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 20:47
Előzmény: #9617  Törölt felhasználó
#9623
"Nem célom a forex kereskedés, de igen jó tanpálya. "

??? mi van ?

...most nehogy azt mond má hogy az itt végzett fx ujjgyakorlatok tökéletesen alkalmasak lesznek majd a vizisielés profi elsajátításához ...mert beszarok

megint mennem kell ..
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 20:26
Előzmény: #9621  Törölt felhasználó
#9622
"sokszor mondtam hogy tokeletesen meg kell tanulni a TA-t azert hogy aztan egy napon figyelmen kivul hagyhasd "

fogod hogy ugyanarrol beszelunk vagy csak nem akarod erteni..? :)

igen, vedd ugy hogy egy ideig a parasztbacsinak trafipax kell hogy lassa mennyiv eljon az auto egy ido utan meg a sok tapasztalat miatt meg tudja itelni

na most mit gondolsz egy trafipax-szal meg kockas fuzettel meg tollal meg szamologeppel felszerelve mennyi ido alatt tudja kiszamolni hogy aterne e az auto elott meg idoben felteve hogy tudja fizikabol az ut ido sebesseg egyeneletet is...?
hat persze hogy akkor mar regen elment a kocsi is
namost ez egy nagyvarosi forgalomban nem mindegy ahol gyors a menet es gyorsan kell donteni
ha egy falusi foutcarol beszelunk akkor raersz szamolgatni

ilyen a tozsde is
mikor mar megtanultad a TA-t akkor most mondom magyarosabban akkor eleg sok minta (mondom a te szavaiddal) lesz az agyadban ahhoz hogy fizikailag ne kelljen felhuznod a vonalakat meg berakni a boxokat stb hanem egy ido utan ranezel es az agyad magatol dobja az alakzatokat trendvonalakat stb..
mint a kisgyerek aki egy ido utan a masodperc tort resze alatt fel tuja merni mar hogy ater e a kocsi elott vagy sem
mivel eleget latott hozza

igy ertettem

persze nehany alap dolog szerintem ekkor is fontos
szerintem nelkulozhetetlen a bollinger
es az RSI
ennyi kell az agynak...

a falusi fout meg a nagvaris csucsforgalom szinonimaja gondolom rajottel az idotav
pl 5 perces idotav az a charles de gaulle ter a champs elysees-en egy 8 vagy talan 9 (azert nem tudom pontosan mert nincs felfestve es mindenki talalomra megy) savos korforgalom ahol probalj meg tizedmasodperc alatt donteni hogy mi legyen

a 4 oras meg napos idotav az meg mondjuk hortobagyon jobbra az elso mellekutca a templom mogotti lejtonel...

probalj meg ezen a ket helyen atkelni az uton es meglatod a kulonbseget, hogy az agyad hogy dolgozik milyen rettegesek, milyen bizonytalansagok milyen dontesi kenyszer stb... tokeletes pl az elet

hortobagyon egyszer megindulsz nem lesz bajod nem kell visszafordulni valoszinu hogy jo dontest hozol

parizsban az se biztos hogy el mersz indulni olyan zavaros es gyors minden de ha megis megindultal lehet felenel megijedsz es inkabb visszafordulnal vagy megis inkabb folytatnad de ott sem amradhatsz ahol most vagy mert pont ott jon mindjart egy buuuuuuuuuuuuuuuusz!!!!

na ilyen otpercesen dolgozni agyilag EUR/USD ben ahol van likviditas:)

mire gondoltal hol olvastal tolem barmi ertelmeset..?
Törölt felhasználó 2011. 06. 23. 19:42
Előzmény: #9619  Törölt felhasználó
#9621
Végre egy kimerítő HSZ, és nekem címezve. :DDDD Azt hiszem olvastam én Tőled érdekes gondolatokat, csak nem itt ezen a fórumon.
A "Suttogó" egy kib@szott jó film!
A megérzéseimre nem figyelek. Vannak, és kész!
Szerintem az egy tévedés, hogy a megérzések csak úgy jönnek, és egyszer csak ott vannak. A tudatalattinknak komoly munkába kerül, hogy ezek felszínre kerüljenek.
A következő példát szoktam erre felhozni:
Amikor át akarok menni az úttesten, körül nézek, és meg tudom becsülni, ÉRZEM, hogy a felém közeledő autó előtt át tudok menni a túloldalra link , vagy meg kell várnom, hogy elmenjen, pedig nincs traffipax az agyunkban. Ez úgy lehetséges, hogy a közeledő autó mozgásáról sok ezer minta van lementve a tudatalattinkban, és az adott pillanatban az agyunk ezeket végig szkenneli, és az eredményt közli velünk. A kis gyerkőcök, vagy az öreg paraszt bácsi a tanyáról komoly akadályba ütközik egy ilyen helyzetben link , mert nincs elég minta a buksijában. Kénytelen a lámpánál átmenni, vagy az aluljáróban.

Valószínűleg ugyanígy működik ez azoknál, akik 10-20 éve lesik a chartokat, és sok ezer mintát tud már szkennelni az agyuk, amikor egy pozit meg akarnak nyitni. Nekem biztos, hogy nincs annyi minta a fejemben, az ármozgásokról, ezért inkább a setup-okra hagyatkozok, ezak nekem a lámpák, az aluljárók, mert úgy gondolom másképp nem tudom túlélni azt a jó pár évet, amíg megtapasztalom.

Írom ezt a negyedik fröccs után... :DDDDDD

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók