Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Miguel
Miguel 2013. 01. 10. 10:09
Előzmény: #208395  Miguel
#208400
" hogy is nevezzem; csalásokról pedig ne is beszéljünk, mint a részvény névérték felpumpálása,hamis adatokkal történt holdingosodás-- külső vagyonelemek(????)integrálása,cserébe részvényhígítás--- majd ezek értékének mindennemű következmény nélküli leírása szinte a nullára!! úgy hogy az erre irányuló kisrészvényesi felvetést még jegyzőkönyvezni sem voltak hajlandóak; és a különbözet eredménytartalékba helyezése ( ami pár könyvvizsgáló ismerősöm szerint valahol meg kellene, hogy legyen--de nincs és ezért számviteli csalás+mérlegadatok hamisítása!"
Ne feledjétek ezek papíron vannak, számon kérhetőek! Nem úgy mint a bomba biztos-orosz, mongol,Bremer stb.stb. üzleti kilátások, amiket akkori Vezérünk párás tekintettel, maga elé meredve szuggerált a nyájas publikum számára !
:)
Miguel
Miguel 2013. 01. 10. 10:04
Előzmény: #208397  Törölt felhasználó
#208399
Ez pontosan így van!A - 5,4 egy nagyon szép összeg! Ezért esetleg már ülni is érdemes lehet....
Miguel
Miguel 2013. 01. 10. 10:03
Előzmény: #208393  Törölt felhasználó
#208398
Én is sok szerencsét kívánok mindenkinek és nem lankadó figyelmet, aki bele akar szállni!Ami van azt megtartom, mert adóoptimalizálásra még mindig jó a papír+ ha később történik valami eljárás mégis'csak ; akkor el tudjak menni tanúskodni!
:)
Törölt felhasználó 2013. 01. 10. 10:02
Előzmény: #208394  Denever
#208397
Az én olvasatomban "piti" összegért hozzáférnek -5,4 milliárd kiadáshoz.
Ez nem a kisbüfik sztorija.
Hány év kell a nullázáshoz, az majd kiderül.
Miguel
Miguel 2013. 01. 10. 09:58
Előzmény: #208394  Denever
#208396
Tudod hány hihető sztorijuk volt ezeknek az elmúlt 10 év alatt? Pont annyi mint a Civinnek!
( Zsákolásról: a nagy része náluk van--hál'Isten! igaz ez pénzükbe nem került!)
:)
Miguel
Miguel 2013. 01. 10. 09:54
Előzmény: #208391  d_mode
#208395
Természetesen tiszteletben tartom a véleményedet!
Valóban a mutyisztáni tőzsde bármely papírjára igaz amit írsz, és amit írtam! ( nézz bele a LÓTÉPÉ vagy a MOL topikokba)
Valóban hatalmas bukás volt ez többünknek itt a fórumon( nekem is)! Pont ezért nem kereskedem (már)a hazai papírokkal. Vagy nézd meg az E-Star kötvény-részvény történéseit! Ha csak ezt a három " instrumentumot" vizsgálták volna és példás büntetéseket szabtak volna; hidd el a szalagok a közgazdaság tudományának megfelelően rajzolódnának, segítség nélkül is!
( Humet félékről ne is beszéljünk)
Így maradtak a bef. alapok és csakis(!!), kizárólag nyugat-európai tőzsdéken!
Én csak az újak kedvét próbálom lohasztani az itteni fórumon esetenként túlburjánzó" én-megmondom-a-tutit-felbeszélő" ám részvényekkel soha nem rendelkezők véleményével kapcsolatban!
A forintozók pedig szerintem egymástól adják-veszik az 1-2 forintokat!
( olyan tisztán,... hogy is nevezzem; csalásokról pedig ne is beszéljünk, mint a részvény névérték felpumpálása,hamis adatokkal történt holdingosodás-- külső vagyonelemek(????)integrálása,cserébe részvényhígítás--- majd ezek értékének mindennemű következmény nélküli leírása szinte a nullára!! úgy hogy az erre irányuló kisrészvényesi felvetést még jegyzőkönyvezni sem voltak hajlandóak; és a különbözet eredménytartalékba helyezése ( ami pár könyvvizsgáló ismerősöm szerint valahol meg kellene, hogy legyen--de nincs és ezért számviteli csalás+mérlegadatok hamisítása!)Szóval van, lenne itt pár dolog ami, másutt a tőzsdefelügyelet figyelmét felkeltette volna...
Szóval manipulálni lehet papírokat, de nem adathamisításokkal.A 2007 óta eső trend valós( mert ott az árfolyam ahol)de ez nem a külsős részvényeseknek köszönhető amivel akkori "nagyemberünk" takarózott. Az esést a fentebb leírtak szerint, pont ők irányították.A gondot én a Böjthe papírokkal érzem! Azt valószínűleg kp. jegyezték le és az most kellene Nekik vissza. Minél hamarabb, mert elfogy a türelme valakinek...
Ha úgy érzed vedd vissza, de nagyon figyelj!( Te biztosan nem látod azt a könyvben amit ők látnak könyvön kívül...
Denever 2013. 01. 10. 09:49
Előzmény: #208393  Törölt felhasználó
#208394
Az biztos, hogy funda alapon nem érdemes venni, de hihető storyval indíthatnak egy kis rallyt. Valamint ha készülődik valami pozitív változás a cégnél, akkor a bennfentesek zsákolnak előre.
Törölt felhasználó 2013. 01. 10. 09:34
Előzmény: #208388  Miguel
#208393
Akik ismerik a céget azok el is kerülik.

Aki esetleg nem, annak elég megnézni a tavalyi -5,4 milliárdos mérleget.

Akinek ez sem elég, az tippeljen mennyi friss pénz kellene akár egy tartós 10 Ft-os elmozduláshoz 90 millió részvény mellett.

Ahogy írtad ebbe külsős nem fog belevenni, azért sok szerencsét mindenkinek.
tris
tris 2013. 01. 10. 09:19
Előzmény: #208391  d_mode
#208392
Nagyon kedvelem mostanában a bejegyzéseidet. Higgadt, nyugodt , megfontolt a véleményed. A régebbi rallyt váró véleményedet annyira nem kedveltem.
Mindamellett hogy osztom a véleményed, meg kell érteni azokat is akik kicsit megkeseredtek ettől a történettől. Rohadt egy story.
Az sem lenne helyénvaló, ha most ováció lenne, mert kimozdult az iszapból. Nem hiszek abban, hogy a folytatás innentől egyenes lenne. De az optimizmusom töretlen.
d_mode
d_mode 2013. 01. 09. 22:59
Előzmény: #208387  Miguel
#208391
nem igazán értek veled egyet.melyik paprt nem irányítják vagy manipulálják.
vagy akár ezt nézhetjuk egy ország tözsdeindexére is.
szerintem,mindegyiket.
akkor véleményed szerint a 2007 óta tartó esö trend nem valós?pedig ott van,húzd meg a csúcstól a trendvonalat és egyböl megkapod.az,hogy te meg én,meg jó néhányan hatalmasat buktunk vele,mert vagy balfaszok,vagy egyszerüen csak vakok voltunk az egy dolog.vagy éppen böven idöben észre kellett volna venni,hogy ebböl nagy mínusz lesz,és nem hitegetni magunkat.amit leirtál az elején,hogy náluk van az összes papir,hát pont ezért vam meg az esélye az emelkedésnek.az ,hogy ez érték alapján történik e vagy sem,lényegében annak aki százalákokat vadászik nem teljesen mindegy?dehogynem.
én még nem vettem vissza,de nagyon figyelem.
Törölt felhasználó 2013. 01. 09. 20:44
Előzmény: #208389  Miguel
#208390
Nem befolyásolunk senkit.

Bizonytalan ideig a fórum BEZÁRT !!!!!!!

Így tényleg nem lesz befolyásolás (hülyeségek)

ZÁRUL T.P. ,K.G. Ma..k tára !!!!!

ÚJ IDŐK .

:-) :-) :-) :-) :-)

FÓRUM BIZONYTALAN IDEIG ZÁRVA !!!!!!
Miguel
Miguel 2013. 01. 09. 17:54
Előzmény: #208388  Miguel
#208389
Csak eccccer küldtem el! :((
Miguel
Miguel 2013. 01. 09. 17:53
#208388
Mivel a részvények igen jelentős része az ő kezükben van és egymás-közt adják veszik( a jelentősebb tételeket) olyan fej-váll, dupla csésze-Elliot vonal stb.stb alakzatot rajzolnak, amilyet akarnak!
Ennél a papírnál semmilyen, ismétlem semmilyen(!!!) tőzsdei szabály, alakzat,elemzés nem érvényesülhet!
Ez még csak nem is speki papír, ez egy híg fos!Bekajálták itt többen rendesen( én is, legalább az újak ne essenek a mi hibánkba!
PHYL. RÉSZVÉNYT NAGY ÍVBEN ELKERÜLNI!!!
Forintozók= egymástól veszik( veszitek el) a részvényeket.
Értsétek meg ebbe; külsős már nem fog bele venni!

Miguel
Miguel 2013. 01. 09. 17:53
#208387
Mivel a részvények igen jelentős része az ő kezükben van és egymás-közt adják veszik( a jelentősebb tételeket) olyan fej-váll, dupla csésze-Elliot vonal stb.stb alakzatot rajzolnak, amilyet akarnak!
Ennél a papírnál semmilyen, ismétlem semmilyen(!!!) tőzsdei szabály, alakzat,elemzés nem érvényesülhet!
Ez még csak nem is speki papír, ez egy híg fos!Bekajálták itt többen rendesen( én is, legalább az újak ne essenek a mi hibánkba!
PHYL. RÉSZVÉNYT NAGY ÍVBEN ELKERÜLNI!!!
Forintozók= egymástól veszik( veszitek el) a részvényeket.
Értsétek meg ebbe; külsős már nem fog bele venni!

d_mode
d_mode 2013. 01. 09. 13:30
Előzmény: #208385  Törölt felhasználó
#208386
igen,egy kicsit más most a kereskedése,mint eddig.
benne van szerintem is egy rally,viszont lehet ebböl nagyobb menet is akár,hangsúlyozom,akár lehet is.
35 ft felett elég brutál képet festene a technika,hatalmas fülescsésze rajzolódna ki,ráadásul törné a több,mint 5 éves zuhanó trendet,tehát most van benne pozitív lehetöség.
Törölt felhasználó 2013. 01. 09. 12:49
Előzmény: #208378  spuri27
#208385
no mi lesz itt? :)

speka rally?

nem szeretnék kimaradni!
Törölt felhasználó 2013. 01. 09. 09:37
Előzmény: #208383  Törölt felhasználó
#208384
tud valaki reált?
Törölt felhasználó 2013. 01. 09. 09:34
Előzmény: #208382  Törölt felhasználó
#208383
weat side
east coast
yeehhh
Törölt felhasználó 2013. 01. 09. 09:25
Előzmény: #208381  Törölt felhasználó
#208382
csöcsörészni ér?
Törölt felhasználó 2013. 01. 09. 09:23
Előzmény: #208380  Törölt felhasználó
#208381
Aszalt sárgabarackot kér valaki?
Diéta!
Update!
Tavasszal félmaraton!
Bye bye 130 kg.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek